Het stadhuis kreeg een groen kleurtje op de internationale dag tegen de doodstraf.
Volledig scherm
Het stadhuis kreeg een groen kleurtje op de internationale dag tegen de doodstraf. © Klaas De Scheirder

Stadhuis kleurt groen tegen doodstraf

AntwerpenHet is een mooie, onmisbare traditie geworden in de strijd tegen de doodstraf. Op 30 november licht het Antwerps stadhuis helemaal groen op tussen 17 uur en middernacht. De stad werkt al sinds 2002 samen met de Sint-Egidiusgemeenschap.

  1. Staking bij ExxonMobil beëindigd: bedrijf gaat na conflict over opladen van speedpedelec duidelijke regels opstellen

    Staking bij ExxonMobil beëindigd: bedrijf gaat na conflict over opladen van speedpede­lec duidelijke regels opstellen

    Een elektrische fiets opladen op je werk? Het kan niet zomaar overal. Bij de Antwerpse raffinaderij ExxonMobil brak er donderdagochtend een staking uit. Aanleiding: een vermaning voor een syndicaal afgevaardigde van ACV BIE omdat hij zijn speedpedelec aan de stekker had gelegd. In de vroege namiddag kwamen directie en vakbonden tot een akkoord. De namiddagploeg is aan het werk gegaan.
    Antwerpen
  2. Miljoenen euro’s drugsgeld uit Dubai witgewassen via chique Antwerpse antiekhandelaar: 4 man in de cel

    Miljoenen euro’s drugsgeld uit Dubai witgewas­sen via chique Antwerpse antiekhan­de­laar: 4 man in de cel

    De 46-jarige antiekhandelaar Jan H. - die een antiekzaak in de Antwerpse Kloosterstraat had - wordt ervan verdacht grote geldbedragen, onder meer afkomstig uit de invoer van partijen cocaïne, te hebben witgewassen. De man zou gehandeld hebben in opdracht van drugscriminelen die zich in Dubai schuilhouden. Het criminele vermogen wordt geraamd op 9,5 miljoen euro. Bij huiszoekingen werden grote hoeveelheden cashgeld, luxewagens, horloges en wapens gevonden.
    Antwerpen