Politie toont herkenbare foto's van ‘filmende man’ in Mallorca-zaak én zoekt een Duitse vrouw
De politie heeft dinsdagavond in Opsporing verzocht ongeblurde beelden getoond van een man die mogelijk een hele belangrijke getuige is in de zaak rond de op Mallorca doodgeschopte Carlo Heuvelman. Het gaat om een Nederlander die lijkt te hebben gefilmd. Hij werd al eerder getoond, maar toen nog met geblurd gezicht. De man heeft zich nog niet gemeld.
Dat een nog onbekende getuige herkenbaar wordt getoond, is zeer uitzonderlijk. Maar in deze zaak kan hij van groot belang zijn. De fatale schoppartij waaraan Carlo Heuvelman na enige dagen coma overleed, is niet gefilmd. De hoofdverdachten ontkennen grotendeels dat zij hem hebben geschopt en geslagen. De gezochte getuige kan het laatste puzzelstukje zijn, ook als hij niet heeft gefilmd. Hij stond in de buurt van het fatale incident. Het gaat om een man met - voor zover bekend via andere getuigen - een Amsterdams accent.
Carlo Heuvelman (27) uit Waddinxveen werd vorige zomer doodgeschopt op Mallorca door een groep jongemannen van 18 tot 20 jaar uit Bussum. Dat gebeurde tijdens een rumoerige nacht met meerdere vechtpartijen op een boulevard. Negen jongeren staan vrijdag tijdens een tweede pro-formazitting voor de rechter, vier worden verantwoordelijk gehouden voor de dood van Carlo. Zij en de vijf anderen staan ook terecht voor andere vormen van geweld.
Duitse vrouw
De politie is ook nog op zoek naar een jonge vrouw die zich op foto’s over Carlo Heuvelman lijkt te ontfermen na de vechtpartij. Ook zij is nog niet gevonden, maar het lijkt inmiddels wel duidelijk dat het om een Duitse vrouw gaat. Dus is de hulp van de Duitse politie ingeschakeld. Ook zij kan als getuige nog van groot belang zijn.
Bekijk hier al onze video's over de Mallorca-zaak:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Superbespaarder
Jasmina: ‘Door onze buffer hebben we het altijd gered en geen dag zonder eten gezeten’
Sommige mensen kunnen enorm goed met geld omgaan. Of ze nu veel of weinig hebben, ze zijn creatief en mét resultaat. Hoe doen ze dat toch? Elke week laten we hier een superbespaarder aan het woord. Deze keer Jasmina Borgeld (36), die van haar moeder leerde om creatief met geld te zijn. -
PREMIUM
NS strenger voor Oekraïners: ‘Er is te veel fraude gepleegd’
NS gaat strenger toezien op het gratis reizen met een Oekraïens paspoort. Er arriveren inmiddels minder vluchtelingen in Nederland maar toch wordt nog vaak gebruikgemaakt van de regeling. Dat suggereert misbruik. ‘Het is niet bedoeld voor een tripje naar de outlet in Limburg.’ -
Faunabescherming wint slepende zaak over Het Loo, minister moet bezwaar behandelen
De minister voor Natuur en Stikstof moet het bezwaar van de Faunabescherming tegen de miljoenensubsidie voor Kroondomein Het Loo alsnog behandelen. Dat is de uitkomst van de rechtszaak die de stichting aanspande. ,,We zijn op alle punten in het gelijk gesteld’’, zegt voorzitter Niko Koffeman. -
PREMIUMvraag & antwoord
Alles wat je (niet) wilt weten over de hybride warmtepomp
Wie vanaf 2026 zijn cv-ketel wil vervangen, moet een hybride warmtepomp installeren, zo maakte het kabinet vandaag bekend. Maar past een warmtepomp in elk huis, wat kost-ie en zijn er wel voldoende monteurs? -
Zo verdwijnen je WhatsAppberichten automatisch
Wil je voorkomen dat jouw berichten voorgoed terug te vinden zijn door (oud-)gesprekspartners? Of wil je wat opslagruimte vrijhouden op je smartphone? WhatsApp kan nieuwe berichten na een bepaalde tijd automatisch laten verdwijnen.
-
PREMIUMmet video
6000 wachtenden voor je: de aloude volkstuin is weer hip
Het is schitterend weer om naar de volkstuin te gaan. Alleen, zie er maar eens eentje te bemachtigen. Er zijn nog duizenden wachtenden voor je. -
Ook in Nederland groeit vraag naar menstruatieverlof: ‘Belachelijk dat het zo lang duurt’
In Spanje krijgen vrouwen met ernstige menstruatieklachten binnenkort het recht om elke maand minstens drie dagen ziekteverlof te nemen. Ook in Nederland groeit de vraag naar zo'n verlof, maar daar is nog geen zicht op. ,,Het is belachelijk dat het zo lang duurt.” -
PREMIUMRechtszaak
Cevat werd 25 keer beschoten toen hij z'n hond uitliet: hij overleed ter plekke
Het is zo’n verhaal dat ook het script voor een aflevering van Flikken Rotterdam zou kunnen zijn. Rotterdammer Cevat Bozdag (58) wordt in de avondschemer tijdens een rondje met de hond voor de ogen van zijn vrouw geliquideerd. Met een kalasjnikov worden maar liefst 25 kogels op haar man afgevuurd. Twee jaar later staan de twee verdachten terecht. Ze doen er het zwijgen toe.