Max Verstappen wordt kampioen, denken Robin, Sharon, Nico en André. De Zoetermeerders vliegen naar Abu Dhabi om Max  naar de titel toe te juichen.
Volledig scherm
PREMIUM
Max Verstappen wordt kampioen, denken Robin, Sharon, Nico en André. De Zoetermeerders vliegen naar Abu Dhabi om Max naar de titel toe te juichen. © Nico Schouten

Gek van Max Verstappen: deze absolute fans reizen hem achterna naar Abu Dhabi

Een vliegreis van bijna 7 uur en al snel 1500 euro aan tickets, verblijf en entreekaartje tot het circuit. Je moet wat over hebben voor je held. Magazijnmedewerker Nico sprokkelt zonder mopperen al zijn zuurverdiende geld bij elkaar om Max Verstappen komende maand te zien racen in Abu Dhabi. Hij juicht hem, met een tattoo van zijn idool op zijn arm, (hopelijk) naar de wereldtitel. ‘Heb een speciale vlag voor Max laten maken’.