Volledig scherm
PZC © PZC

ZONDAG Hier zijn de overschrijvingen in het zondagvoetbal te vinden

OVERSCHRIJVINGENVLISSINGEN - In de nacht van zaterdag op zondag is de overschrijvingstermijn in het Zeeuwse amateurvoetbal verstreken. Waar gaan de spelers in het Zeeuwse zondagvoetbal naar toe?

DERDE DIVISIE ZONDAG

Goes

Nieuw: Ralph de Kok (Jong FC Dordrecht), Sjoerd Verhulst (Oostkapelle), Sylvio Hage (Yerseke), Lorenzo Hoekman (Krabbendijke), Miquel Crucq (Vlissingen).

Weg: Erwin Franse (Hoek), Dennis Uyl (Dosko), Klaas van Hecke (Kloetinge), Roycel James (Hoek), Ray Kroon (Smitshoek).

EERSTE KLASSE ZONDAG

VC Vlissingen

Nieuw: Orlando Schulze (Vlissingen zat.), Luuk van den Berg (JVOZ), Gino Zuppelli, Jeremy Spelier (beiden Walcheren), Joran Maliepaard (Duiveland), Eren Yildizturan (Leonidas), Nicky van Merriënboer, Mourad Azzanagui (beiden RCS), Thomas de Rijke, Collin van den Berg, Matthew Lentink, Geraldi Geerman (allen Zeelandia Middelburg).

Weg: Abdoe Abdenbi (Hoek), Samarony Goossens (Avanti Stekene), Dennis Tukker (De Meeuwen), Tiamo Roose (Philippine), Dion Aerssens (Oostkapelle), Dangelo Martien (Terneuzense Boys), Sofyan Bousantouh (RCS), Miquel Crucq (Goes), Rick Balk (Arnemuiden), Raymond Wolff (gestopt).

DERDE KLASSE ZONDAG

HVV’24

Nieuw: Tim de Feijter (FC Axel), Ibrahim Eryürük (FC Axel), Dion Weemaes (Clinge), Demy Blommaert (Zaamslag), Jelle de Waal (eigen jeugd), Bodhi van de Sijpt (eigen jeugd).

Weg: Joshua Geertsen (YB Beveren), Bowy van de Bergen en Christoper Sint Jacoba (beiden Sluiskil), Loïc Verwilgen en Sjoerd de Graaf (beiden Hontenisse), Lamine Tew (Onbekend).

Philippine

Nieuw: Tiamo Roose (Vlissingen), Oktay Asil (FC Dauwendaele).

Weg: Mitchell de Nooijer (Luctor Heinkenszand), Amidu Tanko  (Terneuzen), Sander de Dobbelaere (Oostburg), Colin Fenijn, Tycho van de Ven (beiden IJzendijke).

Steen

Nieuw: Bas Verdurmen (Vogelwaarde), Jonas Roels (Clinge), Randy Houwer (Clinge).

Weg: Kjell Verdurmen (gestopt).

Terneuzen

Nieuw: Devanté Sno (Terneuzense Boys), Ivo Verstraeten en Stijn Verstraeten (beiden FC Axel), Amidu Tanko (Philippine), Inid Preganlia (Breskens), Ricardo Mariman (Breskens).

Weg: Can Kiran (Maldegem), Sonny Huitema (Sluiskil), Michael Cristina (FC Axel).

VIERDE KLASSE ZONDAG

Breskens

Nieuw: Joris Corijn (Axel), Niels Burm (geen club), Toine den Exter (jeugd Oostburg-Schoondijke), Derek de Booij (Terneuzen).

Weg: Inid Preganlija (Terneuzen), Johnny de Jaeger (Groede), Kjell Verschorre (Sluis), Thomas Kodde (lager team).

Clinge

Nieuw: Bert Cant (ex KSK Kieldrecht), Joost van Walle (Graauw), Tyas Mariman, Orlando van Hulle (Clinge 2).

Weg: Dion Weemaes (HVV’24), Randy Houwer (Steen).

Groede

Nieuw: Johnny de Jaeger (Breskens), Pieter Huigh (Breskens), Hylke Stroo (Zaamslag), Ciske Menue (Oostburg), Tarik Kadric (Cadzand), Ricky van de Vijver (Aardenburg).

Hontenisse

Nieuw: Joël van Selst, Tom van Dijke, Ties Kerckhaert, Tijn de Pooter, Dominique Eijsackers (allen eigen jeugd), Sjoerd de Graaf en Loïc Verwilgen (beiden HVV’24), Roy Kint (SDO’63).

Hulsterloo

Nieuw: Dave Taylors (Meerdonk, België), Nathan van de Walle (Kieldrecht, België), Koen Colleman (eigen jeugd), Tom de Block (België), Roy Cremers (Hontenisse), Jarno de Vleeschouwer (België).

Weg: Niels van Puijmbroeck (Meerdonk, België).

IJzendijke

Nieuw: Tycho van de Ven (Philippine), Colin Fenijn (Philippine).

Weg: Lodewijk van Keeken (Sluis), Kevin Burky (gestopt), Bas Castelein (gestopt).

Koewacht

Nieuw: Quinten Stokx (eigen jeugd).

Oostburg

Nieuw: Sander de Dobbelaere (Philippine).

Weg: Ciske Menue (Groede). 

RIA W.

Weg: Ryan de Regt (Sluiskil), Tim van Herreweghe (Sluiskil).

Sluis

Nieuw: Kjeld Verschorre (Breskens), Jeffrey Maas (Oostburg), Lodewijk van Keeken (IJzendijke).

Weg: niemand.

VIJFDE KLASSE ZONDAG

Aardenburg

Nieuw: Chiel Moens (geen club), Baggio de Zutter (geen club), Job van den Dries (geen club), Quinten van Landegem (geen club), Mark vd Pol (geen club), Niels Cuelenaere (geen club), Rayanne Buzeijn (SK Maldegem), Sergio Mendes Guzman (geen club), Jelle de Vreeze (Breskens).

Weg: Ricky van de Vijver (Groede), Ridwane Mokram (Moerkerke), Jeroen de Bart (stopt).

Biervliet

Nieuw: niemand.

Weg: niemand.

Corn Boys

Nieuw: Niek Gelderland (Terneuzense Boys), Thymo d’Hondt (RIA W), Tony Janse (Kapelle), Tom van de Velde (Sluiskil), Stijn Eggermont (RIA W), Matthew Rompa (Sluiskil), Quincy Lankhorst (RIA W), David Dourleijn (RIA W), Clen van Kolk (Sluiskil), Job Kaijser (RIA W), Robin Dobbeleir (Sluiskil), Ramon Gamoun (RIA W), Toby van Meijeren (RIA W).

Weg: Tim Bleijenberg (RIA W), Ramon Bracke (RIA W), Antonio Muhle (Terneuzense Boys), Brandon Helmendag (Terneuzense Boys).

Graauw

Nieuw: Merijn Steenbeek (jeugd).

Weg: Joost van de Walle (Clinge), Milan Jonkheim (stopt), Kenneth de Witte (stopt).

Hoofdplaat

Nieuw: niemand.

Weg: niemand.

Schoondijke

Nieuw: Geerten van Dam (Cadzand), Jelle Wilting (Tern Boys).

Weg: Giel Jan de Neve (stopt).

SDO’63

Nieuw: Dylan Drubbel (Clinge), Ivo van Paemelen (HVV’24), Silvano de Visser (Hontenisse), Niels Coppejans (geen club), Petro Mentzij (geen club).

Weg: Roy Kint (Hontenisse), Leon Lambert (stopt), Tom de Zwart (tijdelijk gestopt).

Sluiskil

Nieuw: Ryan de Regt (RIA W.), Sonny Huitema (Terneuzen), Bowy van de Bergen, Christopher Sint Jacoba (beiden HVV’24), Tim van Herreweghe (RIA W), Gökhan Ersahin (geen club), Hasan Basagac (was gestopt), Arek Nicolazcyk (geen club), Danny Pijcke (was gestopt).

Weg: Tom van de Velde (Corn Boys), Matthew Rompa (Corn Boys), Jayvano Tieleman (Vogelwaarde).

Vogelwaarde

Nieuw: Dennis van Passel (Zaamslag), Werter de Haaij (Zaamslag) en Jayvano Tieleman (Sluiskil).

Weg: Bas Verdurmen (Steen), Nieck Elderson (Hoek 2), Ricardo Stoffijn (Spui).

PZC gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement