SKNWK krijgt drie punten terug van de KNVB
BREDA - SKNWK heeft drie punten teruggekregen van de voetbalbond KNVB.
De club uit Nieuwerkerk had vier winstpunten in mindering gekregen voor zijn aandeel in het staken van het duel met Hansweertse Boys in de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal. Na beroep is dat teruggebracht tot één punt. Hansweertse Boys houdt vier winstpunten in mindering en wordt voorwaardelijk uit de competitie genomen met een proeftijd tot het einde van dit seizoen.
Daarnaast heeft de assistent-scheidsrechter van SKNWK een schorsing van zes wedstrijden gekregen en een speler van Hansweertse Boys een schorsing van zes maanden. Het tweetal kreeg het tijdens de wedstrijd aan de stok met elkaar, waarna een massale vechtpartij ontstond.
Het duel werd na 68 minuten gestaakt bij een 0-2-voorsprong voor SKNWK en een datum voor het restant wordt niet meer vastgesteld. Hansweertse Boys is met de KNVB in gesprek over het al dan niet uit de competitie stappen. Afgelopen weekeinde had de club te weinig spelers om aan te treden tegen SPS.
In dezelfde klasse heeft Vosmeer eveneens drie punten in mindering gekregen voor het niet spelen eerder deze maand van het duel met SKNWK.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Vier punten in mindering voor Hansweertse Boys en SKNWK
VLISSINGEN - De voetbalclubs Hansweertse Boys en SKNWK hebben vier punten in mindering gekregen. De tuchtcommissie van de KNVB bestrafte de twee zaterdag-vierdeklassers daarmee voor een massale vechtpartij bij een onderling duel in oktober 2018. -
Geerman naar Walcheren, Traas keert terug bij Patrijzen
Geraldi Geerman is de tweede versterking voor SV Walcheren met het oog op volgend seizoen. De aanvaller, die in het verleden voor VC Vlissingen en Zeelandia Middelburg speelde, komt over van RCS. Eerder werd al bekend dat Guido Arratoon de overstap maakt van Serooskerke. -
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden? -
Voetbalwedstrijd Hansweertse Boys-SKNWK eindigt in grote vechtpartij
VLISSINGEN – In de vierde klasse B liep de voetbalwedstrijd tussen Hansweertse Boys en SKNWK bij een 0-2-tussenstand in de 68ste minuut volledig uit de hand. Een incident tussen de assistent-scheidsrechter van de bezoekers en een speler van de thuisploeg leidde tot een complete chaos. Na die massale vechtpartij besloot leidsman Michael Wiskerke om de wedstrijd te staken. -
De zin en onzin van een digitaal notitieblok
Ze duiken steeds vaker op, digitale notitieblokken: tablets puur om aantekeningen op te maken. Waarom kan dit handiger zijn dan pen en papier?
-
DERDE DIVISIE | MET VIDEO
Hoek wint bij debuut van De Neve en doet heel goede zaken
HOEK - Bij het debuut van de nieuwe trainer Björn de Neve boekte Hoek een belangrijke overwinning. Op eigen veld was de derdedivisionist met 2-1 te sterk voor Excelsior’31, dat voorafgaand aan het duel ook 46 punten had. Hoek wipte daardoor over de ploeg uit Rijssen heen en blijft kansrijk voor deelname aan de nacompetitie. -
Duel Hansweertse Boys geschrapt, zorgen over toekomst
HANSWEERT - Het duel tussen Hansweertse Boys en SPS in de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal, dat zaterdag gespeeld zou worden, is uit het schema gehaald. -
PREMIUM
De rentes gaan weer omhoog, wat betekent dat voor ons spaargeld?
De tijd van negatieve rentes lijkt voorbij. Wereldwijd moet weer betaald worden voor geleend geld. Wie profiteert daarvan en wie betaalt de rekening? Vier vragen over de stijgende rente.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer