Volledig scherm
© BELGA

Alle mutaties in het zaterdagvoetbal op een rijtje

VLISSINGEN - Achter de overschrijvingstermijn in het amateurvoetbal is een punt gezet. De spelerscaroussel heeft weer op volle toeren gedraaid. Alle verschuivingen in het zaterdagvoetbal op een rijtje..

********************

ZATERDAGVOETBAL

********************

DERDE DIVISIE

Hoek

Nieuw: Gianni Tiebosch (Baronie). Gert-Jan van Leiden (ADO’20), Lionel Fitsch (Barendrecht), Jonathan Constansia (Halsteren), Yves Nyemb (Vlissingen), Kyle Doesburg (ASWH), Sven Mbikulu (geen club), Levi Mombarg (Zeelandia Middelburg).

Weg: Niek van Sprundel (Aardenburg), Bram Leroy (Mandel United), Birgen Martens (Sint-Denijs Sport), Aaron Verwilligen (Temse), Ruben Besuyen (Goes), Douwe Zeegers (Maldegem), Stef de Backer (Racing Gent),  Yoshi Verbrugge (FC Meetjesland), Titas Vitukynas (nog onbekend), Sascha Beshliaha (nog onbekend).

EERSTE KLASSE

De Meeuwen

Nieuw: Yannick van de Woestijne (Goes), Stijn Luteijn (Zeelandia Middelburg), Jesper de Vlieger (GPC Vlissingen).

Kloetinge

Nieuw: Guus de Leeuw (Yerseke), Nando Pijnenburg (Goes), Koen van de Berge (Bruse Boys).

Weg: Matthew Lentink (Zeelandia Middelburg), Mark Schuit (Baronie), Tom de Bonte (Halsteren), Joël Dekker (Yerseke), Rowan Amperse (SSV'65).

TWEEDE KLASSE

Arnemuiden

Nieuw: Roy de Smit (Nieuwdorp), Jesper Poortvliet en Benjamin Dijke (beiden Lewedorpse Boys), Joan van Belzen (Vlissingen), Cores Siwabessy (VCK), Daniël van ’t Westende (GPC), Raeven Buckley (RCS), Joey dos Santos (Vlissingen), Arjan Maas (overgeheveld uit de eigen jeugd).

Weg: Rick Balk (Vlissingen).

Bruse Boys

Nieuw: Calvin Goemaat (OFB), Julian van Nieuwenhuizen (SKNWK), Ingmar Quist (MZC'11), Justin van Noord (De Jonge Spartaan).

Weg: Yarick Dorst (Barendrecht), Koen van de Berge (Kloetinge), Wesley den Hollander (Yerseke), Dylan Adelaar (Kethel Spaland), Tommy Pronk (lager elftal XerxesDZB).

FC Axel

Nieuw: Ibrahim Eryürük (Vlissingen), Liam O'Shea (Oostburg), Joris Corijn (Breskens), Urmelon Martis (Terneuzense Boys), Bart Monsieur, Bert Scheele en Melvin Samijn (Spui), Giacomo Dhooge (Philippine).

Weg: Sjef van de Kinderen (Philippine), Dennis van den Broeke, Marco Plasschaert, Wouter Boeije (allen gestopt).

MZC'11

Nieuw: Machiel Schot, Mike Bakker (beiden SKNWK), Ivo van de Broeke (Kloetinge).

Weg: Ingmar Quist (Bruse Boys), Rick Bevelander (WIK'57), Martijn van Grunsven, Freek Torensma (beiden gestopt).

Nieuwdorp

Nieuw: Peter Dekker (Apollo'69), Cahit Arslanlar (Bevelanders), Matthijs Almekinders (Kloetinge 2), Jerzy Traas (Lewedorpse Boys).

Weg: Roy de Smit (Arnemuiden), Jeroen Verdonk (Luctor Heinkenszand).

Oostkapelle

Nieuw: Remco van Welsum (Dauwendaele), Tom Meerman (Arnemuiden JO19), Luuk van Wuyckhuyse, Niels Helleman en Maarten Hazelaar (allen JVOZ JO19), Max Flipse, Niels Dekker en Mark Maljaars (overgeheveld uit eigen jeugd).

Weg: Jarno Poortvliet (lager elftal).

Serooskerke

Weg: Aloys Lockefeer (VCK), Derk van den Bosch, Melvin Poppe, Merijn Korreman (allen gestopt), Jonathan Pleijte, Arjen Francke (beiden lager elftal).

SSV'65

Nieuw: Rowan Amperse (Kloetinge), Stef de Goederen ('s-Heer Arendskerke), Nick Westerbeke, Kaj Walraven, Erwin van de Linden en Casper van Sabben (allen Kloetinge 2).

Weg: Bjorn van Gastel (Kloetinge 2), Stefan Francke (Wolfaartsdijk), Boudewijn Boonman en Quincy van Aerde (beiden Goes zaterdag).

Terneuzense Boys

Nieuw: Miroslav Peric (FC Meetjesland), Jordi Maas (Watervliet), Devante Sno (VVOR),  Sander Pijpelink (Hoek 2).

Weg: Urmelon Martis (FC Axel).

DERDE KLASSE

Bevelanders

Nieuw: geen.

Weg: Cahit Arslanlar (Nieuwdorp), Bajram Bajra, Ibrahim El Oaurichi (beiden Goes zaterdag), Mark Deprez (Kruiningen), Matthijs Klaasse (lager elftal).

FC Dauwendaele

Nieuw: Mike Schrooten (GPC Vlissingen), Okan Baskos, Hasan Suljic (beiden Zeeland Sport), Damian Leonhart (jeugd Zeelandia Middelburg), Mahyar Emamjomeh (MZVC).

Weg: Noes Seitte (stopt), Remco van Welsum (Oostkapelle), Niek Abrahamse (MZVC), Jeremy Dijkstra (Jong Ambon).

De Noormannen

Nieuw: Marlo Janisse (RCS), Brian de Visser (Oostkapelle).

Weg: Niels van Alphen (stopt).

GPC Vlissingen

Nieuw: Omar Afassi (RCS).

Weg: Mike Schrooten (FC Dauwendaele), Shane Mariana, Najim Boughmari (beiden Walcheren), Daniël van ’t Westende (Arnemuiden), Jesper de Vlieger (De Meeuwen), Hicham El Kaddouri (Vlissingen zaterdag).

's-Heer Arendskerke

Nieuw: Jesse Kaptein (Hoedekenskerke), Tom Joosse (jeugd Kloetinge), Michey Klaassen (Nieuwdorp).

Weg: Stef de Goederen (SSV'65), David Korstanje (stopt).

Kapelle

Nieuw: Arjan de Vries (WDS), Colin Jonckman (Walcheren).

Weg: Salim Sandee (Kloetinge 2), Lars Francke (Luctor Heinkenszand), Remon Goudzwaard (DwO'15).

Krabbendijke

Nieuw: Stephan de Leeuw (Rillandia).

Kruiningen

Nieuw: Mark Deprez (Bevelanders).

Weg: Lars Heijnsdijk (stopt).

Luctor Heinkenszand

Nieuw: Corné de Jonge (Goes), Jeroen Verdonk (Nieuwdorp), Rick Schuitert (Kloetinge 2), Lars Francke (Kapelle).

Weg: Leon Bek (stopt).

Noad’67

Nieuw: Gijs Adriaansen (VVC'68).

RCS

Nieuw: Jerfy Booij (Zeelandia Middelburg), Morad Bobouh en Hicham Azzanagui (beiden Zeeland Sport).

Weg: Marlo Janisse (De Noormannen), Raeven Buckley (Arnemuiden), Mervin Niemantsverdriet (stopt).

Rillandia

Weg: Stephan de Leeuw (Krabbendijke), Adderahin El Fadili (Dosko, zat.), Diego van de Heuvel (lager elftal), Lars van de Griek (lager elftal), Vincent Roeland (stopt). 

Tholense Boys

Nieuw: Bart Vane, Remy van Herk, Joost Westdorp (allen VVC'68), Wessel Sloof (Prinsenland).

VCK

Nieuw: Daily de Nooijer (MZVC), Aloys Lockefeer (VCK).

Weg: Cores Siwabessy (Arnemuiden).

Veere

Nieuw: Romeo Goelaman en Younes Benkhedda (Zeeland Sport), Thijs Koster (Willem II, amateurs), Emiel Provoost (Serooskerke), Marcio de Boer (VCK).

Weg: Patrick Jongepier (MZVC).

VC Vlissingen

Nieuw: Paolo Pires, Souffian Bohadi, Rafael dos Santos Silva Fonseca, Yassin El Kaddouri, Wilfred Vrede (allen Zeeland Sport), Hicham El Kaddouri, Badr Belhadj (beiden GPC Vlissingen).

Weg: Manasser Boera (Jong Ambon).

Walcheren

Nieuw: Youssef Ben Sellam (JVOZ), Shane Mariana, Najim Boughmari (beiden GPC Vlissingen).

Weg: Etienne Mallie (VC Vlissingen), Jochem Sanders (stopt).

Yerseke

Nieuw: Joël Dekker (Kloetinge), Wesley den Hollander (Bruse Boys), Axel Koster (jeugd Kloetinge), Sylvio Hage (JVOZ).

Weg: Guus de Leeuw (Kloetinge).

Zaamslag

Nieuw: Bryan van Buren, Wout Hamelink (beiden FC Axel), Pepijn Rademakers (Willem II amateurs), Maxim De Clippelaar (CAP Ciudad de Murcia), Damy Blommaert (HVV’24), Arno Scheele (jeugd Terneuzen).

ZSC’62

Nieuw: Robin Dekker (MZC'11).

VIERDE KLASSE

Apollo'69

Nieuw: Roan Kole (Kloetinge jeugd), Duncan de Haas (SSV’65 2).

Weg: Peter Dekker (Nieuwdorp), Gérard de Nooijer (stopt), Dennis de Nooijer (Philippine), Tristan Vis (Wolfaartsdijk), Wynston Wleh (Goes zaterdag).

Cadzand

Nieuw: Geerten ten Dam (Schoondijke).

Weg: Maxim Wille en Giovanni Keijmel (Breskens).

Colijnsplaatse Boys

Weg: Lesley Karstanje (stopt).

Domburg

Weg: Jochem de Korte (stopt).

Duiveland

Nieuw: Thijs Rentier (Goes), Joran Maliepaard (DBGC).

Weg: Wilmar van de Sande (stopt).

FC De Westhoek

Weg: Delano Westerink (Sparta, amateurs).

DwO’15

Nieuw: Remon Goudzwaard (Kapelle).

Weg: Mitchel Claessens (Wolfaartsdijk), Rafael Pinto (Zeelandia Middelburg JO19).

Hansweertse Boys

Weg: Atilla Cavus, Niek de Punder, Niek Wiegan, Kadar Abdullah (Goes zaterdag), Ferry Bordui en Jawad Temury (gestopt), Sjoerd van de Berge (Kloetinge jeugd).

Hoedekenskerke/Kwadendamme

Weg: Mike Verboom en Jacky Remmerts (gestopt), Hein Vermin, Diederik Uitterhoeve en Roel de Jonge (lager elftal).

Jong Ambon

Nieuw: Manasser Boera (Vlissingen zat), Jeremy Dijkstra (FC Dauwendaele).

Weg: Vjeko Krezo (Vlissingen), Haitam Kadiri (Philippine), Jamal Hamoudi (Goes zaterdag).

Lewedorpse Boys

Nieuw: geen.

Weg: Jesper Poortvliet, Benjamin Dijke (beiden Arnemuiden), Jasper de Baar (stopt), Jerzy Traas (Nieuwdorp).

MZVC

Nieuw: Randy de Dreu (Vlissingen), Yoeri Nijsse (GPC Vlissingen), Niek Abrahamse (Dauwendaele), Tim Martijn (Nieuwland), Patrick Jongepier (Veere), Matthijs van Belzen (Oostkapelle).

Weg: Daily de Nooijer (VCK).

Nieuwland

Weg: Tim Martijn (MZVC).

SKNWK

Nieuw: Robin den Oude (MZC'11), Nicolas Verwilst (onbekend).

Weg: Julian van Nieuwenhuizen (Bruse Boys), Machiel Schot, Mike Bakker (beiden MZC'11).

Spui

Nieuw: Remco Faasse (RIA W.).

Weg: Sonny Huitema, Leroy van Passel, Rowdy Hooi (allen Terneuzen), Bart Monsieur, Bert Scheele en Melvin Samijn (allen FC Axel), Jari de Jonge (Hoek 2), Dimitri Sijnesael en Chris Wisse (Terneuzense Boys, lager elftal).

SPS

Nieuw: Edwin Andriesse (was gestopt), Ramòn Voshol (Kloetinge lager elftal), Wiebe Smits (geen club).

Weg: Corné Anthonisse en Leonard Quist (lager elftal).

Stavenisse

Nieuw: Fernando Ketting (WHS), Timo de Ruiter (geen club).

Vosmeer

Nieuw: Thijs van Zanten en Nils van Duijvenbode (VVC’68).

Weg: Rick de Klerck en Youri de Hollander (stopt).

Waarde

Weg: Diedrik Noordam (Wolfaartsdijk)

Wemeldinge

Nieuw: Kevin Delgado Alves (SV Charlois).

WIK'57

Nieuw: Rick Bevelander (MZC'11).

Wolfaartsdijk

Nieuw: Tristan Vis (Apollo’69), Diedrik Noordam (Waarde), Mitchel Claessens (DwO’15), Stefan Francke (SSV’65).

PZC gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement
  1. De Jager stapt over van Twente naar Hoek
    PREMIUM

    De Jager stapt over van Twente naar Hoek

    HOEK - Ruben de Jager (21) is dit seizoen speler van Hoek. De aanvaller trainde de afgelopen weken al mee met de derdedivisionist en kwam voor het weekend tot een akkoord met de club. Hoek heeft de overschrijving van De Jager meteen ingediend bij de KNVB. De inwoner van Lewedorp komt over van FC Twente en bij zijn nieuwe club hopen ze dat hij speelgerechtigd is voor het duel van zaterdag met ADO’20, in de eerste kwalificatieronde van de KNVB beker.