Volledig scherm
© Thinkstock

Trainerstombola: Hulsterloo zet oude bekende voor de groep

VLISSINGEN - Voetbaltrainers komen en gaan bij amateurverenigingen, sommigen blijven enkele - en een enkeling vele - seizoenen plakken. Het onderscheid wordt gemaakt in onderstaand overzicht van het Zeeuwse amateurvoetbal. Welke trainer is waar werkzaam in de huidige én komende jaargang? De sterretjes (*) geven aan dat de coach het seizoen niet is begonnen bij deze club.

Dit bestand wordt dagelijks geactualiseerd.

**************************************************************************************************

HOOFDKLASSE

Volledig scherm
Jannes Tant © Camile Schelstraete

Hoek
2017/2018: Jannes Tant
2018/2019: Dennis de Nooijer

**************************************************************************************************

EERSTE KLASSE C
Bruse Boys
2017/2018: Marco Groeneveld
2018/2019: Marco Groeneveld

Kloetinge
2017/2018: Marcel Lourens
2018/2019: Marcel Lourens

**************************************************************************************************

TWEEDE KLASSE E

Volledig scherm
Nick Corré gaat op de schouders © Wendy Marteijn
Volledig scherm
Arie van der Zouwen © Johan vd Heijden
Volledig scherm
Diederik Hiensch © Peter Nicolai

Arnemuiden
2017/2018: Nick Corré
2018/2019: Nick Corré

FC Axel
2017/2018: Cees Houtepen
2018/2019: Cees Houtepen

De Meeuwen
2017/2018: Daan Eikenhout
2018/2019: Daan Eikenhout

MZC’11
2017/2018: Arie van der Zouwen
2018/2019: Arie van der Zouwen

Nieuwdorp
2017/2018: Romeo van Aerde
2018/2019: Romeo van Aerde

Oostkapelle
2017/2018: Jaimy van Bloppoel
2018/2019: Harro Hazelaar

Serooskerke
2017/2018: Gerrit Petersen
2018/2019: Gerrit Petersen

SSV’65
2017/2018: Carlos de Jonge
2018/2019: Carlos de Jonge

Terneuzense Boys
2017/2018: Diederik Hiensch
2018/2019: Hubert van den Hemel

**************************************************************************************************

DERDE KLASSE A

’s-Heer Arendskerke
2017/2018: Adriaan Nieuwenhuijse
2018/2019: Adriaan Nieuwenhuijse

Bevelanders
2017/2018: Renato Dijkstra
2018/2019: Renato Dijkstra

FC Dauwendaele
2017/2018: René de Nooijer
2018/2019: René de Nooijer

GPC Vlissingen
2017/2018: Niels Slager / Abdoe Ben Khedda
2018/2019: Jack Wijnands

Kapelle
2017/2018: John de Frel
2018/2019: Jaimy van Bloppoel

Kruiningen
2017/2018: Will Raats
2018/2019: Thomas de Ridder

Lewedorpse Boys
2017/2018: Paulus Poortvliet
2018/2019: Paulus Poortvliet

RCS
2017/2018: John Bentschap Knook
2018/2019: John Bentschap Knook

VCK
2017/2018: Thomas de Ridder
2018/2019: Evert Wisse

VC Vlissingen
2017/2018: Ronald Zuijdwegt
2018/2019: Ronald Zuijdwegt

Volledig scherm
Dominique D'Hooge © Camile Schelstraete
Volledig scherm
Thomas de Ridder © Dirk-Jan Gjeltema
Volledig scherm
Paulus Poortvliet © willem mieras
Volledig scherm
Niels Slager © ruben oreel
Volledig scherm
Harro Hazelaar © Izaäk Verkeste


Walcheren
2017/2018: Kevin Hollander
2018/2019: Kevin Hollander

Wemeldinge
2017/2018: Jordan van Langevelde
2018/2019: nieuw

Yerseke
2017/2018: Harro Hazelaar
2018/2019: Alexander van Keulen

Zaamslag
2017/2018: Dominique D’Hooge
2018/2019: Dominique D'Hooge

**************************************************************************************************

DERDE KLASSE B

Volledig scherm
Pim Bruins © Johan Van Der Heijden
Volledig scherm
John Tahapary © Ruben Oreel

Duiveland
2017/2018: Anne Smit
2018/2019: Rohan de Geus

Krabbendijke
2017/2018: Pim Bruins
2018/2019: Pim Bruins

Noad’67
2017/2018: Ad Palings
2018/2019: Perry Snoep

Rillandia
2017/2018: Johan Sulkers
2018/2019: Johan Sulkers

Tholense Boys
2017/2018: Erwin de Nijs
2018/2019: Erwin de Nijs

WHS
2017/2018: Leon de Witte
2018/2019: Leon de Witte

ZSC’62
2017/2018: John Tahapary
2018/2019: John Tahapary

**************************************************************************************************

VIERDE KLASSE A

Colijnsplaatse Boys
2017/2018: Niek van den Houten
2018/2019: Niek van den Houten

Domburg
2017/2018: Patrick Sins
2018/2019: Tom Koelen

Hoedekenskerke
2017/2018: Rini Verwest
2018/2019: Rini Verwest

Jong Ambon
2017/2018: Karl Vergouwen
2018/2019: Paul Telussa

Luctor Heinkenszand
2017/2018: Serge Beulens
2018/2019: Serge Beulens

MZVC
2017/2018: Jacques Blijlevens
2018/2019: Jacques Blijlevens

Volledig scherm
Salim Ben Sellam
Volledig scherm
Jos Wesdorp © DirkJan Gjeltema
Volledig scherm
Karl Vergouwen © lex de meester
Volledig scherm
Stéphane Cépèro


Nieuwland
2017/2018: Lieven van Belzen
2018/2019: Jacco Nelen

De Noormannen
2017/2018: Lennard Kerkhove
2018/2019: Lennard Kerkhove

Patrijzen
2017/2018: Stéphane Cépèro
2018/2019: Stéphane Cépèro

SKNWK
2017/2018: Perry Snoep
2018/2019: Ralph Zegers

Veere
2017/2018: Joachim Cornelisse
2018/2019: Joachim Cornelisse

FC de Westhoek
2017/2018: Steven Seedo
2018/2019: Steven Seedo

WIK’57
2017/2018: Jos Wesdorp
2018/2019: Wouter Zwackhalen

Zeeland Sport
2017/2018: Salim Ben Sellam
2018/2019: Zeeland Sport houdt op te bestaan

**************************************************************************************************

VIERDE KLASSE B

Apollo’69
2017/2018: Rohan de Geus
2018/2019: Jordy Heikens

Cadzand
2017/2018: David Almekinders
2018/2019: Marino Dhooge

DwO’15
2017/2018: Marvin Paauwe
2018/2019: Marvin Paauwe

Hansweertse Boys
2017/2018: Pearl Doesburg
2018/2019: Pearl Doesburg

Kwadendamme
2017/2018: John Ebert/Steven van Hoepen
2018/2019: ?

Smerdiek
2017/2018: Bram Kot
2018/2019: Bram Kot

SPS
2017/2018: Arno Anthonisse
2018/2019: Anton Verweij

Spui
2017/2018: Arno Verlinde
2018/2019: Jordy Seghers

Volledig scherm
Bram Kot © Marcelle Davidse
Volledig scherm
Jaco Kouwen (rechts)
Volledig scherm
Marvin Paauwe (rechts) © DwO'15
Volledig scherm
David Almekinders © Peter Nicolai


Stavenisse
2017/2018: Jaco Kouwen
2018/2019: Jaap Knop

Vosmeer
2017/2018: Fran Ceton
2018/2019: Fran Ceton

Waarde
2017/2018: Edwin in de Weij
2018/2019: Edwin in de Weij

Wolfaartsdijk
2017/2018: Miguel Walraven
2018/2019: Arjan Sandee

**************************************************************************************************

ZONDAGVOETBAL

Volledig scherm
Rogier Veenstra © Ruben Oreel

HOOFDKLASSE B
Goes
2017/2018: Rogier Veenstra
2018/2019: Rogier Veenstra

**************************************************************************************************

VC Vlissingen
2017/2018: John Karelse
2018/2019: John Karelse

**************************************************************************************************

TWEEDE KLASSE E
Zeelandia Middelburg
2017/2018: Dennis de Nooijer
2018/2019: Salim Ben Sellam

**************************************************************************************************

DERDE KLASSE A

Breskens
2017/2018: Hubert van den Hemel
2018/2019: Bart Corstanje

Hontenisse
2017/2018: Marco van Vlierberghe
2018/2019: Marco van Vlierberghe

HVV’24
2017/2018: Pieter Ongena
2018/2019: Pieter Ongena

Philippine
2017/2018: Frank van Damme/Paul Mortier, Alexander van Keulen (interim)
2018/2019: Tom Nieuwelink

Volledig scherm
Pieter Ongena © Nicolai Peter
Volledig scherm
Hubert van den Hemel © Boaz Timmermans

Terneuzen
2017/2018: Ronnie Tresonie
2018/2019: Ronnie Tresonie

**************************************************************************************************

VIERDE KLASSE A

Volledig scherm
Danny Magito (uiterst rechts) © WACONimages;Ronald den Dekker
Volledig scherm
Serge Martinu © RKVV Koewacht

Clinge
2017/2018: Mario Vermeirssen
2018/2019: Mario Vermeirssen

Groede
2017/2018: André de Nooijer
2018/2019: André de Nooijer

IJzendijke
2017/2018: Nico Knol
2018/2019: Nico Knol

Koewacht
2017/2018: Serge Martinu
2018/2019: Serge Martinu

Oostburg
2017/2018: Danny Magito
2018/2019: David Almekinders

RIA W.
2017/2018: Jeroen van den Broeke
2018/2019: Jeroen van den Broeke

Steen
2017/2018: Carlo van Grimberghe
2018/2019: Luc Audenaert

**************************************************************************************************

VIJFDE KLASSE A

Aardenburg
2017/2018: Patrick Boute
2018/2019: Patrick Boute

Biervliet
2017/2018: Wim Fenijn
2018/2019: Mario de Fouw

Corn Boys
2017/2018: John Moes
2018/2019: John Moes

Graauw
2017/2018: Johnny Merckx
2018/2019: Johnny Merckx

Hulsterloo
2017/2018: Rudy Vermeiren
2018/2019: Johan Temmerman

Schoondijke
2017/2018: Martin van Vooren
2018/2019: Martin van Vooren

SDO’63
2017/2018: Dimitri Goossens
2018/2019: Danny Magito

Sluis
2017/2018: Henk Ottens
2018/2019: Danny Pols en Patrick Caniere

Volledig scherm
Patrick Boute © Camile Schelstraete
Volledig scherm
Marc de Kunder © Willem Mieras
Volledig scherm
Henk Ottens © lex de meester


Sluiskil
2017/2018: Veli Eryürük*
2018/2019: Veli Eryürük

Vogelwaarde
2017/2018: Marc de Kunder
2018/2019: Marc de Kunder

**************************************************************************************************

VROUWENVOETBAL

HOOFDKLASSE

IJzendijke
2017/2018: Erik Vanhijfte
2018/2019: Erik Vanhijfte

PZC gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement