Bruggeling veroordeeld tot voorwaardelijke celstraf voor slagen aan vriendin
BruggeEen 24-jarige Bruggeling is veroordeeld voor slagen aan z’n partner. Na hun breuk drong D.D. binnen in haar appartement en ging aan de haal met haar hond.
De relatie van D.D. en z’n toenmalige vriendin verliep niet van een leien dakje. Beiden zouden extreem jaloers geweest zijn en dat zorgde meermaals voor strubbelingen. Op 16 juni vorig jaar zou het slachtoffer - zo verklaarde ze zelf - in een kleedje naar de autokeuring vertrekken. Haar vriend was daar volgens haar niet mee akkoord en zou haar daarop enkele klappen gegeven hebben.
Op 1 juli liep de relatie tussen D.D. en z’n vriendin op de klippen. Achttien dagen later kreeg de vrouw naar eigen zeggen evenwel opnieuw slagen aan Kingsclub in Brugge. Ze beweerde dat hij haar bij de keel greep en aan haar haren over straat sleurde. Een getuige verklaarde dan weer aan de politie dat ze zag hoe de Bruggeling op het slachtoffer zat en haar enkele slagen gaf. Volgens het slachtoffer had haar ex-vriend op 10 juli ook al eens binnengebroken in haar appartement. Hij was toen aan de haal gegaan met haar golden retriever. Door de tussenkomst van een familielid was de hond teruggekeerd naar huis.
De man stond ook terecht voor een slag die hij op 17 oktober uitdeelde aan café Ambiorix in Brugge. Hij werd veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van één jaar. Aan het slachtoffer kende de rechtbank 1.455 euro schadevergoeding toe.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen. -
PREMIUM
Fernand Vanderplancke (84) maakt al 30 jaar de trofee voor de winnaar van De Ronde: “Als Tom Boonen zegt dat hij op de vensterbank staat, maakt me dat trots”
Sinds 1993 krijgen de winnaars - zowel bij de mannen als bij de vrouwen - van de Ronde van Vlaanderen een bronzen beeldje mee naar huis. Elk van die pronkstukken komt van de hand van één man: Bruggeling Fernand Vanderplancke (84). “Geen enkele trofee is dezelfde”, vertelt hij, glimmend van trots wanneer hij praat over zijn band met dé moeder der wielerklassiekers. Wie al wil weten hoe het beeldje van dit jaar eruitziet: er is maar één adres.Brugge -
Ook Róisín Murphy komt naar feesteditie van Cactusfestival
Zangeres Róisín Murphy, bekend van de Ierse band Moloko, komt op zondag 9 juli voor een exclusief concert naar het Cactusfestival in Brugge. Dat maakt de organisatie vandaag bekend.Brugge -
PREMIUM
Pasen staat voor de deur: hier kan je genieten van een brunch of ontbijt in Brugge en aan de kust
Het is bijna Pasen en daarbij hoort natuurlijk een uitgebreide paasbrunch met je familie, vrienden of lief bij. Pistolets, koffiekoeken en versgeperst fruitsap zijn een must. Wij zochten zaken in Brugge en aan de kust voor een heerlijk(e) ontbijt of brunch ter plekke of aan huis geleverd.Brugge -
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.”
-
PREMIUM
Hoe zou het nog zijn met transmigrant die jaar geleden 250.000 euro won met kraslotje? “Wij gingen samen naar de bank en hij stapte dolgelukkig buiten”
Hij wou een appartement kopen. En een auto. En een winkel opstarten. Maar zou de transmigrant die exact een jaar geleden 250.000 euro won met een kraslotje daar ook in geslaagd zijn? We vroegen het aan de drie hoofdrolspelers in een ongelofelijk verhaal over veel pech en een beetje geluk. “Naar Algerije terugkeren, dat deed hij zeker niet.”Brugge -
-
-
Matthieu Bonne begint aan laatste 48 uur van wereldrecordpoging. “De wind blijft ons parten spelen”
Matthieu Bonne zit ondertussen al vijf dagen op de fiets met slechts enkele uurtjes slaap per dag. Hij wil in Phoenix het wereldrecord zo veel mogelijk kilometers fietsen op een week verbreken. Hij moet daarvoor zeker 3590 kilometer afleggen. Op de vijfde dag was de wind opnieuw zijn grootste vijand, terwijl ook de vermoeidheid hem ondertussen parten begint te spelen. “Alles begint nu echt pijn te doen.”Brugge -
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa.