Volledig scherm

Uitslagen KNVB Districtsbeker 20 augustus

VLISSINGEN - Verschillende Zeeuwse amateurclubs hebben zaterdag in het bekertoernooi gespeeld.

Poule 3

De Schutters-SPS 3-3 (2-0). Leonard Quist 2-1 en 2-2, Marnix van der Slikke 2-3.

Poule 6

Vogelwaarde-VCK 0-7 (0-2). Erik Goudt 0-1, Jesper Harinck 0-2, Julian van der Meulen 0-3, Stefan Wielemaker 0-4, Van der Meulen 0-5, Marcio de Boer 06, Van der Meulen 0-7.

Schoondijke-De Noormannen 1-2 (0-0). Rens de Visser 0-1, Justin Malcorps 1-1, Mark Minderhoud 1-2.

Poule 11

Kapelle-Vrederust 8-0 (4-0). Souliman Abali 1-0, Tom Laureijs 2-0, Romano Meerman 3-0, Niels van Herk 4-0, Souliman Abali 5-0, Jurrian Minderhoud 6-0, Souliman Abali 7-0, Marco den Deurwaarder 8-0.

Poule 12

Vlissingen (za)-Koewacht 2-1 (0-1). Jens de Cock 0-1, Joey do's Santos 1-1 en 2-1.

Poule 14

Hansweertse Boys-MZVC 0-5 (0-4). Yoram Rijkse 0-1, Alexander Bom 0-2, 0-3 en 0-4, Patrick Joossens 0-5.

Biervliet-GPC Vlissingen 1-2 (0-1). Mike Schrooten 0-1, Aron de Vilder 1-1, Mike Schrooten 1-2.

Poule 15

Waarde-DWO’15 3-1 (1-1). Kai Dekkers 0-1, Yannick Enoch 1-1 en 2-1 (strafschop), Jesse Janse 3-1.

Poule 19 Rillandia-Zeeland Sport 1-2 (0-0). Stephan de Leeuw 1-0, Romeo Goeleman 1-1, Najim Bousantouh 1-2. WVV'67-Krabbendijke 2-2 (2-1). Danny Weber 2-1, Jeroen Koster 2-2. Poule 21 Patrijzen-Hoedekenskerke 4-1 (3-1). Edwin Capello 1-0, Jesse Kaptein 1-1, Martin Rijk 2-1, Ramon Weststrate 3-1, Martin Rijk 4-1. Poule 30

Hoofdplaat-Walcheren (Hoofdplaat n.o.g.)

Breskens-Domburg 3-0 (1-0). Joey Walhout 1-0, Joris Corijn 2-0, Jan van den Broecke 3-0.

Poule 34

Vosmeer-Cluzona 1-13 (1-4). Eigen Doelpunt 1-4. Bijzonderheid: Ruben Maas van Cluzona scoort er vijf.

Noad'67-NVS 5-0 (3-0). Frank den Engelsman 1-0, 2-0, 3-0 en 4-0, Marvin Quist 5-0.

Poule 35

Nieuwland-Arnemuiden 1-10 (1-4). Jordy van Koeveringe 0-1, Richard van der Schoor 1-1, Jarco Boogaard 1-2, Jordy van Koeveringe 1-3, Colin van Koeveringe 1-4, Ronaldo Meijer 1-5, Jarco Boogaard 1-6, Jordy van Koeveringe 1-7, Colin van Koeveringe 1-8, Jarco Boogaard 1-9, Colin van Koeveringe 1-10.

Sluiskil-Wemeldinge 5-4 (2-2). Niels Kole 0-1, Dennis van Boven 1-1, Robin van der Linde 1-2, Dennis van Boven 2-2, Jos Westerhout 3-2, Micky Imandt 4-2, Robin van der Linde 4-3 (strafschop), Maurick Steenhard 4-4, Tom Westerhout 5-4.

Poule 36

Tholense Boys-Halsteren za 4-0 (4-0). Matthijs van Stee 1-0, Michael Schot 2-0 en 4-0, Dani Gladdines 3-0.

Smerdiek-Hoeven 1-6 (1-3). Doelpunt Smerdiek: Andreas Vroegop.

Poule 37

Veere-Groede 2-2 (0-1). Bart van den Hemel 0-1, Wesley Steijaert 0-2, Ruben de Loof 1-2, Lorenzo de Groot 2-2.

Poule 38

VFC-Oostkapelle 4-0 (0-0). Justin van Mullem 1-0, Justin van Mullem 2-0 (strafschop), Colin Huis in’t Veld 3-0, Justin van Mullem 4-0.

Poule 40

Serooskerke-Brielle 0-1 (0-0). Jezzy Adams 0-1.

Poule 41

Heinenoord-FC Axel 6-1 (5-0). Guido Luiten 1-0, 2-0 en 3-0, Nick van de Velde (e.d.) 4-0, Sander de Heus 5-0, Vinicius Bogaertz 6-0, Maarten Dekker 6-1.

Poule 43

De Meeuwen-Zuidland 1-3 (0-2). Dirk Bontes 0-1, Raymond de Bie 0-2, Menno de Nooijer 1-2, Nichy Fortes 1-3.

Poule 44

MZC’11-FC Dauwendaele 2-1 (2-1). Jeroen de Wild 1-0, Maarten van Vooren 1-1, Freek Torensma 2-1.

Poule 46

SSV’65-SHO 1-3 (0-2). Rowdy Rijsdijk 0-1, Ingmar van de Bruggen 0-2, Richard Schouten 1-2, William Geyahdarjii 1-3.

Poule 48

Bruse Boys-Alblasserdam 3-0 (2-0). Koen van de Berge 1-0, Domenique van den Berge 2-0, Olaf Willemse 3-0.

Poule 51

Roosendaal-Terneuzense Boys 1-1 (0-0). Len Eversdijk 0-1, Nick van Dijk 1-1 (strafschop).

MOC’17-Kloetinge 0-0.

Poule 52 Apollo'69-Duiveland 1-9 (1-6). Dennie le Comte 0-1 en 1-3, Damian Menheere 1-1, Robin Zwager 1-2, 1-5 en 1-6, Eigen Doelpunt 1-4 en 1-8, Leendert D'Hooghe 1-7, Wouter de Jonge 1-9. Colijnsplaatse Boys-Bevelanders 2-2 (0-1). Bart de Bruine 0-1, Luuk Wattel 1-1, Jawad Temury 2-1, Cahit Arslanlar 2-2. Poule 53

Nieuwdorp-GJS 0-3 (0-2). Sjors Hendriks 0-1, Joost Haggenburg 0-2, Enrico Pululu 0-3.

Poule 60

HVV’24-Spui 8-1 (4-1). Jasper Sponselee 1-0, 2-0, 3-0 en 4-0, Michael Verschuure 4-1 (strafschop), Marnix van Sonsbeek 5-1 (strafschop), Joost Boogaert 6-1, Tim de Feijter 7-1, Sam de Theije 8-1.

Poule 62

SKNWK-FC De Westhoek 5-2 (4-1). Remco van den Berge 1-0 en 4-1, Delano Westerink 1-1, Justin de Bruine 2-1 Ali Zaman 3-1, Freek den Toom 4-2, Simon van Dongen 5-2.

Jong Ambon-ZSC'62 2-2 (0-0). Umut Ertem 1-0, Celino Davidse 0-2, Justin Vaane 1-2, Barry van der Stel 2-2.

Poule 65

Cadzand-Philippine 0-8 (0-5). Roland van de Wege 0-1, Collin van den Hout 0-2, Yannick Vanhijfte 0-3, Tiago Barros Ribeira 0-4, Roland van de Wege 0-5, Tiago Barros Ribeira 0-6, Yannick Vanhijfte 0-7, Ricky Bosma 0-8.

Poule 79

WHS-Stavenisse: Afgelast wegens tekort aan spelers.

Poule 84

Nieuw Borgvliet-Kruiningen 2-3 (0-1). Robbert Paauwe 0-1, Wesley Kuijper 0-1, Thomas Paauwe 0-3, Stefan Schoonen 1-3, Kees van der Velde 2-3.

Poule 87

Arendskerke-Wolfaartsdijk 3-0 (2-0). Michiel Bouwman 1-0, Justin le Conte 2-0, Ricardo Kriekaard 3-0.

Heinkenszand-Luctor'88 0-5 (0-1). Sem van den Dries 0-1 en 0-2, Jeroen van Zee 0-3 en 0-4, Rick Olierhoek 0-5.

  1. Hoek heeft al snel gezien wat spits Akindayini in huis heeft

    Hoek heeft al snel gezien wat spits Akindayini in huis heeft

    HOEK - Na het afhaken van Niek van Sprundel wilden de beleidsbepalers van Hoek zich graag aanvallend versterken. Dinsdagavond stapten daarom twee testspelers het veld op, die zich mochten komen bewijzen. Alex Assontsa (19) is een buitenspeler uit België. Hij werd de afgelopen maanden door Union Sint-Gillis, dat op het tweede niveau in België uitkomt, verhuurd aan eerste-provincialer Auderghem. Maar de meeste ogen waren dinsdag op Daniel Akindayini gericht.