Volledig scherm
© Thinkstock

Wie speelt volgend seizoen waar in het Zeeuwse amateurvoetbal?

SPELERSMUTATIESVLISSINGEN - Het Zeeuwse amateurvoetbal is vroegtijdig tot een einde gekomen. De clubs zijn de voorbereidingen op het nieuwe seizoen al gestart. Verschillende spelers hebben hun vertrek of komst al aangekondigd. Op deze plaats houdt de PZC bij wie volgend seizoen waar speelt. Stuur aanvullingen naar sport@pzc.nl. 

ZATERDAGVOETBAL

DERDE DIVISIE

Hoek

Nieuw: Griffin de Vroe (Oudenaarde), Niels de Pauw (Temse), Steve Schalkwijk (Goes), Giovanni Delannoy (RFC Wetteren).
Weg: Gert-Jan van Leiden (gestopt), Robin Nelis (Olsa Brakel), Sven Mbikulu (Goes), Francis Kabwe Manengela (Goes), Abdoe Abdenbi (lager elftal VC Vlissingen), Kim van den Bergh (Jong Male), Nicholas Skverer (Adegem).

Goes

Nieuw: Toon Jochems (Cluzona), Amidu Tanko (Terneuzen), Stefan de Bert (PEC Zwolle), Jussi Gerritse (Kloetinge), Sven Mbikulu (Hoek), Thomas de Rijke (Vlissingen), Matthew Lentink (Vlissingen) Francis Kabwe Manengela (Hoek), Huib van Hecke (Kloetinge), Souffiane el Ouazzani (Dosko).
Weg: Daniel Wissel (ASWH), Jarreau Manuhuwa (ASWH), Steve Schalkwijk (Hoek), Sherief Tawfik (gestopt), Mart de Kroo (Kloetinge), Sylvio Hage (Kloetinge), Tim de Winter (Kloetinge), Jop Dekker (Kloetinge), Lorenzo Hoekman (Arnemuiden), Sjoerd Verhulst (Oostkapelle).

EERSTE KLASSE

Kloetinge

Nieuw: Jop Dekker (Goes), Tim de Winter (Goes), Sylvio Hage (Goes), Mart de Kroo (Goes).
Weg: Daan Esser (Luctor Heinkenszand), Jaap Esser (Luctor Heinkenszand), Timo Jansen (SSV’65), Huib van Hecke (Goes), Xander van der Poel (Yerseke), Maxim de Clippelaar (Zaamslag).

Terneuzense Boys

Nieuw: Jens Beresole (Hoek 2), Nando Pijnenburg (Zelzate), Ibrahim Ibrahim Eryürük (HVV'24).
Weg: Wouter Duvekot (Luctor Heinkenszand).

TWEEDE KLASSE

Arnemuiden

Nieuw: Lorenzo Hoekman (Goes), Jesse Mol (Kloetinge 2), Glenn Weesepoel (SSV’65), Tijmen Bot (Kloetinge 2), Souliman Abali (Goes zaterdag). 
Weg: Cores Siwabessy (VCK), Jordy Heeren (VCK), Raeven Buckley (RCS).

’s-Heer Arendskerke

Nieuw: Hans Westenberg (Goes zaterdag).

FC Axel

Nieuw: Josiah Allen (Hoek), Nick Claassen (Terneuzen), Maikel Krans (Zaamslag).

Bruse Boys

Nieuw: Rick Jonker (SSV’65), Jarno van Nieuwenhuize (SKNWK).
Weg: Sander van ’t Hof (Smerdiek), Ingmar Quist en Levi Lindhout (Smerdiek), Perry Potappel.

MZC’11

Weg: Tim de Looze (WIK’57), Fabian Boekholt (Hellevoetsluis).

Oostkapelle/Domburg

Nieuw: Collin van den Berg, Jiri van den Hemel (beiden VC Vlissingen), Sjoerd Verhulst (Goes), Teun Steketee (JVOZ), Joost de Kubber (Zeelandia Middelburg).

Serooskerke

Nieuw: Sander Ouwerkerk (Zeelandia Middelburg), Jorn Southout (Zeelandia Middelburg).

SSV’65

Nieuw: Timo Jansen (Kloetinge), Gino Secreve (Kloetinge), Jeroen de Wild (Kloetinge), Promise Goudswaard (geen club), David Corstanje (geen club).
Weg: Rick Jonker (Bruse Boys), Perry Bek (Luctor Heinkenszand), Nick Westerbeke (Luctor Heinkenszand), Bas Biesterbosch (Kloetinge, lager elftal), Glenn Weesepoel (Arnemuiden).

Walcheren

Nieuw: Jurian Winterswijk (Nieuwdorp), Etienne Mallie (Vlissingen), Gino Zuppelli (Vlissingen), Jeremy Spelier (Vlissingen), Hicham Azzanagui (RCS), Josimar Pattinama (Vlissingen).
Weg: Youssef Ben Sellam (RCS).

Yerseke

Nieuw: Xander van der Poel (Kloetinge).
Weg: Tom Laureys (Kapelle), Wesley den Hollander (stopt), Stefan Quinten (Jeka). 

DERDE KLASSE

Goes zaterdag

Weg: Hans Westenberg (’s-Heer Arendskerke), Wynston Wleh (Wolfaartsdijk), Souliman Abali (Arnemuiden). 

Kapelle

Nieuw: Marco den Deurwaarder (Luctor Heinkenszand), Tom Laureys (geen club).

Krabbendijke

Weg: Sjaak Lokerse (Kruiningen), Matthias de Kraker (Waarde), Ronald Zuidweg (Waarde).

Lewedorpse Boys

Nieuw: Emiel Kloosterman (Kloetinge 2), Glenn Zuijdwegt (Kloetinge 2).

Weg: 

Luctor Heinkenszand

Nieuw: Jaap Esser (Kloetinge), Daan Esser (Kloetinge), Wouter Duvekot (Terneuzense Boys), Kevin van Iersel (Nieuwdorp), Nick Westerbeke (SSV’65), Perry Bek (SSV’65).
Weg: Tom Blomaard (Cluzona), Marco den Deurwaarder (Kapelle).

Nieuwdorp

Weg: Kevin van Iersel (Luctor Heinkenszand), Jurian Winterswijk (Walcheren).

Noad’67

Weg: Tom de Ruijter (WHS).

De Noormannen

Weg: Marlo Janisse (RCS).

RCS

Nieuw: Nicky van Merrienboer (Vlissingen), Marlo Janisse (De Noormannen), Youssef Ben Sellam (Walcheren), Vjeko Krezo (VC Vlissingen), Geraldi Geerman (VC Vlissingen), Marik Waterman (Philippine), Steven Visser (Philippine), Raeven Buckley (Arnemuiden).
Weg: Hicham Azzanagui  (Walcheren), Remco Felius (gestopt), Yannik Taniwel (assistent-trainer), Nabil Azzanagui en Yassine Bouzambou (beiden Veere).

Tholense Boys

Nieuw: Peter Geense (Halsteren zaterdag), Ad van Meel (Halsteren zaterdag), Dave Wils (Vrederust), Dani Gladdines en Koen Nieuwkoop (waren gestopt).
Weg: Lennard Marsman (Halsteren zondag), Dave den Boef (Halsteren zondag), Wilmer Kousemaker (stopt), Joost Wesdorp (Halsteren zaterdag), Noël van Kaam (VVC’68), Dennis Stols (onbekend).

VCK

Nieuw: Cores Siwabessy en Jordy Heeren (beiden Arnemuiden), Pieter van der Horst (geen club), Wesley Heeren (Nieuwland).

Weg: Danny Joosse, Henk Kesteloo (beiden  lager elftal).

Veere

Nieuw: Nabil Azzanagui (RCS), Yassine Bouzambou (RCS), Gino de Jong (Zeelandia Middelburg), Sendro de Jonge (VC Vlissingen).

Weg: Masciano Weeda (Apollo’69).

WHS

Nieuw: Arvin de Witte (Halsteren), Quincy Hoek (Tholense Boys), Tom de Ruijter  (Noad’67), Roy de Jonge (geen club), Quinten Weijler (geen club).

Zaamslag

Nieuw: Nick Hoogstraate (Biervliet), Rob de Pooter (Hontenisse), Dominick Eijsackers (Hontenisse), Maxim de Clippelaar (Kloetinge).
Weg: Maikel Krans (FC Axel), Pepijn Rademakers (Willem II amateurs), Jens van der Starre  (Vogelwaarde).

ZSC'62

Nieuw: Ian van Essen, Dani de Vlieger, Tristan van der Maas, Berne Akkermans en Davey van Essen (allen MZC'11).

VIERDE KLASSE

Apollo’69

Nieuw: Masciano Weeda (Veere), Peter Dekker (Nieuwdorp).

Weg: Roy Remijn (lager elftal Kloetinge)

Brouwershaven

Nieuw: Skip Reijnen (MZC’11).

DwO’15

Weg: Joel Danielse (Kruiningen).

Kruiningen

Nieuw: Joel Danielse (DwO’15), Sjaak Lokerse (Krabbendijke).

Nieuwland

Weg: Wesley Heeren (VCK).

Rillandia

Nieuw: 

Weg: Diedrik Noordam (Wolfaartsdijk), Iman Noordam (Wolfaartsdijk).

SKNWK

Weg: Jarno van Nieuwenhuize (Bruse Boys), Simon van Dongen (WIK’57).

Smerdiek

Nieuw: Levi Lindhout (Bruse Boys), Sander van ’t Hof (Bruse Boys), Johan Pham (Tholense Boys).
Weg: Thijs van Zanten (SPS), Robin Capelle (onbekend).

SPS

Nieuw: Thijs van Zanten (Smerdiek), Jelmer Flikweert (geen club).

Weg: Arnout Hage (gestopt).

Waarde

Nieuw: Matthias de Kraker (Krabbendijke), Ronald Zuidweg (Krabbendijke).
Weg: Henri Lamme (Wolfaartsdijk).

WIK’57

Nieuw: Tim de Looze (MZC’11), Simon van Dongen (SKNWK).
Weg: Jermo van der Zant (NTVV).

FC De Westhoek

Nieuw: Thomas van de Zande (MZC’11), Mathijs Geleijnse (geen club), Maurice Stoel (geen club), Delano Westerink (Sparta amateurs). 

Wolfaartsdijk

Nieuw: Wynston Wleh (Goes zaterdag), Dani de Leeuw (Kloetinge), Boris de Mol (Goes), Jay van Herpen (Goes), Diedrik Noordam (Rillandia), Iman Noordam (Rillandia), Henri Lamme (Waarde). 

Zeelandia Middelburg

Nieuw: Redgey Visser (Louisiana State University Alexandria), Dylan Broerse,  Marciano de Jong (eigen jeugd).

Weg: Sander Ouwerkerk (Serooskerke), Jorn Southout (Serooskerke), Joost de Kubber (Oostkapelle).

ZONDAGVOETBAL

EERSTE KLASSE

VC Vlissingen

Weg: Thomas de Rijke (Goes), Matthew Lentink (Goes), Vjeko Krezo (RCS), Nicky van Merrienboer (RCS), Geraldi Geerman (RCS), Can Kiran (Terneuzen), Etienne Mallie (Walcheren), Gino Zuppelli (Walcheren), Jeremy Spelier (Walcheren), Collin van den Berg (Oostkapelle/Domburg), Jiri van den Hemel (Oostkapelle/Domburg), Saïd Bouzambou (Vlissingen zaterdag), Shannon Braafhart jr (Philippine).

DERDE KLASSE

Steen

Nieuw: Joel van Selst (Hontenisse).

Weg: Bas Verdurmen (Vogelwaarde).

Terneuzen

Nieuw: Tolunay Sahin (RIA W.), Can Kiran (VC Vlissingen).
Weg: Douwe de Kok (UVV’40), Amidu Tanko (Goes), Devano Riemens (NEC), Nick Claassen (FC Axel), Ivo Verstraeten (lager elftal FC Axel).

HVV’24

Nieuw: Tijn de Pooter, Ties Kerkhaert, Loïc van Willegen (Hontenisse).
Weg: Sinan Coban (gestopt), Ibrahim Eryürük (Terneuzense Boys).

PHILIPPINE

Nieuw: Shannon Braafhart jr (VC Vlissingen).

Weg: Marik Waterman (RCS), Steven Visser (RCS), Sjef van de Kinderen (UVV’40), Sebastian de Meijer (UVV’40). 

VIERDE KLASSE

Biervliet

Weg: Nick Hoogstraate (Zaamslag).

Hontenisse

Weg: Rob de Pooter (Zaamslag), Dominick Eijsackers (Zaamslag), Tijn de Pooter, Ties Kerkhaert, Loïc van Willegen (allen HVV'24).

RIA W

Nieuw: Sonny Huitema (Sluiskil), Leroy van Passel (Terneuzen), Brandon van Leeuwen (Philippine), Osman Balkan (SKV Wachtebeke), Bowy van den Bergen (Sluiskil).
Weg: Tolunay Sahin (Terneuzen), Kerem Kilic (onbekend), Ludovico Cantoro (Cercle Melle).

VIJFDE KLASSE

Sluiskil

Weg: Sonny Huitema (RIA W), Marshel Sint Jacoba (Vogelwaarde).

Vogelwaarde

Nieuw: Bas Verdurmen (Steen), Jens van der Starre (Zaamslag), Marshel Sint Jacoba (Sluiskil).