Politie beboet 45 asociale bestuurders op Linkeroever
AntwerpenHet wijkteam van Linkeroever hield vrijdag toezicht op de Charles De Costerlaan. Er werden boetes uitgedeeld voor rijden over de grasberm, foutief voorsorteren en rijden door het rood.
Op de Charles De Costerlaan proberen asociale chauffeurs geregeld files te verkorten door overtredingen te begaan. “Dat zorgt voor onveilige situaties en frustraties voor wie zich wel aan de regels houdt”, zegt Willem Migom van politiezone Antwerpen.
Op een uur tijd reden twaalf bestuurders over de grasberm om via een zijrijbaan de file te omzeilen. Twee bestuurders reden zonder omkijken door het rood. Tot slot maakten 31 bestuurders gebruik van het verdrijvingsvlak om foutief voor te sorteren. “Dat gebeurde allemaal ondanks de zichtbare aanwezigheid van de politie. Ze mogen zich aan een boete verwachten”, aldus Migom.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Koken & Eten
Zo maak je de perfecte nasi goreng
Er is geen standaardrecept voor nasi goreng. Maar houd je aan deze basisregels van Maureen Tan, auteur van de Bijbel van de Indonesische keuken, en je gebakken rijst kan niet mislukken. En heb je een restje rijst in de koelkast, dan ben je helemaal snel klaar. -
PREMIUM
Rugspecialist legt uit waar je op moet letten als je het matras vervangt
Een goed matras kan rugpijn niet oplossen, maar wel verlichten, zegt dokter Mahieu, rugspecialist uit België. Hij vertelt waar je op moet letten bij de aankoop van een nieuw matras. -
Antwerpen
Voor 280 jaar aan stadionverboden na voetbalwedstrijd Antwerp-Frankfurt
Politie en gerecht hebben naar aanleiding van de wedstrijd Antwerp-Frankfurt 149 supporters een stadionverbod opgelegd, goed voor samengeteld 280 jaar. Daarnaast werden voor bijna 100.000 euro aan boetes opgelegd. -
We moeten meer bewegen
Waarom het helemaal niet erg is om je tijdens je vakantie te laten gaan
We moeten meer bewegen. Hoe vind je de sport die het best bij je past? Gezondheidsjournalist Tijn Elferink en gedragswetenschapper Johnny Buivenga gaan op zoek naar de voor- en nadelen van verschillende sporten. In deel 20: met deze tips van Arie Boomsma kom je je vakantie leuk en actief door. -
Antwerpen
Man steelt fiets in parking onder Koningin Astridplein
De politie heeft zaterdag een fietsdief betrapt aan het Centraal Station. De man had ook drugs op zak. Hij werd gearresteerd.
-
PREMIUMANTWERP PRIDE
Antwerp Pride is véél meer dan enkel parade: ontdek hier onze tips voor een hele week jolijt
Het visitekaartje van elke pride is uiteraard de parade en dat is in Antwerpen niet anders. Toch zet Antwerp Pride voor deze jubileumeditie meer dan ooit in op een erg breed geprogrammeerd, meerdaags zomerfestival. Er valt de komende dagen dus veel meer te beleven dan enkel de kleurrijke stoet en het United Love Festival op de Zuiderkaaien dat daar op volgt. Ontdek hier acht tips voor een geslaagde Antwerp Pride 2022. -
Antwerpen
Brandweer blijft hele nacht paraat voor brand in kasteel Boekenberg
De Brandweer Zone Antwerpen heeft de brand in kasteel Boekenberg vrijdagavond onder controle gekregen. Een team van de brandweer blijft wel heel de nacht nog standby. -
PREMIUMANTWERPEN
UITGETEST. Het vernieuwde Museum voor Schone Kunsten: “Het testpubliek ziet dingen waar het museum zich blind op staart”
Na meer dan tien jaar renoveren gaat het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen (KMSKA) eind september eindelijk weer open. Ofwel nu al hét scharnierpunt van het decennium voor de Koekenstad als culturele en toeristische hoofdstad van Vlaanderen. Deze week testen ‘De Schoonste Honderd’ — inclusief onze man — het museum als generale repetitie voor september. “Na meer dan tien jaar sluiting is het erg belangrijk terug voeling te krijgen met het publiek.”