article
1.6477653
VLISSINGEN - De Minimarathon tijdens het Kustmarathonweekend ging over drie afstanden: 1050 meter, 2100 meter en 3150 meter. Hieronder de volledige uitslagenlijst.
Uitslagen Minimarathon
VLISSINGEN - De Minimarathon tijdens het Kustmarathonweekend ging over drie afstanden: 1050 meter, 2100 meter en 3150 meter. Hieronder de volledige uitslagenlijst.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/uitslagen-minimarathon-1.6477653
2016-10-01T20:33:31+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.6476793.1475347872!image/image-6476793.jpg
Kustmarathon,MTB
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Uitslagen Minimarathon

Uitslagen Minimarathon

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • strakke wind
      Titel
      strakke wind
      Beschrijving
      de vlaggen zeggen genoeg
      Fotograaf
      Locatie
      Zoutelande
    VLISSINGEN - De Minimarathon tijdens het Kustmarathonweekend ging over drie afstanden: 1050 meter, 2100 meter en 3150 meter. Hieronder de volledige uitslagenlijst.

    Uitslagen 1050 meter:  

     1            Bas Schoeman  Veenendaal       3:31      

        2         Remco de Baar Wolphaartsdijk 3:31      

        3         Tom van Houwelingen  Middelburg        3:31      

        4         Tycho Sturm      Wemeldinge     3:33      

        5         Yessin van der Linde      Vlissingen           3:34      

        6         Luuk Wijkhuijs  Meliskerke         3:40      

        7         Freek Bosveld   Dordrecht           3:41      

        8         Koen Steenblok               Heinkenszand   3:44      

        9         Ivar Engels          Middelburg        3:45      

       10        Erben Abma      Dordrecht           3:46      

       11        Stijn Koole          Zoutelande        3:46      

       12        Julius schletterer             Middelburg        3:47      

       13        Jeffrey Rijkhals Serooskerke Walcheren              3:48      

       14        Bastian de Visser             Zoutelande        3:50      

       15        Maik Veerhoek                Meliskerke         3:50      

       16        Luc Bos Grijpskerke        3:51      

       17        Micha kraamer Goes     3:51      

       18        Amy de Graaf   Wemeldinge     3:51      

       19        Boy Wisse           Zoutelande        3:52      

       20        Luuk Bosveld     Dordrecht           3:52      

       21        Luca Ton              Middelburg        3:54      

       22        Seth Boogaard  Middelburg        3:55      

       23        Reinier van Mourik         Middelburg        3:57      

       24        Kasper Koopman            Biggekerke         3:57      

       25        Femke Maranus              Westkapelle      3:58      

       26        Puck Kallemein Vlissingen           4:00      

       27        Boaz Gisolf         Koudekerke      4:00      

       28        Thimar Versluijs               Grijpskerke        4:02      

       29        Nino vd Berg     Goes     4:03      

       30        Robin van den Broeke  Zoutelande        4:03      

       31        Ezra Boogaard   Middelburg        4:03      

       32        Britt van der Maas          Oosterland         4:06      

       33        Levi Dijkmans    's-Heerenhoek 4:06      

       34        Marlon Behrens              Vlissingen           4:07      

       35        Jur Mesu             Middelburg        4:07      

       36        Stein Rietberg   Oost-Souburg   4:07      

       37        Jurrian Nijhuis   Ridderkerk         4:09      

       38        Jesper Lindhout               Middelburg        4:14      

       39        Finn Meulmeester         Vlissingen           4:14      

       40        Timo Ammerlaan            Goes     4:14      

       41        Yara Karelse       Heinkenszand   4:14      

       42        Myrthe van der Plas      Katwijk Zh          4:14      

       43        Marijn Sandee  Kamperland       4:14      

       44        Yasmine de Kraker         Arnemuiden      4:15      

       45        Romain Kerybin               Oost-souburg   4:15      

       46        Wessel Boone  Middelburg        4:16      

       47        Lotte de Bruijn Oosterland         4:17      

       48        Pieter ten Heggeler       Oud-beijerland                4:18      

       49        Mika Heuser      Willich   4:19      

       50        Brendan Lourens            Veenendaal       4:19      

       51        David van Stel   Rotterdam         4:20      

       52        Bowien schletterer        Middelburg        4:21      

       53        Lars Koole           Vlissingen           4:22      

       54        Angela Bos         Grijpskerke        4:22      

       55        Joram de Witte                Serooskerke Walcheren              4:23      

       56                        Myron de Bruijn              4:23      

       57        Jens Beuns         Goes     4:25      

       58        Kim Schetters   Middelburg        4:26      

       59        Nikki Carol          Arnemuiden      4:27      

       60        Joris Lourens     Veenendaal       4:28      

       61        Jesper de Vrieze             Serooskerke Schouwen               4:28      

       62        Kyra van de Voorde       Middelburg        4:28      

       63        Pepijn Vos          Vlissingen           4:29      

       64        Stijn Kalverboer               Middelburg        4:30      

       65        Nina Passenier Westkapelle      4:30      

       66        Floor Lorier        Vlissingen           4:31      

       67        Yoran Schuurman           Middelburg        4:31      

       68        Maud de Bruijn                Oosterland         4:31      

       69        Kirsten Bosselaar            Middelburg        4:33      

       70        Ries Beijaard     Koudekerke      4:35      

       71        Emily Wisse        Meliskenke        4:35      

       72        Isis Balemans    Zevenbergen    4:36      

       73        Damian Eliette  Vlissingen           4:37      

       74        Maud Struijk     Nieuwerkerk     4:37      

       75        Sterre Sander   Middelburg        4:37      

       76        Daan Fijnaut      Middelburg        4:38      

       77        Sem De Ridder Koudekerke      4:39      

       78        Dylano Ganzeman          Zoutelande        4:39      

       79        Tygo Glas            Zoutelande        4:40      

       80        Colin de Schipper            Middelburg        4:40      

       81        Max Gisolf          Koudekerke      4:40      

       82        Ivan Jobse          Middelburg        4:40      

       83        Eva van Schaik  Middelburg        4:41      

       84        Kristian Jagt       Middelburg        4:41      

       85        Sarah Hengst     Westkapelle      4:41      

       86        Nora Hengst      Westkapelle      4:41      

       87        Fenna Ingelse   Middelburg        4:43      

       88        Ilse Bosselaar    Middelburg        4:43      

       89        Djaro Meulmeester       Koudekerke      4:44      

       90        Zoë van Luijk     Kapelle 4:44      

       91        Reona van de Voorde   Middelburg        4:44      

       92        Sylvan de Bruijn               Vlissingen           4:44      

       93        Tijn van Driel     Dordrecht           4:44      

       94        Sterre Houtzager            Oost-Souburg   4:45      

       95        Mathijs Bakker Zaandijk              4:45      

       96        Tim van Lieshout             Koudekerke      4:46      

       97        Faye Adriaensen             Vlissingen           4:46      

       98        Chloë van Rossum          Middelburg        4:46      

       99        Sam Vreugdenhil            Middelburg        4:47      

      100       Hilde Koole        Zoutelande        4:47      

      101       Finn Ammerlaan              Goes     4:47      

      102       Just Meijer         Goes     4:48      

      103       Jochem Lous     Middelburg        4:48      

      104       Bas Dingemanse              Zoutelande        4:48      

      105       Shakira de Noord            Middelburg        4:48      

      106       Anne van Eijkeren          Goes     4:48      

      107       Roque Kosten   Ellemeet             4:48      

      108       Joey Meeuwse                Vlissingen           4:48      

      109       Eva Kalverboer Middelburg        4:49      

      110       Matz vd Berg     Goes     4:49      

      111       Dylano de Jonge              Nieuwdorp Zld 4:50      

      112       Jasmijn van 't Veen        Goes     4:50      

      113       Maties Dellaert                Vlissingen           4:50      

      114       Dante Wolters  Apeldoorn          4:50      

      115       Isabel Jobse       Middelburg        4:51      

      116       Dean Dieleman                Middelburg        4:52      

      117       Coline van den Barselaar             Middelburg        4:52      

      118       Noud Peters      Goes     4:52      

      119       Jurre Carol          Arnemuiden      4:52      

      120       Erik Veringa       Middelburg        4:52      

      121       Senna de Blok   Vlissingen           4:53      

      122       Britt Paulusse    Zoutelande        4:54      

      123       Teun Peters       Vlissingen           4:54      

      124       Elizabeth de Jonge         Zoutelande        4:55      

      125       Tess Mesu          Middelburg        4:55      

      126       Aloys Kolijn        Oost-Souburg   4:57      

      127       Selina Visser      Vlissingen           4:58      

      128       Nikay Vos           Grijpskerke        4:58      

      129       Lindsay de Boer               Oost-Souburg   4:58      

      130       Sam van den Bout          Vlissingen           4:59      

      131       Sil Peene             Zoutelande        5:00      

      132       Rinze van der Bijl             Scharendijke     5:00      

      133       Fende de Looff                Goes     5:01      

      134       Hidde van Heiningen     Vlissingen           5:01      

      135       Maartje Zandee              Goes     5:01      

      136       Ruben Oele       Kapelle 5:01      

      137       Bart Jobse          Middelburg        5:02      

      138       Jilles Dellaest     Vlissingen           5:02      

      139       Thijs de Wit        Zoutelande        5:02      

      140       Mandy Minderhoud      Grijpskerke        5:03      

      141       Keet Smit            Deventer            5:03      

      142       Sanne Schout    Grijpskerke        5:03      

      143       Thomas de Witte            Zoutebnole        5:03      

      144       Kyran de Witte Serooskerke Walcheren              5:04      

      145       Emy de Voogd  Middelburg        5:04      

      146       Sacha Bergsma Borculo                5:04      

      147       Roos Ammerlaan            Goes     5:04      

      148       Ivo Saneke         Kamperland       5:04      

      149       Michel Leendertse         Kamperland       5:04      

      150       Lisa Riemens     Middelburg        5:04      

      151       Esmée van der Worm   Veere   5:05      

      152       Aron Lourens    Veenendal         5:05      

      153       Quint Meijer     Goes     5:07      

      154       Isabel van Otzel               Bruinisse             5:07      

      155       Alisha Hartman Slijshil   5:08      

      156       Abigail Maat      Goes     5:09      

      157       Noa De Ridder  Koudekerke      5:10      

      158       Roos Geldof      Koudekerke      5:11      

      159       Job Hilberdink   Westkapelle      5:11      

      160       Anoek De Kok   Domburg            5:13      

      161       Britt Rietberg    Oost-Souburg   5:15      

      162       Dana de Voogd                Middelburg        5:15      

      163       Naomi van der Worm    Veere   5:15      

      164       Evi Buth               Middelburg        5:15      

      165       Maud Minderhoud        Westkapelle      5:16      

      166       Sidney Simonse               Middelburg        5:17      

      167       Jonah Holmes   Middelburg        5:17      

      168       Carmen van der Broek  Vlissingen           5:17      

      169       Britt Mesu          Aagtekerke        5:18      

      170       Maxim van Mourik         Middelburg        5:20      

      171       Lisa Koole           Zoutelande        5:21      

      172       Florian Berman Kloetinge            5:21      

      173       Yannik van Gent              Heinkenszand   5:24      

      174       Celeste Fontijn Zoutelande        5:26      

      175       Tijn Dieleman    Oost-Souburg   5:26      

      176       Nova Van Aartsen          Middelburg        5:27      

      177       Frederique Pashley        Soest    5:28      

      178       Yannick Dijke     Oost-Souburg   5:29      

      179       Marit de Vrieze                Serooskerke Schouwen               5:30      

      180       Chloé Zerbib      Middelburg        5:31      

      181       Fenne Bommelje            Domburg            5:32      

      182       Rosa Schilperoordt         Wissenkerke     5:34      

      183       Sofie ten Heggeler         Oud-Beijerland                5:35      

      184       Ilja den Deurwaarder    Middelburg        5:35      

      185       Sophie van Tongeren    Middelburg        5:35      

      186       Kaylow van den Bos       Koudeleerlei     5:36      

      187       Fen Gijzel           Goes     5:36      

      188       Lana Los              Domburg            5:36      

      189       Levi Metske       Tholen  5:36      

      190       Alicia Hubreytse              Vlissingen           5:37      

      191       Roos Blaas          Oostkapelle       5:37      

      192       Marniv Pashley                Soest    5:37      

      193       Iris Bliek               Oost-Souburg   5:37      

      194       Fenna Goedman             Zoutelande        5:38      

      195       Alina Louws       Zoutelande        5:38      

      196       Elisa Story           Middelburg        5:42      

      197       Mirte Dieleman               Oost-Souburg   5:46      

      198       Soraya de Boer Oost-Souburg   5:47      

      199       Jillian Roose       Oost-Souburg   5:47      

      200       Marit van Breen              Oost-Souburg   5:47      

      201       Jill Willeboer      Roosendaal        5:50      

      202       Tessa Duvekot  Zoutelande        5:51      

      203       Steffi van Hout Middelburg        5:51      

      204       Anne van Stel   Rotterdam         5:52      

      205       Emma Vuijk       Middelburg        5:52      

      206       Talena Smetsers              Oirschot              5:54      

      207       Sofie Hommels Vlissingen           5:55      

      208       Emy Maat           Goes     5:55      

      209       Marit Peters      Goes     5:59      

      210       Guusje Beuns   Goes     6:04      

      211       Simon Caljouw Domburg            6:04      

      212       Evy-Janne Oele                Kapelle 6:13      

     

    Uitslagen 2100 meter:

        1         Thijs Koops        Oost-Souburg   10:06    

        2         Jelle Beyers       Wuustwezel      10:34    

        3         Micha Moeleker              Domburg            10:37    

        4         Ruchama Houtzager      Zierikzee             10:42    

        5         Dana ter Haar    Middelburg        11:00    

        6         Bastiaan Nijhuis               Ridderkerk         11:05    

        7         Coen ten heggeler         Oud-Beijerland                11:06    

        8         Amber Bakker  Zaandijk              11:15    

        9         Luuk Vijfschaft Wijk aan Zee     11:21    

       10        Nathan van Dongen       Goes     11:22    

       11        Nathan Soukup                Koudekerke      11:23    

       12        Amasja Moolenaar         Vlissingen           11:34    

       13        Roan Hekkers   Wolphaartsdijk 11:34    

       14        Astrid Bosselaar               Middelburg        11:50    

       15        Naomi Ploegaert             Sluiskil  12:23    

       16        Pascalle de Kraker          Arnemuiden      12:32    

       17        Anna Schiffels   Langsur                26:49    

    Uitslagen 3150 meter:

        1         Paavo de Leng  Koudekerke      27:31    

        2         Thijmen Van Hoof          Babylonienbroek            28:18    

        3         Yuli Yanis van der Jagt   Vlissingen           28:50