Schoonmaker (58) overlijdt na val van eerste etage textielbedrijf in Helmond
De man die zondagavond om het leven kwam bij textielbedrijf Vlisco in het Brabantse Helmond is een 58-jarige Arnhemmer. Hij viel naar beneden tijdens schoonmaakwerkzaamheden. Het is onduidelijk waarom hij precies op de plek was waar het ongeluk gebeurde.
Het ongeluk gebeurde in een gebouw op het midden van het Vlisco-terrein. Op die plek wordt een ontwerp met wax op de textiel gedrukt.
In dezelfde ruimte is ook een droogmachine waar je met een metalen trap naartoe klimt, vertelt Vlisco-directeur David Suddens. De man is waarschijnlijk vanaf de eerste etage naar beneden gevallen.
„Het enige dat ik erover kan zeggen is dat het niet helemaal duidelijk is waarom de man op de plek was waar het ongeluk plaatsvond. Waarmee ik niet wil zeggen dat hem iets valt te verwijten. Uiteindelijk is het aan de Arbeidsinspectie om te onderzoeken of de man daar wel of niet hoefde te zijn.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Interieurinfluencers laten tienduizenden mensen in hun huis kijken: 'Het is een beetje uit de hand gelopen’
Voor sommige interieurstylisten is hun eigen huis hun etalage. Ze delen foto’s en video’s van hun aangeklede woon- en slaapkamers op social media. Hoe is het om zoiets persoonlijks als je huis op het wereldwijde web te zetten? Drie stylisten slash interieurinfluencers vertellen. -
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas. -
Rolexrover zet pistool op hoofd van gast op Amsterdams terras
Een overvaller heeft afgelopen vrijdag een pistool op het hoofd van een gast van restaurant Ferilli’s in Amsterdam gezet. ,,Hij zei: geef me je horloge anders schiet ik je door je hoofd.” -
PREMIUM
Agent draait dienst van 21 uur door boerenprotest: ‘Onderzoeken vallen stil, politie niet meer in de wijk’
De voortdurende boerenprotesten trekken een enorme wissel op de Nederlandse politie, die massaal wordt ingezet. Voorzitter Wim Groeneweg van politievakbond ACP kent agenten die een dienst van 21 uur draaien tot 4.00 uur ’s nachts en de volgende ochtend wéér aan de bak moeten. Zijn collega Jan Struijs (NPB) vreest grote consequenties. ,,Opsporingsonderzoeken vallen stil, politie is niet meer in de wijken, onderzoek naar lokale drugsdealers wordt stopgezet.” -
Waarom we steeds vaker een lekke band hebben op vakantie
Auto's hebben steeds vaker een lekke band in het buitenland. Tien jaar geleden ging het in 20 procent van de pechgevallen in het buitenland om een lekke band, nu is dat 29 procent. Dat meldt de Belgische mobiliteitsorganisatie VAB.
-
PREMIUM
Boer Niels maakt zich zorgen over escalatie: ‘Lopen nu zo veel boeren met haat en woede rond’
De boerenprotesten worden steeds grimmiger, maar een groot deel van de Nederlandse boeren blijft thuis. Zoals melkveehouder Niels Wassenaar uit Leusden. ,,Met geweld los je het niet op.’’ -
Pantservoertuigen van Marechaussee naar Schiphol, hard ingrijpen tegen boeren die luchthaven willen blokkeren
Als boeren maandag met tractoren naar Schiphol proberen te komen, zal er hard worden ingegrepen. De gemeente Haarlemmermeer en de Koninklijke Marechaussee zullen zware middelen inzetten om een blokkade van de luchthaven te voorkomen. Ook Defensie staat klaar om te helpen, zegt minister Kajsa Ollongren. -
Nog twee arrestaties om openlijke geweldpleging bij huis minister
De politie heeft nog eens twee mannen aangehouden die worden verdacht van openlijke geweldpleging bij het huis van stikstofminister Christianne van der Wal op dinsdagavond. Het gaat om mannen van 26 en 30 jaar, beide afkomstig uit het Gelderse Nunspeet. Zij worden ook verdacht van het plegen van diefstal van een camera langs de weg.