Boeren hangen de vlaggen weer goed langs de A1 na de verkiezingszege van BBB. Inzet: Diederik Samsom.
Volledig scherm
Boeren hangen de vlaggen weer goed langs de A1 na de verkiezingszege van BBB. Inzet: Diederik Samsom. © EU/ANP

BBB en VVD hekelen ‘bemoeienis’ van Diederik Samsom, die Nederland adviseerde boeren verplicht uit te kopen

Nederland is door Diederik Samsom, die werkt voor de Europese Commissie, geadviseerd om een deel van de boeren te verplichten zich te laten uitkopen vanwege de stikstofcrisis. Diverse parlementariërs willen opheldering over de ‘bemoeienis’ van de voormalige PvdA-leider. Eurocommissaris Frans Timmermans wil daarop ‘graag’ in gesprek met BBB-leider Caroline van der Plas.

7 reacties

  • J Braber

    3 maanden geleden
    Gezond verstand, dat hebben we nodig. En weg met die hysterie rondom z.g. stikstof. Of wees eerlijk en laat weten dat het om het slopen van de voedselketen gaat en de realisatie van Tristatecity.
  • Patrick Woensel

    3 maanden geleden
    Zo zie je de ware aard van de PvdA. Niet goedschiks dan maar opleggen! Lijken wel op Klaver.
  • Cees Claessen

    3 maanden geleden
    Deze man heeft in zijn hele politieke loopbaan, alleen maar foute beslissingen genomen. Is hij vriendjes met D66? Die graag Nederland wil verkopen aan Europa, en hij zit in Europese raad, tja…..
  • Rob de Vos

    3 maanden geleden
    Gaat de VVD nu doen of ze dal al niet lang wisten.
  • G Kool

    3 maanden geleden
    Blackmail uit Brussel, zullen we maar zeggen.