Seizoenkaarthouders NAC kunnen hun kaartje doorverkopen
BREDA - NAC-fans met een seizoenkaart kunnen voortaan hun vaste plek in het stadion aanbieden voor de losse verkoop. Deze nieuwe service geldt vooralsnog alleen voor kaarthouders op de B-side en in Vak G. In een later stadium wordt ook de eretribune toegevoegd.
Dat heeft de club dinsdag bekendgemaakt. Kaarthouders die verhinderd zijn kunnen in het ticketsysteem van de club terecht om hun stadionplaats te koop aan te bieden. Belangstellenden hebben de mogelijkheid een ticket van een seizoenkaarthouder over te kopen voor de prijs van een losse kaart voor een bepaalde wedstrijd plus een toeslag van 2 euro.
‘Zo verdienen wij er ook wat aan’
In dat geval ontvangt hij of zij een uniek e-ticket en wordt de seizoenkaart voor de betreffende wedstrijd geblokkeerd. De verkoper ontvangt de helft van het verkoopbedrag. De andere helft gaat naar NAC, zegt woordvoerder Jasper Saeijs. “Zo verdienen wij er ook wat aan. De opbrengst van deze kaartjes besteden we volledig aan onze jeugdopleiding.”
Handige service
Voor de kaarthouder is het volgens hem een handige service als hij een keer verhinderd is. “En voor ons biedt het meer zekerheid dat er geen plek vrij blijft tijdens de thuiswedstrijden”, aldus Saeijs die vaststelt dat per wedstrijd een paar honderd kaarthouders niet komen opdagen.
De nieuwe service - ook Feyenoord en Heerenveen bieden supporters deze mogelijkheid - gaat via de zogeheten secondary ticketing technologie van hoofdsponsor CM. “Zij hebben een nieuw online ticketsysteem geïntroduceerd waarop, als je op zoek bent naar een kaartje voor een wedstrijd, meteen kunt zien of seizoenkaarthouders een ticket aanbieden als er geen reguliere kaartjes meer te koop zijn.”
Mensen die van de nieuwe service gebruik willen maken zullen zich op de site (https://nac.cmtickets.com) eerst moeten registreren.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Nepbankmedewerker wil bankpas Bredanaar (66) ophalen bij woning en wordt aangehouden
BREDA - Een 21-jarige Rotterdammer is dinsdagmiddag bij een woning in de Bredase wijk Tuinzigt aangehouden. De man deed zich voor als een medewerker van de Rabobank en kwam de bankpas van de bewoner, een 66-jarige man, ophalen. Aan de deur vertelde de oplichter de man dat er gefraudeerd zou zijn met zijn bankpas. De Bredanaar trapte daar niet in en belde de politie. -
PREMIUMGeld & Geluk
Ron en Yvonne wonen in Sri Lanka: ‘We houden van luxe, maar vinden snel iets duur’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Ron en Yvonne hebben Sri Lanka even verruild voor Nederland. ‘Verbazend hoe ontevreden mensen hier kunnen zijn, terwijl ze zoveel keuzes hebben.’ -
PREMIUM
Na flink verzet wil Breda toch weer een stadsstrandje in Waterdonken: ‘Acceptabele oplossing’
BREDA - Waterdonken in Breda staat verrassend genoeg weer op het lijstje voor de inrichting van een stadsstrandje. Vorig jaar juni ontstond er nog groot verzet waarbij bewoners in no time 200 handtekeningen verzamelden tegen de aanleg van een dergelijk strandje. De locatie viel toen af. Het strandje is nu ingetekend aan de andere kant van de plas, aan de zuidkant. -
PREMIUMBinnenkijken
Ze wonen in een stijlvol herenhuis, toch vertrekken Birgit en Martin voor ander pareltje
Birgit Verwer en Martin Hoorweg verkopen hun prachtige herenhuis aan de Valkenboslaan in Den Haag. Ze wilden al langer de stad uit, en hebben nu het pareltje gevonden dat ze zochten, in het buitengebied van het Achterhoekse Doetinchem wel te verstaan. -
Benzine in Duitsland vanaf volgende week 50 cent per liter goedkoper dan in Nederland
Duitsland voert op 1 juni een accijnsverlaging door, waardoor een liter Euro 95 dan 1,72 euro kost. Dat is bijna vijftig cent minder dan in Nederland. Ten opzichte van de Nederlandse adviesprijs bedraagt het verschil zelfs meer dan 60 cent.
-
PREMIUM
Vier Bredanaars spelen samen met Het Zuidelijk Toneel een ode aan ontmoeting in het Chassé Theater
BREDA - Ze heten Jan Hesseling. Johnny Feskens, Wim Goverde en Alexander Arutjunov. Vier inwoners van Breda die vanaf donderdag een paar avonden op het podium staan van het Chassé Theater. -
PREMIUM
Rianne weet hoe je die fijne jurk langer kunt dragen: ‘Meer mensen willen minder consumeren’
BREDA - Hoe kun je kleding het beste repareren? Hoe naai je een eigen garderobe? En waaraan kun je duurzame stoffen herkennen en deze het beste beschermen? Het zijn vragen waar duurzaam modeontwerpster Rianne de Witte uit Breda antwoord op geeft tijdens haar gratis spreekuren bij de Makersbase in Nieuwe Veste. Dit alles om consuminderen te bevorderen. -
Bavel neemt dit weekend definitief afscheid van tweede thuis, café-zaal De Tussenpauz
BAVEL - Voor veel inwoners van Bavel was De Tussenpauz jarenlang een tweede thuis. Ze repeteerden er met de harmonie of het koor, deden mee aan de dorpsquiz of vierden er carnaval. Dit weekend neemt het dorp afscheid van deze geliefde plek aan de Kerkstraat 10.