Bakendorpers vóór rondweg bij Hoedekenskerke
BAKENDORP – Kom maar op met die rondweg bij Hoedekenskerke. Dat is het standpunt van de inwoners van buurtschap Bakendorp in de gemeente Borsele.
Om de verkeersdrukte in hun dorpje te beperken, zouden de bewoners wel graag zien dat het verkeer naar Crop Alliance op de heenweg via de Zeedijk achterlangs Bakendorp rijdt en alleen op de terugweg door het gehucht. Ook pleiten ze voor een verkeersremmende maatregel op de T-splitsing.
In eerste instantie stond een randweg rond buurtschap Langeweegje gepland, maar daarvoor was te weinig draagvlak. Alternatief is een rondweg bij Hoedekenskerke. Die optie wordt momenteel onderzocht.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
De kaassnacks rollen straks in Rilland over de band: Scelta toe aan derde vestiging
Wat in 2000 klein begon, is uitgegroeid tot een bedrijf met honderden werknemers. De vegetarische diepvriessnacks van Scelta vallen in de smaak. Ze worden nu ook in Rilland geproduceerd. -
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
PREMIUM
Goes bouwt de komende zeven jaar ruim 2700 woningen, de meeste van alle Zeeuwse gemeenten
Goes wil de komende zeven jaar ruim 2700 woningen bouwen. Ze moeten komen in onder meer het stationsgebied, Goese Schans en in een nog aan te wijzen nieuwe uitbreidingswijk. Ook de cijfers voor de andere Zeeuwse gemeenten zijn bekend. -
met video
Auto’s botsen op elkaar in Waterlandkerkje
Twee personenauto‘s zijn dinsdagochtend rond 11.10 op elkaar gebotst. Het gebeurde op de Turkijeweg in Waterlandkerkje. -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit.
-
PREMIUM
Tien jaar lang vocht Gary tegen hondenbelasting, nu gooit hij de handdoek in de ring
Sinds 2013 heeft Gary Yanover uit Kortgene gestreden om de hondenbelasting af te schaffen. Daar komt binnenkort een eind aan. ,,Als actievoerder kom ik niet verder.” -
-
-
Voltooien van Ringbaan-West in Goes kost bijna drie miljoen euro, moet in 2025 klaar zijn
De voltooiing van de Ringbaan-West in Goes gaat bijna drie miljoen euro kosten. Het is de bedoeling dat het doorgaande verkeer vanaf 2025 niet meer over de woonboulevard rijdt. -
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer