Volledig scherm
Arnemuiden speelt zaterdag de klassieker tegen De Meeuwen. © Lex De Meester

Wat is voor de Zeeuwse clubs de stand van zaken in de districtsbeker?

VLISSINGEN - De laatste speeldag in de poulefase van de districtsbeker wordt dit weekeinde gespeeld.

Een aantal clubs is al zeker van een vervolg in het toernooi (Terneuzense Boys, Zaamslag en De Noormannen bijvoorbeeld), een grotere groep is al uitgeschakeld en de grootste groep heeft kans op de volgende ronde.

In groep 1, waarin de eerste- en tweedeklassers uitkomen, zijn alleen MZC’11 en Nieuwdorp al uitgeschakeld; de overige Zeeuwse clubs (behalve dus Terneuzens Boys) hebben nog iets om voor te spelen.

De enige derby in deze groep is de klassieker tussen Arnemuiden en De Meeuwen. Eerstgenoemde tweedeklasser heeft een 100 procent-score, laatstgenoemde eersteklasser staat nog op 0 punten.

In de groep 2 staat een aantal duels op de agenda tussen de nummers 1 en 2 die daarin onderling gaan uitmaken wie een ronde verder komt. Dat geldt bijvoorbeeld bij ZSC’62-Colijnsplaatse Boys, Dauwendaele-Goes zaterdag en Meto-Kapelle.

Hoe staan de Zeeuwse clubs er voor dit finaleweekeinde voor?

Poule 1-34

Stand: Kethel Spaland 2-6, Serooskerke 2-3, GLZ Delfshaven 2-3, Exelsior’20 2-0.

Programma: Serooskerke-Excelsior’20 (17.00 uur), Kethel Spaland-GLZ Delfshaven.

Poule 1-37

Stand: Poortugaal 2-4, Zuidland 2-4, SVV 2-3, MZC’11 2-0.

Programma: MZC’11-Zuidland, Poortugaal-SVV Schiedam.

Poule 1-38

Stand: Meeuwenplaat 2-4, Hellevoetsluis 2-3, Brielle 2-3, Oostkapelle 2-1.

Programma: Meeuwenplaat-Oostkapelle (17.00 uur), Brielle-Hellevoetsluis.

Poule 1-39

Stand: Rijsoord 2-4, Heerjansdam 2-4, Kruisland 2-1, Bruse Boys 2-1.

Programma: Bruse Boys-Kruisland (17.00 uur), Rijsoord-Heerjansdam.

Poule 1-42

Stand: Heinenoord 2-4, VVGZ 2-4, Krabbendijke 2-3, Pelikaan 2-0.

Programma: Krabbendijke-Heinenoord, VVGZ-Pelikaan.

Poule 1-44

Stand: Arnemuiden 2-6, Nieuwenhoorn 2-3, Zeelandia Middelburg 2-3, De Meeuwen 2-0.

Programma: Arnemuiden-De Meeuwen, Nieuwenhoorn-Zeelandia Middelburg (17.00 uur).

Poule 1-45

Stand: Oranje Wit 2-4, Tholense Boys 2-3, Strijen 2-2, Beek Vooruit 2-1.

Programma: Tholense Boys-Strijen, Beek Vooruit-Oranje Wit.

Poule 1-46

Stand: Zundert 2-4, EBOH 2-4, Moerse Boys 2-3, Nieuwdorp 2-0.

Programma: Nieuwdorp-EBOH, Moerse Boys-Zundert (18.00 uur).

Poule 1-47

Stand: Kloetinge 2-4, Dosko 2-3, Cluzona 2-3, SSV’65 2-1.

Programma: Dosko-Kloetinge (17.00 uur), SSV’65-Cluzona (18.00 uur).

Poule 1-48

Stand: FC Axel 2-4, Rood Wit W 2-3, Hoeven 2-3, Zwaluwe 2-1.

Programma: Zwaluwe-Rood Wit W, FC Axel-Hoeven (17.00 uur).

Poule 1-49

Stand: Almkerk 2-6, Yerseke 2-3, Jeka 2-3, Woudrichem 2-0.

Programma: Almkerk-Woudrichem, Yerseke-Jeka.

Poule 1-50

Stand: Terneuzense Boys 2-6, SC ’t Zand 2-2, Rijen 2-1, Altena 2-1.

Programma: Altena-Rijen, Terneuzense Boys-SC ’t Zand (17.00 uur).

****************************************************************

Poule 2-12

Stand: Colijnsplaatse Boys 2-6, ZSC’62 2-4, Bevelanders 2-1, Brouwershaven 2-0.

Programma: Bevelanders-Brouwershaven, ZSC’62-Colijnsplaatse Boys.

Poule 2-15

Stand: Zaamslag 2-6, MZVC 2-2, WIK’57 2-1, Vogelwaarde 2-1.

Programma: WIK’57-Vogelwaarde, Zaamslag-MZVC (15.00 uur).

Poule 2-20

Stand: IJzendijke 2-6, RCS 1-3, Hoofdplaat 1-0, Nieuwland 2-0.

Programma: Hoofdplaat-IJzendijke (zondag).

Poule 2-29

Stand: Prinsenland 2-6, Vosmeer 2-3, HSC’28 2-3, FC Moerstraten 2-0.

Programma: Vosmeer-Prinsenland, HSC’28-FC Moerstraten (zondag).

Poule 2-31

Stand: Dauwendaele 2-6, Goes 2-6, Sluiskil 2-0, Hansweertse Boys 2-0.

Programma: Dauwendaele-Goes, Sluiskil-Hansweertse Boys (17.00 uur).

Poule 2-34

Stand: Noad’67 2-6, Duiveland 2-3, SC Welberg 2-1, NVS 2-1.

Programma: NVS-Noad’67 (17.00 uur), SC Welberg-Duiveland (17.00 uur).

Poule 2-35

Stand: Lewedorpse Boys 2-3, Walcheren 1-3, Breskens 2-3, Schoondijke 1-0.

Programma: Lewedorpse Boys-Walcheren, Schoondijke-Breskens (zondag).

Poule 2-36

Stand: Alliance 2-6, Kruiningen 2-3, Waarde 2-3, Wemeldinge 2-0.

Programma: Waarde-Alliance, Kruiningen-Wemeldinge.

Poule 2-41

Stand: NSV 2-6, Halsteren zaterdag 1-3, Dosko zaterdag 1-0, Stavenisse 2-0.

Programma: Dosko-Stavenisse, Halsteren-NSV.

Poule 2-43

Stand: Clinge 2-6, Veere 2-3, Hulsterloo 2-3, Graauw 2-0.

Programma: Veere-Graauw (17.00 uur), Clinge-Hulsterloo (zondag).

Poule 2-46

Stand: Nieuw-Borgvliet 2-6, SPS 2-6, FC Bergen 2-0, Smerdiek 2-0.

Programma: FC Bergen-Smerdiek, SPS-Nieuw Borgvliet (19.00 uur).

Poule 2-47

Stand: HVV’24 2-6, Steen 2-3, SDO’63 2-3, Spui 2-0.

Programma: Spui-HVV’24 (17.00 uur), SDO’63-Steen (zondag).

Poule 2-59

Stand: Philippine 2-6, Oostburg 2-3, Sluis 2-3, Cadzand 1-0.

Programma: Sluis-Cadzand, Philippine-Oostburg (zondag).

Poule 2-64

Stand: Terneuzen 2-4, Luctor Heinkenszand 1-1, RIA W 1-0.

Programma: RIA W-Luctor Heinkenszand (17.00 uur).

Poule 2-65

Stand: VCK 2-6, Biervliet 2-3, FC De Westhoek 2-3, Jong Ambon 2-0.

Programma: Biervliet-FC De Westhoek, Jong Ambon-VCK.

Poule 69

Stand: Hoedekenskerke/Kwadendamme 1-3, Hontenisse 1-1, DwO’15 2-1.

Programma: Hoedekenskerke/Kwadendamme-Hontenisse (17.00 uur).

Poule 2-70

Stand: Steenbergen 2-6, VVC’68 2-3, Lepelstraatse Boys 2-1, WHS 2-1.

Programma: WHS-VVC’68, Lepelstraatse Boys-Steenbergen (zondag).

Poule 2-72

Stand: ’s-Heer Arendskerke 2-4, SKNWK 2-3, Wolfaartsdijk 2-3, Koewacht 2-1.

Programma: SKNWK-’s-Heer Arendskerke, Koewacht-Wolfaartsdijk (17.00 uur).

Poule 2-73

Stand: GPC Vlissingen 2-6, Groede 2-3, Patrijzen 2-3, Aardenburg 2-0.

Programma: Groede-Patrijzen, GPC Vlissingen-Aardenburg (17.00 uur).

Poule 2-74

Stand: Meto 2-6, Kapelle 2-6, Rillandia 2-0, Apollo’69 2-0.

Programma: Meto-Kapelle (17.00 uu), Apollo’69-Rillandia (15.30 uur).

Poule 2-76

Stand: De Noormannen 2-6, Domburg 1-0, Corn Boys 1-0.

Programma: Corn Boys-Domburg (17.00 uur).

PZC gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement