Volledig scherm
© Thinkstock

Trainerstombola: wie gaat wat doen? Kijk hier

VLISSINGEN - Voetbaltrainers komen en gaan bij amateurverenigingen. Welke trainer is waar werkzaam in de huidige én komende jaargang? De sterretjes (*) geven aan dat de coach het seizoen niet is begonnen bij deze club. Mail aanvullingen naar sport@pzc.nl.

Dit bestand wordt dagelijks geactualiseerd.

**************************************************************************************************

DERDE DIVISIE

Hoek
2019/2020: Lieven Gevaert*
2020/2021:

Goes
2019/2020: Daan Eikenhout*
2020/2021: Kevin Hollander

**************************************************************************************************

EERSTE KLASSE C


Kloetinge
2019/2020: Marcel Lourens
2020/2021: Marcel Lourens

Terneuzense Boys
2019/2020: Hubert van den Hemel
2020/2021: 

**************************************************************************************************

TWEEDE KLASSE E

Arnemuiden
2019/2020: Nick Corré
2020/2021: Daan Eikenhout

's-Heer Arendskerke
2019/2020: Kees Westerweele
2020/2021: Kees Westerweele

FC Axel
2019/2020: Jeroen van den Broeke
2020/2021: Jeroen van den Broeke

Bruse Boys
2019/2020: René Scholts*
2020/2021: 

De Meeuwen
2019/2020: Adriaan Nieuwenhuijse
2020/2021: Adriaan Nieuwenhuijse

MZC’11
2019/2020: Edwin Kriens
2020/2021: Edwin Kriens

Volledig scherm
Nick Corré. © Wendy Marteijn
Volledig scherm
Hubert van den Hemel © Boaz Timmermans

Oostkapelle
2019/2020: Harro Hazelaar
2020/2021: Harro Hazelaar

Serooskerke
2019/2020: Gerrit Petersen
2020/2021: nieuw

SSV’65
2019/2020: Pim Bruins
2020/2021: Pim Bruins

Walcheren
2019/2020: Anthony Orprecio*
2020/2021:

Yerseke
2019/2020: Alexander van Keulen
2020/2021: Alexander van Keulen

**************************************************************************************************

DERDE KLASSE A

Bevelanders
2019/2020: Renato Dijkstra
2020/2021: nieuw

FC Dauwendaele

2019/2020: René de Nooijer
2020/2021: René de Nooijer

Goes
2019/2020: Huseyin Dogan
2020/2021: nieuw

GPC Vlissingen
2019/2020: Marlon Mual*
2020/2021:

Kapelle
2019/2020: Olaf Filius
2020/2021: Olaf Filius

Lewedorpse Boys
2019/2020: Kees Duitemeijer
2020/2021: Kees Duitemeijer

Luctor Heinkenszand
2019/2020: Giovanni Siereveld
2020/2021: Giovanni Siereveld

Nieuwdorp
2019/2020: Micky Vujovic
2020/2021: Micky Vujovic

De Noormannen
2019/2020: Lennard Kerkhove
2020/2021: 

Patrijzen
2019/2020: Joffrey Geldof
2020/2021

Volledig scherm
Thomas de Ridder © Dirk-Jan Gjeltema
Volledig scherm
Harro Hazelaar © Izaak Verkeste

RCS
2019/2020: Cees Houtepen
2020/2021: Cees Houtepen

VCK
2019/2020: Wesley Visser
2020/2021: 

Veere
2019/2020: Danny Magito*
2020/2021:

Zaamslag
2019/2020: Bart Corstanje*
2020/2021: Bart Corstanje

**************************************************************************************************

DERDE KLASSE B


Duiveland
2019/2020: Rohan de Geus
2020/2021: Rohan de Geus

Krabbendijke
2019/2020: Nels Rijvers
2020/2021: Nels Rijvers

Noad’67
2019/2020: Perry Snoep
2020/2021:

Tholense Boys
2019/2020: Kees de Rooij
2020/2021: Kees de Rooij

Volledig scherm
Pim Bruins © Johan van der Heijden
Volledig scherm
John Tahapary © Ruben Oreel

WHS
2019/2020: Leon de Witte
2020/2021: Leon de Witte

ZSC’62
2019/2020: John Tahapary
2020/2021: nieuw

**************************************************************************************************

VIERDE KLASSE A

Brouwershaven
2019/2020: Danny Sandhövel
2020/2021: Danny Sandhövel

Cadzand
2019/2020: Peter Koster
2020/2021: Peter Koster

Colijnsplaatse Boys
2019/2020: Niek van den Houten
2020/2021: Niek van den Houten

Jong Ambon
2019/2020: Paul Telussa
2020/2021:

MZVC
2019/2020: Jacques Blijlevens
2020/2021: 

Nieuwland
2019/2020: Jacco Nelen
2020/2021: Jacco Nelen

Schoondijke
2019/2020: Martin van Vooren
2020/2021: Nieuw

Spui
2019/2020: Marc de Kunder
2020/2021: Marc de Kunder

Vlissingen
2019/2020: Thomas Ragut
2020/2021: 

FC De Westhoek
2019/2020: Henk Schouten*
2020/2021: nieuw

WIK’57
2019/2020: Wouter Zwackhalen
2020/2021: nieuw

Volledig scherm
Karl Vergouwen © lex de meester
Volledig scherm
Stéphane Cépèro

Zeelandia Middelburg
2019/2020: Salim ben Sellam
2020/2021: Nick Corré

**************************************************************************************************

VIERDE KLASSE B

Apollo’69
2019/2020: Jordy Heikens
2020/2021: Jordy Heikens

DwO’15
2019/2020: Marvin Paauwe
2020/2021: Rini Verwest

Hansweertse Boys
2019/2020: Tom Koelen
2020/2021:

Rillandia
2019/2020: Edwin In de Weij
2020/2021: Edwin In de Weij

Hoedekenskerke/Kwadendamme
2019/2020: Rini Verwest
2020/2021: nieuw

Kruiningen
2019/2020: Thomas de Ridder
2020/2021: Marvin Paauwe

SKNWK
2019/2020: Ralph Zegers
2020/2021: nieuw

Smerdiek
2019/2020: Marc de Weerd
2020/2021: Marc de Waard

SPS
2019/2020: Peter van Poortvliet
2020/2021: Peter van Poortvliet

Stavenisse
2019/2020: Jaap Knop
2020/2021: 

Waarde
2019/2020: Bram Kot
2020/2021: Bram Kot

Wemeldinge
2019/2020: Karl Vergouwen
2020/2021: John Tahapary

Volledig scherm
Bram Kot © Marcelle Davidse
Volledig scherm
Marvin Paauwe (rechts) © DwO'15

Wolfaartsdijk
2019/2020: Arjan Sandee
2020/2021:  nieuw

**************************************************************************************************

ZONDAGVOETBAL


EERSTE KLASSE B


VC Vlissingen
2019/2020: Kevin Hollander
2020/2021: nieuw

**************************************************************************************************

DERDE KLASSE A


HVV’24
2019/2020: Pieter Ongena
2020/2021: Mario Vermeirssen

Philippine
2019/2020: Carlo van Grimberghe
2020/2021: Carlo van Grimberghe

Terneuzen
2019/2020: David Destorme
2020/2021: 

Volledig scherm
Pieter Ongena © Nicolai Peter

Steen
2019/2020: Marco van Vlierberghe
2020/2021: Marco van Vlierberghe (ook voor 2021/2022)

**************************************************************************************************

VIERDE KLASSE A

Biervliet
2019/2020: Mario de Fouw
2020/2021: Floris de Jonge

Breskens
2019/2020: Soufian Dooms
2020/2021: Soufian Dooms

Clinge
2019/2020: Mario Vermeirssen
2020/2021: Mario de Fouw

Groede
2019/2020: André de Nooijer
2020/2021:

Hontenisse
2019/2020: Ad Roovers
2020/2021:

Hulsterloo
2019/2020: Johan Temmerman
2020/2021:

IJzendijke
2019/2020: Eric Vanhijfte
2020/2021:

Koewacht
2019/2020: Jorden Takiddine
2020/2021: 

Oostburg
2019/2020: Michel Leonhart
2020/2021: Michel Leonhart

RIA W.
2019/2020: Arno Verlinde
2020/2021: Arno Verlinde

Volledig scherm
Marc de Kunder © Willem Mieras

Sluis
2018/2019: Danny Pols en Patrick Caniere
2019/2020: 

**************************************************************************************************

VIJFDE KLASSE A

Aardenburg
2019/2020: Henk Ottens
2020/2021: Nieuw

Corn Boys
2019/2020: John Moes
2020/2021: John Moes

Graauw
2019/2020: Johnny Merckx
2020/2021: Nieuw

Hoofdplaat
2019/2020: Ruud Cornelis
2020/2021:

SDO’63
2019/2020: David Almekinders
2019/2020:

Sluiskil
2019/2020: interim*
2020/2021:

Volledig scherm
Patrick Boute © Camile Schelstraete

Vogelwaarde
2019/2020: Patrick Boute
2020/2021: Patrick Boute

**************************************************************************************************

VROUWENVOETBAL

EERSTE KLASSE

IJzendijke  (zaterdag)
2019/2020: Nico Knol
2020/2021:

Sparta/JVOZ (zaterdag)
2019/2020: Jordi van de Sande/Bjorn Langeveld
2020/2021:

Hontenisse (zondag)
2019/2020: Sven de Wilde
2020/2021:

PZC gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement