article
1.6473033
ZOUTELANDE - Marianne de Kok kwam vrijdagavond na vijf kilometer als eerste over de finish tijdens de Ladiesrun in Zouteland.
Uitslagen Ladiesrun 5 kilometer
ZOUTELANDE - Marianne de Kok kwam vrijdagavond na vijf kilometer als eerste over de finish tijdens de Ladiesrun in Zouteland.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/uitslagen-ladiesrun-5-kilometer-1.6473033
2016-09-30T18:49:11+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.6471984.1475256812!image/image-6471984.jpeg
Kustmarathon,Ladiesrun,Marianne de Kok
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Uitslagen Ladiesrun 5 kilometer

Uitslagen Ladiesrun 5 kilometer

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ZOUTELANDE - Marianne de Kok kwam vrijdagavond na vijf kilometer als eerste over de finish tijdens de Ladiesrun in Zouteland.

    De volledige uitslagenlijst van de Ladiesrun (5 kilometer) ziet er als volgt uit:

                              

                           UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER

     

     

    Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km

     

    -----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------ -------

     

        1    D35  Marianne de Kok            Dynamica              1971      1e Vrouw     22:33    22:31  13,323    4:30

     

        2    D68  Veerle Smits               Kloetinge             2002      2e Vrouw     24:52    24:52  12,064    4:58

     

        3    D13  Jasmijn Geldof             Dynamica              2002      3e Vrouw     25:07    25:06  11,952    5:01

     

        4   D287  Emma van Mourik            Delta Sport           1996      4e Vrouw     25:57    25:57  11,561    5:11

     

        5   D663  Marleen Siebons            Dynamica              2002      5e Vrouw     26:00    25:58  11,553    5:12 a

     

        6   D132  Ruchama Houtzager          Delta Sport           2003      6e Vrouw     26:11    26:10  11,465    5:14

     

        7   D424  Annette Bevelander         Rilland               1984      7e Vrouw     26:25    26:22  11,378    5:17

     

        8    D43  Nathalie Slabbekoorn       Kapelle               1999      8e Vrouw     26:32    26:31  11,314    5:18

     

        9    D79  Francien de Later          Middelburg            1962      9e Vrouw     26:46    26:39  11,257    5:21

     

       10   D628  Sabine Vasseur             Axel                  1987     10e Vrouw     26:46    26:44  11,222    5:21

     

       11   D715  Laura Wientjens            Bergen op Zoom        1994     11e Vrouw     26:53    26:51  11,173    5:22

     

       12   D229  Tessa Bocxe                Valthe                1991     12e Vrouw     26:58    26:50  11,180    5:23

     

       13   D477  Elizabeth Schroevers       Arnemuiden            1976     13e Vrouw     27:39    27:38  10,856    5:31

     

       14   D451  Kieke Nijdam               Westkapelle           2000     14e Vrouw     28:16    27:42  10,830    5:39

     

       15   D743  Lindy Stroo                Yerseke               1989     15e Vrouw     28:45    28:41  10,459    5:45

     

       16    D87  Chantal Behrens            Vlissingen            1972     16e Vrouw     28:54    28:49  10,411    5:46

     

       17   D507  Lydia Kleinjan             Goes                  1998     17e Vrouw     29:00    28:47  10,423    5:48

     

       18  D1410  Geesje Helleman            Middelburg            1977     18e Vrouw     29:05    28:57  10,363    5:49

     

       19    D90  Renske van der Vliet       's-Heerenhoek         2001     19e Vrouw     29:22    29:07  10,303    5:52

     

       20   D234  Nikita De Lange            Middelburg            2001     20e Vrouw     29:23    29:21  10,221    5:52

     

       21   D370  Doreen de Visser           Aagtekerke            1999     21e Vrouw     29:24    29:23  10,210    5:52

     

       22   D442  Kyra Wagenaar              Goes                  1999     22e Vrouw     29:25    29:16  10,251    5:53

     

       23   D283  Remy Kiezebrink            Middelburg            1988     23e Vrouw     29:26    29:24  10,204    5:53

     

       24   D496  Daniëlle van Loenhout      's-Gravenpolder       1979     24e Vrouw     29:33    28:44  10,441    5:54

     

       25   D645  Laureen Goedbloed          Serooskerke Walchere  1999     25e Vrouw     29:33    29:18  10,239    5:54

     

       26   D760  Arenda De Vos              Moordrecht            1983     26e Vrouw     29:37    29:21  10,221    5:55

     

       27   D110  Maria Wisse                Dynamica              2001     27e Vrouw     29:40    29:39  10,118    5:56

     

       28   D598  Christina Diatchkova       Middelburg            1991     28e Vrouw     29:44    29:13  10,268    5:56

     

       29   D634  Daphne Zerbib-Jasperse     Middelburg            1974     29e Vrouw     29:51    29:47  10,073    5:58

     

       30   D117  Mirjam Wisse               Dynamica              1969     30e Vrouw     29:56    29:52  10,045    5:59

     

       31   D416  Rosette Erdtsieck          Vlissingen            1976     31e Vrouw     30:03    29:01  10,339    6:00

     

       32   D220  Lesley Huijzen             Kapelle               1990     32e Vrouw     30:03    30:01   9,994    6:00

     

       33   D249  Cathie Griep - van de Wet  AV '56                1973     33e Vrouw     30:10    29:59  10,006    6:02

     

       34   D435  Wendy Theune               Vlissingen            1976     34e Vrouw     30:18    30:14   9,923    6:03

     

       35   D413  Joëlle Gideonse            Veere                 2001     35e Vrouw     30:20    30:01   9,994    6:04

     

       36   D473  Nina Huiszoon              Arnemuiden            2001     36e Vrouw     30:20    30:01   9,994    6:04

     

       37   D405  Lisa Kapteijn              Kapelle               2003     37e Vrouw     30:20    30:06   9,967    6:04

     

       38   D182  Sanne de Baar              AV '56                2003     38e Vrouw     30:21    30:07   9,961    6:04

     

       39   D261  Ellis Hengst               Aagtekerke            1998     39e Vrouw     30:26    30:21   9,885    6:05

     

       40   D387  Anouk Filius               Heinkenszand          2001     40e Vrouw     30:27    30:09   9,950    6:05

     

       41   D426  Kristel Oerlemans          Bergen op Zoom        1979     41e Vrouw     30:42    30:16   9,912    6:08

     

       42   D185  Priscilla Van Brakel       Dordrecht             1986     42e Vrouw     30:45    30:42   9,772    6:09

     

       43   D157  Stephanie Wien             Velp Gld              1989     43e Vrouw     30:51    30:46   9,751    6:10

     

       44   D263  Dorien Hengst              Aagtekerke            1998     44e Vrouw     30:52    30:38   9,793    6:10

     

       45   D646  Christel Stelpstra         Middelburg            1999     45e Vrouw     30:54    30:39   9,788    6:10

     

       46   D408  Veerle Gorsse              Kapelle               2000     46e Vrouw     31:03    30:54   9,709    6:12

     

       47   D137  Amber Vermeule             Goes                  1999     47e Vrouw     31:09    31:00   9,677    6:13

     

       48   D767  Daphne van Giesen          Middelburg            1990     48e Vrouw     31:10    30:33   9,820    6:14

     

       49   D648  Ariëlla op den Brouw       Sint-Maartensdijk     1992     49e Vrouw     31:22    30:24   9,868    6:16

     

       50   D632  Lotte van Hese             Goes                  1999     50e Vrouw     31:27    31:17   9,590    6:17

     

     

     

    51   D548  Angeline Meulmeester       Arnemuiden            2002     51e Vrouw     31:30    31:17   9,590    6:18

     

       52   D698  Jeanine Bruijnooge         Wemeldinge            1986     52e Vrouw     31:32    31:24   9,554    6:18

     

       53   D329  Johanna Brouwer            Middelburg            1954     53e Vrouw     31:36    31:32   9,514    6:19

     

       54   D600  Margot van den Hoek        Kerkwerve             1990     54e Vrouw     31:39    31:14   9,605    6:19

     

       55     D6  Romy Augustijn             Kamperland            1997     55e Vrouw     31:42    31:00   9,677    6:20

     

       56   D543  Kirsty Walraven            Zevenbergen           1980     56e Vrouw     31:42    31:37   9,489    6:20

     

       57   D189  Marjon Duvekot             Meliskerke            2001     57e Vrouw     31:46    31:34   9,504    6:21

     

       58   D693  Sabine Boon                Tilburg               1974     58e Vrouw     31:46    31:41   9,469    6:21

     

       59   D214  Elvera Krijger             Koudekerke            1982     59e Vrouw     31:51    31:31   9,519    6:22

     

       60   D208  Merel Meulmeester          Koudekerke            2001     60e Vrouw     31:52    31:26   9,544    6:22

     

       61   D224  Thirza Janse               Vlissingen            2002     61e Vrouw     31:52    31:26   9,544    6:22

     

       62   D266  Esmée van den Elshout      Middelburg            2001     62e Vrouw     31:52    31:26   9,544    6:22

     

       63   D216  Lindy Janse                Vlissingen            2002     63e Vrouw     31:52    31:26   9,544    6:22

     

       64   D679  Marianne Koster            Borssele              1994     64e Vrouw     31:54    31:22   9,564    6:22

     

       65   D115  Nelly Wisse                Dynamica              1997     65e Vrouw     32:07    32:00   9,375    6:25

     

       66   D490  Emilie Cijsouw             Westkapelle           1999     66e Vrouw     32:07    31:33   9,509    6:25

     

       67    D22  Angelique Harinck          Oost-Souburg          1968     67e Vrouw     32:09    32:03   9,360    6:25

     

       68   D614  Jessica Maljaars           Middelburg            1982     68e Vrouw     32:09    31:38   9,484    6:25

     

       69   D142  Kim Van de Schraaf         Goes                  1980     69e Vrouw     32:12    31:27   9,539    6:26

     

       70   D466  Silvie Van Osselaer        Roosendaal            1983     70e Vrouw     32:17    31:44   9,454    6:27

     

       71   D671  Renate Mols                Hückelhoven (GER)     1959     71e Vrouw     32:18    31:18   9,585    6:27

     

       72   D700  Carmen Lievense            Middelburg            1973     72e Vrouw     32:19    31:52   9,414    6:27

     

       73   D299  Ria Kornelis               Vlissingen            1962     73e Vrouw     32:20    31:52   9,414    6:28

     

       74   D602  Bo Platschorre             Lewedorp              2000     74e Vrouw     32:20    32:13   9,312    6:28

     

       75   D284  Gonnie Meeuwisse           Hoogerheide           1973     75e Vrouw     32:24    30:51   9,724    6:28

     

       76   D143  Anouk Priem                Heinkenszand          1994     76e Vrouw     32:24    32:14   9,307    6:28

     

       77   D297  Veronika Edeler            Essen (GER)           1966     77e Vrouw     32:25    31:30   9,524    6:29

     

       78    D39  Mariska Flipse             Schore                1991     78e Vrouw     32:34    31:52   9,414    6:30

     

       79  D1181  Nienke Lukaart             Kapelle               1989     79e Vrouw     32:42    32:37   9,198    6:32

     

       80  D1374  Karin Lukaart              Kapelle               1962     80e Vrouw     32:42    32:37   9,198    6:32

     

       81  D1293  Heleen Geldof              Koudekerke            1979     81e Vrouw     32:43    32:37   9,198    6:32

     

       82   D147  Mariska de Vrieze          Kloetinge             1991     82e Vrouw     32:43    32:35   9,207    6:32

     

       83   D337  Sonja Fijnaut              Oostburg              1974     83e Vrouw     32:43    32:04   9,356    6:32

     

       84   D554  Laura de Glopper           Delta Sport           1989     84e Vrouw     32:43    32:22   9,269    6:32

     

       85   D246  Rieky de Kock              Zoutelande            1974     85e Vrouw     32:44    32:35   9,207    6:32

     

       86    D17  Amber Zegwaard             Middelburg            2000     86e Vrouw     32:44    32:31   9,226    6:32

     

       87   D520  Annemijn Boogaard          Oudelande             2001     87e Vrouw     32:46    32:40   9,184    6:33

     

       88   D373  Sabine Scholz              Niederkruechten (GER  1983     88e Vrouw     32:47    31:45   9,449    6:33

     

       89   D371  Alice van den Bosse        Oostkapelle           1995     89e Vrouw     32:56    32:43   9,170    6:35

     

       90   D311  Jela Schuitema             Vlissingen            2000     90e Vrouw     33:06    32:56   9,109    6:37

     

       91   D227  Serena van den Hooven      Middelburg            1997     91e Vrouw     33:08    33:06   9,063    6:37

     

       92   D168  Danielle Tolman            Lewedorp              1986     92e Vrouw     33:10    32:02   9,365    6:38

     

       93   D433  Thirza Jacobse             Middelburg            2001     93e Vrouw     33:11    32:41   9,179    6:38

     

       94   D458  Hanna de Visser            Heinkenszand          2002     94e Vrouw     33:17    33:00   9,091    6:39

     

       95   D295  Natascha Moerkoert         Oost-Souburg          1977     95e Vrouw     33:18    33:16   9,018    6:39

     

       96    D92  Sandra Alta                Middelburg            1995     96e Vrouw     33:19    33:06   9,063    6:39

     

       97    D55  Aliënne Aangeenbrug        Westkapelle           1998     97e Vrouw     33:20    33:07   9,059    6:40

     

       98   D106  Eva Alta                   Middelburg            2001     98e Vrouw     33:21    33:08   9,054    6:40

     

       99   D555  Joyce van Kruiselbergen    Vlissingen            1989     99e Vrouw     33:22    31:54   9,404    6:40

     

      100   D116  Wieke Duin                 Amsterdam             1992    100e Vrouw     33:22    33:15   9,023    6:40

     

      101   D534  Ilona van Belzen           Vlissingen            1989    101e Vrouw     33:23    33:07   9,059    6:40

     

      102   D541  Vicky Lockefeir            Vlissingen            1993    102e Vrouw     33:23    33:06   9,063    6:40

     

      103    D59  Amber Serier               Vlissingen            1996    103e Vrouw     33:28    33:19   9,005    6:41

     

      104   D611  Karin Besuijen             Nieuwdorp Zld         1991    104e Vrouw     33:30    32:15   9,302    6:42

     

      105   D511  Corinda Heiboer            Kruiningen            1992    105e Vrouw     33:31    32:20   9,278    6:42

     

      106     D1  Jessica van Stee           Middelburg            1986    106e Vrouw     33:31    32:19   9,283    6:42

     

      107   D676  Anouk Slabbekoorn          Goes                  1996    107e Vrouw     33:32    32:54   9,119    6:42

     

      108   D385  Anne Louisse               Middelburg            2000    108e Vrouw     33:33    33:20   9,000    6:42

     

      109    D66  Linda van den Boom         Koudekerke            1982    109e Vrouw     33:33    33:28   8,964    6:42

     

      110   D248  Manon Hogeweg              Oostkapelle           1996    110e Vrouw     33:35    33:30   8,955    6:43

     

      111   D194  Jasmine De Vos             Heinkenszand          2003    111e Vrouw     33:36    32:23   9,264    6:43

     

      112   D213  Manon Vt Westeinde         Arnemuiden            2002    112e Vrouw     33:36    32:21   9,274    6:43

     

      113   D108  Megan Postema              's-Heerenhoek         2001    113e Vrouw     33:36    33:22   8,991    6:43

     

      114   D430  Natasja Jacobse            Middelburg            1972    114e Vrouw     33:39    33:09   9,050    6:43

     

      115   D486  Simone Geuze               Middelburg            1998    115e Vrouw     33:40    33:24   8,982    6:44

     

      116   D689  Sandra Pleijsant           Kapelle               1971    116e Vrouw     33:42    33:36   8,929    6:44

     

      117   D432  Nynke de Kam               Kamperland            1998    117e Vrouw     33:44    33:17   9,014    6:44

     

      118   D703  Anoeska van den Noort      Goes                  1973    118e Vrouw     33:45    32:58   9,100    6:45

     

      119   D754  Corina Mackloet            Goes                  1965    119e Vrouw     33:45    32:56   9,109    6:45

     

      120   D631  Marylin de Kraker          Kapelle               1998    120e Vrouw     33:45    32:38   9,193    6:45

     

      121   D440  Lisa Kool                  Schore                1995    121e Vrouw     33:46    33:10   9,045    6:45

     

      122   D488  Karin Geuze                Middelburg            1969    122e Vrouw     33:47    33:31   8,951    6:45

     

      123  D1631  Anne Mouthaan              Hulst                 1995    123e Vrouw     33:49    33:33   8,942    6:45

     

      124   D522  Chantal Zwartbol           Heinkenszand          1994    124e Vrouw     33:54    33:00   9,091    6:46

     

      125    D86  Laurien van Sluijs         Oostkapelle           1998    125e Vrouw     33:59    33:07   9,059    6:47

     

      126   D321  Kristel Boonstra           Middelburg            1976    126e Vrouw     34:00    33:52   8,858    6:48

     

      127   D506  Annabel Stokkermans        Kattendijke           1991    127e Vrouw     34:03    32:54   9,119    6:48

     

      128    D88  Danielle van der Jagt      Yerseke               1976    128e Vrouw     34:04    33:33   8,942    6:48

     

      129   D374  Mary Kerkhove              Vlissingen            1972    129e Vrouw     34:04    33:44   8,893    6:48

     

      130   D363  Inge Verhage               Vlissingen            1968    130e Vrouw     34:04    33:53   8,854    6:48

     

      131   D245  Madelief Pouwer            Middelburg            1999    131e Vrouw     34:06    33:47   8,880    6:49

     

      132   D452  Tessa Brasser              Koudekerke            1996    132e Vrouw     34:08    34:01   8,819    6:49

     

      133   D454  Femke Brasser              Koudekerke            1999    133e Vrouw     34:09    34:01   8,819    6:49

     

      134   D386  Lynn van de Sommeijer      Dynamica              2002    134e Vrouw     34:12    33:49   8,871    6:50

     

      135   D412  Bernadette Bijkerk         Zierikzee             1987    135e Vrouw     34:13    33:49   8,871    6:50

     

      136   D411  Annelouk van Mierlo        Vlissingen            1998    136e Vrouw     34:14    33:38   8,920    6:50

     

      137   D302  Milou Kentin               Goes                  2002    137e Vrouw     34:14    33:53   8,854    6:50

     

      138   D406  Lieke Gorsse               Kapelle               2003    138e Vrouw     34:14    33:54   8,850    6:50

     

      139   D221  Gita Van Amstel            Middelburg            1975    139e Vrouw     34:23    34:05   8,802    6:52

     

      140   D251  Marieke Nelis              Wolphaartsdijk        1983    140e Vrouw     34:24    33:37   8,924    6:52

     

      141   D647  Diana op den Brouw         Sint-Maartensdijk     1969    141e Vrouw     34:26    33:28   8,964    6:53

     

      142   D336  Miriam Hol-Jansen          Elst Gld              1977    142e Vrouw     34:28    33:48   8,876    6:53

     

      143    D63  Mia Van belle              Dynamica              1950    143e Vrouw     34:28    34:22   8,729    6:53

     

      144   D269  Vera Story                 Middelburg            1968    144e Vrouw     34:30    34:18   8,746    6:54

     

      145   D204  Lisa van Loenen            Zoutelande            2000    145e Vrouw     34:30    33:52   8,858    6:54

     

      146   D317  Danielle van Sluijs        Zoutelande            2000    146e Vrouw     34:30    33:49   8,871    6:54

     

      147   D604  Andrea Wiskerke            's-Gravenpolder       1975    147e Vrouw     34:31    33:41   8,906    6:54

     

      148   D264  Cindy Roosenburg-Boer      Middelburg            1978    148e Vrouw     34:31    34:20   8,738    6:54

     

      149   D135  Faye Kisters               Vlissingen            1995    149e Vrouw     34:33    33:47   8,880    6:54

     

      150    D34  Daisy van de Velde         Oostburg              1990    150e Vrouw     34:34    33:59   8,828    6:54

     

    151    D46  Irma de Witte              Geertruidenberg       1968    151e Vrouw     34:36    34:13   8,768    6:55

     

      152    D24  Nicole Volwerk - Penne     Kapelle               1988    152e Vrouw     34:39    33:35   8,933    6:55

     

      153   D434  Evelien Tange              Kamperland            1998    153e Vrouw     34:39    34:14   8,763    6:55

     

      154   D153  Jolanda Peyron             's-Hertogenbosch      1978    154e Vrouw     34:42    34:28   8,704    6:56

     

      155   D737  Ellie Spaans               Goes                  1958    155e Vrouw     34:42    34:28   8,704    6:56

     

      156    D26  Nathalie de Later          Oostkapelle           1990    156e Vrouw     34:46    33:39   8,915    6:57

     

      157   D324  Annelies Elshout           Vrouwenpolder         1979    157e Vrouw     34:54    34:20   8,738    6:58

     

      158   D279  Yvonne de Wijze            Oost-Souburg          1985    158e Vrouw     34:56    34:46   8,629    6:59

     

      159   D240  Manon van Rossum           Oost-Souburg          1986    159e Vrouw     34:56    34:46   8,629    6:59

     

      160    D40  Marja Schipper             Vlissingen            1953    160e Vrouw     34:58    34:54   8,596    6:59

     

      161   D544  Lonneke Verhage            Oost-Souburg          1985    161e Vrouw     34:58    34:40   8,654    6:59

     

      162   D144  Chellie van Klooster       Middelburg            1993    162e Vrouw     35:01    33:55   8,845    7:00

     

      163   D388  Elsbeth Westerbeke         Middelburg            1980    163e Vrouw     35:04    34:58   8,580    7:00

     

      164   D410  Ellen Hage                 Vlissingen            1985    164e Vrouw     35:06    34:12   8,772    7:01

     

      165   D711  Marie-jose de Wolff        Terneuzen             1959    165e Vrouw     35:07    34:55   8,592    7:01

     

      166   D756  Anne Schuurman             Wijchen               1979    166e Vrouw     35:07    34:59   8,576    7:01

     

      167   D733  Roos Duvekot               Middelburg            1995    167e Vrouw     35:10    34:50   8,612    7:02

     

      168  D1154  Carla Stans                Fortuna               1956    168e Vrouw     35:11    35:08   8,539    7:02

     

      169   D149  Hennie van der Blom        Goes                  1951    169e Vrouw     35:11    35:03   8,559    7:02

     

      170  D1268  Yvonne Zwartbol            AV '56                1990    170e Vrouw     35:12    34:18   8,746    7:02

     

      171  D1791  Danique van den Berge      Kapelle               1984    171e Vrouw     35:15    33:45   8,889    7:03

     

      172   D697  Anic de Block              Kloosterzande         1967    172e Vrouw     35:17    33:58   8,832    7:03

     

      173   D594  Lieneke Goede              Purmerland            1996    173e Vrouw     35:18    34:28   8,704    7:03

     

      174   D131  Jolanda Schrier            Kapelle               1967    174e Vrouw     35:21    35:02   8,563    7:04

     

      175    D91  Angela De Rijke            Zoutelande            2002    175e Vrouw     35:24    35:05   8,551    7:04

     

      176   D498  Maartje Verbiest           Roosendaal            1988    176e Vrouw     35:24    34:16   8,755    7:04

     

      177   D719  Rianne Verschuure          Yerseke               1985    177e Vrouw     35:24    35:08   8,539    7:04

     

      178  D1419  Wilma Eversdijk            Kapelle               1956    178e Vrouw     35:24    35:08   8,539    7:04

     

      179   D453  Shirley Rentmeester        's-Heerenhoek         2002    179e Vrouw     35:25    35:10   8,531    7:05

     

      180   D210  Sophie van der Vliet       's-Heerenhoek         2001    180e Vrouw     35:26    35:12   8,523    7:05

     

      181   D456  Esther Vendrik             Vlissingen            1967    181e Vrouw     35:26    34:50   8,612    7:05

     

      182   D379  Marit de Meij              Oost-Souburg          2002    182e Vrouw     35:29    34:59   8,576    7:05

     

      183   D354  Nicole Looise              Koudekerke            2002    183e Vrouw     35:29    34:59   8,576    7:05

     

      184   D718  Jolanda Hoogesteger        Yerseke               1984    184e Vrouw     35:29    35:12   8,523    7:05

     

      185   D683  Angela Dees                's-Gravenpolder       1980    185e Vrouw     35:29    35:22   8,483    7:05

     

      186   D682  Alice Duijnhouwer-Talkami  Goes                  1977    186e Vrouw     35:30    35:23   8,479    7:06

     

      187   D119  Anne Van Maaren            Middelburg            1990    187e Vrouw     35:31    35:13   8,519    7:06

     

      188   D755  Sharo Koster               Middelburg            1990    188e Vrouw     35:31    35:03   8,559    7:06

     

      189   D773  Daniela Potthoff           Düsseldorf (GER)      1971    189e Vrouw     35:31    34:30   8,696    7:06

     

      190   D438  Tessa Schets               Koudekerke            2002    190e Vrouw     35:31    34:08   8,789    7:06

     

      191   D402  Marijne Kaag               Middelburg            2002    191e Vrouw     35:31    34:07   8,793    7:06

     

      192   D455  Noortje Hermanides         Vlissingen            1999    192e Vrouw     35:31    34:56   8,588    7:06

     

      193   D467  Lisette Huige-Padmos       Yerseke               1977    193e Vrouw     35:33    35:16   8,507    7:06

     

      194   D531  Rebecca Poulard            Middelburg            1975    194e Vrouw     35:34    35:21   8,487    7:06

     

      195   D423  Nicole van der Spek        Grijpskerke           1987    195e Vrouw     35:34    34:54   8,596    7:06

     

      196   D203  Janine van de Ketterij     Vlissingen            1969    196e Vrouw     35:37    34:32   8,687    7:07

     

      197   D608  Hilde Plas                 Wilhelminadorp        1995    197e Vrouw     35:38    34:08   8,789    7:07

     

      198   D155  Mariska Minderhoud         Grijpskerke           1976    198e Vrouw     35:38    35:17   8,503    7:07

     

      199   D294  América de Jesus Cantarin  Delft                 1982    199e Vrouw     35:38    34:12   8,772    7:07

     

      200   D510  Leoni Ebbers               Middelburg            1988    200e Vrouw     35:42    35:33   8,439    7:08

     

     

      201    D81  Myra Roose                 Zoutelande            1969    201e Vrouw     35:43    35:24   8,475    7:08

     

      202   D630  Madelon Spaanderman        Goes                  1999    202e Vrouw     35:43    34:45   8,633    7:08

     

      203   D172  Renata Dekker              Fortuna               1972    203e Vrouw     35:46    35:43   8,399    7:09

     

      204  D1207  Mientje Drost              Heinkenszand          1963    204e Vrouw     35:47    35:02   8,563    7:09

     

      205   D596  Ina Goede                  Purmerland            1963    205e Vrouw     35:53    35:02   8,563    7:10

     

      206   D138  Conja van de Plasse/Louwe  Yerseke               1963    206e Vrouw     35:55    35:23   8,479    7:11

     

      207   D428  Michelle Bijkerk           Zierikzee             1991    207e Vrouw     35:55    35:32   8,443    7:11

     

      208   D713  Liesbet Bode               Yerseke               1979    208e Vrouw     35:56    35:38   8,419    7:11

     

      209  D1075  Ilja Hussaarts             Steenbergen Nb        1974    209e Vrouw     35:59    35:28   8,459    7:11

     

      210  D1412  Diana Beije                Kapelle               1979    210e Vrouw     36:02    34:54   8,596    7:12

     

      211   D278  Patricia Versluis          Kamperland            2003    211e Vrouw     36:02    35:35   8,431    7:12

     

      212   D310  Cato van Schoonhoven       Kamperland            2002    212e Vrouw     36:02    35:34   8,435    7:12

     

      213    D77  Lieke Bakker               Kamperland            2002    213e Vrouw     36:02    35:34   8,435    7:12

     

      214   D225  Elly Faas-Sallet           Breskens              1965    214e Vrouw     36:03    36:00   8,333    7:12

     

      215   D419  Geke Burger                Borssele              1995    215e Vrouw     36:04    35:58   8,341    7:12

     

      216   D239  Rebecca Mostert            Oostbur               2004    216e Vrouw     36:08    34:55   8,592    7:13

     

      217   D753  Jacqueline de Bondt        Goes                  1964    217e Vrouw     36:08    34:42   8,646    7:13

     

      218    D41  Mieke Sanderse             Heijningen            1987    218e Vrouw     36:08    35:14   8,515    7:13

     

      219   D552  Tessa De Koeijer           Yerseke               1996    219e Vrouw     36:10    34:47   8,625    7:14

     

      220    D58  Patricia van Veen          Biervliet             1959    220e Vrouw     36:13    35:31   8,447    7:14

     

      221   D471  Charlotte Kakes            Wolphaartsdijk        2000    221e Vrouw     36:13    35:41   8,407    7:14

     

      222  D1668  Gisela Nijsse-Meertens     AV '56                1961    222e Vrouw     36:13    35:40   8,411    7:14

     

      223   D223  Bankje Verloo              Vrouwenpolder         1950    223e Vrouw     36:14    35:53   8,360    7:14

     

      224   D484  Ans Verbeek                Velden                1961    224e Vrouw     36:15    35:25   8,471    7:15

     

      225   D188  Ilse Mulder                Middelburg            1986    225e Vrouw     36:16    35:38   8,419    7:15

     

      226   D152  Lindy van Klooster         Middelburg            1995    226e Vrouw     36:17    35:11   8,527    7:15

     

      227   D491  Marilou Creemers           Delta Sport           1950    227e Vrouw     36:18    36:05   8,314    7:15

     

      228   D353  Cindy Assink               Middelburg            1985    228e Vrouw     36:22    34:59   8,576    7:16

     

      229   D355  Stephanie van Caspel       Oost-Souburg          1985    229e Vrouw     36:22    34:59   8,576    7:16

     

      230   D445  Nel Pot                    Noordkop              1948    230e Vrouw     36:22    36:20   8,257    7:16

     

      231   D202  Ilse Folmer                Kloetinge             2001    231e Vrouw     36:23    35:33   8,439    7:16

     

      232   D215  Suzanna de Vries           Kloetinge             2001    232e Vrouw     36:23    35:33   8,439    7:16

     

      233    D18  Gerda Flentge              Kampen                1982    233e Vrouw     36:23    36:00   8,333    7:16

     

      234    D44  Henriette Swartjes         Biggekerke            1979    234e Vrouw     36:24    35:59   8,337    7:16

     

      235   D235  Audry Missotten            Zoutelande            2000    235e Vrouw     36:24    35:41   8,407    7:16

     

      236   D236  Vera Jobse                 Zoutelande            2000    236e Vrouw     36:25    35:45   8,392    7:17

     

      237   D274  Joyce de Blok              Vlissingen            1977    237e Vrouw     36:25    36:09   8,299    7:17

     

      238   D205  Amber van Boven            Goes                  2001    238e Vrouw     36:27    35:24   8,475    7:17

     

      239    D83  Petra Verhulst             Colijnsplaat          1965    239e Vrouw     36:29    35:46   8,388    7:17

     

      240   D327  Helga Daalmans             Gierle (BEL)          1968    240e Vrouw     36:34    35:00   8,571    7:18

     

      241  D1926  Mariska Polderman          Vlissingen            1986    241e Vrouw     36:34    36:22   8,249    7:18

     

      242   D497  Brigitte Daane             Vlissingen            1979    242e Vrouw     36:36    36:22   8,249    7:19

     

      243   D109  Marlies Blesgraaf          Middelburg            1990    243e Vrouw     36:43    36:36   8,197    7:20

     

      244   D605  Annemarie Wondergem        Oost-Souburg          1980    244e Vrouw     36:44    36:12   8,287    7:20

     

      245   D537  Sari van Moolenbroek       Veere                 1984    245e Vrouw     36:45    35:46   8,388    7:21

     

      246   D566  Joke Cornelissen           Terneuzen             1958    246e Vrouw     36:49    35:58   8,341    7:21

     

      247   D136  Jolanda Hehakaya           Middelburg            1963    247e Vrouw     36:51    36:44   8,167    7:22

     

      248   D735  Esther van de Graaf        Delft                 1980    248e Vrouw     36:55    36:27   8,230    7:23

     

      249   D258  Corine van der Boog        Brouwershaven         1961    249e Vrouw     36:56    35:51   8,368    7:23

     

      250   D599  Nannette Fahner            Zaandam               1987    250e Vrouw     36:56    36:05   8,314    7:23

     

      251   D145  Annelies Israel            Hoogerheide           1987    251e Vrouw     36:58    36:46   8,160    7:23

     

      252   D343  Annelies Boogaard          Middelburg            1978    252e Vrouw     36:58    36:30   8,219    7:23

     

      253   D730  Kirsten Nuijten            Woensdrecht           1977    253e Vrouw     36:59    35:26   8,467    7:23

     

      254   D390  Petra den Boer             Biggekerke            1957    254e Vrouw     37:00    36:42   8,174    7:24

     

      255   D450  Lindy Koole                Middelburg            1988    255e Vrouw     37:01    36:21   8,253    7:24

     

      256   D288  Iris Van t Hoff            Bergen op Zoom        1976    256e Vrouw     37:03    35:42   8,403    7:24

     

      257    D27  Marianne Verijke           Goes                  1964    257e Vrouw     37:03    36:30   8,219    7:24

     

      258    D72  Linda Minderhoud           Zoutelande            1978    258e Vrouw     37:04    35:39   8,415    7:24

     

      259  D1324  Rimke Kerkhoff             Middelburg            1973    259e Vrouw     37:06    36:45   8,163    7:25

     

      260    D93  Carolien Wouters           's-Hertogenbosch      1982    260e Vrouw     37:08    35:37   8,423    7:25

     

      261   D535  Krista joziasse            Middelburg            1979    261e Vrouw     37:15    36:48   8,152    7:27

     

      262   D690  Monique Jansen             Elst Gld              1981    262e Vrouw     37:17    36:39   8,186    7:27

     

      263   D644  Illja van Rijswijk         Veghel                1993    263e Vrouw     37:18    36:00   8,333    7:27

     

      264   D219  Marian Rompa               Dongen                1958    264e Vrouw     37:18    36:08   8,303    7:27

     

      265  D1043  Marja Benschop             Middelburg            1961    265e Vrouw     37:18    36:58   8,115    7:27

     

      266  D1132  Stefanie Louis             Saarbrücken (GER)     1958    266e Vrouw     37:19    37:10   8,072    7:27

     

      267  D1129  Martina Fries              Sulzbach (GER)        1972    267e Vrouw     37:20    37:11   8,068    7:28

     

      268  D1662  Nathalie Pieters           Terneuzen             1976    268e Vrouw     37:21    36:48   8,152    7:28

     

      269   D643  Laura Hijmans              Bemmel                1996    269e Vrouw     37:22    36:05   8,314    7:28

     

      270   D396  Arian Dutman               Vlissingen            1961    270e Vrouw     37:22    36:07   8,306    7:28

     

      271   D305  Jolanda de Nooijer         Arnemuiden            1973    271e Vrouw     37:25    37:14   8,057    7:29

     

      272   D584  Sylvana Van der Schoor     Middelburg            1992    272e Vrouw     37:30    37:03   8,097    7:30

     

      273   D748  Saar van den Berg          Amersfoort            2000    273e Vrouw     37:32    36:14   8,280    7:30

     

      274   D335  Kim Van den Broeke         Wolphaartsdijk        1983    274e Vrouw     37:35    36:36   8,197    7:31

     

      275   D323  Berit Cevaal               Oost-Souburg          2001    275e Vrouw     37:37    37:31   7,996    7:31

     

      276   D133  Marjolein van Sluijs       Grijpskerke           1976    276e Vrouw     37:39    37:18   8,043    7:31

     

      277   D538  Marian Maljaars            Oostkapelle           1971    277e Vrouw     37:46    36:49   8,148    7:33

     

      278   D340  Yolanda Veldhuizen         Vlissingen            1971    278e Vrouw     37:47    37:05   8,090    7:33

     

      279   D334  Monique Braat              Vlissingen            1970    279e Vrouw     37:48    36:14   8,280    7:33

     

      280   D112  Daphne De Rijke            Zoutelande            2000    280e Vrouw     37:52    37:33   7,989    7:34

     

      281   D691  Maria hendrka De jong      Telde (ESP)           1967    281e Vrouw     37:52    36:12   8,287    7:34

     

      282   D656  Marja van Veen             Middelburg            1968    282e Vrouw     37:56    37:04   8,094    7:35

     

      283   D568  Mirjam van der Schoor      Kapelle               1992    283e Vrouw     37:57    37:19   8,039    7:35

     

      284   D579  Vienna Maat                Goes                  1998    284e Vrouw     37:58    37:16   8,050    7:35

     

      285   D404  Sarah Besuijen             Biggekerke            1998    285e Vrouw     38:01    37:31   7,996    7:36

     

      286   D533  Heidy Visser               Middelburg            1972    286e Vrouw     38:01    37:50   7,930    7:36

     

      287   D724  Lieke van Uffelen -Verbie  Roosendaal            1982    287e Vrouw     38:02    37:36   7,979    7:36

     

      288    D80  Iram Postmus               Vlissingen            1971    288e Vrouw     38:02    36:55   8,126    7:36

     

      289   D415  Marjon Neels               Yerseke               1970    289e Vrouw     38:05    37:51   7,926    7:37

     

      290   D286  Ria Kwekkeboom             Nieuw- en Sint Joosl  1957    290e Vrouw     38:12    38:02   7,888    7:38

     

      291   D151  Ingrid Jacobs              Vlissingen            1965    291e Vrouw     38:12    37:30   8,000    7:38

     

      292   D231  Nanda Lievense             Nieuw- en Sint Joosl  1978    292e Vrouw     38:12    37:31   7,996    7:38

     

      293   D556  Jolanda de Glopper         Zonnemaire            1986    293e Vrouw     38:13    37:50   7,930    7:38

     

      294   D315  Demi Nieboer               Vrouwenpolder         1997    294e Vrouw     38:13    38:10   7,860    7:38

     

      295   D271  Kyra de Jongh              Kapelle               1999    295e Vrouw     38:14    38:02   7,888    7:38

     

      296   D276  Jacqueline de Jongh        Kapelle               1969    296e Vrouw     38:14    38:02   7,888    7:38

     

      297   D128  Kim van de Voorde          Arnemuiden            1997    297e Vrouw     38:16    37:47   7,940    7:39

     

      298    D51  Naomi de Smit              Yerseke               1996    298e Vrouw     38:18    36:36   8,197    7:39

     

      299   D237  Lies Harte                 Meliskerke            1956    299e Vrouw     38:19    37:36   7,979    7:39

     

      300   D665  Marieke Roorda-Lenselink   Voorthuizen           1983    300e Vrouw     38:19    37:06   8,086    7:39

     

    301   D114  Carolien de Rijcke         Zuidzande             1991    301e Vrouw     38:23    37:46   7,944    7:40

     

      302   D289  Marly Huibregtse           Schoonhoven           1980    302e Vrouw     38:25    37:13   8,061    7:41

     

      303  D1084  Jojanneke Quist            Aagtekerke            1977    303e Vrouw     38:25    38:03   7,884    7:41

     

      304   D318  Ellen Zimmerman            Eindhoven             1975    304e Vrouw     38:26    37:50   7,930    7:41

     

      305   D319  Hubertine Van der Weele    Veldhoven             1973    305e Vrouw     38:26    37:51   7,926    7:41

     

      306   D606  Dorina WIllemse            Middelburg            1980    306e Vrouw     38:28    37:19   8,039    7:41

     

      307   D436  Mirjam Matthijsse          Meliskerke            1980    307e Vrouw     38:28    38:04   7,881    7:41

     

      308  D1629  Roxanne Annard             Rotterdam             1993    308e Vrouw     38:30    38:15   7,843    7:42

     

      309    D96  Tessa Swint                Middelburg            1987    309e Vrouw     38:33    38:11   7,857    7:42

     

      310   D702  Karin Geubels              Clinge                1973    310e Vrouw     38:34    37:48   7,937    7:42

     

      311    D15  Hanny Kardux               Goes                  1960    311e Vrouw     38:34    38:24   7,813    7:42

     

      312   D228  Sofie Jeuken               Middelburg            2001    312e Vrouw     38:35    37:44   7,951    7:43

     

      313  D1692  Anne-Wil Jeremiasse        Kloetinge             1983    313e Vrouw     38:35    37:58   7,902    7:43

     

      314   D492  Charlotte Stokkermans      Kattendijke           1993    314e Vrouw     38:36    37:27   8,011    7:43

     

      315   D175  Lisette Egelmeers          Vlissingen            1993    315e Vrouw     38:36    38:31   7,789    7:43

     

      316   D154  Joke de Leeuw              Wolphaartsdijk        1964    316e Vrouw     38:37    38:32   7,785    7:43

     

      317  D1660  Debby Geersing             NOP                   1974    317e Vrouw     38:38    37:12   8,065    7:43

     

      318   D529  Annerieke Roelofs          Rijssen               1990    318e Vrouw     38:38    38:09   7,864    7:43

     

      319   D525  Evelien Remeeus            Delta Sport           1997    319e Vrouw     38:38    37:29   8,004    7:43

     

      320   D526  Maud van Liere             Delta Sport           1996    320e Vrouw     38:38    37:29   8,004    7:43

     

      321  D1765  Suzanne Eversdijk          Axel                  1992    321e Vrouw     38:39    38:07   7,871    7:43

     

      322   D400  Laila Mannee               Middelburg            1965    322e Vrouw     38:42    38:18   7,833    7:44

     

      323   D515  Gina Lossie                Hulst                 1968    323e Vrouw     38:45    38:26   7,806    7:45

     

      324  D1366  Liesbeth Pouwelse          Westkapelle           1961    324e Vrouw     38:48    38:22   7,819    7:45

     

      325  D1572  Annelies Kakes             AV '56                1964    325e Vrouw     38:57    38:24   7,813    7:47

     

      326   D407  Jessica Wisse              Grijpskerke           1999    326e Vrouw     38:58    38:34   7,779    7:47

     

      327   D403  Veerle van Noord           Middelburg            1998    327e Vrouw     38:59    38:34   7,779    7:47

     

      328   D126  Lisa Jakobsen              Vlissingen            1983    328e Vrouw     39:00    38:49   7,729    7:48

     

      329   D414  Marie-louise van Mierlo    Vlissingen            1962    329e Vrouw     39:00    38:49   7,729    7:48

     

      330   D562  Sheila Hartmann            Sluiskil              1995    330e Vrouw     39:00    38:26   7,806    7:48

     

      331  D1251  Dominique van den Hoven    Middelburg            1975    331e Vrouw     39:01    38:38   7,765    7:48

     

      332   D565  Chimène van Balen          Sluiskil              2001    332e Vrouw     39:01    38:25   7,809    7:48

     

      333     D2  Vanessa van Driel          Vlissingen            1982    333e Vrouw     39:09    38:39   7,762    7:49

     

      334   D230  Mirjam Kapteijn            Middelburg            1969    334e Vrouw     39:10    38:17   7,836    7:50

     

      335   D104  Marijn Gerretsen           Vlissingen            1986    335e Vrouw     39:10    38:13   7,850    7:50

     

      336   D298  Louise Johann              Rilland               1969    336e Vrouw     39:11    38:25   7,809    7:50

     

      337   D527  Suzette Gideonse           Serooskerke Walchere  1968    337e Vrouw     39:12    38:57   7,702    7:50

     

      338   D563  Jade Gallaway              Terneuzen             1999    338e Vrouw     39:14    38:40   7,759    7:50

     

      339  D1433  Saskia Roose               Oostkapelle           1975    339e Vrouw     39:15    38:42   7,752    7:51

     

      340   D695  Annique Roegiest           Westdorpe             1966    340e Vrouw     39:19    38:04   7,881    7:51

     

      341   D285  Lizanna Janse              Oost-Souburg          2003    341e Vrouw     39:27    38:48   7,732    7:53

     

      342   D280  Corina Janse               Oost-Souburg          1968    342e Vrouw     39:27    38:48   7,732    7:53

     

      343   D662  Amber Westerhof            Middelburg            2001    343e Vrouw     39:31    38:34   7,779    7:54

     

      344    D82  Catharina Piek             Vlissingen            1962    344e Vrouw     39:32    38:12   7,853    7:54

     

      345   D118  Ria van Steenoven          's-Heer Abtskerke     1956    345e Vrouw     39:32    38:15   7,843    7:54

     

      346   D395  Geralda Polderdijk         Goes                  1975    346e Vrouw     39:35    38:29   7,796    7:55

     

      347   D101  Willeke Van Gelder         Waarde                1973    347e Vrouw     39:37    39:16   7,640    7:55

     

      348    D89  Erna Sleutel-Wondergem     Oost-Souburg          1963    348e Vrouw     39:37    39:35   7,579    7:55

     

      349   D752  Jacqueline oude Hesselink  Goes                  1971    349e Vrouw     39:37    38:10   7,860    7:55

     

      350  D1088  Nicole Van Geel            Steenbergen Nb        1972    350e Vrouw     39:39    39:08   7,666    7:55

     

     

     

     

      351   D268  Leonie van den Elshout     Middelburg            2004    351e Vrouw     39:41    39:14   7,647    7:56

     

      352   D259  Astrid van den Elshout     Middelburg            1970    352e Vrouw     39:42    39:15   7,643    7:56

     

      353   D508  Ilona Groenewegen          Sliedrecht            1987    353e Vrouw     39:44    38:48   7,732    7:56

     

      354   D574  Esmee Toutenhoofd          Goes                  1998    354e Vrouw     39:45    38:57   7,702    7:57

     

      355   D766  Francis Olthoff- Meijer    Rilland               1974    355e Vrouw     39:47    38:18   7,833    7:57

     

      356   D639  Dien de Hoop               Goes                  1969    356e Vrouw     39:47    38:20   7,826    7:57

     

      357    D98  Margo Damen                Oost-Souburg          1974    357e Vrouw     39:49    39:16   7,640    7:57

     

      358   D196  Mariëtte Haazen            Sprint                1958    358e Vrouw     39:51    38:40   7,759    7:58

     

      359   D774  Daniëlle van Daatselaar    Oostkapelle           1990    359e Vrouw     39:54    39:30   7,595    7:58

     

      360   D615  Coby Hamelink              Wilhelminadorp        1962    360e Vrouw     39:54    39:10   7,660    7:58

     

      361   D725  Vera de Graaff - Verbiest  Tholen                1980    361e Vrouw     39:56    39:29   7,598    7:59

     

      362    D85  Petra Vermeulen            Sommelsdijk           1962    362e Vrouw     39:58    38:38   7,765    7:59

     

      363   D211  Carolien Mostert           Oostburg              1977    363e Vrouw     40:00    38:46   7,739    8:00

     

      364   D717  Melanie Fox                Mönchengladbach (GER  1992    364e Vrouw     40:02    39:20   7,627    8:00

     

      365   D677  Emmy Hamerlinck            Koudekerke            1961    365e Vrouw     40:03    39:45   7,547    8:00

     

      366   D701  Evelien De Kok             Domburg               1980    366e Vrouw     40:03    39:45   7,547    8:00

     

      367    D94  Jorien Buijs               Vlissingen            1983    367e Vrouw     40:07    39:09   7,663    8:01

     

      368   D159  Bianca Sandee              Kamperland            1973    368e Vrouw     40:07    39:22   7,621    8:01

     

      369   D173  Natasja Vierbergen         Hulst                 1973    369e Vrouw     40:07    39:24   7,614    8:01

     

      370   D316  Esther Nieboer             Vrouwenpolder         1970    370e Vrouw     40:11    40:07   7,478    8:02

     

      371   D184  Anja Fijnaut               IJzendijke            1968    371e Vrouw     40:11    39:30   7,595    8:02

     

      372   D342  Marij-Daniëlle Blaauw      Kruiningen            1978    372e Vrouw     40:13    38:49   7,729    8:02

     

      373   D378  Connie Dominicus           Yerseke               1966    373e Vrouw     40:13    39:12   7,653    8:02

     

      374   D393  Krista Pluijmers           Nieuwdorp Zld         1976    374e Vrouw     40:14    39:31   7,592    8:02

     

      375   D392  Anouk Boonman              Nieuwdorp Zld         2006    375e Vrouw     40:14    39:30   7,595    8:02

     

      376   D243  Stefanie van Belzen        Arnemuiden            1999    376e Vrouw     40:15    39:22   7,621    8:03

     

      377   D304  Jolanda Schroevers         Westkapelle           1973    377e Vrouw     40:15    39:21   7,624    8:03

     

      378   D751  Siew Har Chong-teo         Burgh-Haamstede       1957    378e Vrouw     40:16    39:41   7,560    8:03

     

      379   D242  Natascha De Lange          Middelburg            1974    379e Vrouw     40:17    40:00   7,500    8:03

     

      380   D680  Ivon de Pagter             Oost-Souburg          1961    380e Vrouw     40:24    39:23   7,617    8:04

     

      381   D571  Silvi de Weert             Vlissingen            1999    381e Vrouw     40:25    39:07   7,669    8:05

     

      382   D573  Rachelle Hamels            Vlissingen            2000    382e Vrouw     40:25    39:07   7,669    8:05

     

      383   D749  Janneke van den Berg       Amersfoort            1972    383e Vrouw     40:27    39:08   7,666    8:05

     

      384   D590  Babette Goossens           Middelburg            1990    384e Vrouw     40:29    39:50   7,531    8:05

     

      385   D681  Angélique van Dalen        Goes                  1970    385e Vrouw     40:29    40:22   7,432    8:05

     

      386   D139  Helma Wijkhuijs            Biggekerke            1980    386e Vrouw     40:30    40:05   7,484    8:06

     

      387   D472  Nellie van Vossen          Wemeldinge            1955    387e Vrouw     40:33    39:37   7,573    8:06

     

      388   D474  Marianne Oosthoek          Wemeldinge            1955    388e Vrouw     40:33    39:38   7,569    8:06

     

      389   D156  Marjan De Schipper         Kapelle               1968    389e Vrouw     40:36    39:22   7,621    8:07

     

      390   D706  Ylja van Iwaarden          Goes                  1986    390e Vrouw     40:37    40:21   7,435    8:07

     

      391   D704  Sandra de Leeuw - Becht    Wolphaartsdijk        1986    391e Vrouw     40:39    40:17   7,447    8:07

     

      392   D148  Jacqueline Platteeuw       Arnemuiden            1969    392e Vrouw     40:41    39:40   7,563    8:08

     

      393   D103  Cynthia Fernandes          Domburg               1976    393e Vrouw     40:41    39:48   7,538    8:08

     

      394   D716  Karin Schnitzler-Fox       Mönchengladbach (GER  1963    394e Vrouw     40:42    40:00   7,500    8:08

     

      395   D105  Anna-Marie Konraad         Middelburg            1981    395e Vrouw     40:43    40:40   7,377    8:08

     

      396   D127  Anneke van Velzen          Dynamica              1952    396e Vrouw     40:44    40:40   7,377    8:08

     

      397    D67  Joyce Piek                 Vlissingen            1986    397e Vrouw     40:47    39:30   7,595    8:09

     

      398   D729  Hannah van Moolenbroek     Middelburg            1995    398e Vrouw     40:48    39:34   7,582    8:09

     

      399   D670  Sabine Groß                Arnsberg (GER)        1970    399e Vrouw     40:48    40:09   7,472    8:09

     

      400   D727  Marielle Cevaal            Kwadendamme           1987    400e Vrouw     40:48    39:12   7,653    8:09

     

      401   D389  Brenda Filius              Heinkenszand          1997    401e Vrouw     40:49    40:29   7,410    8:09

     

      402   D192  Babette Smetsers           Oirschot              1985    402e Vrouw     40:49    40:15   7,453    8:09

     

      403   D333  Evelien van den Bosse      Grijpskerke           1967    403e Vrouw     40:50    40:05   7,484    8:10

     

      404   D502  Matilda Thierry            Waarde                1982    404e Vrouw     40:52    40:31   7,404    8:10

     

      405   D593  Imke Van der Werf          Vlissingen            1977    405e Vrouw     40:54    40:25   7,423    8:10

     

      406   D163  Jet de Klerk               Middelburg            1956    406e Vrouw     41:00    40:09   7,472    8:12

     

      407   D687  Marieke Murre              Goes                  1991    407e Vrouw     41:06    39:54   7,519    8:13

     

      408   D314  Sidney van Hoorn           Yerseke               1998    408e Vrouw     41:06    39:45   7,547    8:13

     

      409   D313  Lisanne Kramer             Yerseke               1969    409e Vrouw     41:07    39:45   7,547    8:13

     

      410    D29  Nicky Slager               Burgh-Haamstede       1995    410e Vrouw     41:07    40:05   7,484    8:13

     

      411   D519  Laurina Dominicus          Westkapelle           2000    411e Vrouw     41:11    40:07   7,478    8:14

     

      412   D523  Jasmijn Lous               Westkapelle           1998    412e Vrouw     41:11    40:08   7,475    8:14

     

      413  D1523  Christiane van der Rest    Oostkapelle           1961    413e Vrouw     41:15    39:49   7,535    8:15

     

      414   D347  Marijke Koole              Middelburg            1961    414e Vrouw     41:15    39:49   7,535    8:15

     

      415   D162  Sandra Flameling           Oost-Souburg          1974    415e Vrouw     41:16    40:20   7,438    8:15

     

      416   D200  Alinda van Boven           Goes                  1969    416e Vrouw     41:17    40:14   7,457    8:15

     

      417   D429  Jannie van Haaften-Steend  Kapelle               1952    417e Vrouw     41:17    40:18   7,444    8:15

     

      418   D349  Carmen Souisa              Utrecht               1984    418e Vrouw     41:26    40:17   7,447    8:17

     

      419   D351  Annemarie Roelse           Oost-Souburg          1991    419e Vrouw     41:29    41:16   7,270    8:17

     

      420   D350  Mieke Roelse               Oost-Souburg          1955    420e Vrouw     41:29    41:17   7,267    8:17

     

      421  D1548  Stephanie van den Homberg  Venlo                 1986    421e Vrouw     41:33    40:45   7,362    8:18

     

      422   D457  Ilse Van Dommelen          Biggekerke            1985    422e Vrouw     41:35    40:57   7,326    8:19

     

      423   D728  Rianne de Koster           Kruiningen            1988    423e Vrouw     41:36    41:14   7,276    8:19

     

      424   D282  Monique de Kam             Middelburg            1976    424e Vrouw     41:37    40:55   7,332    8:19

     

      425   D480  Christa Verhulst           Aagtekerke            1970    425e Vrouw     41:39    40:47   7,356    8:19

     

      426   D270  Renate de Bruijne          Kapelle               1995    426e Vrouw     41:42    38:55   7,709    8:20

     

      427   D277  Amandy de Wolf             Arnemuiden            1994    427e Vrouw     41:43    38:55   7,709    8:20

     

      428   D745  Marjolijn versluijs        Oost-Souburg          1981    428e Vrouw     41:46    41:35   7,214    8:21

     

      429    D97  Jose van Dam               Delta Sport           1961    429e Vrouw     41:46    40:13   7,460    8:21

     

      430   D272  Susanne Bricenco           Middelburg            1972    430e Vrouw     41:51    40:38   7,383    8:22

     

      431   D476  Mandy Uitterhoeve          Vlissingen            1989    431e Vrouw     41:56    41:47   7,180    8:23

     

      432   D649  Diana van Ijsseldijk       Sint-Maartensdijk     1970    432e Vrouw     41:57    40:32   7,401    8:23

     

      433   D146  Lydia Bliek                Grijpskerke           1978    433e Vrouw     41:57    40:26   7,420    8:23

     

      434   D195  Leontien de Jonge          Nieuwdorp Zld         1972    434e Vrouw     42:02    40:50   7,347    8:24

     

      435   D296  Alexandra van 't Westeind  Kapelle               1961    435e Vrouw     42:02    40:50   7,347    8:24

     

      436    D70  Mariska Berting            Oost-Souburg          1983    436e Vrouw     42:11    41:01   7,314    8:26

     

      437  D1661  Anneke Sinke               NOP                   1955    437e Vrouw     42:11    40:47   7,356    8:26

     

      438   D187  Saskia van der Eijk        Vlissingen            1993    438e Vrouw     42:12    41:19   7,261    8:26

     

      439   D462  Alma Brouwer               Urk                   1987    439e Vrouw     42:12    41:40   7,200    8:26

     

      440    D12  Petra Broekaart            Kloosterzande         1973    440e Vrouw     42:21    42:19   7,089    8:28

     

      441   D746  Leonie Schout              Middelburg            1982    441e Vrouw     42:24    39:31   7,592    8:28

     

      442   D275  Marijke de Visser          Domburg               1979    442e Vrouw     42:24    41:36   7,212    8:28

     

      443   D437  Elma Roelofs               Goes                  1980    443e Vrouw     42:24    41:55   7,157    8:28

     

      444     D8  Corinne Langeveld          Goes                  1973    444e Vrouw     42:24    41:59   7,146    8:28

     

      445   D186  Stefanie Janse             Arnemuiden            1993    445e Vrouw     42:27    41:18   7,264    8:29

     

      446   D102  Angelique Van der Marel    Zoutelande            1970    446e Vrouw     42:27    41:59   7,146    8:29

     

      447   D696  Herma Pauw                 Kapelle               1959    447e Vrouw     42:29    42:29   7,062    8:29

     

      448   D364  Kerstin Balk               Domburg               1970    448e Vrouw     42:33    41:37   7,209    8:30

     

      449   D650  Lisette Geuze              Sint-Maartensdijk     1969    449e Vrouw     42:34    41:08   7,293    8:30

     

      450   D720  Marjos Leduc               Dutch Runners         1963    450e Vrouw     42:37    42:01   7,140    8:31

     

      451   D326  Jose Rasenberg             Wagenberg             1964    451e Vrouw     42:40    41:44   7,188    8:32

     

      452   D197  Vera van Kol               's-Heerenhoek         1999    452e Vrouw     42:41    41:36   7,212    8:32

     

      453   D300  Mirna Blok                 Kapelle               1995    453e Vrouw     42:42    42:29   7,062    8:32

     

      454   D739  Silvia Van Doeselaar       Axel                  1957    454e Vrouw     42:43    41:00   7,317    8:32

     

      455   D576  Suzanne Bosselaar          Vlissingen            1982    455e Vrouw     42:44    41:12   7,282    8:32

     

      456   D546  Vanessa Paauwe             Wemeldinge            1998    456e Vrouw     42:44    41:12   7,282    8:32

     

      457   D536  Nellie Steketee            Yerseke               1985    457e Vrouw     42:45    41:14   7,276    8:33

     

      458   D633  Sandra van Hese            Goes                  1971    458e Vrouw     42:45    42:36   7,042    8:33

     

      459   D293  Tanja Feleus               Hoek                  1974    459e Vrouw     42:47    41:32   7,223    8:33

     

      460   D617  Natasja Breijer            Serooskerke Walchere  1974    460e Vrouw     42:47    41:33   7,220    8:33

     

      461   D201  Anita van Dieren           Kapelle               1964    461e Vrouw     42:49    41:11   7,285    8:33

     

      462   D301  Riana Snelders             Vlissingen            1972    462e Vrouw     42:49    42:41   7,029    8:33

     

      463   D171  Sabina Feijen              Hansweert             1975    463e Vrouw     42:50    41:35   7,214    8:34

     

      464   D121  Marleen Schipper           Kapelle               1969    464e Vrouw     42:50    41:35   7,214    8:34

     

      465    D71  Cindy De Nooijer           Oost-Souburg          1980    465e Vrouw     42:51    41:49   7,174    8:34

     

      466   D356  Linda van Leeuwen          Amersfoort            1967    466e Vrouw     42:53    41:24   7,246    8:34

     

      467   D307  Wendy van Iwaarden         Arnemuiden            1983    467e Vrouw     42:54    41:32   7,223    8:34

     

      468    D28  Ashley Hillebrand          Vlissingen            1992    468e Vrouw     42:55    42:31   7,056    8:35

     

      469   D158  Veronique Oele             Vlissingen            1985    469e Vrouw     42:55    41:36   7,212    8:35

     

      470   D376  Danielle de Kiewit         Oost-Souburg          1992    470e Vrouw     42:56    42:30   7,059    8:35

     

      471   D461  Samantha Thomas            Oost-Souburg          1995    471e Vrouw     42:56    42:30   7,059    8:35

     

      472   D485  Femke Boer                 Middelburg            1999    472e Vrouw     43:04    41:30   7,229    8:36

     

      473   D483  Judith Poppe               Middelburg            1999    473e Vrouw     43:05    41:31   7,226    8:37

     

      474   D357  Inge Siereveld             Colijnsplaat          1995    474e Vrouw     43:07    42:20   7,087    8:37

     

      475     D3  Cindy bruining-de Greef    Zwijndrecht           1980    475e Vrouw     43:08    42:34   7,048    8:37

     

      476   D516  Janneke Hage               Tholen                1968    476e Vrouw     43:21    43:06   6,961    8:40

     

      477   D475  Amber Veldhuizen           Vlissingen            1999    477e Vrouw     43:26    42:43   7,023    8:41

     

      478   D399  Renate Smit                Deventer              1975    478e Vrouw     43:28    42:24   7,075    8:41

     

      479   D758  Gabriele Pickartz          Krefeld (GER)         1957    479e Vrouw     43:29    43:15   6,936    8:41

     

      480   D750  Michaele Kloos             Schwerte (GER)        1967    480e Vrouw     43:38    42:19   7,089    8:43

     

      481   D134  Danielle Wagenaar          Goes                  1974    481e Vrouw     43:41    43:37   6,878    8:44

     

      482   D176  Carmen de Fouw             Vlissingen            1994    482e Vrouw     43:45    42:52   6,998    8:45

     

      483   D167  Stéphanie Depuydt          Vlissingen            1994    483e Vrouw     43:45    42:52   6,998    8:45

     

      484   D361  Marinka Fraanje-Koemans    Lewedorp              1977    484e Vrouw     43:52    43:34   6,886    8:46

     

      485    D11  Annemiek van Noort         Koudekerke            1980    485e Vrouw     43:55    42:27   7,067    8:47

     

      486    D31  Marjolein van Noort        Zoutelande            1978    486e Vrouw     43:56    42:28   7,064    8:47

     

      487   D588  Rayenne Zuurveld           's-Heer Arendskerke   1998    487e Vrouw     43:57    42:47   7,012    8:47

     

      488   D198  Delphine van Poelje        Vrouwenpolder         1990    488e Vrouw     43:57    42:35   7,045    8:47

     

      489   D595  Ljubica Meijer             Vlissingen            1980    489e Vrouw     43:59    43:30   6,897    8:47

     

      490   D111  Tina Christiaansen         Middelburg            1939    490e Vrouw     44:06    43:14   6,939    8:49

     

      491   D183  Inge Vogel                 Arnemuiden            1969    491e Vrouw     44:10    43:34   6,886    8:50

     

      492   D273  Gera Ventevogel            Arnemuiden            1967    492e Vrouw     44:11    43:34   6,886    8:50

     

      493    D25  Miranda Hoogesteger        Vlissingen            1979    493e Vrouw     44:11    43:41   6,868    8:50

     

      494   D709  Tara de Vriend             Vlissingen            1991    494e Vrouw     44:25    43:23   6,915    8:53

     

      495   D398  Laura Rouwhorst            Leusden               1989    495e Vrouw     44:26    42:53   6,996    8:53

     

      496   D372  Jacqueline Pronk           Renesse               1969    496e Vrouw     44:26    43:46   6,855    8:53

     

      497   D369  Joan Padmos                Noordwelle            1976    497e Vrouw     44:27    43:47   6,852    8:53

     

      498     D7  Carla Mol                  Emmeloord             1966    498e Vrouw     44:30    43:58   6,823    8:54

     

      499   D708  Wendy Slager               Kapelle               1994    499e Vrouw     44:30    43:30   6,897    8:54

     

      500   D260  Cynthia Nuijes             Hoogerheide           1994    500e Vrouw     44:30    42:53   6,996    8:54

     

     

     

    501    D50  Quinchy Vroomen            Vlissingen            1993    501e Vrouw     44:37    43:59   6,821    8:55

     

      502    D21  Elvira Koole               Vlissingen            1968    502e Vrouw     44:37    44:00   6,818    8:55

     

      503   D539  Yvonne Dekker              Oost-Souburg          1982    503e Vrouw     44:40    44:22   6,762    8:56

     

      504   D129  Esther van der Weele       Heinkenszand          1996    504e Vrouw     44:50    43:15   6,936    8:58

     

      505   D140  Milla van der Weele        Goes                  1998    505e Vrouw     44:50    43:15   6,936    8:58

     

      506   D503  Chantal Voet               's-Heerenhoek         2000    506e Vrouw     44:54    43:48   6,849    8:58

     

      507    D64  Chantal de Later           Oostkapelle           1993    507e Vrouw     44:54    43:47   6,852    8:58

     

      508   D308  Anita Lamper               Bergen op Zoom        1968    508e Vrouw     45:00    43:33   6,889    9:00

     

      509   D612  Marite Heiboer             Kruiningen            1996    509e Vrouw     45:39    44:23   6,759    9:07

     

      510   D613  Chantal Bartelds           Kruiningen            1997    510e Vrouw     45:40    44:25   6,754    9:08

     

      511   D744  Elise Van der Marel        Kats                  1999    511e Vrouw     45:43    45:13   6,635    9:08

     

      512   D734  Myrthe de Bruijn           Vlissingen            1994    512e Vrouw     45:59    44:37   6,724    9:11

     

      513   D705  Shenna van Iwaarden        Kloetinge             1989    513e Vrouw     46:10    45:52   6,541    9:14

     

      514   D736  Chantal Dees               Middelburg            1993    514e Vrouw     46:27    45:32   6,589    9:17

     

      515   D125  Yfke Semeijn               Middelburg            1974    515e Vrouw     46:32    46:10   6,498    9:18

     

      516   D222  Meta Booltink              Arnemuiden            1972    516e Vrouw     46:32    46:13   6,491    9:18

     

      517   D181  Paulien Moelker            Kloetinge             1971    517e Vrouw     46:32    46:12   6,494    9:18

     

      518   D675  Christine Akkerman         Kapelle               1969    518e Vrouw     46:33    45:55   6,534    9:18

     

      519    D84  Marjan Brouwer             Oost-Souburg          1965    519e Vrouw     47:06    45:35   6,581    9:25

     

      520   D244  Els Krijger                Baarn                 1956    520e Vrouw     47:44    47:13   6,354    9:32

     

      521   D252  Miranda Nuijes             Hoogerheide           1966    521e Vrouw     47:49    46:12   6,494    9:33

     

      522   D255  Ursula Nuijes              Hoogerheide           1998    522e Vrouw     47:49    46:11   6,496    9:33

     

      523    D65  Ylva de Smit               Yerseke               2000    523e Vrouw     47:54    46:12   6,494    9:34

     

      524   D707  Sanne Klijn                Hellevoetsluis        1994    524e Vrouw     48:04    47:59   6,252    9:36

     

      525   D425  Petra Louws                Aagtekerke            1970    525e Vrouw     48:23    47:33   6,309    9:40

     

      526   D377  Karin Daalhuizen           Aagtekerke            1974    526e Vrouw     48:24    47:35   6,305    9:40

     

      527   D191  Natasja Francke            Grijpskerke           1978    527e Vrouw     48:46    48:17   6,213    9:45

     

      528   D738  Dominique Riddersma        Middelburg            1986    528e Vrouw     49:05    46:12   6,494    9:49

     

      529   D417  Ilse Van Kleven            Middelburg            1993    529e Vrouw     49:42    48:03   6,243    9:56

     

      530   D420  Sabien Van Kleven          Middelburg            1994    530e Vrouw     49:42    48:03   6,243    9:56

     

      531   D254  Simone Jumelet             Vlissingen            2001    531e Vrouw     49:42    48:02   6,246    9:56

     

      532   D421  Angelika Becker            Kobern-Gondorf (GER)  1965    532e Vrouw     49:59    49:53   6,014    9:59

     

      533   D226  Trix van Buren             Velden                1954    533e Vrouw     52:15    51:29   5,827   10:27

     

      534  D1537  Eva Boonman                Dynamica              1981    534e Vrouw     53:59    53:09   5,644   10:47

     

      535   D113  Cora de Bruijn             Vlissingen            1969    535e Vrouw     55:31    54:14   5,532   11:06

     

      536  D1442  Tabitha van Boxtel         Vlissingen            1972    536e Vrouw     55:33    54:58   5,458   11:06

     

      537  D1531  Marije Besuijen            Middelburg            1978    537e Vrouw     57:45    56:48   5,282   11:33

     

      538  D1038  Janneke van den Bosch      Middelburg            1956    538e Vrouw   1:04:46  1:03:07   4,753   12:57

     

      539  D1055  Nanette Murre              Middelburg                    539e Vrouw   1:05:41  1:04:30   4,651   13:08