De 22-jarige Jonas V. moet zich verantwoorden voor de moord op zijn vader Adel Mabrouk.
Volledig scherm
PREMIUM
De 22-jarige Jonas V. moet zich verantwoorden voor de moord op zijn vader Adel Mabrouk. © JVDS

ASSISEN. “Mijn papa wordt hier voor de tweede keer doodgemaakt”: echtgenote en oudste kinderen woedend dat Adel Mabrouk afgeschilderd wordt als monster

Antwerpen/EssenTijd voor de andere kant van het verhaal. Dat was de boodschap die de echtgenote en oudste kinderen van Adel Mabrouk vandaag hadden voor Jonas V. en de jury. Volgens hen is het volkomen onterecht dat hun echtgenoot en vader wordt geïllustreerd als een gewelddadige man die zijn geliefden sloeg en bedreigde met wapens. “Hij koos ervoor een aanwezige vader te zijn voor al zijn kinderen. Wij, als zijn ‘legitieme’ kinderen, kregen daarbij geen voorkeursbehandeling.”

  1. 18-jarige opgepakt voor moord op Chinese escorte: lijk in stukken gesneden en in koffer gestopt

    18-jarige opgepakt voor moord op Chinese escorte: lijk in stukken gesneden en in koffer gestopt

    De onderzoeksrechter in Antwerpen heeft vandaag een 18-jarige man met Sierra Leoonse nationaliteit aangehouden voor de moord op een 50-jarige vrouw in januari. De man was de laatste klant van de Chinese escorte ‘Linda’ uit Deurne van wie het stoffelijke overschot eind januari in stukken gesneden in een reiskoffer werd teruggevonden. Ook zijn vader werd opgepakt maar hij werd na ondervraging vrijgelaten.
    Deurne