Volledig scherm
© Thinkstock

Trainerstombola: wie gaat wat doen? Kijk hier

VLISSINGEN - Voetbaltrainers komen en gaan bij amateurverenigingen, sommigen blijven enkele - en een enkeling vele - seizoenen plakken. Het onderscheid wordt gemaakt in onderstaand overzicht van het Zeeuwse amateurvoetbal. Welke trainer is waar werkzaam in de huidige én komende jaargang? De sterretjes (*) geven aan dat de coach het seizoen niet is begonnen bij deze club.

Dit bestand wordt dagelijks geactualiseerd.

**************************************************************************************************

DERDE DIVISIE

Hoek
2018/2019: Dennis de Nooijer / Hugo Vandenheede*
2019/2020: Hugo Vandenheede
**************************************************************************************************

EERSTE KLASSE B


Kloetinge
2018/2019: Marcel Lourens
2019/2020: Marcel Lourens (verlengd met twee jaar)

De Meeuwen
2018/2019: Daan Eikenhout
2019/2020: Adriaan Nieuwenhuijse

Volledig scherm
Daan Eikenhout. © Lex De Meester

**************************************************************************************************

TWEEDE KLASSE E

Arnemuiden
2018/2019: Nick Corré
2019/2020: Nick Corré

FC Axel
2018/2019: Cees Houtepen
2019/2020: Jeroen van den Broeke

Bruse Boys
2018/2019: Marco Groeneveld
2019/2020: Carlos de Jonge

Krabbendijke
2018/2019: Pim Bruins
2019/2020: Nels Rijvers

Volledig scherm
Nick Corré. © Wendy Marteijn
Volledig scherm
Hubert van den Hemel © Boaz Timmermans

MZC’11
2018/2019: Arie van der Zouwen / Edwin Kriens*
2019/2020: Edwin Kriens

Nieuwdorp
2018/2019: Romeo van Aerde
2019/2020: Mick Vujovic

Oostkapelle
2018/2019: Harro Hazelaar
2019/2020: Harro Hazelaar (verlengd met twee jaar)

Serooskerke
2018/2019: Gerrit Petersen
2019/2020: Gerrit Petersen

SSV’65
2018/2019: Carlos de Jonge
2019/2020: Pim Bruins

Terneuzense Boys
2018/2019: Hubert van den Hemel
2019/2020: Hubert van den Hemel

Tholense Boys
2018/2019: Erwin de Nijs
2019/2020: Kees de Rooij

Yerseke
2018/2019: Alexander van Keulen
2019/2020: Alexander van Keulen

**************************************************************************************************

DERDE KLASSE A

’s-Heer Arendskerke
2018/2019: Adriaan Nieuwenhuijse
2019/2020: Kees Westerweele

Bevelanders
2018/2019: Renato Dijkstra
2019/2020: Renato Dijkstra

FC Dauwendaele
2018/2019: René de Nooijer
2019/2020: René de Nooijer

GPC Vlissingen
2018/2019: Jack Wijnands
2019/2020: Jack Wijnands

Kapelle
2018/2019: Jaimy van Bloppoel
2019/2020: Jaimy van Bloppoel

Kruiningen
2018/2019: Thomas de Ridder
2019/2020: Thomas de Ridder

Luctor Heinkenszand
2018/2019: Serge Beulens
2019/2020: Giovanni Siereveld (getekend voor twee jaar)

De Noormannen
2018/2019: Lennard Kerkhove
2019/2020: Lennard Kerkhove

RCS
2018/2019: John Bentschap Knook
2019/2020: Cees Houtepen

VCK
2018/2019: Evert Wisse
2019/2020:  Wesley Visser

Veere
2018/2019: Joachim Cornelisse
2019/2020: Paulus Poortvliet

VC Vlissingen
2018/2019: Thomas Ragut
2019/2020:

Volledig scherm
Dominique D'Hooge © Camile Schelstraete
Volledig scherm
Thomas de Ridder © Dirk-Jan Gjeltema
Volledig scherm
Harro Hazelaar © Izaak Verkeste

Walcheren
2018/2019: Kevin Hollander
2019/2020: John Bentschap Knook

Zaamslag
2018/2019: Dominique D'Hooge
2019/2020: Dominique D'Hooge

**************************************************************************************************

DERDE KLASSE B

Volledig scherm
Pim Bruins © Johan van der Heijden
Volledig scherm
John Tahapary © Ruben Oreel


Noad’67
2018/2019: Perry Snoep
2019/2020: Perry Snoep

Smerdiek
2018/2019: Bram Kot
2019/2020: Marc de Weerd

WHS
2018/2019: Leon de Witte
2019/2020: Leon de Witte (getekend voor twee jaar)

ZSC’62
2018/2019: John Tahapary
2019/2020: John Tahapary

**************************************************************************************************

VIERDE KLASSE A

Apollo’69
2018/2019: Jordy Heikens
2019/2020: Jordy Heikens

Cadzand
2018/2019: Peter de Koster
2019/2020: Peter de Koster

Colijnsplaatse Boys
2018/2019: Niek van den Houten
2019/2020: Niek van den Houten

Domburg
2018/2019: Tom Koelen
2019/2020: club gaat samen met Oostkapelle

Goes
2018/2019: Huseyin Dogan
2019/2020:

Hoedekenskerke/Kwadendamme
2018/2019: Rini Verwest
2019/2020: Rini Verwest

Jong Ambon
2018/2019: Paul Telussa
2019/2020:

Lewedorpse Boys
2018/2019: Paulus Poortvliet
2019/2020: Kees Duitemeijer

MZVC
2018/2019: Jacques Blijlevens
2019/2020: Jacques Blijlevens

Volledig scherm
Karl Vergouwen © lex de meester
Volledig scherm
Stéphane Cépèro

Nieuwland
2018/2019: Jacco Nelen
2019/2020: Jacco Nelen

Patrijzen
2018/2019: Stéphane Cépèro
2019/2020: Joffrey Geldof

Spui
2018/2019: Rob Liplijn
2019/2020: Marc de Kunder

Wemeldinge
2018/2019: Karl Vergouwen
2019/2020: Karl Vergouwen

Wolfaartsdijk
2018/2019: Arjan Sandee
2019/2020: Arjan Sandee

**************************************************************************************************

VIERDE KLASSE B


Brouwershaven
2018/2019: Danny Sandhövel
2019/2020: Danny Sandhövel (2)

Duiveland
2018/2019: Rohan de Geus
2019/2020: Rohan de Geus

DwO’15
2018/2019: Marvin Paauwe
2019/2020: Marvin Paauwe

Hansweertse Boys
2018/2019: Pearl Doesburg
2019/2020: Tom Koelen

Rillandia
2018/2019: Johan Sulkers
2019/2020: Edwin In de Weij

SKNWK
2018/2019: Ralph Zegers
2019/2020: Ralph Zegers

SPS
2018/2019: Anton Verweij
2019/2020: Peter van Poortvliet

Stavenisse
2018/2019: Jaap Knop
2019/2020: Jaap Knop

Volledig scherm
Bram Kot © Marcelle Davidse
Volledig scherm
Marvin Paauwe (rechts) © DwO'15

Vosmeer
2018/2019: Frans Ceton
2019/2020: nieuw

Waarde
2018/2019: Edwin in de Weij
2019/2020: Bram Kot

FC De Westhoek
2018/2019: Steven Seedo
2019/2020: Steven Seedo

WIK'57
2018/2019: Wouter Zwackhalen
2019/2020: Wouter Zwackhalen

**************************************************************************************************

ZONDAGVOETBAL

Volledig scherm
Rogier Veenstra © Ruben Oreel

DERDE DIVISIE
Goes
2018/2019: Rogier Veenstra
2019/2020: Ruud Pennings

**************************************************************************************************
HOOFDKLASSE B
VC Vlissingen
2018/2019: John Karelse
2019/2020 : Kevin Hollander

**************************************************************************************************

TWEEDE KLASSE E
Zeelandia Middelburg
2018/2019: Salim Ben Sellam
2019/2020: Salim Ben Sellam

**************************************************************************************************

DERDE KLASSE A

Clinge
2018/2019: Mario Vermeirssen
2019/2020: Mario Vermeirssen

HVV’24
2018/2019: Pieter Ongena
2019/2020: Pieter Ongena

Philippine
2018/2019: Tom Nieuwelink
2019/2020: nieuw

Volledig scherm
Pieter Ongena © Nicolai Peter

Terneuzen
2018/2019: Eddy van der Hooft*
2019/2020: Daan Eikenhout

**************************************************************************************************

VIERDE KLASSE A

Biervliet
2018/2019: Mario de Fouw
2019/2020: Mario de Fouw

Breskens
2018/2019: Bart Corstanje
2019/2020: Nieuw

Groede
2018/2019: André de Nooijer
2019/2020: André de Nooijer

Hontenisse
2018/2019: Marco van Vlierberghe
2019/2020: Ad Roovers

Hulsterloo
2018/2019: Johan Temmermans
2019/2020:

IJzendijke
2018/2019: Nico Knol
2019/2020: Eric Vanhijfte

Koewacht
2018/2019: Serge Martinu
2019/2020: Jorden Takiddine

Volledig scherm
Serge Martinu © RKVV Koewacht
Volledig scherm
Marc de Kunder © Willem Mieras


Oostburg
2018/2019: David Almekinders
2019/2020: David Almekinders

RIA W.
2018/2019: Jeroen van den Broeke
2019/2020: Arno Verlinde

Steen
2018/2019: Carlo van Grimberghe*
2019/2020: Marco van Vlierberghe (driejarig contract)

Vogelwaarde
2018/2019: Marc de Kunder
2019/2020: Patrick Boute

**************************************************************************************************

VIJFDE KLASSE A

Aardenburg
2018/2019: Patrick Boute
2019/2020:  Fonnie Verstraeten

Corn Boys
2018/2019: John Moes
2019/2020: John Moes

Graauw
2018/2019: Johnny Merckx
2019/2020: Johnny Merckx

Hoofdplaat
2018/2019: Ruud Cornelis
2019/2020: Ruud Cornelis

Schoondijke
2018/2019: Martin van Vooren
2019/2020: Martin van Vooren

SDO’63
2018/2019: Danny Magito
2019/2020:

Sluis
2018/2019: Danny Pols en Patrick Caniere
2019/2020: Danny Pols en Patrick Caniere

Volledig scherm
Patrick Boute © Camile Schelstraete

Sluiskil
2018/2019: Veli Eryürük
2019/2020:

**************************************************************************************************

VROUWENVOETBAL

EERSTE KLASSE

IJzendijke
2018/2019: Eric Vanhijfte
2019/2020: Nico Knol

TWEEDE KLASSE

JVOZ (zaterdag)

2018/2019: Niels Slager
2019/2020:

Hontenisse (zondag)
2018/2019: Sven de Wilde
2019/2020:

PZC gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement
  1. Samir Yaaqobi: De bekerfinale is voor ons een thuiswedstrijd
    PREMIUM

    Samir Yaaqobi: De bekerfina­le is voor ons een thuiswed­strijd

    ROTTERDAM – De zaalvoetballers van Groene Ster Vlissingen spelen vrijdagavond de belangrijkste wedstrijd uit de historie van de club. In het Topsportcentrum in Rotterdam staat de ploeg van Samir Yaaqobi in de finale van de KNVB beker tegenover FC Eindhoven, dat in de reguliere competitie op de eerste plaats eindigde in de eredivisie en als favoriet van start gaat. ,,Als Eindhoven de beker niet wint, is het anders dan wanneer wij de finale niet winnen’’, weet Yaaqobi. ,,Zij moeten, wij niet.’’