Schepen Franky Demon (uiterst links) en burgemeester Dirk De fauw (tweede van links) kwamen de jongeren aanmoedigen.
Volledig scherm
Schepen Franky Demon (uiterst links) en burgemeester Dirk De fauw (tweede van links) kwamen de jongeren aanmoedigen. © Jan Van Maele

KSA organiseert activiteiten voor goed doel

BruggeKSA Rooyghem en KSA SKM organiseren een brede waaier aan activiteiten, gaande van muziekoptredens tot auto’s wassen, een kubbtornooi en boeken kaften deze week. Zo willen ze goeie doelen steunen. 

  1. Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
    lezersvraag

    Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?

    Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.