Volledig scherm
© Thinkstock

Ook leerlingen CSW geslaagd

MIDDELBURG - In de examenbijlage die zaterdag in de krant en op de website is verschenen, ontbreken de geslaagden van een aantal afdelingen van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren. Uiteraard willen we hen niet onvermeld laten. Daarom hier nog een overzicht van de geslaagden.

CSW TOOROP

VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, economie

Timo Jeras, Middelburg; Myron Molenaar, Koudekerke; Carissa Poppe, Middelburg; Desley Proost, Arnemuiden; Jeroen Steijns (Cum Laude), Domburg; Nikkie de Steur, Middelburg.

VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek breed

Lars Boeije, Serooskerke; Deslin Elenbaas, Arnemuiden; Shenaro Guanipa, Middelburg; Stefan Kitselaar, Grijpskerke; Sidney Knulst, Middelburg; Jeroen Nieuweboer, Vlissingen; Wesley Olipitz, Oost-Souburg; Niels Pouwer, Arnemuiden; Joeri de Regt, Lewedorp; Jitse Roest, Oost-Souburg; Sander de Rooij, Veere; Martijn Schout, Meliskerke; André Junior Steketee, Arnemuiden; Damian Sturm, Arnemuiden; Wilco Verbeek, Middelburg; Bas Verhulst, Westkapelle; Florian Zanting, Middelburg.

VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn breed

Madelief Adriaanse, Middelburg; Robien van Breda, Westkapelle; Amber Breel, Veere; Kyra Dingemanse, Vlissingen; Sarah-Lee Dooms, Vlissingen; Ciğdem Günüç, Middelburg; Nadine de Jong, Middelburg; Lisa Koets, Biggekerke; Ariadne Krooswijk, Middelburg; Angela Louwerse, Serooskerke; Paulina Martyna, Vlissingen; Jet Murk, Domburg; Frits Noordmans, Veere.

VMBO, gemengde leerweg, economie

Aron Coppoolse, Serooskerke; Isaak Nolten, Middelburg; Xander Pleijte, Vlissingen; Manisha Schuilwerve, Middelburg; Marvin Sipma, Vrouwenpolder; Richard Story, Middelburg; Demi Sturm, Oostkapelle; Beau Sukel, Middelburg; Damy Vader, Middelburg; Nadia Vendelbosch, Arnemuiden.

VMBO, gemengde leerweg, techniek

Jeroen Alta, Middelburg; Jari Davidse, Arnemuiden; Jasmijn Harting, Koudekerke; Jeffrey Idema, Middelburg; Ricardo van Mouwrik, Middelburg; Angelo Riemens, Arnemuiden; Kjeld Verhage, Middelburg.

VMBO, gemengde leerweg, zorg en welzijn breed

Kwintal Burgers, Middelburg; Mylo Mastbooms, Middelburg; Anne Molenaar, Koudekerke; Massimo Randag, Middelburg.

CSW TOOROP

MAVO

Thomas Baars, Middelburg; Justin van Belzen, Arnemuiden; Jip Besuijen, Middelburg; Femke Boer, Middelburg; Julia Boone, Arnemuiden; Selma Boonstra, Middelburg; Ben de Buck, Oostkapelle; Naomi Dees, Middelburg; Bram Dingemanse, Zoutelande; Anne Dobbelaar, Middelburg; Yvonne Drost, Middelburg; Chantal van Eenennaam, Oost-Souburg; Kim van der Es, Middelburg; Amy Falhaber, Vlissingen; Léon van der Feen, Middelburg; Emma Francke, Zoutelande; Towi Geuze, Aagtekerke; Michiel Gideonse, Serooskerke; Quinty Grootjans, Vrouwenpolder; Max van de Guchte, Biggekerke; Dilara Gümüs, Middelburg; Barry Hufman, Middelburg; Rebekka Janse, Zoutelande; Arina de Jonge, Arnemuiden; Wouter Klei, Middelburg; Keesha Koolhoven, Middelburg; Sharelle de Landmeter, Arnemuiden; Floor van Lingen, Middelburg; Max Loenen, Middelburg; Charlotte de Loose, Middelburg; Luuk Louwerse, Westkapelle; Raïssa Marinissen, Middelburg; Daniël Marinissen, Middelburg; Job Meerman, Kapelle; Mitchell Meesters, Middelburg; Yannick Meijer, Arnemuiden; Kyra Melis, Zoutelande; Audry Missotten, Zoutelande; Thomas Pateer, Middelburg; Max Pateer, Middelburg; Sara van Rooijen, Westkapelle; Ferrel van Rossum, Vrouwenpolder; Roel Sanderse, Middelburg; Ewoud Schinkelshoek, Serooskerke; Glenn Strooberg, Middelburg; Jenna Toet, Middelburg; Ruth Walraven, Middelburg; Job van der Werff, Oost-Souburg; Eline Westerveld, Vlissingen; Emiel Wisse (Cum Laude), Aagtekerke; Emma Wondergem, Middelburg.

CSW Van de Perre

VWO, Atheneum, profiel cultuur en maatschappij

Mirthe Bosselaar, Middelburg; Lisa van der Es, Middelburg; Femke Gjeltema, Middelburg; Suzanne van Rijs, Middelburg; Tjarda Waleson, Middelburg.

VWO, Atheneum, profiel economie en maatschappij

Stephan den Boer, Middelburg; Sacha Hoefkens, Grijpskerke; Sebastiaan Hoftijzer, Middelburg; Derek Hoogenboom, Middelburg; Dion Joziasse, Koudekerke; Norbert Kamsma, Middelburg; Lourus Minderhoud, Westkapelle; Chiel Rozendaal, Middelburg; Jaël Struijk, Middelburg; Katja Wattel, Oostkapelle.

VWO, Atheneum, profiel economie en maatschappij en cultuur en maatschappij

Niek Abrahamse, Middelburg; Fleur Adriaanse, Middelburg; Sjoerd Gillissen (Cum Laude), Vlissingen; Mees van Hoepen, Vlissingen; Aron Joosse, Middelburg; Manon Mampaey, Veere; Jethro Minheere, Middelburg; Janet Otto, Middelburg; Daphne Schroevers, Arnemuiden; Karin van Sluijs, Zoutelande; Desireé Sturm, Oostkapelle; Tiemen Suijk, Gapinge; Jara Willems, Middelburg.

VWO, Atheneum, profiel natuur en gezondheid

Susan van der Baan, Vlissingen; Annemieke Bouwman, Vlissingen; Lydia Janse, Zoutelande; Avalon Verheije, Vlissingen.

VWO, Atheneum, profiel natuur en techniek

Gerben Bartels, Oost-Souburg; Leus Dingemanse, Zoutelande; Tim Hereijgers, Middelburg.

VWO, Atheneum, profiel natuur en techniek en natuur en gezondheid

Marijke Breunesse, Koudekerke; Esmee Coppoolse, Middelburg; Angela van Dorp, Oost-Souburg; Julia Geschiere, Meliskerke; Guus Janssen, Grijpskerke; Noah Joosse, Middelburg; Ivo Mix, Middelburg; Roald Nooijens, Middelburg; Christijn Schenkenberg van Mierop, Vlissingen; Wouter Sipma, Meliskerke; Tom van Sluijs (Cum Laude), Westkapelle; Tristan Wijsman (Cum Laude), Burgh-Haamstede.

VWO, Gymnasium, profiel cultuur en maatschappij

Roos van Sparrentak, Biggekerke.

VWO, Gymnasium, profiel economie en maatschappij

Simon Pouwelse, Middelburg.

VWO, Gymnasium, profiel economie en maatschappij en cultuur en maatschappij

Amber Baaijens, Middelburg; Myrthe Dorst, Oostkapelle; Esmara Gaalswijk (Cum Laude), Arnemuiden; Isa van Genderen, Burgh-Haamstede; Dominique Geschiere, Vlissingen; Jesse Kamstra, Arnemuiden; Astrid van Kleef, Veere; Anna Schreijenberg, Biggekerke.

VWO, Gymnasium, natuur en gezondheid

Lise van Cadsand, Vlissingen; Robin van der Hoeven, Koudekerke; Judith Vaneveld, Middelburg.

VWO, Gymnasium, profiel natuur en techniek

Liza Schippers, Middelburg; Storm de Zeeuw, Vlissingen.

VWO, Gymnasium, profiel natuur en techniek en natuur en gezondheid

Noa Bode, Biggekerke; Thomas Geissler, Oostkapelle; Rico Geuze, Aagtekerke; Iris Joziasse, Oostkapelle; Julia Meerman, Arnemuiden; Jason Meesters, Middelburg; Jelle Meijer, Biggekerke; Christoph Rottier, Grijpskerke; Charlotte Verburg, Vlissingen; Amber te Winkel (Cum Laude), Middelburg.

Alle andere geslaagden vindt u op www.pzc.nl/geslaagd