Volledig scherm
© PZC

ZATERDAG Hier zijn de overschrijvingen in het zaterdagvoetbal te vinden

OVERSCHRIJVINGENVLISSINGEN - In de nacht van zaterdag op zondag is de overschrijvingstermijn in het Zeeuwse amateurvoetbal verstreken. Waar gaan de spelers in het Zeeuwse zaterdagvoetbal naar toe?

DERDE DIVISIE ZATERDAG

Hoek

Nieuw: Erwin Franse (Goes), Francis Kabwe Manengela (Halsteren), Roycel James (Goes), Nicholas Skverer (Woezik), Alexander Embrechts (Westhoek), Sander Versendaal (Oostkapelle), Steven Smulder (NEC beloften), Abdoe Abdenbi (VC Vlissingen).

Weg: Kyle Doesburg (Stedoco), Lionel Fitsch (Kloetinge), Marijn Wijkhuijs (Kloetinge), Gianni Tiebosch (TOP Oss), Vin Vercouteren (Temse), Yves Nyemb (Goes), Levi Mombarg (Oostkapelle), Zinho Chergui (onbekend), Thomas van Renterghem (FC Lebbeke) en Sidy Ceesay (Avanti Stekene).

EERSTE KLASSE ZATERDAG

Kloetinge

Nieuw: Klaas van Hecke (Goes), Lionel Fitsch (Hoek), Marijn Wijkhuijs (Hoek), Ronaldo Meijer (Arnemuiden), Martijn de Goffau (Nieuwdorp), Huib van Hecke (JVOZ), Maxim de Clippelaar (Zaamslag).

Weg: Guus de Leeuw (Yerseke), Koen van de Berge (Bruse Boys), Stefan Quinten (Yerseke), Demy Kole (Luctor Heinkenszand), Remco van Tiggele (Yerseke), Can Özgan (Patrijzen), Maarten van Vooren (Dauwendaele).

Terneuzense Boys

Nieuw: Antonie Notte (VSV Gent), Douwe Zeegers (Maldegem), Dangelo Martien (Vlissingen), Glen Michielsen (eigen jeugd), Rick Gort (eigen jeugd), Simon Faasse (Terneuzense Boys 2)

Weg: Devanté Sno (Terneuzen), Walid Debib (onbekend), Jordi Maas (Waarschoot België), Dennis Rijnberg en Ruud Hoogesteger (lager elftal), Frank van Kouteren en Andre Siereveld (stopt.)

TWEEDE KLASSE ZATERDAG

’s-Heer Arendskerke

Nieuw: niemand.

Weg: Frank Davidse (lager elftal), Jesse Kaptein (Hoedekenskerke/Kwadendamme).

Arnemuiden

Nieuw: Rick Balk (Vlissingen), Werner Schreuders en Dylan da Silva Gomes (Zeelandia Middelburg).

Weg: Daniël van ‘t Westende (GPC Vlissingen), Ronaldo Meijer (Kloetinge), Jaimy de Ridder (Veere).

FC Axel

Nieuw: Lando Jorge (Terneuzen), Rowdy Hooi (Terneuzen), Michael Cristina (Terneuzen), Bryan Vervaet (was gestopt), Joran Dankaert, Lorenzo Pijpelink, Ralph Bakker en Laurens Le Feber (allen vanuit tweede selectie), Boaz Buijze en Wouter Verbraeken (eigen jeugd).

Weg: Bart Rijckaert (KFC Sinaai), Roy van Ham (KFC Sinaai), Tim de Feijter (HVV’24), Ibrahim Eryürük (HVV’24), Ivo Verstraeten, Stijn Verstraeten (beiden Terneuzen).

Bruse Boys

Nieuw: Levi Lindhout (Smerdiek), Koen van de Berge (Kloetinge), Calvin Goemaat (OFB), Kenneth Boogerd (SKNWK).

Weg: Martijn Lindhout (Rood Wit W), Marc Bij de Vaate (MZC’11), Rick Jonker (SSV’65).

De Meeuwen

Nieuw: Dennis Tukker (VC Vlissingen), Mike van Schaardenburg (RCS), Max Dagevos (Dauwendaele), Sjoerd Melis, Wessel van der Stel (eigen jeugd).

Weg: Yannick But (Zeelandia Middelburg).

MZC’11

Nieuw: Marc Bij de Vaate (Bruse Boys), Dylan Adelaar (Kethel Spaland), Dylan Oosterboer, Nick Kaffoe, Ryan van Tiggelhoven en Jesper Kriens (allen eigen jeugd).

Weg: Melchior Coolbergen (DBGC), Machiel Schot (SKNWK), Jeroen de Ruijter (SKNWK).

Oostkapelle

Nieuw: Dion Aerssens (Vlissingen), Pepijn Struijk (Zeelandia Middelburg), Steven Meiresonne (Zeelandia Middelburg O-19), Sven Wisse (VCK), Levi Mombarg (Hoek), Bas van der Wel (eigen jeugd)

Weg: Sjoerd Verhulst (Goes), Sander Versendaal (Hoek), Arjen Pattenier (stopt), Rick Maljaars (lager elftal).

Serooskerke

Nieuw: Dennis Kovacevic (Zeelandia Middelburg), Bjarne Murre (Zeelandia Middelburg), Niels Sanderse (Serooskerke 2), Denvy Mesu (eigen jeugd), Jurre van Keulen (eigen jeugd).

SSV’65

Nieuw: Salim Sandee (Kloetinge, lager team), Glenn Weesepoel (Kloetinge JO19), Jordi Matondo (Kapelle), Rico de Putter (Krabbendijke), Rick Jonker (Bruse Boys), Coen Verschuure (eigen jeugd)

Weg: Aco Patkovic (onbekend), Sam Biesterbosch (stopt), Michel de Groote en Maurice Madasim (beiden lager elftal), Michel Korsuize (Apollo'69).

Walcheren

Nieuw: Nigel Lord (Zeelandia Middelburg), Timo Lijbers, Jay Cosijn (Walcheren JO19), Joey Geljon (lager elftal Walcheren), Thensélo Uranie en Roniël Uranie (VC Vlissingen zat.)

Weg: Gino Zupelli (VC Vlissingen zo), Jeremy Spelier (VC Vlissingen zo), Peter van Antwerpen (VCK).

Yerseke

Nieuw: Guus de Leeuw (Kloetinge), Sander Rijk (Hoedekenskerke/Kwadendamme), Stefan Quinten (Kloetinge), Remco van Tiggele (Kloetinge).

Weg: Sylvio Hage (Goes).

DERDE KLASSE ZATERDAG

Bevelanders

Nieuw: Delano Pauwelse (Colijnsplaatse boys), Stefano Dijkstra (Vlissingen), Niels Snoep (jeugd Serooskerke).

Dauwendaele

Nieuw: Mahyar Emamjomeh (MZVC), Maarten van Vooren (Kloetinge), Mahboub Rahimi (was gestopt), Justin Schaalje (Oostkapelle 2), Gino Breuer, Marc te Kiefte, Kjeld Verhage, Timo Jeras en Levi de Rijke (eigen jeugd).

Weg: Max Dagevos (De Meeuwen), Jaap de Kroo (stopt).

GPC Vlissingen

Nieuw: Daniël van ‘t Westende (Arnemuiden), Jesper de Vlieger (De Meeuwen), Jonathan Lilombo (Zeelandia Middelburg), Enrico Howeler (MWCZ), Ouassim El Gauadi (RCS), Rafael dos Santos Silva Fonseca (VC Vlissingen zat.), Hassan Kanar (geen club, daarvoor RCS), Soufyan Karba (VC Vlissingen zat.), Mitch van Dijk (lager elftal GPC).

Weg: Masciano Weeda (Veere).

Krabbendijke

Nieuw: Rik Butijn (Waarde), Erwin van de Vreede (Rillandia), Edson Poetisi (Baronie onder 19)

Weg: Rico de Putter (SSV’65), Lorenzo Hoekman (Goes zondag), Stephan de Leeuw (stopt).

Nieuwdorp

Nieuw: Zino van Eijk (Kloetinge 2), Thijs Hoondert (Kloetinge jeugd), Jurian Hage (Arnemuiden), Jurian Winterswijk (VCK).

Weg: Martijn de Goffau (Kloetinge), Mark Vermue (Patrijzen), David Tolhoek (Apollo’69), Dilian Vink (Kloetinge), Cahit Arslanlar (Goes zaterdag).

De Noormannen

Nieuw: Damian Cijsouw (eigen jeugd), James Beye (Vlissingen zat.), Luuk van den Berg (JVOZ).

Weg: Brian de Visser (Oostkapelle, lager elftal).

Kapelle

Nieuw: Janko van Iwaarden (Noad’67), Lodewijk Vogelzang, Ralph van de Dries, Jeroen van Overloop, Colin Flikweert, Tristan Herselman, Indy van Sluys, Djangko Besuijen, Ries de Jonge (allen vanuit lagere teams Kapelle).

Weg: Jordi Matondo (SSV’65), Martijn van der Ploeg (Kloetinge 2), Marco den Deurwaarder (Luctor Heinkenszand), Niels Zoutewelle (Apollo’69), Jasper Vink (stopt), Souliman Abali, Rob Schalkoort, Sofyan Azzagari (allen Goes zat.), Urven Bernardina (stopt).

Luctor Heinkenszand

Nieuw: Demy Kole (Kloetinge), Nicky Vermeule (DwO’15), Mitchell de Nooijer (Philippine), Marco den Deurwaarder (Kapelle).

Weg: Sonny Steenbakker (onbekend).

Noad'67

Weg: Gijs Adriaansen (VVC’68) Stephan van der Peet (lager elftal).

RCS

Nieuw: Alkido Dervishi (Zeelandia Middelburg), Sofyan Bousantouh (VC Vlissingen zo.), Lionel Lord (zonder club), Thomas Huberts, Dany van Dijk, Dyllan Davidse, Milan Duinkerke, Nabil Azzanagui, Daimy Schild, Yassine Bouzambou, Wesley de Smit, Maikel Virginia en Gyon Bentschap Knook (allen eigen jeugd).

Weg: Mourad Azzanagui, Nicky van Merrienboer (Vlissingen zon.), Mike van Schaardenburg (De Meeuwen), Ouassim El Gauadi (GPC Vlissingen).

Tholense Boys

Nieuw: Remi Capelle (Vosmeer), Dennis Stols (Lepelstraatse Boys), Noël van Kaam (RKVV Halsteren), Oghuzan Kilavuz (Dosko), Wilmer Kousemaker (Capelle), Joost van Elzakker, Aron de Korte, Jesper Altres, Kevin van Dijken en Jasper Wiens (allen eigen jeugd).

Weg: Roel de Nijs (WHS), Werner Marsman (WHS), Remi van Herk (Prinsenland), Bart Vane (stopt) en Koen Nieuwkoop (stopt).

VCK

Nieuw: Peter van Antwerpen  (Walcheren).

Weg: Sven Wisse (Oostkapelle).

Veere

Nieuw: Jaimy de Ridder (Arnemuiden), Masciano Weeda (GPC Vlissingen), Davy Gideonse (Zeelandia Middelburg).

Weg: Ramon van Eijzeren (MZVC), Ronnie Louwerse, Lorenzo de Groot en Ricardo Telussa (allen lager elftal).

WHS

Nieuw: Roel de Nijs (Tholense Boys), Werner Marsman (Tholense Boys).

Weg: Arvin de Witte (Halsteren).

Zaamslag

Nieuw: Wesley Mieras, Jelle Slabbekoorn, Hidde Slabbekoorn (allen Hoek 2), Dion Schoonakker, Noah de Vries, Lars Bil (allen Terneuzen JO19).

Weg: Niek Luime (Eendracht Bazel), Jordy Maerevoet (Eendracht Bazel), Maxim de Clippelaar (Kloetinge), Hylke Stroo (Groede), Michiel Leijte (stopt), Dennis van Passel (Vogelwaarde).

ZSC’62

Nieuw: Ralph van Gent (De Fendert), Danny Erkelens (MZC’11) 

VIERDE KLASSE A

Apollo’69

Nieuw: Niels Zoutewelle (Kapelle), Richard van Sande (SKNWK), David Tolhoek (Nieuwdorp), Collin Tolhoek (Arnemuiden), Michel Korsuize (SSV’65).

Weg: Robbert-Jan van de Genuchte (stopt), Ard-Jan Bolink (stopt).

Cadzand

Nieuw: Bodhi van Kessel, Daan Martlé, Jan Kees den Hamer, Joeri Vercouteren, Jordan Lampe, Sem Mostert, Stijn Basting, Tim Basting (allen eigen jeugd), Maxime Wille (Breskens).

Weg: Tarik Kadric (Groede), Geerten van Dam (Schoondijke).

Colijnsplaatse Boys

Nieuw: Ralph Boer, Daan Wattel, Job Nuijens, Thijs Nuijens, Marvin Tilroe (allen eigen jeugd), Jacco Verhulst, Ramon Koster, Maikel van Boxel, Sander Sallet (allen lager elftal).

Weg: Steffan de Looff (Duiveland), Danny de Looff (Duiveland), Graham Holmes (SSV’65 lager elftal), Raymond Rovers (SSV’65 lager elftal), Leon van Loon (stopt), Delano Pauwels (Bevelanders).

Goes

Nieuw: Abubakr Khalif, Quincy Kalonji, Luke Lock Parson, Klaudio Dervici, Rodi Ngoumout, Senad Malagic (allen eigen jeugd), Cahit Arslanlar (Nieuwdorp), Sofyan Azzagari, Souliman Abali, Rob Schalkoort (allen Kapelle), David Kuijs (geen club), Björn van Gastel (Kloetinge), Rick de Punder (Goes zondag).

Weg: Jeffrey Koelman (stopt), Serkan Elaltunbay (stopt), Mohammed Doudouh (stopt).

Hoedekenskerke/Kwadendamme

Nieuw: Jesse Kaptein (Arendskerke), Jaydon Scholten (Goes).

Weg: Sander Rijk (Yerseke), Ramon Vermue (stopt), Gerard Verkuil (stopt).

Jong Ambon

Nieuw: Virhu Bhoelay (VC Vlissingen zat), Fabrizio Tuhumury (Zeelandia Middelburg), Giordano Tuhumury (Zeelandia Middelburg), Jamiro Tuankotta (Zeelandia Middelburg), Leandro Gomes (Zeelandia Middelburg), Levi Mual (Walcheren), Anwar Roemeratoe (RCS), Geraldo Roemeratoe (RCS), Sim Taniwel (geen club), Jelmer Pasveer (Zeelandia Middelburg), Bas Rijkeboer (Philippine), Giovanni Elskamp (VC Vlissingen zat), Hasan Suljic (Dauwendaele), Björn Langeveld (RCS), Giovanni Roos (niet bekend), Santino Tupanwel, David Latumeten, Leroy Singadji, Injo Ririhena, Zinho Leiwakabessy, Manasse Boera, Martin Waisapy, Levi Waisapy (allen lager elftal).

Weg: Maaikel Hoogstad (MZVC).

Kruiningen

Nieuw: Jordi Cock (Kloetinge), Senna de Moor (eigen jeugd), Bryan Leendertse (eigen jeugd), Chackson Alberto (eigen jeugd), Ties van Leeuwen (lager elftal).

Weg: Robin Krijger (lager elftal Yerseke).

Lewedorpse Boys

Nieuw: Geen.

Weg: Geen.

MZVC

Nieuw: Maaikel Hoogstad (Jong Ambon), Matthijs de Regt, Tiemen Bijleveld, Lars Huisson, Marnix de Pagert, Niels Ouwerkerk, Bas Adriaanse (allen Zeelandia Middelburg), Ramon van Eijzeren (Veere).

Weg: Dominic Cépèro (Serooskerke), Sharrad van Roggen (stopt), Enrico Höwler (GPC Vlissingen), Mahyar Emamjomeh (Dauwendaele).

Nieuwland

Nieuw: Rick de Waal, Nick Lokker, Rick Blaaij, Luuk Joosse, Jenz de Meij, Luuk Cevaal, Jeroen Wijkhuijs (allen eigen jeugd), Timo Donze (was gestopt).

Weg: Timmy Jacobs (stopt), Jaimy Francke (VCK).

Patrijzen

Nieuw: Niels Vermue (Nieuwdorp), Roy van Craenenbroeck (eigen jeugd), Niels van Prooyen (eigen jeugd), Can Özgan (Kloetinge).

Weg: Geen.

Spui

Nieuw: Ricardo Stoffijn (Vogelwaarde), Marthy Dobbelaar (Schoondijke), Riccardo Dobbelaar (eigen jeugd), Colin Kalisvaart (eigen jeugd), Sander Stokhof (geen club), Marc van Minnen (lager elftal), Melvin Visser, Bas Manhave, Niels Koorevaar, Martijn van Lent (allen lager elftal Terneuzen), Ronald Oostdijk (geen club), Marley Blansjaar (lager elftal), Wouter den Hollander (Terneuzense Boys).

Weg: Remco Hamelink (stopt), Arnoud Hamelink (stopt), Mark Otterloo (stopt), Yorick Koekoek (stopt).

Wemeldinge

Nieuw: Geen.

Weg: Geen.

Wolfaartsdijk

Nieuw: Esra Schrier (Kloetinge jeugd), Damian van Gastel (Kloetinge jeugd), Kees de Visser (SSV’65).

Weg: Diedrik Noordam (Rillandia).

Zeelandia Middelburg

Nieuw: Jerfy Booij (RCS), Yannick But (De Meeuwen).

Weg: Pepijn Struijk (Oostkapelle), Nigel Lord (Walcheren), Alkido Dervishi (RCS), Dennis Kovacevic (Serooskerke), Werner Schreuders, Dylan da Silva Gomes (beiden Arnemuiden), Collin van den Berg, Matthew Lentink, Geraldi Geerman, Thomas de Rijke (allen Vlissingen).

Brouwershaven

Nieuw: Justin de Bruine (SKNWK), Toby de Bruine (SKNWK), Joean Hosiyar (FC de Westhoek), Michiel Theyssen (MZC’11 O-19), Wesley Dalebout (eigen jeugd).

Weg: Rudi Nuijten (stopt), Paul Stam (MZC’11 lager elftal), Jan de Koeijer (stopt).

Duiveland

Nieuw: Danny de Looff (Colijnsplaatse Boys), Steffan de Looff (Colijnsplaatse Boys), Donny van Dongen (MZC’11 2).

Weg: Joran Maliepaard (VC Vlissingen), Marcel Zwager (stopt), Barry Steenpoorte (stopt), Hidde van Duijn (stopt), Rudi Koster (stopt).

DwO’15

Nieuw: Joris van ‘t Zelfde (eigen jeugd), Delano Loontjes (eigen jeugd), Hendrik Bosselaar (lager elftal).

Weg: Nicky Vermeule (Luctor Heinkenszand), John Sommeijer (stopt), Ewout de Graaf (Hoedekenskerke/Kwadendamme lager elftal).

Rillandia

Nieuw: Iman Noordam (Waarde), Diedrik Noordam (Wolfaartsdijk), Szabi Szakacs (Waarde), Michel van Geel (Ariston’80).

Weg: Erwin van de Vreede (Krabbendijke), Laurent Roeland (Vrederust).

SKNWK

Nieuw: Machiel Schot (MZC’11), Jari Goudswaard, Dominique Prins, Delano Prins, Tim van de Cingel, Daan van de Singel, Stijn Dooge (allen eigen jeugd).

Weg: Richard van Sande (Apollo’69), Kenneth Boogerd (Bruse Boys), Justin de Bruine (Brouwershaven), Toby de Bruine (Brouwershaven).

Smerdiek

Nieuw: Robin Capelle (Vosmeer), Thijs van Zanten (Vosmeer).

Weg: Levi Lindhout (Bruse Boys), Eric van Haaften (lager elftal).

SPS

Nieuw: Machiel Lindhout (was gestopt), Karel van Zanten (Vosmeer), Arnout Hage (WHS), Arjen de Heer (Stavenisse), Andries de Jonge, Maurice van der Slikke, Swen Uijl, Thomas van Vossen (allen eigen jeugd).

Weg: Geen.

Stavenisse

Nieuw: Geen.

Weg: Marco Klippel (lager elftal), Marco Kloet (Smerdiek), Arjen de Heer (SPS).

Vlissingen

Weg: Rafael dos Santos Silva Fonseca (GPC Vlissingen), Soufyan Karba (GPC Vlissingen), James Beye (De Noormannen), Stefano Dijkstra (Bevelanders), Virhu Bhoelay (Jong Ambon), Thensélo Uranie en Roniël Uranie (beide Walcheren).

Waarde

Nieuw: Thomas van Velzen (Krabbendijke), Ervin Janosi (geen club).

Weg: Iman Noordam (Rillandia), Rik Butijn (Krabbendijke), Szabi Szakacs (Rillandia).

FC de Westhoek

Nieuw: Geen.

Weg: Chris Jelier (ZSC’62), Joean Hosiyar (Brouwershaven).

WIK’57

Nieuw: Luc Gebuijs (OFB), Dennis Dekker (MZC’11), Jeroen de Ruiter (MZC’11), Nino van der Niet (MZC’11).

Weg: Pim Boot (lager elftal).

PZC gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement