Getty Images
Volledig scherm
PREMIUM
© Getty Images

Van ratten die eieren leggen tot de ploeg van ’t stad: de grappigste antwoorden op examenvragen, gedeeld door Antwerpse professors

AntwerpenHet einde van de (winter)examens voor hogeschool- en universiteitsstudenten is in zicht. Dat leverde hopelijk heel wat goede punten voor hen op, maar ongetwijfeld kregen professoren en lectoren ook dit keer te maken met enkele grappige blunders. Deze docenten in Antwerpen delen alvast de meest hilarische examenantwoorden die ze ooit voor ogen kregen. “Die cartoon over een groepje majoretten ligt nog altijd op mijn bureau, als reliek.”

  1. Tot zes uur wachten en liefst twee keer naar huis gestuurd: opnieuw lange rijen aan autokeuring, maar “absoluut niet zoals in de zomer”
    UPDATE

    Tot zes uur wachten en liefst twee keer naar huis gestuurd: opnieuw lange rijen aan autokeu­ring, maar “absoluut niet zoals in de zomer”

    De lange wachtrijen aan de autokeuringsstations zijn nog niet van de baan. Via 4040 melden verschillende lezers de laatste tijd dat ze opnieuw uren moeten aanschuiven voor de autokeuring. Zo is het keuringsstation van Hoboken open tot 17 uur, maar gingen de poorten om 12 uur al dicht wegens de grote drukte. “Er is toch al heel wat gedaan”, zeggen ze bij GOCA Vlaanderen, de sectorfederatie voor de autokeuring. “Wij blijven verder klantgericht werken en acties uitrollen.”
    Hoboken