PREMIUM
Man had seks met shetlandpony, maar is blij dat hij werd betrapt: ‘Ben eigenaren dankbaar’
Hij is blij dat hij werd betrapt toen hij een shetlandpony seksueel misbruikte. De 61-jarige man uit de gemeente Neder-Betuwe die vrijdag voor de rechter stond lijdt al vele jaren aan een enorme drang om seks te hebben met dieren.
Maar hij heeft nu eindelijk een hulpverlener gevonden die hem kan helpen. ,,Ik ben niet trots op waarom ik hier ben. Ook ik keur hetgeen gebeurd is volledig af”, zei hij. ,,Ik ben de eigenaren dankbaar dat ze deden wat ze moesten doen. Was ik ze maar 45 jaar eerder tegengekomen. Dan was me een hoop ellende bespaard gebleven.”
Hij bood zijn excuses aan. Voor de eigenaren en ook de dieren zelf.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Politie kamt scholen Deventer uit na tip over schutter Zwijndrecht: ‘Iemand die erg op hem leek’
Zit je op school, lopen er ineens allemaal politieagenten door de school met kogelwerende vesten. Dat gebeurde donderdag aan het begin van de middag bij het Saxion en Aventus in Deventer. De politie had een tip binnengekregen dat mogelijk de schutter van de schietpartij afgelopen week in Zwijndrecht rondliep op een van de scholen. -
Nieuw ontvangstcentrum voor asielzoekers in Alkmaar moet Ter Apel ontlasten
Het voormalig Belastingkantoor in Alkmaar moet een nieuwe ontvangstlocatie voor asielzoekers worden. Zo moet het aanmeldcentrum Ter Apel worden ontlast. Daar sliepen afgelopen zomer honderden mensen buiten omdat er binnen geen plek meer was. -
PREMIUM
Nico is 83 en bijna blind, maar moet door drukke straat lopen om het vuilnis buiten te zetten
De 83-jarige bijna blinde Nico moet voortaan vroeg uit de veren en een flink stuk lopen om binnen anderhalf uur zijn vuilnis weg te gooien. Doet hij dat niet, dan riskeert hij een boete van meer dan 100 euro. ,,Hoe ga ik dit in de ochtendspits doen zonder dat ik van mijn sokken wordt gereden?” -
PREMIUMcolumn
Lezen dit, anders wordt het nóóit wat met jou!
Linda Akkermans schrijft drie keer per week over wat haar bezighoudt. -
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen.
-
PREMIUM
Noodopvanglocaties voor asielzoekers gaan dicht, waarschuwing voor nieuwe asielcrisis
Overheidsorganisaties waarschuwen voor een ‘maatschappij ontwrichtende’ asielcrisis, groter dan de opvangcrisis van afgelopen zomer. Drie vragen over de problemen van de komende maanden. -
-
-
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit.