Vlaams Nationaal Zangfeest 2021 uitgesteld naar najaar
Het Vlaams Nationaal Zangfeest zal in 2021 niet zoals gepland plaatsvinden op zondag 21 maart, maar wordt uitgesteld naar het najaar. De raad van bestuur vreest dat de situatie rond het coronavirus volgend voorjaar nog steeds niet zal toelaten om een dergelijk grootschalig evenement in alle veiligheid te organiseren. Het Zangfeest van dit jaar werd ook al geannuleerd.
Het Algemeen Nederlands Zangverbond (ANZ), de organisatie achter het Zangfeest, zegt de beslissing ook uit financiële overwegingen te hebben genomen. “Het risico dat we opnieuw het Zangfeest zouden moeten annuleren, met alle gevolgen daaraan verbonden - het terugbetalen van kaarten, verbrekingen van contracten, enzovoort - is te groot”, klinkt het vrijdag in een mededeling. “Eén jaar zonder ons Zangfeest is echter meer dan voldoende. Daarom hebben we besloten dat het Zangfeest 2021 zal doorgaan in het najaar van 2021, meer bepaald op zondag 10 oktober 2021.” De locatie is nog steeds de Lotto Arena in Antwerpen.
Het ANZ belooft in tussentijd niet stil te zitten en werkt naar eigen zeggen aan een nieuwe website en het scholenproject “Kinderen Zingen”, dat op 24 juni 2021 tot een apotheose moet komen in het Open Lucht Theater (OLT) Rivierenhof in Deurne.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMAntwerpen
Filip Dewinter veroorzaakt politiek tumult in Nederland: “Europa wordt Eurabia door omvolking”
Een interview met Vlaams Belang-kopstuk Filip Dewinter op de Nederlandse zender Ongehoord Nederland heeft de links georiënteerde parlementaire meerderheid bij onze noorderburen de gordijnen ingejaagd. “Europa wordt Eurabia door de omvolking”, zo stelde Dewinter. Er is nu zelfs een verbod gevraagd op ‘dit soort uitzendingen’. -
Antwerpen
Brandweer kreeg 94 oproepen tijdens en na onweer: “Het ging vooral om wateroverlast”
Tijdens de hevige onweersbui die donderdagnamiddag over Antwerpen trok, kreeg de brandweer een verhoogd aantal meldingen binnen. De ploegen zijn momenteel nog volop bezig met het leegpompen van kelders. -
PREMIUMBinnenkijken
Ze wonen in een stijlvol herenhuis, toch vertrekken Birgit en Martin voor ander pareltje
Birgit Verwer en Martin Hoorweg verkopen hun prachtige herenhuis aan de Valkenboslaan in Den Haag. Ze wilden al langer de stad uit, en hebben nu het pareltje gevonden dat ze zochten, in het buitengebied van het Achterhoekse Doetinchem wel te verstaan. -
De nare bijsmaak van de term Human Resources: ‘Mensen zijn geen productiemiddelen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: Human Resources -
Benzine in Duitsland vanaf volgende week 50 cent per liter goedkoper dan in Nederland
Duitsland voert op 1 juni een accijnsverlaging door, waardoor een liter Euro 95 dan 1,72 euro kost. Dat is bijna vijftig cent minder dan in Nederland. Ten opzichte van de Nederlandse adviesprijs bedraagt het verschil zelfs meer dan 60 cent.
-
Antwerpen
Nog hele weekend vlootparade langs de Schelde
Woensdagavond vierde de Marine haar 75ste verjaardag in bijzijn van koning Filip met een heuse vlootparade op de Schelde. De festiviteiten zijn echter nog niet afgerond: de rest van het weekend kan iedereen langs om gratis een kijkje te nemen in de negen aangemeerde marineschepen. -
PREMIUMAntwerpen
Al twaalf jaar een Michelinster, en Roger Van Damme denkt nog niet aan stoppen: "Ik blijf vernieuwen, al moet je ermee kunnen leven dat je je ster kwijtraakt”
Op maandag 23 mei worden de nieuwe Michelinsterren uitgereikt voor België en Luxemburg. Roger Van Damme (51) van Het Gebaar mag al twaalf jaar lang een ster op zijn naam schrijven. Ondertussen is Het Gebaar aan een volledige make-over bezig. “Ik ambieer geen twee sterren, maar je moet wel meeblijven met je tijd.” -
Antwerpen
Stad ontwikkelt digitaal portaal voor klanten sociale centra
Stad Antwerpen gaat een digitaal portaal ‘Mijn sociaal dossier’ ontwikkelen waarmee klanten van de sociale centra vanaf eind 2022 digitaal hun dossier kunnen opvolgen. Zo krijgen die klanten meer controle en duidelijkheid over hun situatie.