Bezorgdienst Uber Eats verviervoudigt aantal ritten in Brugge in vier jaar tijd
BruggeOp zaterdag 28 mei viert Uber Eats zijn vierde verjaardag in Brugge. Sindsdien breidde het er flink uit, zowel qua aantal ritten, restaurants als koeriers. Het aantal ritten is verviervoudigd.
Bovendien grepen ook restaurants de kans om hun aanbod te versterken door zich bij de app aan te sluiten: sinds de lancering zijn er meer dan vijf keer meer restaurants die de bezorgdienst gebruiken. Met name horecazaken die hamburgers, Italiaanse gerechten of sushi serveren hebben een echt succes gekend aangezien deze keukens het populairst zijn in Brugge. Daarnaast zijn de restaurants Moana Poké Bowls en Pizza Talia’s zelfs uitgegroeid tot echte sterren in de stad en tot de favorieten van de lokale bevolking. Tot slot is ook het aantal koeriers spectaculair toegenomen, en vermenigvuldigd met zes.
Uit bestellingen blijkt dat Bruggelingen iets meer honger hebben dan de rest van Vlaanderen, met een hoger gemiddeld aantal artikelen per bestelling. Bovendien blijkt dat de meerderheid van de Bruggelingen graag thuis blijft tijdens een lang weekend en dan geniet van een heerlijke kant-en-klaarmaaltijd. Sinds de lancering waren de top vjif piekdagen allemaal maandagen, met één maandag in het bijzonder die alle records brak: Paasmaandag 2021.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Zo voorkom je een hoge telefoonrekening tijdens de vakantie
Niks zo vervelend als een gepeperde telefoonrekening op je mat, net als je thuiskomt van een ontspannende vakantie. Hoe zit het met je internetverbruik in het buitenland: moet je nou op je MB’s letten, of niet? -
Brugge
Centrum voor Basiseducatie Ligo zet vrijwilliger Greta Vanhecke in de bloemetjes
Ligo, Centrum voor Basiseducatie, kan al jaren rekenen op tal van vrijwilligers. Greta Vanhecke (64) doet dat al twintig jaar en werd daar zopas voor gevierd. -
Brugge
Frans Bauer komt naar het Concertgebouw
Schlagerlegende Frans Bauer staat op vrijdag 2 juli op de planken van het Concertgebouw in Brugge. Het optreden vorig jaar in december werd afgelast, maar nu brengt de koning van het levenslied zijn hits alsnog mee naar de Breydelstad. -
Zeebrugge
Zeebrugge heeft nu een ‘wijkregisseur’ die leefomgeving moet helpen verbeteren
Peter d’Aubioul is aangesteld als ‘wijkregisseur’ in Zeebrugge. Hij krijgt van de stad en het havenbestuur van Port of Antwerp-Bruges de taak om de Zeebruggenaren beter te ondersteunen en het leven in de havengemeente te verbeteren. -
PREMIUM
Na je vijftigste op zoek naar een nieuwe baan: zo verging het Erik en Jan
Nederland telt een recordaantal openstaande vacatures, maar toch ervaren veel oudere werkzoekenden problemen bij het zoeken naar een nieuwe baan. Erik Kuiper en Jan Elzen moesten beiden opnieuw solliciteren na hun vijftigste. Dit zijn hun ervaringen.
-
Brugge
Internationaal vermaarde kunstenares Otobong Nkanga exposeert hele zomer lang in Sint-Janshospitaal: “Wat een eer!”
De Nigeriaans-Belgische Otobong Nkanga, één van de belangrijkste hedendaagse kunstenaars van het moment, staat met een grootschalige solotentoonstelling in het Sint-Janshospitaal in Brugge. -
PREMIUMBrugge
REPORTAGE. Shoppen tijdens Brugse braderie én genieten van oldtimers: “Waaier aan verschillende handelszaken is hier een troef”
Er heerst vrijdag, zaterdag en zondag gezellige drukte tijdens de Brugse braderie. De zomerkoopjes lokken shoppers van over het hele land naar de Breydelstad. Parkings liepen zaterdag vol, ondanks geregelde regenbuitjes. Liefst 21 straten doen mee, tot en met maandag. “Mensen letten op hun centen, en koopjes vallen dan dubbel in de smaak", klinkt het. -
Eigenaren zonnepanelen benadeeld bij saldering per maand, CDA stelt Kamervragen
Het CDA heeft in de Tweede Kamer vragen gesteld aan minister Rob Jetten van Klimaat en Energie over hoe energieleveranciers de teruglevering van zonnepanelen verrekenen. De leveranciers moeten op jaarbasis salderen, maar het komt voor dat ze dat per maand doen.