Volledig scherm
Overzicht © PZC

Uitslagen en doelpuntenmakers zaterdag 2 december

VLISSINGEN - Wat een goals, wat een goals. Wolfaartsdijk kreeg er liefst twaalf om de oren tegen Halsteren, dat daarmee een grote bijdrage leverde aan de 47 treffers in de vierde klasse B. Maar ook op de andere Zeeuwse velden werd er veel gescoord. Alles op een rijtje:

HOOFDKLASSE A

Noordwijk-Hoek 2-3 (0-1). 25. Stef de Backer 0-1 (strafschop), 75. Martijn Le Congé 0-2 (eigen doelpunt), 83. Sidy Ceesay 0-3, 90. Emiel Wendt 1-3, 90+2. Martijn Le Congé 2-3. Scheidsrechter: R.H. Heensgens (Landgraaf). Gele kaart: Douwe Zeegers, Fabian Wilson en Birgen Martens (allen Hoek). Rode kaart: Sander Bosma (2x geel).

EERSTE KLASSE B

Bruse Boys-Heinenoord 1-2 (0-2). Marvin Strik 0-1, Andrew van Tiggelen 0-2, Sander van ’t Hof 1-2.

TWEEDE KLASSE E

Den Bommel-SSV’65 1-5 (1-1). Claude de Smit 0-1, Ruben Rui dos Santos 1-1, Bas Biesterbosch 1-2, Claude de Smit 1-3, Claude de Smit 1-4, Claude de Smit 1-5.

DBGC-MZC’11 2-2 (2-0). Jeroen Sep 1-0, Jeroen Sep 2-0, Masoud Osmanie 2-1, Martijn van Grunsven 2-2.

FC Axel-De Meeuwen 2-5 (1-1). Bart Rijckaert 1-0, Delano Langezaal 1-1, Maas Boogaard 1-2, Jordan Francke 1-3, Pim Francke 1-4, Nick van de Velde 2-4, Robin Dek 2-5.

Serooskerke-Zwaluwe 2-2 (2-2). Bjorn Francke 1-0, Patrick Cornelisse 1-1, Maurice Sprangers 1-2, Derk van den Bosch 2-2.

Arnemuiden-Terneuzense Boys 2-1 (0-0). Jarco Boogaard 1-0, Niek Hamelink 1-1, Thijs Roovers 2-1.

Oostkapelle-Klundert 1-0 (0-0). Luuk Mesu 1-0.

Prinsenland-Nieuwdorp uitgesteld wegens het overlijden van een jeugdlid van Prinsenland.

DERDE KLASSE A

Bevelanders-Kapelle 2-1 (1-1). Quinten Leenpoel 1-0, Reinier Goedemondt 1-1, Bajram Bajra 2-1.

Vlissingen-VCK 0-7 (0-4). Cores Siwabessy 0-1, Pieter van der Horst 0-2, Pieter van der Horst 0-3, Pieter van der Horst 0-4, Sven Wisse 0-5, Jesper Harinck 0-6, Jesper Harinck 0-7.

Kruiningen-RCS 0-3 (0-0). Sven van Rosevelt (strafschop) 0-1, Mike van Schaardenburg 0-2, Sven van Rosevelt (strafschop). Rode kaart (2x geel): 86. Yaron Krombeen (Kruiningen).

Walcheren-Wemeldinge 5-0 (2-0). Mark van der Eijk 1-0, Maarten van Rosevelt 2-0, Len Eversdijk 3-0, Peter van Antwerpen 4-0, Len Eversdijk 5-0.

Zaamslag-’s-Heer Arendskerke 1-0 (1-0). Niek Luime (strafschop) 1-0.

FC Dauwendaele-Yerseke 3-0 (1-0). André Goedhart 1-0, Stefan Joosse 2-0, Remco van Welsum 3-0. Rode kaart: 40. Levi van den Boomgaard (Dauwendaele).

Lewedorpse Boys-GPC Vlissingen afgelast.

DERDE KLASSE B

Krabbendijke-Tholense Boys 2-1. Koen Nieuwkoop 0-1, Elco Jansen 1-1, Danny Weber 2-1

Rillandia-NOAD’67 0-1. Joost de Witte 0-1

WHS-Seolto 3-1. Leroy Hage 1-0, Ferdi Eversdijk (e.d.) 2-0, Arvin de Witte 3-0, Dylan Konings 3-1. Rood: Ferdi Eversdijk (Seolto)

ZSC’62-Duiveland 4-1. Robin Provoost 1-0, Jos Erades 2-0, Chris Koremans 2-1, Lennart Wesdorp 3-1 (strafschop), Mike de Voogt 4-1. Rood: Michael Jonker en Marcel Zwager (beiden Duiveland).

VIERDE KLASSE A

Veere-Nieuwland 3-1 (0-0). Jelte Maljers 1-0, Jenz de Meij 1-1, Ronnie Louwerse 2-1 en Lorenzo de Groot 3-1. Bijzonderheden: Bij 2-1 krijgt Kyle Möhlmann (Nieuwland) zijn tweede gele kaart.

De Noormannen-Jong Ambon 7-1 (4-1). Mark Minderhoud 1-0, Dylan Maljers 2-0, 5-1 en 6-1, Erwin Pouwelse 3-0 en 7-1 (strafschop), Rens Janisse 4-0 en Levi Waisapy 4-1.

Hoedekenskerke-Patrijzen 1-3 (0-2). Kevin Dooge 0-1 en 0-3, Arjen Leendertse 0-2 en Roy Haarkens 1-3 (eigen doelpunt).

MZVC-Luctor Heinkenszand 1-7 (0-5). Martijn Simonse 0-1, 0-3, 0-5 en 0-6, Tom Blomaard 0-2 en 0-4, Ferhan Topal 1-6 en Barry Olierhoek 1-7.

SKNWK-Colijn 0-0. Bijzonderheden: Rood voor Stefan Vermeer en René Verschoor (beiden twee keer geel) van SKNWK.

WIK’57-FC de Westhoek 1-2 (0-0). Lennart Padmos 0-1, Frank den Boer 1-1 en Delano Westerink 1-2 (strafschop).

Domburg-Zeeland Sport Afgelast.

VIERDE KLASSE B

Apollo’69-Spui 7-2 (2-2). Jermaine van Aerde 1-0, Jari de Jonge 1-1 (strafschop), Jean-Paul Harthoorn 2-1, 3-2, 4-2 en 6-2, Ben Ongenae 2-2, Dennis de Nooijer 5-2 en Peter Dekker 7-2.

Cadzand-Kwadendamme 5-2 (4-1). Maxim Wille 1-0, 2-0, 3-1 en 4-1, Dennis Bek 2-1 en 4-2 en Dimitris 5-2.

Halsteren-Wolfaartsdijk 12-1 (5-0). Mike de Nijs 1-0, 2-0, 10-1, 11-1 en 12-1, Ad van Meel 3-0, Roy van Gils 4-0 en 6-0, Jordy van de Bossche 5-0, Timo Westerweel 6-1, Twan van Mechelen 7-1, Maarten de Kort 8-1 en Marwan Achahbar 9-1.

Smerdiek-SPS 2-0 (0-0). Shane Cogels 1-0 en Dennis Moerland 2-0.

Stavenisse-Vosmeer 6-0 (2-0). Daan Ponsteen 1-0 en 4-0, Jos van der Jagt 2-0 (strafschop), 3-0 (strafschop) en 6-0 en Adriaan Jansen 5-0.

Hansweertse Boys-DwO’15 0-6 (0-2). Rafael Pinto 0-1, Jeroen Boer 0-2 (strafschop), Frank Oostdijk 0-3, Ewout de Graaf 0-4, Rik Witkam 0-5 en Niels van Geystelen 0-6.

Waarde-Vrederust 3-1 (2-0). Rik Butijn 1-0 en 2-0, Szabie Szakacz 3-0 en Wessel Deusing 3-1 (strafschop). 

PZC gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement
  1. Roy Hendriksen: veel en hard werken in Lissabon
    PREMIUM

    Roy Hendriksen: veel en hard werken in Lissabon

    LISSABON - Zondag zag hij vanaf de tribune hoe Bas Dost met twee goals de overwinning tegen Chaves (2-1) binnensleepte. Een dag later werd hij in de schaduw van Marcel Keizer gepresenteerd als assistent van de nieuwe hoofdtrainer, dinsdag stonden de Nederlanders voor het eerst met de door interlands uitgedunde selectie van Sporting op het trainingsveld. Roy Hendriksen gaf zijn ogen en oren de afgelopen dagen goed de kost en weet dat dit een prachtige stap is. ,,Alles is hier aanwezig om topprestaties te leveren’’, zei de 49-jarige Middelburger.