Volledig scherm
Archief: Koningsdag © Nico Schouten

Dit is er te doen op de Bevelanden en Tholen tijdens Koningsdag

Feest op de Bevelanden en Tholen. Door heel de streek wordt Koningsdag gevierd. We hebben de belangrijkste activiteiten van de gemeenten onder elkaar gezet.

Colijnsplaat

06.00 uur Wekservice
07.00 uur Ontbijtservice (bij de bakker) voor alle Blikkenrijders
09.15 – 09.45 uur Inschrijven voor de optocht bij Cleijenborch, aubade 
09:45 uur Ballonnen oplaten.
10.00 uur Vertrek optocht,
13.30-15.00 uur Start van de spelletjes
13.30-15.00 uur Start foto-puzzeltocht
15.30 uur Bingo

Nieuwdorp

09.30 uur Opstellen voor de (lawaai) optocht op het Oranjeplein. 
11.00 - 12.00 uur Bingo voor de ouderen
11.00 - 12.30 uur Vossenjacht
13.30 uur oplaten ballonnen
14.00 - 16.30 uur Start van de spelmiddag
17.00 - 18.00 uur Kinder-disco 

Geersdijk

09.00 uur Dagopening
09.15 uur Muzikale rondgang
09.45 uur Koffie met bolus
10.30 uur Kinderspelen
12.00 uur Bellenblazen
14.00 uur Volksspelen
16.00 uur Muziekquiz
21.00-01.00 uur Oranjebal

Goes

08.30 uur Koningsontbijt in Wijkgebouw De Westkant
Vanaf 09.00 uur Grote vrijmarkt rond de Oostvest
vanaf 10.00 uur Kinderkoor Jong Asaf zing Koningsmedley voor de Westerkerk
10.00-16.00 uur Jacob Valckeplein wordt omgetoverd tot Amaliaplein met o.a. dansen, optredens en schminken
10.00-17.00 uur Springkussen op het damplein
10.00-16.00 uur Gordelsimulator op de Oostsingel
10.00-16.00 uur Zeilen in de Veste
10.00-16.00 uur Schilderwedstrijd in de Voorstad
10.15 uur Bloemenmarkt in de Westerkerk
12.00 uur Koffieconcert Woodworks in Café Baarends
16.30 uur Optreden zanger Alwin in Café Baarends ’s-Gravenpolder
10.30 uur Start poppenvoorstelling en schminken
12.00 uur Frietjes eten voor de kinderen

Hansweert

09.15 uur Rondgang met Scheldegalm en versierde fietsen in de muziektuin
10.00 uur Vlag hijsen op het dorpsplein
10.15–12.00 uur Vrijmarkt, kinderspelletjes en springkussens 
10.30 uur Optreden Scheldegalm in Maria Oord
13.30 uur Biljartwedstrijd 
13.30 uur Hindernisbaan, springkussens en voetbalwedstrijdjes
15.30 uur Roofvogelshow 
16.30–21.00 uur Optreden dj

Heinkenszand

09.00 uur Vertrek optocht
10.00-12.00 uur Optredens van Margot Geijs en Mannenkoor 
10.00-12.00 uur Spelletjes 
12.00-14.00 uur Toeters en Bellen lunch
13.00 uur Vrijmarkt
13.15 uur Oplaten ballonnen
14.00-17.00 uur Zeskamp voor 14+’ers
17.00 uur Optreden Coverband Woodworks
19.00 uur Oranjebal 

Hoedekenskerke

09.30 uur Vlaghijsen
10.00 uur Start seniorenrit, een gezellige autorit 
tot 10.30 uur inleveren creaties bakwedstrijd
10.15 uur Spelletjesparcours
11.00 uur “Ommetje van Hoedjes”
14.00 uur Volleybaltoernooi
Vanaf 14.00 uur Vrijmarkt, mega sjoelbak, Hooghouden Zeeuwse klei en Peuterspeeltuin/verkoop suikerspinnen
15.30-16.30 uur Competitie Rodeo stier
16.30 uur Barbecue
18.00 uur Kinderdisco gevolgd door volwassendisco

’s-Heer Arendskerke

8.00 uur Verzamelen lawaaioptocht bij het Arendhuis
8.15 uur Vertrek lawaaioptocht. 
9.00-10.30 uur Dorpsontbijt
10.30 uur Programma voor de kinderen bij het dorpshuis
10.30-17.15 uur Rodeostier
11.00 uur Vrijmarkt
11.00 uur Muziek van Excelsior
13.00 -14.00 uur Fietspuzzeltocht
13.30 uur Zeepkistenwedstrijd en zeskamp
17.00 uur Finale rodeostier 

Kamperland

10.00 uur Opening
10.15 uur Optocht
11.00 uur Familiespelen
12.00 uur Koningsfair
13.00 uur Clown Frederieke
14.00 uur Goochelshow in de SIK
17.00 uur Koningsbarbecue
18.30 uur Koningsbingo kids
19.30 uur Kinderdisco SIK
20.30 uur Koningsbingo

Kapelle/Biezelinge

07.50 uur Reveille vanaf de toren
08.00 uur Klokluiden
08.45-09.15 uur Aubade
09.30-11.00 uur Kinderanimatie in Hotel de Zwaan
12.00-16.00 uur Vrijmarkt en Kinderspelen op het Kerkplein
14.00 uur Optreden Edwin Kaljouw
16.00 uur Optreden Belinda Hemelaar in Café de Herberg

Kattendijke

09.00 uur Reveille
09.15 uur Lawaaioptocht
10.00 uur Optreden Muziekvereniging O & U / de Echo
10.15 uur Aanvang kinderspelen
20.00 uur Aanvang oranjebal

Kloetinge

09.00-16.00 uur Koningsdag in de Geerteskerk
13.00-15.00 uur Open Podium
16.00 uur Oranjeconcert Brassband Excelsior

Kortgene

Vanaf 11.00 uur Aubade
Vanaf 12.00 uur Start Kinderspelen en vrijmarkt

Krabbendijke

11.00 uur Start Optocht
14.45 uur Kinderspelen

Kruiningen

07.45 uur Reveille
08.00 uur Klokgelui
09.15-09.30 uur Aubade
09.30-10.00 uur Optocht
10.30-12.00 uur Kindermatinee
11.30-13.00 uur Junioren zeskamp
14.00 uur Kindervrijmarkt
14.00-17.00 uur Zeskamp
18.30-20.00 uur Kruiningen's got talent
20.00 uur Oranjezangavond in de Johanneskerk

Kwadendamme

08.55 uur Klokgelui met versierde rondgang vanaf De Burcht
10.00 uur Kampspelen
10.00 uur Oriëntatierit voor kinderen bij de Witte Dam
13.00 uur Kampspelen
15.00 uur Oldtimershow, Ringrijden en Hollandse Spelen
15.30 uur Dikke Bandenrace
16.00 uur Live muziek van de band Watt
19.30 uur Playbackshow
21.00 uur Oranjebal

Lewedorp

09.00 uur Start lawaaioptocht
10.00 uur Kinderspelen/Vrijmarkt
13.00-14.00 uur Minidisco
14.30 uur Start Zeskamp

Nieuwdorp

09.45-10.45 uur Lawaaioptocht
11.00-12.00 uur Bingo
11.00-12.30 uur Vossenjacht
13.30 uur Uitdelen en oplaten van de ballonnen
14.00-16.30 uur Start spelmiddag
17.00-18.00 uur Kinderdisco

Oostdijk

09.45 uur Aubade/ballonnen
10.15 uur Koffiedrinken in Dorpshuis Apeldoorn en ringsteken in de 2e Vlietweg
13.30 – 15.30 uur Kinderspelen
14.00 uur Zeskamp
18.30 uur Puzzelrit
20.00 uur Koffiedrinken in het dorpshuis

Oudelande

Vanaf 09.30 uur O.a. schminken, piñata, stokvisknuppelen, stormbaan en kinderspelletjes 's Avonds Koningsbal 

Oud-Vossemeer

10.00 uur Aubade en ballonnen
10.20 uur Wedstrijd Fietsversieren
11.00 uur Poppen theater ‘OPT’ Begin middag Vossenjacht
13.30 uur Kinder-rommelmarkt, Survivalbaan, Springkussen, het Stratenvolleybaltoernooi en een Kindervoetbaltoernooi
14.00 uur Bingo 

Poortvliet 

09.00 uur Versierde fietsen
11.00 uur Aubade
14.00 uur Stormbaan
19.45 uur Rad van avontuur
21.00 uur Oranjebal met DJ Kilian

Rilland

10.30 uur Start fietsoptocht
11.15-12.00 uur Oranjebrunch
13.00-16.00 uur Vrijmarkt
13.00-16.00 uu Spelletjesmiddag
14.30 uur Touwtrekwedstrijd bij boer Van Damme
16.00-18.00 uur Fietspuzzeltocht
19.30 uur Playbackshow

Scherpenisse

10.15 uur Aubade
10.30-12.00 uur Vrijmarkt
13.00 uur versierde fietsen
14.00 uur Aanvang zeskamp
19.15 uur Opening zaal Sassegrave voor Koningsbingo
19.30 uur Bingo 

Sint Annaland 

Diverse activiteiten met o.a.
10.00-13.30 uur Rommelmarkt

Sint Maartensdijk

10.00 uur Aubade
vanaf 10.30 uur Kleedjesmarkt
10.30-12.30 uur Kinderspelen
14.00-16.00 uur Spotterspeurtocht
16.00 uur Oranjeconcert

Sint Philipsland

vanaf 08.30 uur Muziekvereniging Concordia trommelt je op 
09.00 uur Aubade
10.15 uur Vossenjacht
14.00-16.30 uur Vrijmarkt/kinderbraderie
18.30 uur Inschrijven autopuzzelrit
19.00 uur Start Autopuzzelrit

Tholen

08.00 uur Reveille
09.00 uur Aubade
09.45 uur Ballonnenwedstrijd
10.30 - 11.00 uur Versierde fietsen wedstrijd
10.30-17.00 uur Demonstraties van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging op de Markt
11.00-17.00 uur Kunstroute
13.00-16.00 uur Puzzeltocht
13.00-18.00 uur Oranjefeest
18.00-20.00 uur Viswedstrijd

Waarde

Vanaf 09.00 uur Rommelmarkt bij de loods op Gawege 12 ’s morgens Kinderspelen/optocht ’s middags Vrijmarkt en zeskamp 

Wemeldinge

09.30 uur Aubade
10.00 uur Optreden Wim Steenbakker in De Wemel
13.15 uur versierde fietsen optocht
15.00 uur Kleedjesmarkt
17.00-22.00 uur Kinderdisco en oranjebal 

Wissenkerke

11.15 uur Officiële opening
11.30 uur Vertrek optocht
14.00 uur Koningsspeurtocht
19.00 uur Oranjebingo

Wolphaartsdijk

08.00 uur Reveille
10.30 uur Aubade
11.00 uur Start optocht
14.00 uur Spelletjescircuit
18.00 uur Kinderdisco

Yerseke

10.30-11.00 uur Ophalen stickers voor mooist versierde fiets
11.00 uur Welkomstwoord Ellen Zuijdwegt en Wilhelmus
11.15 uur Start optocht
12.15 uur Spelletjesmiddag
12.15 uur Vrijmarkt
15.30 uur Goochelshow