Heilige Mis op Saeftinghefeest

  zaterdag 27 augustus 2011 | 09:00

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Bootjes kijken op de Saeftinghefeesten.

Bootjes kijken op de Saeftinghefeesten.

PAAL - Watersportvereniging Saeftinghe houdt vandaag en zondag de jaarlijkse Saeftinghefeesten rond het haventje van Paal.
Vanaf 9.00 uur is er een rommelmarkt. Om 14.00 uur varen platbodems, zeiljachten en motorboten uit. Ook zijn gratis rondvaarten mogelijk op de Westerschelde en in het Speelmansgat aan het Verdronken Land van Saeftinghe.

Op zondag is er vanaf 11.00 uur een Heilige Mis in de loods op het haventerrein. Vanaf 12.00 uur is er een schippersmarkt en om 14.00 uur varen de boten weer uit. Op beide dagen is er live-muziek.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.

Geen cent te vee Museumschatten Frietje met Kookeiland
Untitled Document
 

Paaiende karpers woensdag 23 mei in vijver bij Park Veldzigt. Vrouwtjesvis gepaaid door twee mannetjes die zo de kuit uit haar lijf persen en vervolgens hom schieten. Want het is tenslotte hom of kuit!

Ingestuurd door Willem Staat