Vrouwen IJzendijke herstellen zich tegen concurrent
VROUWENVOETBALVLISSINGEN - Na de zeperd van vorige week tegen concurrent SSS 2 volgde er zaterdag opnieuw een wedstrijd tegen een directe concurrent voor eersteklasser IJzendijke. Sportlust'70 werd met 3-1 verslagen.
Sporting’70 trok naar Zeeuws-Vlaanderen en had negentig minuten lang niks in te brengen tegen een sterk IJzendijke. De bezoekers hadden geen schijn van kans. De formatie van Eric Vanhijfte was de baas op het veld en was heel scherp. Zo opende Thea de Blaeij de score.
Ook in het tweede bedrijf voetbalde IJzendijke goed en maakte Carmen Foks er 2-0 van. De Blaeij maakte ook nog haar tweede van de middag. De 3-1 van de bezoeksters was louter voor de statistieken.
,,Een felle trainingsweek heeft zijn vruchten afgeworpen. We speelden één van de betere wedstrijden van dit seizoen. We gaven niks weg en het spel was gewoon goed. Jammer dat we nu weer twee weken vrij zijn’', aldus een tevreden Vanhijfte.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
EERSTE KLASSE B/VIDEO
Kloetinge staat aan vooravond van derby op matchpoint
KLOETINGE - Dankzij een ruime 3-0-overwinning op SHO is Kloetinge op matchpoint gekomen in de eerste klasse B. De ploeg, die al jaren hardop droomt van de stap terug naar de hoofdklasse, kan uitgerekend in de derby tegen Terneuzense Boys het kampioenschap veilig stellen. -
Water staat voetbalsters Hontenisse tot aan de lippen
KLOOSTERZANDE - Met nog drie wedstrijden te spelen kwamen de voetbalsters van Hontenisse gisteren in de onderste regionen van de eerste klasse verder in de problemen. De ploeg liep tegen Orion tegen de zevende opeenvolgende nederlaag aan: 0-5. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim.
-
PREMIUM
Hattrick aan assists brengt Kloetinge op matchpoint
KLOETINGE - Een hattrick bezorgde Kloetinge zaterdag opnieuw een vrij eenvoudige overwinning. Een keer niet Dano Lourens, maar Jefry Dijkstra was met drie assists tegen SHO de gevierde man: 3-0. -
PREMIUMDERDE KLASSE A/VIDEO
De titel lijkt voor Luctor Heinkenszand uit beeld na nog een verloren topper
VLISSINGEN - ,,Wij gaan de nacompetitie in’’, zo berustte Giovanni Siereveld in het 1-2-verlies van zijn Luctor Heinkenszand tegen Zeelandia Middelburg. Koploper VCK maakte in de derde klasse A geen fout en klopte Veere met 4-0, waardoor de ploeg één punt voorsprong blijft houden op Zeelandia Middelburg. Het gat met Luctor Heinkenszand is met drie duels nog voor de boeg vijf punten. -
PREMIUM
Aanpassingen en pedagogische aanpak moeten Walcheren behoeden voor degradatie
VLISSINGEN - In de tweede klasse E won koploper Oostkapelle/Domburg zaterdag moeizaam maar verdiend met 1-3 van Walcheren. Mede door de overwinningen van Bruse Boys en SSV’65 is de degradatiestrijd ontzettend spannend. Walcheren speelt nog tegen de onderste drie ploegen en heeft lijfsbehoud in eigen hand.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer