‘Deurne Wintert’ brengt gezelligheid en cultuur naar het Arenaplein
DeurneOp vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 december 2021 strijkt het evenement ‘Deurne Wintert’ neer op het Arenaplein (en in de Carrousel). Op het programma staan gratis muziek- en theatervoorstellingen en veel randanimatie.
Deurne Wintert brengt warmte, gezelligheid, plezier en cultuur tijdens de koude decembermaand en kronkelt al jaren als een lopend vuurtje door Deurne. Telkens op een andere locatie. Dit jaar is het Arenaplein aan de beurt. Daar vind je ook de Carrousel, een openluchttheater waarin verschillende voorstellingen plaatsvinden.
Op vrijdag 3 december zet het district van 18 tot 22 uur alle jonge Deurnse harten in vuur en vlam met een heuse ‘Block Party’ in de Carrousel. Op het programma staan verschillende dj’s, beatboxers en hiphopartiesten zoals TikTok sensaties Nour en Fatma, Issa Harissa, Pasi Passief, Deadbeat Larry, AG, Beatbox BBG, Kembo, Scottie, Nomanlike, Brackos, Once & Millson en AJ Barz.
Op zaterdag 4 december van 15 tot 22 uur verwarmt een divers programma de koudste handen. Doorlopend zijn er activiteiten op het Arenaplein zoals workshops en demonstraties hoelahoep of zeepbellen blazen. Verder worden de bezoekers verrast door steltenacts, laten ze zich opmaken in de grime of meten ze zich een feeëriek winters kapsel aan. In het leegstaande zwembad Arena geniet je van de film ‘De Sneeuwman’ onder begeleiding van live muziek van Music Emotions Symphonic Pop Orchestra en verteller Erik Burke. Als het donker wordt, start de spectaculaire vuurshow ‘Fiammifero’ om wat extra warmte te brengen. Nadien is het tijd om de benen los te gooien tijdens de dj set van Bakfiesta. Niemand minder dan comedian Nigel Williams en de legendarische Antwerpse hiphopformatie Sint Andries MC’s sluiten deze spetterende feestdag af in de Carrousel.
Op zondag 5 december om 11 uur sluit Deurne Wintert af met een aperitiefconcert van Cream Colored Ponies in de Carrousel. Deze band neemt je mee op een nostalgische trip door het swingtijdperk uit de jaren 30 en 40 en brengen hulde aan de crooners van weleer. Dit optreden is gratis, maar moet je op voorhand reserveren via www.deurnewintert.be (let op: het aantal plaatsen is beperkt).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
KIJK. Eigenaar geviseerd pand in Borgerhout reageert: “Mijn broer woont al zeker een jaar niet meer in de woning”
“Toen ik hier aankwam, lag de deur volledig in stukken”, vertelt de broer van de veroordeelde drugscrimineel Bilal B. Tarik, de eigenaar van het huis in de Kortrijkstraat in Borgerhout, mat vanochtend de schade op nadat er woensdagnacht een explosief was ontploft. “Ook de ramen waren stuk en het plafond is naar beneden gekomen”, zegt Tarik B. “Mijn broer woont nochtans al zeker een jaar niet meer in de woning.”Borgerhout -
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa. -
PREMIUM
Luc Van der Kelen over het woke-incident in de Arenberg: “Eens je begint met het herschrijven van de geschiedenis, weet je niet waar het stopt”
De Arenbergschouwburg domineerde deze week het Antwerpse nieuws omwille van vier portretten van witte mannen, weggezet met een zeker dedain als “niet-woke”, en sindsdien verdwenen uit de trappenhal van het theater. En wat domineerde in dezelfde periode het (inter)nationale nieuws? Stikstof, het dure leven, een aardbeving... U mag kiezen. Een heel verschil.Antwerpen -
Melding geluidsoverlast ontaardt in vechtpartij in Boshovestraat
Bewoners van de Boshovestraat in Deurne werden donderdagavond kort opgeschrikt toen twee groepjes het met elkaar aan de stok kregen. De vechtpartij zou ontstaan zijn naar aanleiding van een melding van geluidsoverlast. Twee mensen raakten lichtgewond en werden afgevoerd naar het ziekenhuis.Antwerpen -
PREMIUM
RECONSTRUCTIE. Twee ‘behulpzame burgers’ overmeesteren mogelijke bommenlegger in Antwerpen, maar worden zelf opgepakt
Twee ‘behulpzame burgers’ hebben afgelopen nacht een mogelijke nieuwe aanslag verijdeld in Borgerhout. De twee mannen zagen een verdachte man ‘toevallig’ passeren en verwittigden de politie. Drie Nederlanders die mogelijk een bomaanslag probeerden te plegen, werden opgepakt. Maar later ook de behulpzame burgers zelf. De twee zijn familie van een jongeman die vorige week betrokken was bij een steekpartij in een snackbar. Een reconstructie.Borgerhout
-
Op- en afrit aan Antwerps Sportpaleis het hele weekend afgesloten voor werken
Automobilisten, opgelet: op- en afrit 2 van de Antwerpse Ring in Deurne, nabij het Sportpaleis, zijn het hele weekend afgesloten. Het kruispunt aan het Sportpaleis wordt verschoven in het kader van de Oosterweelwerken.Deurne -
-
-
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen. -
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking.