article
1.6477633
VLISSINGEN - 1350 deelnemers gingen zaterdag van start tijdens de MTB-tocht, die van Zoutelande naar Burgh-Haamstede voerde. Hieronder de volledige uitslagenlijst.
Uitslagen MTB-tocht
VLISSINGEN - 1350 deelnemers gingen zaterdag van start tijdens de MTB-tocht, die van Zoutelande naar Burgh-Haamstede voerde. Hieronder de volledige uitslagenlijst.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/uitslagen-mtb-tocht-1.6477633
2016-10-01T20:26:50+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.6476952.1475349145!image/image-6476952.jpeg
Kustmarathon,MTB
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Uitslagen MTB-tocht

Uitslagen MTB-tocht

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • MtbKustmarathon
      Titel
      MtbKustmarathon
      Beschrijving
      Weer een mooie editie v d mtbtocht met perfecte omstandigheden
      Fotograaf
      Locatie
      Strand Vrouwepolder
    VLISSINGEN - 1350 deelnemers gingen zaterdag van start tijdens de MTB-tocht, die van Zoutelande naar Burgh-Haamstede voerde. Hieronder de volledige uitslagenlijst.

    Kustmarathon 2016 – Uitslagen MTB-tocht:

        1         DIRK Verstraate               Middelburg        1:40:23

        2         Dick van den Berg           Gapinge              1:40:24

        3         Miguel Heidemann        Hockweiler         1:43:47

        4         Jan van Belzen  Arnemuiden      1:44:02

        5         Jan-Piet Saman                Rilland  1:45:05

        6         Robbert Van Megen      Middelburg        1:45:06

        7         Rob de Pagter   Ritthem               1:45:49

        8         Christian Kik       Kapelle 1:46:37

        9         Jan-David van Keulen    Stellendam        1:46:47

       10        Jarno van Wingerden    Zwijndrecht       1:47:05

       11        Alexander den Dikken  Nijkerk Gld         1:47:47

       12        Joost Geluk        Noordwelle       1:49:03

       13        Remco van der Kuijl       Goes     1:49:03

       14        Robbert de Moor            Axel       1:49:04

       15        Richard de Visser            Oost-Souburg   1:49:43

       16        Leonard Krijger                Vlissingen           1:49:56

       17        Manfred van den Broeke            Middelburg        1:50:41

       18        Serge Poppe     Wolphaartsdijk 1:50:43

       19        Pim van de Swaluw        Kwadendamme               1:51:07

       20        Michel Dieleman             Hoek     1:51:11

       21        Antwan De Punder        Wilhelminadorp               1:51:42

       22        Mattijs Bordui   Vlissingen           1:51:46

       23        George van Koeveringe               Kapelle 1:54:29

       24        Henry Bink         Waalwijk             1:54:30

       25        Robert van der Giessen               Ridderkerk         1:54:52

       26        Frits Baaijens     Kruiningen         1:55:49

       27        Peter Verstraate             Westkapelle      1:55:49

       28        Alex de Haan     Heinkenszand   1:55:57

       29        Bart Snijders      Bergen op Zoom             1:56:00

       30        Lou van Burg     Heinkenszand   1:56:05

       31        Frank Dirks         Rotterdam         1:57:37

       32        Richard Piso       Wilhelminadorp               1:57:37

       33        Jeroen van Mourik         Zierikzee             1:57:40

       34        Feike Kalsbeek Middelburg        1:57:54

       35        JJ Padmos           Middelburg        1:58:18

       36        Martin Verhoeven         Ridderkerk         1:59:00

       37        Han van Rinsum               Veenendaal       1:59:04

       38        Martijn Steenblok          Heinkenszand   1:59:05

       39        Niels Steenblok               Heinkenszand   1:59:18

       40        Sjaak Dekker     's-Heer Arendskerke     1:59:24

       41        Larissa Hartog   De Lier  1:59:49

       42        Sebastiaan van der Jagt               Yerseke               2:00:08

       43        Wilko Evers        Bergschenhoek               2:00:56

       44        TONNY Presser                Hoogerheide     2:01:10

       45        Hendrik Hövel   Zülpich 2:01:57

       46        Ruud Brakman  Middelburg        2:01:58

       47        Paul van Rijn      Zierikzee             2:01:59

       48        Jan Willem Poortvliet    Arnemuiden      2:02:00

       49        Daaf van der Vliet           Kapelle 2:02:02

       50        Sam Jager           Mijnsheerenland            2:02:18

       51        Pieter Moelker Kloetinge            2:02:31

       52        Ronald Tijsseling              Vierpolders        2:03:14

       53        Ruud Vette        Rozenburg Zh   2:03:15

       54        Marcel Verkleij Rozenburg Zh   2:03:16

       55        Ivo van Beekhuizen       Westkapelle      2:03:31

       56        Revelino Rijk     Oost-Souburg   2:03:36

       57        Mario Daane     Vlissingen           2:03:43

       58        Andre Volkers  Wouw  2:03:53

       59        Adriaan Provoost            Domburg            2:04:57

       60        René de Neve  Middelburg        2:05:06

       61        Joost Winkel      Poortvliet           2:05:07

       62        Anne van de Swaluw     Kwadendamme               2:05:19

       63        Tonny de Jonge               's-Heerenhoek 2:05:28

       64        Louis Sanderse Grijpskerke        2:05:28

       65        Rinus Witte        Middelburg        2:05:30

       66        Harald Vliem      Harderwijk         2:05:30

       67        Pim van der Maas           Kwadendamme               2:06:00

       68        Niels van der Broek        Middelburg        2:06:29

       69        Jos Geluk            Noordwelle       2:06:31

       70        Bram van Houte              Breskens             2:07:04

       71        Edwin Schrier    Kruiningen         2:07:26

       72        Arthur Piso         Wilhelminadorp               2:07:29

       73        Marco Bijl           Brouwershaven               2:07:40

       74        Andries Eggebeen          Goes     2:07:58

       75        Alex de Regt      Koudekerke      2:07:59

       76        Jeroen Poelman              Domburg            2:07:59

       77        Coen van der Wel           Oostkapelle       2:08:00

       78        Martijn den Blijker         Zoutelande        2:08:01

       79        Reinco Geschiere            Serooskerke Walcheren              2:08:04

       80        Mark Passenier                Westkapelle      2:08:53

       81        Michiel Sinke     Goes     2:08:57

       82        Peter Minderhoud         Westkapelle      2:08:57

       83        Gert Huisman   Kapelle 2:08:58

       84        Jan Riemens      Axel       2:08:59

       85        Alex Eversdijk   Axel       2:09:00

       86        René Remijn     Bosschenhoofd               2:09:00

       87        Peter Louwerse               Veere   2:09:08

       88        Marjolein Gernler- van Westen               Kattendijke        2:09:34

       89        Chris van der Poel           Yerseke               2:10:17

       90        Pieter Voets      Nieuw- en Sint Joosland              2:10:59

       91        Alex van Eenennaam    Middelburg        2:11:01

       92        Franklin Dieleman           Terneuzen         2:11:13

       93        Hans Gerritsen Middelburg        2:11:14

       94        Jos kole               Kapelle 2:11:14

       95        Rob Schut           Bergen op Zoom             2:12:18

       96        Robin Looij         's-Gravenpolder              2:12:19

       97        Stany Rogiers    Lokeren               2:12:23

       98        Arjo Verhage    Aagtekerke        2:12:42

       99        Erik van Broekhoven     Middelburg        2:12:43

      100       Rens De Ridder                Arnemuiden      2:12:43

      101       Kees den Hollander       Dreischor            2:13:14

      102       Marcel Koole     Middelburg        2:13:15

      103       Marco de Jonge               Middelburg        2:13:16

      104       Nico Remijn       Heinkenszand   2:13:20

      105       Jamie Reurink   Vlissingen           2:13:34

      106       Sam Polderman               Middelburg        2:13:46

      107       Anne Buiskool  's-Gravenhage  2:14:00

      108       Louis van Liere  Wilhelminadorp               2:14:01

      109       Maurice De Roode         Rozenburg Zh   2:14:25

      110       Dennis Lobbezoo            Krabbendijke    2:14:25

      111       Jacob Nieuwenhuis        Serooskerke Walcheren              2:14:25

      112       Frank Schoonwater        Vlissingen           2:14:26

      113       Govert Leendertse        Hoogeveen        2:14:27

      114       Marnix Sinke     Oostdijk              2:14:28

      115       Michel Nieuwenhuijse Waarde               2:14:28

      116       Hans Wouters   Kloetinge            2:14:29

      117       Henk-Jan Slager               Brouwershaven               2:14:29

      118       Rienco de Pagter             Westkapelle      2:14:30

      119       Joery Rob           Middelburg        2:14:30

      120       Peter Govaarts Bergen op Zoom             2:14:39

      121       Maurice Bijl        Brouwershaven               2:15:35

      122       René van der Veer         Serooskerke Walcheren              2:15:47

      123       Erik de Plaa        Domburg            2:15:48

      124       Georg Keutzer  Aachen                2:15:59

      125       Barend de Groot             Kapelle 2:16:00

      126       Edwin Bommelje             Wemeldinge     2:16:25

      127       Gerry van Helmond       Rijen     2:16:25

      128       Ron van der Deijl             Burgh-Haamstede          2:16:26

      129       Peter Metske   Poortvliet           2:17:03

      130       Wouter Nijhuis Ridderkerk         2:17:04

      131       Stefan Poppe    Koudekerke      2:17:04

      132       Ko Commelin    Grijpskerke        2:18:04

      133       Dig Zweedijk     Heinkenszand   2:18:05

      134       Erik de Kraa        Vlissingen           2:18:05

      135       Lennard de Ruijter         Scharendijke     2:18:06

      136       Bastiaan De Visser          Vlissingen           2:18:07

      137       Kees de Pagter Westkapelle      2:18:07

      138       Christel Janssen               Amsterdam       2:18:08

      139       Erik Melse          Biggekerke         2:18:08

      140       Leenard Poleij  Kruiningen         2:18:15

      141       Mathieu Janssen             Aagtekerke        2:18:54

      142       Frank Allaart      Serooskerke Walcheren              2:18:59

      143       Jaap Allaart        Serooskerke Walcheren              2:18:59

      144       Harry Kranenkamp         Sprundel             2:19:00

      145       Luuk Nieuwenhuijse     Yerseke               2:19:01

      146       Pieter De Ruijter             Scharendijke     2:19:07

      147       Erik de Bruijne  Terneuzen         2:19:09

      148       Gregory de Nooijr          Vlissingen           2:19:34

      149       Jan Vos                Grijpskerke        2:19:40

      150       Davy Commelin               Grijpskerke        2:19:45

      151       Alex de Ruijter Scharendijke     2:19:59

      152       Frank Steehouwer         Serooskerke Schouwen               2:20:10

      153       Mike Steehouwer          Serooskerke Schouwen               2:20:17

      154       Jan Joziasse       Westkapelle      2:20:22

      155       Leo Noordijk     Noordgouwe    2:20:49

      156       Ad van der Wouden      Burgh-Haamstede          2:20:50

      157       Walter van Keulen          Stad aan 't Haringvliet   2:20:53

      158       Sjaak Koole        Den Bommel     2:20:54

      159       Casper van Gilst               Kapelle 2:21:08

      160       Evert de Wolf    Arnemuiden      2:21:09

      161       Leendert Nieuwenhuijse            Yerseke               2:21:10

      162       Kees Hartoog    Yerseke               2:21:11

      163       Jordy Eggebeen               Goes     2:21:12

      164       Julian Maasdijk Hoogerheide     2:21:13

      165       Jan Hendrickx   Hoogstraten      2:21:13

      166       Hans Lindhout  's-Heer Hendrikskinderen           2:21:32

      167       Rinus Sinke        Kruiningen         2:21:35

      168       Jan Heideman   Aalten  2:21:36

      169       Leo van Elzelingen          Zierikzee             2:21:40

      170       Roy Bogaert       Zierikzee             2:21:53

      171       Erwin van Huizen            Yerseke               2:21:54

      172       William Dekker Yerseke               2:21:55

      173       Martin Haaksma              Bergen op Zoom             2:21:59

      174       Hans van Elzelingen       Nieuwerkerk     2:22:00

      175       Hille Bentschap knook  Hoek     2:22:05

      176       Rens de Lange  Kapelle 2:22:05

      177       Ron Kraak           Hulst     2:22:19

      178       Patricia Doorn   Melissant            2:22:38

      179       ROBike !              Hulst     2:22:38

      180       Marleen Keijzer               Middelharnis     2:22:40

      181       Johan Notenboom         Melissant            2:22:41

      182       Marco Doorn     Melissant            2:22:42

      183       Marco Hobbel   Melissant            2:22:43

      184       Arjo van Maurik               Westkapelle      2:22:46

      185       Peter Kuipers    Kloetinge            2:22:52

      186       Hans van der Kraan        Wolphaartsdijk 2:23:23

      187       Gerben Franse Kloetinge            2:23:34

      188       Richard Hazen   's-Heerenhoek 2:23:34

      189       Albert Swart      Vlissingen           2:23:56

      190       Johnny Berk      Kapelle 2:23:58

      191       Johnny Wisse    Zoutelande        2:23:58

      192       Simon Schot      Bergen op Zoom             2:24:00

      193       Gerrie Lijbaart  Vogelwaarde    2:24:18

      194       Rob Honcoop    Rijen     2:24:31

      195       Bram Saman      Waarde               2:24:34

      196       Tom van Broekhoven    Middelburg        2:24:35

      197       Cor De Ridder   Arnemuiden      2:24:44

      198       Dennis Babijn    Biggekerke         2:24:45

      199       John Lokerse     Kapelle 2:24:46

      200       Marquerite de Neve     Middelburg        2:24:46

      201       John Nieuwenhuijse     Yerseke               2:24:47

      202       Martin van der Weele   Brouwershaven               2:24:48

      203       Henk Rehorst    Waddinxveen   2:24:48

      204       Erik Hendriks     Oostkapelle       2:25:14

      205       Marcel Clarisse Meliskerke         2:25:23

      206       Corné Rosenbrand         Vlijmen                2:25:25

      207       Peter van Loenen           Vlissingen           2:25:25

      208       Arno Melaard   Middelburg        2:25:48

      209       Guillaume De Punder    Kapelle 2:25:57

      210       Theo Aalbers     Veenendaal       2:26:00

      211       Ron Van Oeveren           Dreischor            2:26:01

      212       Marnix de Valk Oosterland         2:26:10

      213       Jan Looij              Oosterland         2:26:10

      214       Derek-Jan Franse            Westdorpe        2:26:13

      215       Rene van Sluijs Oostkapelle       2:26:14

      216       Eric Zweedijk     Kapelle 2:26:37

      217       Jarwin De Goffau            Yerseke               2:26:51

      218       Arno Capelle     Middelburg        2:26:53

      219       Kees Capelle     Oostkapelle       2:26:54

      220       Jan willem Verhulst        Westkapelle      2:26:55

      221       Jos Van Rossenberg       Zierikzee             2:27:10

      222       Hans Bregman  Driebergen-Rijsenburg 2:27:12

      223       Ron van den Heuvel      Harderwijk         2:27:17

      224       Alex Buursema Wierden              2:27:34

      225       Peter Buursema              Koudekerke      2:27:34

      226       Mari Stevense  Heinkenszand   2:27:38

      227       Rudy de Goffau               Waarde               2:27:52

      228       Toby Hamelink Middelburg        2:28:09

      229       Dick Eenkhoorn               Zwolle  2:28:09

      230       Edwin van Ingen              Goes     2:28:13

      231       Daan Zandijk     Arnemuiden      2:28:22

      232       Leon van den Eijnden   Roosendaal        2:28:28

      233       Erwin Meerman              Vlissingen           2:28:34

      234       Yaron Meerman              Vlissingen           2:28:34

      235       Niels de Vreede              Steenbergen Nb             2:28:35

      236       Joël Klap              Vlissingen           2:28:36

      237       Stefan De Pree Colijnsplaat        2:28:41

      238       Adriaan Luijk     Vlissingen           2:28:42

      239       Nico van der Wal             Groot-Ammers                2:29:05

      240       Bruno Kochanowski       Middelburg        2:29:06

      241       Berry Schoeman              Veenendaal       2:29:11

      242       Edwin Van de Ven          Serooskerke Walcheren              2:29:12

      243       Arian de Visser Nieuwdorp Zld 2:29:13

      244       Jeroen Rotte     Breda    2:29:21

      245       Erik van der Wouden     Burgh-Haamstede          2:29:34

      246       Leon Landman  Burgh-Haamstede          2:29:34

      247       Michel Kuiper   Middelburg        2:29:35

      248       Jacco van den Berge      Hansweert         2:30:09

      249       Adriaan Van Keulen       Middelburg        2:30:09

      250       Johan Jumelet  Zierikzee             2:30:14

      251       Jean-Paul Op 't Hof        Goes     2:30:28

      252       John Slabbekoorn           Wemeldinge     2:30:29

      253       Lucas Zielstra     Vlissingen           2:30:30

      254       Kees Minderhoud          Westkapelle      2:30:33

      255       Dick Schuit          Arnemuiden      2:30:47

      256       Leenden cornelis Dekker            Zuidzande          2:30:53

      257       Jurgen Soffers  Bergen op Zoom             2:30:55

      258       Marlon Verhaert             Huijbergen         2:30:55

      259       Max Docters van Leeuwen         Krimpen aan de Lek       2:31:02

      260       Hans Assink       Aalten  2:31:04

      261       Mark Buijs          Krimpen aan den IJssel 2:31:04

      262       Harpert Holtkamp           Burgh-Haamstede          2:31:05

      263       Roberto van Veldhuizen              Zierikzee             2:31:06

      264       Peter Verhage  Vlissingen           2:31:07

      265       Jaap Stevense  Schore  2:31:13

      266       Peter van der Linden     Vlissingen           2:31:20

      267       William Voet      Heinkenszand   2:31:24

      268       Marianne de Voogd-wagemakers          Oostkapelle       2:31:25

      269       Meindert Commelin      Grijpskerke        2:31:26

      270       Joerie de Bree  Oost-Souburg   2:31:33

      271       Bernard van Veelen       Grijpskerke        2:31:34

      272       Lars van Veelen               Grijpskerke        2:31:35

      273       Howard Volke   Terneuzen         2:31:36

      274       Ton van Beurden            Vlijmen                2:31:37

      275       Ron Tielen          De Meern           2:31:37

      276       Frank Bron         Oostburg            2:31:39

      277       Henk van de Haar           Arnhem               2:31:43

      278       Michel Nuijten Heinkenszand   2:31:45

      279       Niels Tijhuis       Vlissingen           2:31:48

      280       Peter Moerland               Burgh-Haamstede          2:31:50

      281       Paul Poulard      Middelburg        2:32:03

      282       Peter van den Heuvel   Zierikzee             2:32:08

      283       André van der Horst      Koudekerke      2:32:08

      284       Ton Langeler     Oostkapelle       2:32:26

      285       Mats Dingemanse          Koudekerke      2:32:26

      286       André André     Kloetinge            2:32:30

      287       Leendert Hoogendoorn               Werkendam      2:32:31

      288       John Hofman    Zierikzee             2:32:32

      289       JAN de looff      Westkapelle      2:32:36

      290       Arjen de Meulmeester                Vlissingen           2:32:38

      291       Johan-Dirk Van der Endt              Kruiningen         2:32:46

      292       Micha Maas       Vlissingen           2:32:48

      293       John Klaassen   Vlissingen           2:32:48

      294       Tom van der Wouden   Burgh-Haamstede          2:32:49

      295       Peter Tangeman             Burgh-Haamstede          2:32:54

      296       Gijs Wirtz            Oost-Souburg   2:32:55

      297       Irena Mohr        Goes     2:32:56

      298       Ger van Rijsbergen        Kruisland             2:32:57

      299       Jurgen ten Siethof          Roosendaal        2:33:07

      300       Tonny Verbraak               Roosendaal        2:33:12

      301       Gianni Tahitu     Middelburg        2:33:21

      302       Arjan van t Veer              Renesse              2:34:05

      303       William Harinck 's-Heer Arendskerke     2:34:12

      304       Johnny Harinck Lewedorp           2:34:13

      305       Ruben Coppoolse           Oostkapelle       2:34:18

      306       Bert Nijhuis        Ridderkerk         2:34:18

      307       Antoine Witkam              's-Heerenhoek 2:34:21

      308       Paul Stroo           Middelburg        2:34:26

      309       Rene Castel       Oost-Souburg   2:34:28

      310       Arjan van Hekke              Heinkenszand   2:34:31

      311       Fabian van Hekke           Heinkenszand   2:34:32

      312       Christian Mijnders          Krabbendijke    2:34:41

      313       Sjef Goris            Middelburg        2:34:46

      314       Martin Witte     Baarland              2:34:50

      315       Jos van den Boomgaard               Middelburg        2:35:34

      316       Rafael Polderman           Vlissingen           2:35:40

      317       Lennard Hus      Middelburg        2:35:43

      318       Bert Flipse          Kloetinge            2:35:58

      319       David Barzilay    Heinkenszand   2:36:12

      320       Christa Verhage               Vlissingen           2:36:23

      321       Harry Vlastuin   Ederveen            2:36:23

      322       Berd Lourens    Veenendaal       2:36:24

      323       Ron Theissen    Kamperland       2:36:25

      324       Pascal Volkers   Wolphaartsdijk 2:36:28

      325       Bertil van Boven              Goes     2:36:38

      326       Ben van der Linden        Vlissingen           2:36:46

      327       Rene de Jonge Oost-Souburg   2:36:46

      328       Martin Mannaert            Kloosterzande  2:36:47

      329       René Marteijn  Arnemuiden      2:36:47

      330       Ronald Schrijver              Arnemuiden      2:36:48

      331       Marco Van Amstel          Middelburg        2:37:03

      332       Ruud de Visser Schijndel             2:37:34

      333       Louis Eversdijk  Axel       2:37:36

      334       Luuk de Vos       Heinkenszand   2:37:37

      335       David Van de Vrie           Middelburg        2:37:38

      336       Michiel Temmink            Oudelande         2:37:57

      337       Joke Warbout   Wemeldinge     2:38:00

      338       Piet Warbout    Wemeldinge     2:38:01

      339       Frits Oprel          Scharendijke     2:38:06

      340       Sjoerd Parren   Thorn    2:38:10

      341       Rossi Commelin               Grijpskerke        2:38:29

      342       Vin Wolf              Nieuw- en Sint Joosland              2:38:29

      343       Peter Van Es      Vrouwenpolder               2:38:30

      344       Gido van der Broek        Vlissingen           2:38:32

      345       Pietwillem Overvoorde                Berkel en Rodenrijs       2:38:37

      346       Edwin Barentsen             Yerseke               2:38:38

      347       Joey Spuy           Stellendam        2:38:39

      348       Kees Spuy          Stellendam        2:38:39

      349       Job Blankenstijn              Kortgene            2:38:44

      350       Hans Dehing      Oost-Souburg   2:38:48

      351       Machiel De Vries             Middelburg        2:38:53

      352       Marcel Beekman             Middelburg        2:39:05

      353       Antoine Hage    Sint Philipsland 2:39:05

      354       Caroline de lange            Scharendijke     2:39:16

      355       Geurt Blankenstijn         Kortgene            2:39:22

      356       Martijn Verdonk             's-Gravenpolder              2:39:25

      357       Collin Sturm       Eindhoven          2:39:28

      358       Leon Verschuure            Kloetinge            2:39:34

      359       Rick Sturm          Oostkapelle       2:39:42

      360       Francisco A. Godoy van de Velde            Vlissingen           2:40:18

      361       Joris Groeneveld             Vlissingen           2:40:19

      362       Wim Janse          Oost-Souburg   2:40:23

      363       Jeffry Visser      Bruinisse             2:40:44

      364       Ron van Vlierberghe      Terneuzen         2:40:55

      365       Wim Dekker      Middelburg        2:40:59

      366       Hendrik Meuwese         Rotterdam         2:41:05

      367       Alex van Helvoirt             Goirle   2:41:26

      368       Jens de Baar      Vlissingen           2:41:30

      369       Bart Goedbloed               Serooskerke Walcheren              2:41:32

      370       Lyda Vos             Lewedorp           2:41:34

      371       Matijs Stroo       Middelburg        2:41:40

      372       Mario Dekker    Middelburg        2:41:42

      373       Willem Van Nieuwenhuize         Zierikzee             2:41:45

      374       Jan Duijm            Gorinchem         2:41:45

      375       Marcel Meulmeester    Burgh-Haamstede          2:41:47

      376       Arjan Van Koeveringe   Krabbendijke    2:42:05

      377       Peter Oosterbeek          Noordeloos       2:42:18

      378       Joost Coppoolse              Heerjansdam    2:42:27

      379       Jelmer Van Essen            Delft      2:42:28

      380       Adriaan van Zijp               Yerseke               2:42:33

      381       Wim van de Kreeke       Wilhelminadorp               2:42:35

      382       Angelo Kooman               Oost-Souburg   2:42:38

      383       Bennie van de Waeter  Vlissingen           2:42:38

      384       Erik Dellebeke  Vlissingen           2:42:38

      385       Nils Koster          Middelburg        2:42:39

      386       Raymond van Leeuwen               Vlissingen           2:42:40

      387       Jos Tuns              Vlissingen           2:42:40

      388       Koen Bakker      Koudekerke      2:42:43

      389       Mark Braun        Middelburg        2:42:44

      390       Niels vd Gruiter               Arnemuiden      2:42:49

      391       Martin Woltermann       Breda    2:43:02

      392       Richard Van Oijen           Breda    2:43:03

      393       Nino Detmar     Breda    2:43:04

      394       Abco Hage          Vlissingen           2:43:07

      395       Uwe Kreutz       Übach-Palenberg            2:43:24

      396       Ronald roose     Zoutelande        2:43:41

      397       Michiel Schaap Vlissingen           2:43:57

      398       Ad van der Valk               Vlaardingen       2:43:58

      399       Piet Huibregtse                Westkapelle      2:44:05

      400       Gert Vos             Middelburg        2:44:07

      401       Frederic Mussche           Middelburg        2:44:09

      402       Cornelis van Sluijs           Zoutelande        2:44:11

      403       Luuc Dekker      Arnemuiden      2:44:17

      404       Jan-Willem Kleijne          Nieuw- en Sint Joosland              2:44:23

      405       Michael Huegen              Middelburg        2:44:26

      406       Jan-Willem de Witte      Grijpskerke        2:44:30

      407       Adrie Minderhoud         Grijpskerke        2:44:32

      408       René den Toonder         Goes     2:44:35

      409       William Koole    Kapelle 2:44:36

      410       Stefan de Bruine             Vlissingen           2:44:39

      411       Perry Clerx         Vlissingen           2:44:45

      412       Jeremy Harms  Dreischor            2:44:57

      413       Edwin Boogaard              Heinkenszand   2:44:59

      414       Marcel Reinhoudt           Oudelande         2:45:07

      415       Marcel Van Ballekom    Schijndel             2:45:08

      416       Gerard van de Zande    's-Gravenpolder              2:45:10

      417       William van de Zande    Oostdijk              2:45:10

      418       Rob van Dis        Grijpskerke        2:45:22

      419       Jean-Marc Dagevos       Kapelle 2:45:29

      420       Sebastiaan Gödden       Arnhem               2:45:32

      421       Peter de Regt   Goes     2:45:33

      422       Ralph Maas        Wissenkerke     2:45:36

      423       Jim Geselle        Vlissingen           2:46:00

      424       Rick But               Vlissingen           2:46:05

      425       Danny Duinhouwer        Nieuwerkerk     2:46:08

      426       Robbert Jan Siereveld   Yerseke               2:46:12

      427       Pieter Poortvliet              Veere   2:46:13

      428       Robert Heinen  Stolberg              2:46:14

      429       Rob Postma       Vlissingen           2:46:38

      430       Ferdi Francke    Middelburg        2:46:40

      431       Pascal Van Leeuwen      Vlissingen           2:46:50

      432       Edwin Schoon   Middelburg        2:46:52

      433       Arthur Baan       Barendrecht      2:46:54

      434       Theo Baan          Barendrecht      2:46:56

      435       Joost Hogenstein            Burgh-Haamstede          2:47:02

      436       Monique van der Wouden         Burgh-Haamstede          2:47:02

      437       Hans Klerks        Nisse     2:47:03

      438       Dyon van Wel   Grijpskerke        2:47:05

      439       Sander de Wit   Zierikzee             2:47:20

      440       Bram-Jan Balkenende   Kamperland       2:47:21

      441       Roedi la Grand  Koudekerke      2:47:26

      442       Kees De Bruine                Bruinisse             2:47:26

      443       Robin den Boer                Hansweert         2:47:27

      444       Kashmir Nonnekes         Grijpskerke        2:47:28

      445       Gert-Jan van Belzen      Heinkenszand   2:47:45

      446       Salomon van Belzen      Arnemuiden      2:47:46

      447       Roelof Timmermans      Odoorn                2:47:51

      448       Andy Schewe    Hoek     2:48:20

      449       Jeroen Baaijens               Tholen  2:48:37

      450       Mathieu Booij   Borssele              2:48:44

      451       Ruud de Vreede              Steenbergen Nb             2:48:50

      452       Pieter Maat       Middelburg        2:48:52

      453       Pim van Hasselt               's-Heer Abtskerke          2:48:53

      454       Jancees Schot   Bruinisse             2:48:54

      455       Thijs Maat          Middelburg        2:48:58

      456       Elwin den Adel Burgh-Haamstede          2:48:59

      457       Ronnie Bilderbeek          Kloetinge            2:49:00

      458       Johnny De Rijke               Zoutelande        2:49:01

      459       Ruben Baaijens                Middelburg        2:49:08

      460       Joey van de Zande         Colijnsplaat        2:49:09

      461       Marijn van der Maas     Burgh-Haamstede          2:49:23

      462       Leo Blok              Vlissingen           2:49:39

      463       Jordan Blok        Vlissingen           2:49:40

      464       Thomas Deichmann       Zülpich 2:49:51

      465       Jochem Rijken  Middelburg        2:50:07

      466       Joery van Dillen               Zuid-Beijerland                2:50:11

      467       Leo SPoor           Goudswaard     2:50:13

      468       Eric de Vos         Heinkenszand   2:50:13

      469       Mees de Vos     Heinkenszand   2:50:14

      470       Flavio Moretti   Middelburg        2:50:15

      471       Abbo van Taten