Gloednieuwe elektrische fiets van Brugs gezin gestolen: “We hadden hem nog geen week”
BruggeDieven hebben de nieuwe elektrische fiets van een leerkracht van basisschool Het Kleurenpalet in Brugge buitgemaakt. De speciale tweewieler met twee kinderzitjes stond gesloten in de fietsenstalling. “Ik vermoed dat iemand ons in de gaten heeft gehouden”, zegt het slachtoffer.
Een speciale elektrische fiets, met een mogelijkheid om twee kinderstoeltjes te installeren. Liesje Claessens en haar man zochten lang en goed naar hun ideale tweewieler. Ze telden er zo’n 2.000 euro voor neer en wachtten geduldig op de levering. “Zelfs de buren leefden mee. Toen hij arriveerde, hielpen ze om die in elkaar te steken”, vertelt Liesje.
Het gezin is dan ook heel erg gericht op fietsen. Zo maken ze geregeld fietsvakanties en werd de tweede auto verkocht. “Fietsen is nu eenmaal veel leuker. Maar ik kreeg helaas maar een vijftal keer de kans om met de nieuwe fiets te gaan werken. Mijn kinderen waren er alleszins ook zot van. Ze zwaaiden naar iedereen die ze zagen.”
Gesloten in het fietshok
Toen Liesje woensdagmiddag na haar werk als leerkracht bij basisschool Het Kleurenpalet in de Groenestraat in Brugge naar huis wou vertrekken, stelde ze vast dat de tweewieler verdwenen was. “Hij stond slotvast in het fietsenhok van de school”, zegt ze. “Dat is normaal ook afgesloten. Maar alle collega’s hebben een sleutel en het gebeurt wel eens dat iemand vergeet te sluiten.”
Liesje stapte naar de politie om de diefstal aan te geven. Maar voorlopig is er nog geen enkel spoor naar de fiets. “We hopen uiteraard dat die nog ergens opduikt”, zegt ze. “Maar volgens mij is het geen toeval dat die zo snel gestolen is. Ik vermoed dat iemand ons gezien heeft en het doelbewust op onze fiets heeft gemunt. De verzekering komt echter niet tussen, omdat er geen sporen van inbraak zijn.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ex-priester Pieter uit De Mol is papa van Aurelle
Brugge -
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie. -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
PREMIUM
Club Brugge-supporters reageren, de dag na de aankondiging dat hun ploeg te koop staat: “De kans dat een buitenlander komt, is groot”
Neen, dat hadden de Club-supporters niet zien aankomen. Dat hun favoriete voetbalploeg sinds dinsdag in de etalage staat, stond niet in de sterren geschreven. “Vooral de manier waarop heeft voor onrust gezorgd”, meent Hans Noyelle en met hem veel anderen met blauwzwart bloed. Waar liggen volgens hen de oorzaken? En heeft het stadiondossier een bepalende rol gespeeld?Brugge -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek.
-
Cannabisdealer komt weg met voorwaardelijke celstraf nadat hij bijna stierf aan overdosis lachgas
Brugge -
-
-
Inbreker die door chirurg werd geklist, blijft langer in cel
De inbreker die dinsdagochtend bij chirurg Sebastiaan Van Cauwenberge (46) thuis betrapt werd, blijft een maand langer in de cel. Dat besliste de Brugse raadkamer vrijdagmorgen. Het was de chirurg zelf die de achtervolging inzette.Brugge -
PREMIUM
Schieten supporters in actie na nieuws over nakende verkoop van ‘hun’ Club Brugge? “De schuld ligt bij het getalm rond het nieuwe stadion”
De nakende verkoop van Club Brugge komt hard binnen bij de verschillende supportersverenigingen van blauwzwart. Die staan langs de zijlijn te kijken naar wat er allemaal gebeurt. “Dit hadden we helemaal niet zien aankomen”, zegt Frederik Van Eenoo. “Misschien moeten we als supporter iets doen.”Brugge