Opruimingsdienst VS haalt uit één huis 180 verwaarloosde honden en katten
Een speciale opruimingsdienst heeft zo’n 180 verwaarloosde honden en katten gered uit een huis in de Amerikaanse staat New Jersey. Volgens de autoriteiten werden de dieren in “vreselijke en onmenselijke omstandigheden” aangetroffen.
Medewerkers van de politie van Brick Township troffen vrijdagavond tientallen op elkaar gestapelde hokken aan die barstensvol zaten met honden en katten. Vanwege de erbarmelijke omstandigheden in het huis besloten de agenten al snel weer te vertrekken en een gespecialiseerd “hazmat-team” in te schakelen.
Volgens de politie hadden de reddingswerkers ongeveer tien uur nodig om de 135 honden en 45 katten uit het huis te halen. Twee honden werden dood aangetroffen en acht dieren moesten worden meegenomen voor spoedeisende hulp. Er zijn twee arrestaties verricht. ,,Het huis lag vol met dierlijk afval’', aldus de politie. De dieren zijn naar diverse opvangcentra in de omgeving gebracht.
Een omwonende verklaarde tegenover lokale media dat de politie al meerdere keren was gebeld vanwege de enorme overlast wegens de stank en het geblaf van honden. Bovendien waren ook in eerdere jaren al inspecties gedaan na klachten, maar werd toen geen actie ondernomen. Een andere buurvrouw verklaarde dat de twee vrouwen die nu zijn opgepakt enorme dierenliefhebbers zijn, maar dat de opvang hen boven het hoofd is gegroeid.
De vrouwen worden beschuldigd van dierenmishandeling. Ook is er een aanklacht wegens het in gevaar brengen van een kind, aangezien er ook een 16-jarige op het adres woonachtig was, aldus de politie.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Vier kinderen omgekomen bij ongeluk met migrantenboot bij Grieks eiland
Een jonge vrouw en vier kinderen zijn zondag omgekomen nadat een boot met meer dan veertig migranten aan boord voor het Griekse eiland Leros was gezonken. De Griekse kustwacht zette een grote reddingsoperatie op voor de opvarenden van de opblaasbare boot, maar werd gehinderd door sterke wind. -
Skivakantie: hier zijn winterbanden en sneeuwkettingen verplicht
Heel wat Nederlanders gaan binnenkort weer met de auto op skivakantie. Maar hoe zit het met de verplichting tot winterbanden? En hoe bevestig je sneeuwkettingen? Dit zijn de belangrijkste regels. -
Getest: Dit is de beste vrijstaande vaatwasser
Wat is de beste vrijstaande vaatwasser? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
column
Om vijf uur ’s ochtends je bed uit, net als Obama: waarom we graag succesvolle mensen nadoen
Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: routines van succesvolle mensen -
Airbus en Qatar Airways lossen geschil over A350-jets op
Qatar Airways en Airbus hebben woensdag het einde aangekondigd van hun geschil over afbladderende verf op 29 door Airbus gebouwde passagiersvliegtuigen van het type A350. Qatar Airways wilde een schadevergoeding van ongeveer 2,25 miljard euro en was een rechtszaak begonnen in Groot-Brittannië, die in juni zou worden behandeld.
-
Afscheid van door agenten mishandelde Tyre Nichols: ‘Het recht op oud worden is hem ontzegd’
Familie, vrienden, en ook de Amerikaanse vicepresident Kamala Harris hebben afscheid genomen van Tyre Nichols in Memphis, Tennessee. De 29-jarige zwarte Amerikaan overleed ruim drie weken geleden door politiegeweld. -
-
-
Nederland stuurt team naar Turkije om te helpen na beving
Nederland stuurt maandag nog een zogeheten Urban Search and Rescue Team naar Turkije, dat getroffen is door een zware aardbeving. Het team bestaat uit mensen van politie, brandweer, ambulance en defensie, meldt minister Dilan Yeşilgöz (Justitie en Veiligheid). Er zijn al ruim tweehonderd doden gemeld. -
Oorlog, armoede en aardbeving: in het noordwesten van Syrië stapelen de rampen zich op
De aardbeving die maandag het zuiden van Turkije en het noorden Syrië trof, zorgt voor een nieuwe humanitaire ramp in de deels door rebellen bezette noordwesthoek van Syrië. Precies in het gebied waar al zoveel ellende is als gevolg van oorlog en vluchtelingen kwam deze ramp extra hard binnen.