article
1.6473169
ZOUTELAND - En weer was Anjolie Engels de snelste over tien kilometer tijdens de Ladiesrun in Zoutelande.
Uitslagen Ladiesrun 10 kilometer
ZOUTELAND - En weer was Anjolie Engels de snelste over tien kilometer tijdens de Ladiesrun in Zoutelande.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/uitslagen-ladiesrun-10-kilometer-1.6473169
2016-09-30T18:58:16+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.6472325.1475251156!image/image-6472325.jpeg
Zoutelande,Kustmarathon,Anjolie Engels,Ladiesrun
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Uitslagen Ladiesrun 10 kilometer

Uitslagen Ladiesrun 10 kilometer

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ZOUTELAND - En weer was Anjolie Engels de snelste over tien kilometer tijdens de Ladiesrun in Zoutelande.

    De volledige uitslagenlijst van de Ladiesrun (10 kilometer) ziet er als volgt uit:

     

    Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km

    -----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------ -------

        1  D1893  Anjolie Engels Wisse       Middelburg            1976      1e Vrouw     41:06    41:06  14,599    4:06

        2   D572  Esther Platteeuw           Amsterdam             1992      2e Vrouw     42:23    42:23  14,157    4:14

        3  D1403  Carolien van de Kreeke     Dynamica              1974      3e Vrouw     42:47    42:46  14,030    4:16

        4  D1917  Frederique Versluijs       De Wielingen          1969      4e Vrouw     43:38    43:37  13,756    4:21

        5  D1221  Michelle Gimbrére          Den Bosch             1977      5e Vrouw     45:40    45:31  13,182    4:34

        6  D1891  Lisa Jobse                 Dynamica              1999      6e Vrouw     46:34    46:33  12,889    4:39

        7  D1613  Anouk Kerstens             Olympia Halsteren     1991      7e Vrouw     47:08    47:07  12,734    4:42

        8  D1564  Florentine van der Wind    Driebergen-Rijsenbur  1971      8e Vrouw     47:42    46:34  12,885    4:46

        9  D1541  Evelien van Sparrentak     Middelburg            1973      9e Vrouw     47:52    47:49  12,548    4:47

       10  D1093  Durby Pascual Colomer-Mei  Vlissingen            1976     10e Vrouw     47:52    47:49  12,548    4:47

       11  D1437  Mariska Boone              Vlissingen            1972     11e Vrouw     47:58    47:55  12,522    4:47

       12  D1337  Linda de Groot             's-Heerenhoek         1980     12e Vrouw     48:01    47:57  12,513    4:48

       13  D1846  Monica Sanderse            Vlissingen            1982     13e Vrouw     48:16    47:55  12,522    4:49

       14  D1265  Lisa van turnhout          Steenbergen Nb        1994     14e Vrouw     48:42    48:30  12,371    4:52

       15  D1271  Stephanie Vermeulen        Dynamica              1987     15e Vrouw     48:58    48:56  12,262    4:53

       16  D1125  Paméla Nieuwenhuize        Yerseke               1986     16e Vrouw     49:01    48:58  12,253    4:54

       17  D1240  Jenny de Nooijer           Middelburg            1966     17e Vrouw     49:10    49:07  12,216    4:55

       18  D1185  Nelleke Baldé              Grijpskerke           1993     18e Vrouw     49:13    49:06  12,220    4:55

       19  D1428  Machteld Verdaasdonk       Spado                 1969     19e Vrouw     49:14    49:12  12,195    4:55

       20  D1718  Elvera Boogaard            Grijpskerke           1987     20e Vrouw     49:30    49:20  12,162    4:57

       21  D1140  Renate de Reus             Vlissingen            1991     21e Vrouw     49:34    49:23  12,150    4:57

       22  D1342  Ineke Dekker               Veere                 1964     22e Vrouw     49:45    49:41  12,076    4:58

       23  D1381  Nicole Spruit              Veldhoven             1970     23e Vrouw     50:04    49:52  12,032    5:00

       24  D1002  Kim van Dijke              Oost-Souburg          1982     24e Vrouw     50:11    50:00  12,000    5:01

       25  D1046  Jil Geluk                  Olympia Halsteren     1988     25e Vrouw     50:16    49:47  12,052    5:01

       26  D1233  Iris Francke               Grijpskerke           1994     26e Vrouw     50:24    50:21  11,917    5:02

       27  D1480  Annet van de Kreke         Oost-Souburg          1969     27e Vrouw     50:28    50:24  11,905    5:02

       28  D1740  Annemieke Doomen           THOR                  1980     28e Vrouw     50:42    50:25  11,901    5:04

       29  D1148  Erna van Dort              Domburg               1966     29e Vrouw     50:42    50:21  11,917    5:04

       30  D1298  Chantal Hofstra            Middelburg            1989     30e Vrouw     50:45    50:24  11,905    5:04

       31  D1134  Mieke van Dort             Delft                 1991     31e Vrouw     50:46    50:25  11,901    5:04

       32  D1665  Corina Cijvat              Vlissingen            1968     32e Vrouw     50:59    50:32  11,873    5:05

       33  D1030  Rian de Vlieger            Lewedorp              1970     33e Vrouw     51:09    51:02  11,757    5:06

       34  D1250  Corina van de Wege         Philippine            1964     34e Vrouw     51:12    51:05  11,746    5:07

       35  D1725  Kuneke Kromeich            Middelburg            1972     35e Vrouw     51:14    51:12  11,719    5:07

       36  D1715  Anouk Tramper              avVN                  1992     36e Vrouw     51:16    51:10  11,726    5:07

       37  D1788  Linda Siebons              Arnemuiden            1976     37e Vrouw     51:38    51:31  11,647    5:09

       38  D1360  Arantza Van zweeden        Middelburg            1993     38e Vrouw     51:39    51:37  11,624    5:09

       39  D1446  Petra Nieuwkerk-Minnaar    Koudekerke            1970     39e Vrouw     51:52    51:50  11,576    5:11

       40  D1892  Carla Gubbels              Tegelen               1966     40e Vrouw     52:08    51:49  11,579    5:12

       41  D1203  Aafje Van Remoortere       Biervliet             1977     41e Vrouw     52:10    51:06  11,742    5:13

       42  D1087  Marouschka Rijnhout        Terneuzen             1978     42e Vrouw     52:22    52:07  11,513    5:14

       43  D1890  Ilona Sonke                AV '56                1986     43e Vrouw     52:24    52:13  11,491    5:14

       44  D1039  Wendy van de Velde         De Wielingen          1993     44e Vrouw     52:33    52:20  11,465    5:15

       45  D1379  Astrid Willemsen           Velden                1971     45e Vrouw     52:44    52:29  11,432    5:16

       46  D1752  Lisa Pieters               Kapelle               1997     46e Vrouw     52:46    52:42  11,385    5:16

       47  D1768  Shirley de Graaff          Vlissingen            1966     47e Vrouw     52:46    52:35  11,410    5:16

       48  D1771  Paola van de Velde         Serooskerke Walchere  1994     48e Vrouw     52:48    52:38  11,400    5:16

       49  D1418  Marly van Neerbos          Heerle                1968     49e Vrouw     52:51    52:46  11,371    5:17

       50  D1450  Bianca Steijn              AV '56                1993     50e Vrouw     53:01    52:28  11,436    5:18

     

       51  D1647  Esther Noteboom            Heinkenszand          1994     51e Vrouw     53:01    52:28  11,436    5:18

       52  D1772  Melanie de Bruijn          Oostkapelle           1992     52e Vrouw     53:04    52:56  11,335    5:18

       53  D1091  Marieke van Riet           Middelburg            1974     53e Vrouw     53:12    52:52  11,349    5:19

       54  D1336  Ans van Veenendaal-Kocken  Loopgroep Aart Stigt  1953     54e Vrouw     53:13    52:49  11,360    5:19

       55  D1200  Samantha Suurmond          Vlissingen            1987     55e Vrouw     53:17    52:55  11,339    5:19

       56  D1887  Evelien Capello            's-Heerenhoek         1988     56e Vrouw     53:21    53:13  11,275    5:20

       57  D1633  Suzanne Van Elsacker       Middelburg            1990     57e Vrouw     53:28    53:15  11,268    5:20

       58  D1109  Sylvia Mollet              Hansweert             1992     58e Vrouw     53:34    53:29  11,218    5:21

       59  D1184  Noor Schulting             Middelburg            1977     59e Vrouw     53:37    53:28  11,222    5:21

       60  D1065  Elise Stroo                Kruiningen            1986     60e Vrouw     53:39    53:10  11,285    5:21

       61  D1901  Klaaske Boeve              Moordrecht            1985     61e Vrouw     53:42    53:30  11,215    5:22

       62  D1214  Lisa Davidse               Middelburg            1998     62e Vrouw     53:43    53:41  11,177    5:22

       63  D1068  Marianne Knijff            Scheldesport          1961     63e Vrouw     53:44    53:37  11,191    5:22

       64  D1670  Jessica Meulmeester        Arnemuiden            1997     64e Vrouw     53:49    53:46  11,159    5:22

       65  D1230  Birgit Van Bockxmeer       Zonnemaire            1975     65e Vrouw     53:52    53:31  11,211    5:23

       66  D1866  Colinda Bijnagte           Sint-Maartensdijk     1975     66e Vrouw     53:52    53:24  11,236    5:23

       67  D1599  Ruth deurloo               Vrouwenpolder         1979     67e Vrouw     54:00    53:47  11,156    5:24

       68  D1346  Leanne De Vos              Arnemuiden            1979     68e Vrouw     54:12    54:00  11,111    5:25

       69  D1264  Saskia Dieleman            Middelburg            1975     69e Vrouw     54:26    54:07  11,087    5:26

       70  D1080  Saskia Dankaart-de Visser  Axel                  1972     70e Vrouw     54:28    53:37  11,191    5:26

       71  D1364  Christel van de Venne      Velden                1974     71e Vrouw     54:32    54:17  11,053    5:27

       72  D1676  Nellie Blom                Burgh-Haamstede       1954     72e Vrouw     54:34    54:21  11,040    5:27

       73  D1818  Ilse van de Velde          Serooskerke Walchere  1996     73e Vrouw     54:38    54:28  11,016    5:27

       74  D1664  Nicole Serrarens           Sint Jansteen         1971     74e Vrouw     54:44    54:14  11,063    5:28

       75  D1432  Ilona Dieleman             De Wielingen          1981     75e Vrouw     54:44    53:35  11,198    5:28

       76  D1391  Suus Duerink               Terneuzen             1959     76e Vrouw     54:47    54:40  10,976    5:28

       77  D1023  Manon van Dieren           Wilhelminadorp        1997     77e Vrouw     55:06    54:53  10,932    5:30

       78  D1506  Razita de Jonge            Vlissingen            1994     78e Vrouw     55:09    54:40  10,976    5:30

       79  D1279  Jeannette Willemse         Dynamica              1969     79e Vrouw     55:10    54:58  10,916    5:31

       80  D1857  Louise de Waal             Wemeldinge            1995     80e Vrouw     55:10    54:52  10,936    5:31

       81  D1849  Gisela Buteijn             Nieuwdorp Zld         1986     81e Vrouw     55:10    55:09  10,879    5:31

       82  D1326  Nicolette Versluis         Middelburg            1982     82e Vrouw     55:10    55:08  10,883    5:31

       83  D1329  Patricia Brakman           Middelburg            1984     83e Vrouw     55:11    54:38  10,982    5:31

       84  D1365  Nadia Bleyenberg           Nieuw Namen           1988     84e Vrouw     55:12    55:08  10,883    5:31

       85  D1899  Willy Moerland             Olympia Halsteren     1964     85e Vrouw     55:13    54:45  10,959    5:31

       86  D1314  Karlijn Allewijn           Krabbendijke          1998     86e Vrouw     55:16    55:11  10,873    5:31

       87  D1312  Cobi Louwerse              Veere                 1961     87e Vrouw     55:20    55:11  10,873    5:32

       88  D1690  Anne Krijger               Amsterdam             1993     88e Vrouw     55:27    55:02  10,902    5:32

       89  D1617  Paulette de Kraker         Dynamica              1975     89e Vrouw     55:28    55:14  10,863    5:32

       90  D1331  Annelien Bij de Vaate      Serooskerke           1968     90e Vrouw     55:29    55:23  10,834    5:32

       91  D1152  Marlies Hulsteijn          Grijpskerke           1977     91e Vrouw     55:30    55:22  10,837    5:33

       92  D1812  Roxanne Machielse          Goes                  1988     92e Vrouw     55:36    54:44  10,962    5:33

       93  D1186  Henrike Blokpoel-Leendert  Dynamica              1987     93e Vrouw     55:41    55:36  10,791    5:34

       94  D1653  Lien Lauret                Middelburg            1980     94e Vrouw     55:43    55:11  10,873    5:34

       95  D1764  Corine de Jonge            Scheldesport          1988     95e Vrouw     55:46    55:40  10,778    5:34

       96  D1762  Lisette van Ederen         Krabbendijke          1993     96e Vrouw     55:48    54:47  10,952    5:34

       97  D1874  Radica Stekic              Vlissingen            1973     97e Vrouw     55:49    54:57  10,919    5:34

       98  D1840  Anette Schneweis           Grävenwiesbach (GER)  1967     98e Vrouw     55:58    55:09  10,879    5:35

       99  D1584  Manouk Remijn              Ovezande              1994     99e Vrouw     55:59    55:25  10,827    5:35

      100  D1402  Christianne Duvekot        Vrouwenpolder         1968    100e Vrouw     55:59    55:50  10,746    5:35

     

      101  D1153  Chantal van de Guchte-koo  Renesse               1975    101e Vrouw     56:02    55:48  10,753    5:36

      102  D1260  Mirella de Kam             Middelburg            1978    102e Vrouw     56:12    56:02  10,708    5:37

      103  D1460  Saskia Schouw              Heinkenszand          1974    103e Vrouw     56:17    55:58  10,721    5:37

      104  D1861  Liseth Steendijk           Nieuwerkerk           1982    104e Vrouw     56:18    56:11  10,679    5:37

      105  D1407  Roos Westerweel            Kattendijke           1981    105e Vrouw     56:20    55:37  10,788    5:38

      106  D1228  Jacqueline Maas            De Wielingen          1967    106e Vrouw     56:22    55:13  10,866    5:38

      107  D1322  Iris Hahn-Meuldijk         Zierikzee             1975    107e Vrouw     56:24    56:01  10,711    5:38

      108  D1573  Marjelle Jacobsen          Serooskerke Walchere  1996    108e Vrouw     56:26    55:42  10,772    5:38

      109  D1574  Lisanne Jacobsen           Serooskerke Walchere  1996    109e Vrouw     56:26    55:42  10,772    5:38

      110  D1726  Simone De Wolf             Sint-Maartensdijk     1980    110e Vrouw     56:26    56:21  10,648    5:38

      111  D1710  Jessica Goossens           Vlissingen            1987    111e Vrouw     56:32    56:20  10,651    5:39

      112  D1211  Sonja Verstraeten          Veldhoven             1972    112e Vrouw     56:36    56:24  10,638    5:39

      113  D1074  Monique Pieterse           Oost-Souburg          1979    113e Vrouw     56:37    56:25  10,635    5:39

      114  D1593  Ineke Wentzel              Nunspeet              1958    114e Vrouw     56:38    56:14  10,670    5:39

      115  D1371  Monique van der Meijden    Dynamica              1964    115e Vrouw     56:40    56:29  10,623    5:40

      116  D1119  Katinka van den Broeke     Middelburg            1973    116e Vrouw     56:41    56:38  10,594    5:40

      117  D1514  Corinne Maertens - Haeck   De Wielingen          1979    117e Vrouw     56:49    55:40  10,778    5:40

      118  D1018  Sharon Landman             Burgh-Haamstede       1981    118e Vrouw     56:51    56:37  10,598    5:41

      119  D1471  Jolanda van Keulen         Middelburg            1971    119e Vrouw     56:53    56:46  10,570    5:41

      120  D1003  Anniek de RijckSerraren  Sint Jansteen         1967    120e Vrouw     56:56    56:26  10,632    5:41

      121  D1071  Mirjam van der Heide       Nieuwdorp Zld         1985    121e Vrouw     57:00    56:51  10,554    5:42

      122  D1354  Sylvia van der Weide       Oost-Souburg          1976    122e Vrouw     57:05    56:55  10,542    5:42

      123  D1085  Indy Josiasse              Vlissingen            2001    123e Vrouw     57:08    56:40  10,588    5:42

      124  D1895  Willemien Gijsbers         Deurne                1957    124e Vrouw     57:09    56:36  10,601    5:42

      125  D1189  Annemiek de Die            Terneuzen             1963    125e Vrouw     57:11    56:23  10,641    5:43

      126  D1197  Carolien Steijn            Kwadendamme           1964    126e Vrouw     57:26    56:39  10,591    5:44

      127  D1388  Juliette Kohlmeyer         Witten (GER)          1981    127e Vrouw     57:27    56:21  10,648    5:44

      128  D1256  Jolanda van der Laan       Oosterland            1973    128e Vrouw     57:28    57:17  10,474    5:44

      129  D1027  Annemieke de Looff         Colijnsplaat          1987    129e Vrouw     57:28    56:56  10,539    5:44

      130  D1773  Tamara Sterkenburg         Middelburg            1983    130e Vrouw     57:32    57:24  10,453    5:45

      131  D1822  Marije Kalsbeek            Middelburg            1985    131e Vrouw     57:32    57:22  10,459    5:45

      132  D1518  Tianda Donker Curtius      De Wielingen          1994    132e Vrouw     57:33    56:22  10,645    5:45

      133  D1505  Marjolein Stoutjesdijk-Kl  Sint-Maartensdijk     1980    133e Vrouw     57:40    57:15  10,480    5:46

      134  D1632  Angelique Wouters          Middelburg            1980    134e Vrouw     57:42    56:36  10,601    5:46

      135  D1445  Ineke Tempelaar            Dynamica              1957    135e Vrouw     57:43    57:17  10,474    5:46

      136  D1530  Leenke van Haaften         Nijmegen              1980    136e Vrouw     57:49    57:19  10,468    5:46

      137  D1350  Gerry Trimpe               Heinkenszand          1976    137e Vrouw     57:49    57:28  10,441    5:46

      138  D1009  Louise de Pooter           Middelburg            1985    138e Vrouw     57:50    57:26  10,447    5:47

      139  D1441  Jantine Bezemer            Arnemuiden            1965    139e Vrouw     57:52    57:48  10,381    5:47

      140  D1582  Mariska van der Veen       Leiden                1994    140e Vrouw     57:52    56:31  10,616    5:47

      141  D1192  Marinde Matthijsse         Grijpskerke           1982    141e Vrouw     57:53    57:26  10,447    5:47

      142  D1607  Sandra Jobse               Oud-Vossemeer         1971    142e Vrouw     57:55    56:31  10,616    5:47

      143  D1097  Cathelijne Moison          's-Heerenhoek         1978    143e Vrouw     57:56    57:48  10,381    5:47

      144  D1061  Naomi Franke               Middelburg            1990    144e Vrouw     57:57    57:48  10,381    5:47

      145  D1851  Larisa Balog               Koudekerke            1988    145e Vrouw     58:03    57:25  10,450    5:48

      146  D1867  Yvonne Eckhardt            Nieuwdorp Zld         1978    146e Vrouw     58:06    57:39  10,408    5:48

      147  D1755  Mariska Schaeffer          Oostkapelle           1991    147e Vrouw     58:06    57:08  10,502    5:48

      148  D1907  Sabina Willeke             Middelburg                    148e Vrouw     58:09    58:01  10,342    5:48

      149  D1103  Saskia van der Maas        Oosterland            1969    149e Vrouw     58:10    58:04  10,333    5:49

      150  D1323  Toos van Belzen            Utrecht               1961    150e Vrouw     58:21    58:01  10,342    5:50

     

      151  D1608  Patricia van Donzel        Breda                 1964    151e Vrouw     58:22    57:34  10,423    5:50

      152  D1380  Hilde Meulenberg           AV '56                1979    152e Vrouw     58:27    57:40  10,405    5:50

      153  D1754  Marieke van Bloppoel       Sint-Maartensdijk     1988    153e Vrouw     58:28    57:58  10,351    5:50

      154  D1167  Elly Boomman - de Jonge    Nieuwdorp Zld         1964    154e Vrouw     58:30    58:10  10,315    5:51

      155  D1066  Liesbeth Kazen             Hardinxveld-Giessend  1953    155e Vrouw     58:31    57:25  10,450    5:51

      156  D1122  Christian Kouijzer         Hulst                 1965    156e Vrouw     58:31    57:13  10,486    5:51

      157  D1499  Wietske Kloosterboer       Vlissingen            1989    157e Vrouw     58:32    58:18  10,292    5:51

      158  D1411  Marjolein Mol              Kapelle               1968    158e Vrouw     58:32    58:00  10,345    5:51

      159  D1382  Desley Sulkers             Oost-Souburg          1996    159e Vrouw     58:36    58:19  10,289    5:51

      160  D1828  Carla Arts                 Venlo                 1984    160e Vrouw     58:36    58:12  10,309    5:51

      161  D1501  Lydia van den Bosch        Koudekerke            1982    161e Vrouw     58:38    57:59  10,348    5:51

      162  D1174  Katja Brodda               Aachen (GER)          1978    162e Vrouw     58:41    57:52  10,369    5:52

      163  D1839  Yim Mee Pang               's-Gravenhage         1972    163e Vrouw     58:42    58:31  10,253    5:52

      164  D1168  Esmee Wijkhuis             Nieuw- en Sint Joosl  2001    164e Vrouw     58:42    58:20  10,286    5:52

      165  D1172  Sacha Langemaire           Nieuw- en Sint Joosl  2000    165e Vrouw     58:43    58:19  10,289    5:52

      166  D1309  Renske Allewijn            Krabbendijke          1993    166e Vrouw     58:44    58:41  10,224    5:52

      167  D1529  Elza van Alphen            Spado                 1962    167e Vrouw     58:46    57:53  10,366    5:52

      168  D1644  Catharina Vaane            Middelburg            1987    168e Vrouw     58:48    58:32  10,251    5:52

      169  D1392  Michèlle Kebapci-de Bruij  Vrouwenpolder         1984    169e Vrouw     58:49    58:44  10,216    5:52

      170  D1560  Annelies Mesu              Dynamica              1963    170e Vrouw     58:50    58:46  10,210    5:53

      171  D1860  Marja Hofman               Terneuzen             1969    171e Vrouw     58:55    58:07  10,324    5:53

      172  D1871  Karin van Ballekom         Schijndel             1966    172e Vrouw     58:55    58:39  10,230    5:53

      173  D1592  Ingrid de Visser           Loopgroep Wijbosch    1967    173e Vrouw     58:56    58:39  10,230    5:53

      174  D1658  Amber Toutenhoofd          Goes                  1998    174e Vrouw     58:56    58:36  10,239    5:53

      175  D1596  Rosan Boonman              Goes                  1986    175e Vrouw     58:58    58:35  10,242    5:53

      176  D1307  Laura de Ridder            Middelburg            1970    176e Vrouw     58:59    58:42  10,221    5:53

      177  D1048  Marjan Boogaard            Middelburg            1966    177e Vrouw     59:02    58:52  10,193    5:54

      178  D1193  Marjon ten Heggeler-Bliek  Oud-Beijerland        1974    178e Vrouw     59:02    58:49  10,201    5:54

      179  D1278  Amy van der Luit           Oegstgeest            1991    179e Vrouw     59:06    58:20  10,286    5:54

      180  D1735  Anita van der Poel         Yerseke               1992    180e Vrouw     59:09    58:40  10,227    5:54

      181  D1110  Cindy De Wee               Yerseke               1974    181e Vrouw     59:12    58:45  10,213    5:55

      182  D1327  Hanneke de Danschutter     Middelburg            1988    182e Vrouw     59:12    59:01  10,167    5:55

      183  D1737  Sofie Bilstra              Gorinchem             1996    183e Vrouw     59:20    58:07  10,324    5:56

      184  D1556  Joke van Hemert            Nieuwdorp Zld         1957    184e Vrouw     59:23    59:04  10,158    5:56

      185  D1553  Ilja Van den Bos           Middelburg            1973    185e Vrouw     59:25    58:11  10,312    5:56

      186  D1393  Vivian Kloet               Zierikzee             1979    186e Vrouw     59:26    59:01  10,167    5:56

      187  D1079  Jacqueline Willemsen       Middelburg            1989    187e Vrouw     59:27    58:44  10,216    5:56

      188  D1316  Géa Van den Elsen          Veenendaal            1968    188e Vrouw     59:29    58:49  10,201    5:56

      189  D1357  Elly van den Broeke        Oost-Souburg          1955    189e Vrouw     59:29    59:19  10,115    5:56

      190  D1876  Anne van de Swaluw         Kwadendamme           1993    190e Vrouw     59:30    58:34  10,245    5:57

      191  D1047  Dominique Kolk de Doelder  Oud-Vossemeer         1978    191e Vrouw     59:30    59:08  10,147    5:57

      192  D1311  Nadine Louwerse            Middelburg            1988    192e Vrouw     59:32    59:24  10,101    5:57

      193  D1246  Dorien van Impelen         Middelburg            1958    193e Vrouw     59:32    58:19  10,289    5:57

      194  D1594  Samantha van Doorn         Scheldesport          1987    194e Vrouw     59:32    59:25  10,098    5:57

      195  D1137  Esther Brouwer             Vlissingen            1969    195e Vrouw     59:33    59:28  10,090    5:57

      196  D1576  Noa Nijland                Borculo               2000    196e Vrouw     59:33    59:07  10,149    5:57

      197  D1007  Marion Richard             Zoutelande            1985    197e Vrouw     59:35    58:45  10,213    5:57

      198  D1078  Sandra van Dorsselaer      Hulst                 1967    198e Vrouw     59:35    58:19  10,289    5:57

      199  D1034  Loretta Dominicus          Koudekerke            1976    199e Vrouw     59:35    59:15  10,127    5:57

      200  D1709  Christa Burger             Middelburg            1982    200e Vrouw     59:39    59:36  10,067    5:57

      201  D1883  Joyce Klap                 Goes                  1970    201e Vrouw     59:41    59:15  10,127    5:58

      202  D1751  Sandra Barentsen           Middelburg            1976    202e Vrouw     59:43    58:49  10,201    5:58

      203  D1011  Lianne in de Weij          Rilland               1967    203e Vrouw     59:47    59:21  10,110    5:58

      204  D1855  Andrea de Winkel-Koehof    Spirit Oud Beijerlan  1958    204e Vrouw     59:48    59:29  10,087    5:58

      205  D1385  Fabilola Shajarati         Koudekerke            1983    205e Vrouw     59:48    58:44  10,216    5:58

      206  D1423  Linda Klaassen             Middelburg            1974    206e Vrouw     59:53    59:12  10,135    5:59

      207  D1570  Djieuwke Verseput          Driebergen-Rijsenbur  1967    207e Vrouw     59:59    58:51  10,195    5:59

      208  D1712  Anita van Sluijs-Jasperse  Vlissingen            1970    208e Vrouw   1:00:05    59:36  10,067    6:00

      209  D1201  Annelies Blaas             Koudekerke            1963    209e Vrouw   1:00:10    59:45  10,042    6:01

      210  D1266  Ina Willemse               Zoutelande            1966    210e Vrouw   1:00:13  1:00:09   9,975    6:01

      211  D1058  Annick Helsen              Lommel (BEL)          1978    211e Vrouw   1:00:14    59:34  10,073    6:01

      212  D1533  Petra Verwey               Nijmegen              1967    212e Vrouw   1:00:15  1:00:01   9,997    6:01

      213  D1377  Ellen Gijsen               Venlo                 1981    213e Vrouw   1:00:15    59:45  10,042    6:01

      214  D1292  Joke Dees                  Heinkenszand          1965    214e Vrouw   1:00:16  1:00:05   9,986    6:01

      215  D1532  Jeantine Traas-Bouwman     Heinkenszand          1974    215e Vrouw   1:00:18  1:00:03   9,992    6:01

      216  D1542  Liesbeth Hoefkens          Grijpskerke           1967    216e Vrouw   1:00:18  1:00:13   9,964    6:01

      217  D1059  Sylvia Duinhouwer          Kapelle               1974    217e Vrouw   1:00:19  1:00:14   9,961    6:01

      218  D1606  Marnel van der Kolk        Oud-Beijerland        1975    218e Vrouw   1:00:19    59:46  10,039    6:01

      219  D1263  Myra Latuheru              Middelburg            1971    219e Vrouw   1:00:19    59:53  10,019    6:01

      220  D1028  Jodie Vogel                Middelburg            1989    220e Vrouw   1:00:22    59:40  10,056    6:02

      221  D1527  Tamara Bakker              Vogelwaarde           1970    221e Vrouw   1:00:23  1:00:04   9,989    6:02

      222  D1044  Sophie Willeboordse        Vrouwenpolder         1990    222e Vrouw   1:00:24    59:53  10,019    6:02

      223  D1063  Laura Peeters              Vrouwenpolder         1992    223e Vrouw   1:00:24    59:54  10,017    6:02

      224  D1622  Laila Heshof               Steenbergen Nb        1969    224e Vrouw   1:00:25  1:00:02   9,994    6:02

      225  D1803  Pien Westmaas              's-Heer Hendrikskind  1989    225e Vrouw   1:00:25    59:55  10,014    6:02

      226  D1804  Linda Westmaas             's-Heer Hendrikskind  1962    226e Vrouw   1:00:25    59:55  10,014    6:02

      227  D1008  Anouska van Damme          Clinge                1992    227e Vrouw   1:00:26    59:22  10,107    6:02

      228  D1272  Marjolein Mesie            Zoutelande            1968    228e Vrouw   1:00:30  1:00:25   9,931    6:03

      229  D1107  Marjan De Schipper         Middelburg            1974    229e Vrouw   1:00:30  1:00:11   9,970    6:03

      230  D1101  Simone Courtin             Kloetinge             1998    230e Vrouw   1:00:38  1:00:26   9,928    6:03

      231  D1013  Chantal de Jager           Heinkenszand          1993    231e Vrouw   1:00:40    59:22  10,107    6:04

      232  D1222  Denise Strobos             Vrouwenpolder         1989    232e Vrouw   1:00:41  1:00:19   9,947    6:04

      233  D1257  Simonne van turnhout       Steenbergen Nb        1966    233e Vrouw   1:00:47  1:00:36   9,901    6:04

      234  D1166  Janine Heijboer Hubregtse  Zierikzee             1970    234e Vrouw   1:00:49  1:00:28   9,923    6:04

      235  D1707  Karin Verdel               Groenekan             1964    235e Vrouw   1:00:51    59:38  10,061    6:05

      236  D1673  Marian Putter              Hendrik Ido Ambacht   1970    236e Vrouw   1:00:53    59:51  10,025    6:05

      237  D1098  Saskia Rooze               Kapelle               1976    237e Vrouw   1:00:53  1:00:21   9,942    6:05

      238  D1856  Diane Meinster             Spirit Oud Beijerlan  1967    238e Vrouw   1:00:55  1:00:36   9,901    6:05

      239  D1763  Dominique Westerterp       Middelburg            1977    239e Vrouw   1:00:56  1:00:05   9,986    6:05

      240  D1731  Carolien Kortenoeven       Steenbergen Nb        1977    240e Vrouw   1:01:01  1:00:38   9,896    6:06

      241  D1179  Linda Houtekamer           Nisse                 1979    241e Vrouw   1:01:05  1:01:00   9,836    6:06

      242  D1359  Dyanne Dorst               Oosterland            1972    242e Vrouw   1:01:07  1:01:00   9,836    6:06

      243  D1525  Pauliende de Klerk         Nieuw- en Sint Joosl  1953    243e Vrouw   1:01:11  1:00:53   9,855    6:07

      244  D1353  Jacolien De Visser         Middelburg            1968    244e Vrouw   1:01:12  1:00:31   9,915    6:07

      245  D1369  Ines Paulus                Middelburg            1970    245e Vrouw   1:01:13  1:00:46   9,874    6:07

      246  D1032  Sanne van der Schoot       Middelburg            1979    246e Vrouw   1:01:15  1:00:44   9,879    6:07

      247  D1291  Jeltina Stevels            Middelburg            1969    247e Vrouw   1:01:19  1:00:50   9,863    6:07

      248  D1916  Joy van der Klooster       Utrecht               1986    248e Vrouw   1:01:21  1:01:03   9,828    6:08

      249  D1577  Mieke van 't Westende      Kwadendamme           1989    249e Vrouw   1:01:24  1:01:01   9,833    6:08

      250   D768  Simone ten Hacken          Oost-Souburg          1984    250e Vrouw   1:01:25  1:01:12   9,804    6:08

     

      251  D1229  Anita Verkoeijen           Middelburg            1984    251e Vrouw   1:01:26  1:01:02   9,831    6:08

      252  D1852  Carla Van den Berg         Spirit Oud Beijerlan  1961    252e Vrouw   1:01:29  1:01:12   9,804    6:08

      253  D1698  Claudia Gierling           Brüggen (GER)         1967    253e Vrouw   1:01:34  1:01:00   9,836    6:09

      254  D1625  Annemieke Bregman          Driebergen-Rijsenbur  1971    254e Vrouw   1:01:35  1:00:25   9,931    6:09

      255  D1158  Femke de Nooijer           Vlissingen            1977    255e Vrouw   1:01:36  1:00:42   9,885    6:09

      256  D1190  Miranda Weug               Vlissingen            1969    256e Vrouw   1:01:37  1:00:42   9,885    6:09

      257  D1842  Karin Pauw                 Terneuzen             1978    257e Vrouw   1:01:37  1:01:20   9,783    6:09

      258  D1384  Nomie Sulkers              Oost-Souburg          1999    258e Vrouw   1:01:38  1:01:20   9,783    6:09

      259  D1677  Emmelie van de Linde       Middelburg            1990    259e Vrouw   1:01:43  1:01:10   9,809    6:10

      260  D1648  Anja Jansen                Terneuzen             1974    260e Vrouw   1:01:44  1:01:28   9,761    6:10

      261  D1242  Antoinette Barbé           Yerseke               1974    261e Vrouw   1:01:45  1:01:17   9,791    6:10

      262  D1259  Marleen De Mot             Yerseke               1972    262e Vrouw   1:01:45  1:01:17   9,791    6:10

      263  D1045  Janine de Witte            Serooskerke Walchere  1978    263e Vrouw   1:01:45  1:00:40   9,890    6:10

      264  D1820  Anne-Marieke Schillings    Utrecht               1960    264e Vrouw   1:01:51  1:00:49   9,866    6:11

      265  D1659  Kim Barentsen              Oost-Souburg          1993    265e Vrouw   1:01:52  1:00:43   9,882    6:11

      266  D1416  Debbie Adriaensen          Vlissingen            1974    266e Vrouw   1:01:54  1:01:37   9,738    6:11

      267  D1220  Sonet Vermaire-Louw        Vlissingen            1962    267e Vrouw   1:01:55  1:01:29   9,759    6:11

      268  D1394  Marjan Mistiaen            De Wielingen          1982    268e Vrouw   1:01:56  1:00:45   9,877    6:11

      269  D1650  Stefanie Lindacher         Middelburg            1984    269e Vrouw   1:01:57  1:00:41   9,887    6:11

      270  D1297  Manon Soukup               Koudekerke            2000    270e Vrouw   1:02:00  1:01:45   9,717    6:12

      271  D1782  Tamara Wabeke              Dordrecht             1992    271e Vrouw   1:02:05  1:01:20   9,783    6:12

      272  D1854  Annemarie Blom-Kooman      Rotterdam Atletiek    1991    272e Vrouw   1:02:06  1:01:33   9,748    6:12

      273  D1838  Irma Broos                 Roosendaal            1963    273e Vrouw   1:02:07  1:01:08   9,815    6:12

      274  D1865  Suzanne Kraan              AV '56                1971    274e Vrouw   1:02:11  1:01:24   9,772    6:13

      275  D1015  Nikki gillissen            Middelburg            1999    275e Vrouw   1:02:14  1:01:28   9,761    6:13

      276  D1176  Mariska de Leeuw           's-Heer Hendrikskind  1977    276e Vrouw   1:02:14  1:01:33   9,748    6:13

      277  D1841  Debbie Pauw                Terneuzen             1984    277e Vrouw   1:02:14  1:01:58   9,683    6:13

      278  D1686  Eline Broker               Utrecht               1992    278e Vrouw   1:02:15  1:01:08   9,815    6:13

      279  D1558  Marleen De Rechter         Nieuw Namen           1968    279e Vrouw   1:02:17  1:01:00   9,836    6:13

      280  D1640  Eline Van Es               Goes                  1993    280e Vrouw   1:02:19  1:02:15   9,639    6:13

      281  D1819  Ans Assink                 AVA '70               1955    281e Vrouw   1:02:20  1:01:42   9,724    6:14

      282  D1595  Lenneke de Graaf           Zierikzee             1980    282e Vrouw   1:02:26  1:01:37   9,738    6:14

      283  D1052  Danielle Vermeule          Kloetinge             1981    283e Vrouw   1:02:28  1:01:32   9,751    6:14

      284  D1141  Jorien Boidin-de Die       De Wielingen          1959    284e Vrouw   1:02:30  1:01:19   9,785    6:15

      285  D1177  Lilian de Bruijn           Vrouwenpolder         1967    285e Vrouw   1:02:31  1:01:50   9,704    6:15

      286  D1688  Liesbeth Smulders          Utrecht               1956    286e Vrouw   1:02:36  1:01:21   9,780    6:15

      287  D1801  Anita Bouma                Harderwijk            1977    287e Vrouw   1:02:41  1:01:55   9,690    6:16

      288  D1627  Ruth Kas                   Arnemuiden            1975    288e Vrouw   1:02:42  1:02:38   9,580    6:16

      289  D1042  Heidy Visser               Eindhoven             1977    289e Vrouw   1:02:42  1:02:05   9,664    6:16

      290  D1022  Marjolein Witteveen        Bergen op Zoom        1979    290e Vrouw   1:02:46  1:02:02   9,672    6:16

      291  D1049  Nelie Bliek-Louws          Zoutelande            1952    291e Vrouw   1:02:49  1:02:36   9,585    6:16

      292  D1383  Maryska Nastaly            Vlissingen            1954    292e Vrouw   1:02:51  1:02:05   9,664    6:17

      293  D1448  Cecile Mullaert-Kinds      Biervliet             1951    293e Vrouw   1:02:52  1:01:36   9,740    6:17

      294  D1092  Jinty Kleinepier           Zoutelande            1978    294e Vrouw   1:02:56  1:02:18   9,631    6:17

      295  D1199  Vivian Geelhoed            Nieuwdorp Zld         1985    295e Vrouw   1:02:56  1:01:55   9,690    6:17

      296  D1205  Rineke Groenleer           Oud Gastel            1957    296e Vrouw   1:03:00  1:02:27   9,608    6:18

      297  D1317  Anita Wieles               Philippine            1959    297e Vrouw   1:03:01  1:02:53   9,541    6:18

      298  D1335  Corina Roskam              Oost-Souburg          1980    298e Vrouw   1:03:01  1:02:31   9,597    6:18

      299  D1328  Rosanne Rooze              Zoutelande            1985    299e Vrouw   1:03:04  1:02:33   9,592    6:18

      300  D1810  Eva Pot                    Middelburg            1990    300e Vrouw   1:03:06  1:01:54   9,693    6:18

      301  D1227  Helma van Dijke            Driewegen             1980    301e Vrouw   1:03:11  1:03:03   9,516    6:19

      302  D1807  Maaike Plas                Wilhelminadorp        1992    302e Vrouw   1:03:13  1:02:41   9,572    6:19

      303  D1634  Kim Cheng                  Middelburg            1971    303e Vrouw   1:03:18  1:03:07   9,506    6:19

      304  D1318  Wendy Wösten               Vlissingen            1992    304e Vrouw   1:03:22  1:02:19   9,628    6:20

      305  D1400  Alies Huissoon             Kortgene              1958    305e Vrouw   1:03:24  1:02:40   9,574    6:20

      306  D1149  Karin van Hees             Heinkenszand          1970    306e Vrouw   1:03:27  1:02:39   9,577    6:20

      307  D1500  Andrea Rottier             Heinkenszand          1984    307e Vrouw   1:03:27  1:02:39   9,577    6:20

      308  D1651  Lieselotte Graf            Middelburg            1988    308e Vrouw   1:03:29  1:02:15   9,639    6:20

      309  D1016  Shari den Herder           Zoutelande            1992    309e Vrouw   1:03:32  1:03:11   9,496    6:21

      310  D1482  Jacobine Vader             Serooskerke Walchere  1974    310e Vrouw   1:03:34  1:02:53   9,541    6:21

      311  D1241  Marlies Buteijn            Kapelle               1967    311e Vrouw   1:03:35  1:03:01   9,521    6:21

      312  D1198  Marianne Karman            Wemeldinge            1973    312e Vrouw   1:03:36  1:03:20   9,474    6:21

      313  D1089  Elly van der Padt          Middelburg            1971    313e Vrouw   1:03:44  1:02:48   9,554    6:22

      314  D1521  Yvonne Goetheer            Kwadendamme           1981    314e Vrouw   1:03:48  1:03:12   9,494    6:22

      315  D1611  Anke Snoeck                Heinkenszand          1992    315e Vrouw   1:03:48  1:03:11   9,496    6:22

      316  D1396  Cindy Dijkers              Biervliet             1976    316e Vrouw   1:03:48  1:02:43   9,567    6:22

      317  D1399  Monica Schram              Sluis                 1964    317e Vrouw   1:03:49  1:02:43   9,567    6:22

      318  D1057  Carina Essing              Biggekerke            1988    318e Vrouw   1:03:51  1:02:48   9,554    6:23

      319  D1212  Anita Pijpelink            Middelburg            1974    319e Vrouw   1:03:54  1:02:57   9,531    6:23

      320  D1699  Tanja de Bont              Moerstraten           1968    320e Vrouw   1:04:02  1:03:14   9,489    6:24

      321  D1642  Katinka van de Glind       AV '56                1975    321e Vrouw   1:04:06  1:03:33   9,441    6:24

      322  D1578  Cynthia Boonman-Notschael  Philippine            1974    322e Vrouw   1:04:06  1:03:06   9,509    6:24

      323  D1261  Ine Kramer                 Goes                  1968    323e Vrouw   1:04:11  1:03:22   9,469    6:25

      324  D1669  Patty Franse               Kwadendamme           1994    324e Vrouw   1:04:11  1:03:37   9,431    6:25

      325  D1775  Maaike Den Hollander       Veere                 1981    325e Vrouw   1:04:16  1:03:48   9,404    6:25

      326  D1461  Rian Meertens              Vlissingen            1963    326e Vrouw   1:04:21  1:03:52   9,395    6:26

      327  D1299  Joliene Geluk              Groenlo               1983    327e Vrouw   1:04:23  1:04:11   9,348    6:26

      328  D1845  Lysanne Murre              Vlissingen            1993    328e Vrouw   1:04:28  1:03:17   9,481    6:26

      329  D1649  Doris Andrea Graf          Middelburg            1985    329e Vrouw   1:04:29  1:03:13   9,491    6:26

      330  D1206  Lianne Lunenborg           Kapelle               1963    330e Vrouw   1:04:30  1:03:41   9,422    6:27

      331  D1069  Lindi Benschop             Zuid-Beijerland       1989    331e Vrouw   1:04:31  1:04:16   9,336    6:27

      332  D1343  Chantal Kentin             AV '56                1971    332e Vrouw   1:04:33  1:04:06   9,360    6:27

      333  D1017  Margo Hermans              Ossenisse             1972    333e Vrouw   1:04:36  1:03:19   9,476    6:27

      334  D1879  Anne Hijgenaar             Oosterland            1990    334e Vrouw   1:04:37  1:04:26   9,312    6:27

      335  D1823  Juul Heijman               Breda                 1982    335e Vrouw   1:04:38  1:03:13   9,491    6:27

      336  D1615  Inge Visser                Philippine            1971    336e Vrouw   1:04:39  1:03:40   9,424    6:27

      337  D1496  Heleen Kapteijn            Kapelle               1972    337e Vrouw   1:04:40  1:04:33   9,295    6:28

      338  D1581  Kim Segers                 Philippine            1975    338e Vrouw   1:04:40  1:03:40   9,424    6:28

      339  D1439  Regien Dekker              Goes                  1968    339e Vrouw   1:04:40  1:03:57   9,382    6:28

      340  D1051  Danielle Marijs            Arnemuiden            1976    340e Vrouw   1:04:41  1:04:27   9,310    6:28

      341  D1873  Angela Steenpoorte         Oosterland            1981    341e Vrouw   1:04:41  1:04:30   9,302    6:28

      342  D1267  Femke Rommers              Tilburg               1981    342e Vrouw   1:04:43  1:03:46   9,409    6:28

      343  D1157  Marieke Padmoes            AV '56                1976    343e Vrouw   1:04:52  1:04:19   9,329    6:29

      344  D1655  Margit De Veer             Berghem               1973    344e Vrouw   1:04:52  1:04:10   9,351    6:29

      345  D1474  Anouk van Meurs            Groenlo               1986    345e Vrouw   1:04:54  1:04:10   9,351    6:29

      346  D1678  Ria Veerhoek               Krabbendijke          1965    346e Vrouw   1:04:56  1:03:48   9,404    6:29

      347  D1547  Marjolein Baas             Waarde                1990    347e Vrouw   1:04:57  1:03:32   9,444    6:29

      348  D1223  Leonie Maat                Middelburg            1974    348e Vrouw   1:04:58  1:04:43   9,271    6:29

      349  D1237  Christel Burggraaf         Vrouwenpolder         1976    349e Vrouw   1:04:58  1:04:42   9,274    6:29

      350  D1301  Jorina Oreel               Arnemuiden            1973    350e Vrouw   1:05:03  1:04:48   9,259    6:30

     

      351  D1702  Karin de Rijke             Colijnsplaat          1973    351e Vrouw   1:05:05  1:04:01   9,373    6:30

      352  D1524  Nicole vd Spek             Grijpskerke           1987    352e Vrouw   1:05:06  1:04:13   9,343    6:30

      353  D1056  Margriet Sandee-weezepoel  Goes                  1977    353e Vrouw   1:05:06  1:05:06   9,217    6:30

      354  D1285  Sandra Steutel             Wolphaartsdijk        1975    354e Vrouw   1:05:07  1:04:49   9,257    6:30

      355  D1096  Mirjam Verhulst            Zoutelande            1980    355e Vrouw   1:05:09  1:04:30   9,302    6:30

      356  D1064  Tamara van de Velde        Terneuzen             1967    356e Vrouw   1:05:13  1:04:23   9,319    6:31

      357  D1682  Tilly Stroo                Vlissingen            1968    357e Vrouw   1:05:15  1:04:44   9,269    6:31

      358  D1325  Anne van den Ban           Middelburg            1983    358e Vrouw   1:05:16  1:04:46   9,264    6:31

      359  D1476  Era Panggabean             Heinkenszand          1976    359e Vrouw   1:05:20  1:04:39   9,281    6:32

      360  D1520  Rianne Van Belzen          Arnemuiden            1976    360e Vrouw   1:05:22  1:04:21   9,324    6:32

      361  D1120  Rosalie van der Kooij      Zoutelande            1977    361e Vrouw   1:05:24  1:04:45   9,266    6:32

      362  D1888  Mandy De Bruine            AV '56                1995    362e Vrouw   1:05:24  1:05:06   9,217    6:32

      363  D1196  Jozien Borgmeijer          's-Heerenhoek         1978    363e Vrouw   1:05:25  1:05:18   9,188    6:32

      364  D1869  Rina Otto                  Stampersgat           1957    364e Vrouw   1:05:26  1:04:49   9,257    6:32

      365  D1495  Coos Buurma                Hulst                 1960    365e Vrouw   1:05:26  1:05:06   9,217    6:32

      366  D1513  Therese van Belle          Kloosterzande         1962    366e Vrouw   1:05:26  1:05:10   9,207    6:32

      367  D1114  Marjon Zoeteweij           's-Heerenhoek         1985    367e Vrouw   1:05:27  1:04:27   9,310    6:32

      368  D1352  Els de Winter              's-Gravenpolder       1981    368e Vrouw   1:05:29  1:05:04   9,221    6:32

      369  D1367  Marieke Hannewijk          Middelburg            1982    369e Vrouw   1:05:31  1:05:14   9,198    6:33

      370  D1730  Christel Janssen           Eindhoven             1990    370e Vrouw   1:05:31  1:05:10   9,207    6:33

      371  D1348  Elize Visser               Dordrecht             1977    371e Vrouw   1:05:31  1:04:18   9,331    6:33

      372  D1401  Annemarie den Dekker       Dordrecht             1976    372e Vrouw   1:05:32  1:04:19   9,329    6:33

      373  D1414  Annemieke van Ommeren      Middelburg            1979    373e Vrouw   1:05:32  1:04:41   9,276    6:33

      374  D1453  Linda van Middelkoop       Utrecht               1986    374e Vrouw   1:05:34  1:05:00   9,231    6:33

      375  D1455  Lia van Middelkoop         Serooskerke Walchere  1958    375e Vrouw   1:05:34  1:04:56   9,240    6:33

      376  D1182  Danielle Scheele           Nieuw- en Sint Joosl  1989    376e Vrouw   1:05:35  1:05:03   9,224    6:33

      377  D1173  Davinja Staphorst          Monnickendam          1983    377e Vrouw   1:05:42  1:04:53   9,247    6:34

      378  D1126  Bianca de Vlieger          's-Heerenhoek         1972    378e Vrouw   1:05:44  1:05:05   9,219    6:34

      379  D1070  AndreA Koning              Goes                  1977    379e Vrouw   1:05:49  1:05:14   9,198    6:34

      380  D1175  Jolanda Zuijdweg           Kapelle               1968    380e Vrouw   1:05:58  1:04:59   9,233    6:35

      381  D1067  Anja Vermeer               Axel                  1965    381e Vrouw   1:06:00  1:05:10   9,207    6:36

      382  D1332  Rebekka van Van doorn      Middelburg            1976    382e Vrouw   1:06:01  1:04:59   9,233    6:36

      383  D1262  Cindy Louwerse             Serooskerke           1975    383e Vrouw   1:06:03  1:05:29   9,163    6:36

      384  D1026  Monique de Rooij           Hoek                  1963    384e Vrouw   1:06:03  1:05:29   9,163    6:36

      385  D1795  Stephanie Carton           Soest                 1974    385e Vrouw   1:06:04  1:05:06   9,217    6:36

      386  D1036  Jacqueline Meijers         Hoedekenskerke        1973    386e Vrouw   1:06:04  1:05:59   9,093    6:36

      387  D1821  Shirley Hagendoorn         Spirit Oud Beijerlan  1992    387e Vrouw   1:06:08  1:05:19   9,186    6:36

      388  D1566  Cindy van den Brande       Hulst                 1993    388e Vrouw   1:06:09  1:04:45   9,266    6:36

      389  D1753  Ingrid Jones - Verwijmere  Scheldesport          1972    389e Vrouw   1:06:13  1:04:52   9,250    6:37

      390  D1136  Cora Krijnsen              Waarde                1969    390e Vrouw   1:06:18  1:05:33   9,153    6:37

      391  D1236  Danielle Carol             Middelburg            1982    391e Vrouw   1:06:18  1:05:18   9,188    6:37

      392  D1094  Carina Koster              Middelburg            1985    392e Vrouw   1:06:18  1:05:43   9,130    6:37

      393  D1108  Mireille Meijers           Middelburg            1988    393e Vrouw   1:06:19  1:05:44   9,128    6:37

      394  D1859  Nienke Crabbe              Hulst                 1991    394e Vrouw   1:06:19  1:05:56   9,100    6:37

      395  D1870  Caroline de Waal-van Over  Terneuzen             1990    395e Vrouw   1:06:19  1:05:55   9,102    6:37

      396  D1746  Simone de Hoon             Terneuzen             1991    396e Vrouw   1:06:25  1:05:13   9,200    6:38

      397  D1914  Ellen Ojevaar              Veldhoven             1985    397e Vrouw   1:06:31  1:05:39   9,139    6:39

      398  D1252  Bo Bakker                  Terneuzen             1993    398e Vrouw   1:06:36  1:06:22   9,041    6:39

      399  D1082  Jessica maas               Zoutelande            1980    399e Vrouw   1:06:39  1:06:04   9,082    6:39

      400  D1485  Vivian van Horik           Koudekerke            1997    400e Vrouw   1:06:49  1:06:39   9,002    6:40

     

      401  D1787  Margreet de Visser         VAV                   1976    401e Vrouw   1:06:53  1:05:34   9,151    6:41

      402  D1004  Samantha de Rijck          Sint Jansteen         1993    402e Vrouw   1:06:53  1:06:23   9,038    6:41

      403  D1037  Karin de Beule             Heikant               1969    403e Vrouw   1:07:00  1:05:56   9,100    6:42

      404  D1779  Kerstin Ruch               Leinfelden-Echterdin  1973    404e Vrouw   1:07:00  1:05:42   9,132    6:42

      405  D1778  Katrin Bauwens             Düsseldorf (GER)      1973    405e Vrouw   1:07:00  1:05:39   9,139    6:42

      406  D1031  Marlous De Meijer          Biervliet             1988    406e Vrouw   1:07:01  1:06:03   9,084    6:42

      407  D1875  Marcha Mens                Middelburg            1985    407e Vrouw   1:07:04  1:06:14   9,059    6:42

      408  D1766  Fenny Kint                 Axel                  1992    408e Vrouw   1:07:09  1:06:26   9,032    6:42

      409  D1898  Linda de Feijter           Zierikzee             1989    409e Vrouw   1:07:15  1:06:27   9,029    6:43

      410  D1202  Adriane Aust               Mettmann (GER)        1972    410e Vrouw   1:07:17  1:06:07   9,075    6:43

      411  D1880  Annemarie de Visser        Nieuwdorp Zld         1979    411e Vrouw   1:07:21  1:06:10   9,068    6:44

      412  D1742  Nina Strous                Heerjansdam           1988    412e Vrouw   1:07:39  1:07:14   8,924    6:45

      413  D1641  Lenie van Vliet            Serooskerke Walchere  1950    413e Vrouw   1:07:42  1:07:00   8,955    6:46

      414  D1708  Lynn Somers                Groenekan             1993    414e Vrouw   1:07:42  1:06:32   9,018    6:46

      415  D1473  Frieda Bloemendaal         Goes                  1961    415e Vrouw   1:07:43  1:06:57   8,962    6:46

      416  D1095  Jacqueline de Kok          Goes                  1971    416e Vrouw   1:07:44  1:06:58   8,960    6:46

      417  D1490  Annemarie Kloet            Goes                  1983    417e Vrouw   1:07:45  1:06:39   9,002    6:46

      418  D1597  Linda Timmers              Rilland               1982    418e Vrouw   1:07:46  1:06:38   9,005    6:46

      419  D1539  Chantal de Steur           Kwadendamme           1988    419e Vrouw   1:07:46  1:06:39   9,002    6:46

      420  D1900  Ingrid Koene               AV '56                1963    420e Vrouw   1:07:47  1:06:54   8,969    6:46

      421  D1408  Jolanda Koene              Amsterdam             1964    421e Vrouw   1:07:47  1:06:54   8,969    6:46

      422  D1551  Andrea Jansen              Oostburg              1990    422e Vrouw   1:07:51  1:06:52   8,973    6:47

      423  D1159  Miriam van den Broek       Vlissingen            1975    423e Vrouw   1:07:55  1:07:46   8,854    6:47

      424  D1249  Nicolle Bierens            Kloetinge             1981    424e Vrouw   1:07:56  1:06:55   8,966    6:47

      425  D1254  Andrea Alte                Hennef (GER)          1975    425e Vrouw   1:07:57  1:07:35   8,878    6:47

      426  D1536  Melanie Conté              Middelburg            1974    426e Vrouw   1:08:00  1:07:40   8,867    6:48

      427  D1478  Birgit Güsken              Viersen (GER)         1966    427e Vrouw   1:08:01  1:06:46   8,987    6:48

      428  D1882  Silke Justus               Soest (GER)           1967    428e Vrouw   1:08:02  1:07:40   8,867    6:48

      429  D1303  Eva Martens                Kloetinge             1977    429e Vrouw   1:08:04  1:07:09   8,935    6:48

      430  D1546  Isabelle Voois             Kruiningen            1998    430e Vrouw   1:08:05  1:06:41   8,998    6:48

      431  D1545  Fleur Voois                Waarde                1994    431e Vrouw   1:08:05  1:06:40   9,000    6:48

      432  D1029  Marly Hage                 Goes                  1990    432e Vrouw   1:08:08  1:07:19   8,913    6:48

      433  D1462  Karin Bosman               Koudekerke            1969    433e Vrouw   1:08:12  1:07:49   8,847    6:49

      434  D1610  Sandra Harmsen van der vl  Tholen                1976    434e Vrouw   1:08:13  1:06:50   8,978    6:49

      435  D1469  Tess Jakobsen              Biggekerke            1996    435e Vrouw   1:08:15  1:07:09   8,935    6:49

      436  D1430  Bianca van Maldegem        's-Heerenhoek         1975    436e Vrouw   1:08:41  1:07:38   8,871    6:52

      437  D1334  Monique Schuit             Arnemuiden            1967    437e Vrouw   1:08:56  1:08:31   8,757    6:53

      438  D1160  Christine Reule            Vlissingen            1968    438e Vrouw   1:08:58  1:07:45   8,856    6:53

      439  D1123  Grace van der Schoot       Middelburg            1977    439e Vrouw   1:08:59  1:08:28   8,763    6:53

      440  D1637  Alinda van Beveren         Zierikzee             1971    440e Vrouw   1:09:01  1:07:32   8,885    6:54

      441  D1284  Sofie de Winter            Ovezande              1985    441e Vrouw   1:09:24  1:08:59   8,698    6:56

      442  D1344  KLAARTJE Van der Burgt     Marvel                1973    442e Vrouw   1:09:24  1:08:21   8,778    6:56

      443  D1562  Amber Oreel                Breda                 1997    443e Vrouw   1:09:25  1:08:06   8,811    6:56

      444  D1796  Marleen Westerhof          Meppel                1967    444e Vrouw   1:09:25  1:08:03   8,817    6:56

      445  D1356  Martine Sengers            Grijpskerke           1969    445e Vrouw   1:09:26  1:08:51   8,715    6:56

      446  D1355  Amber Baljeu               Vlissingen            1997    446e Vrouw   1:09:29  1:09:22   8,650    6:56

      447  D1358  Steffi van Leeuwen         Vlissingen            1990    447e Vrouw   1:09:30  1:09:23   8,648    6:57

      448  D1831  Inge Van Roosmalen         Oss                   1984    448e Vrouw   1:09:32  1:08:45   8,727    6:57

      449  D1163  Hannah van der Weijde      Aagtekerke            1992    449e Vrouw   1:09:33  1:08:40   8,738    6:57

      450  D1896  Nicole Sturm               Wemeldinge            1976    450e Vrouw   1:09:33  1:08:39   8,740    6:57

     

      451  D1139  Alma Bossink               Aagtekerke            1960    451e Vrouw   1:09:33  1:08:38   8,742    6:57

      452  D1187  Corine van Zweden          Spado                 1967    452e Vrouw   1:09:33  1:08:15   8,791    6:57

      453  D1421  Trudy Van waarde           Arnemuiden            1962    453e Vrouw   1:09:38  1:09:22   8,650    6:57

      454  D1502  Sophie Wessels             Moers (GER)           1999    454e Vrouw   1:09:38  1:08:53   8,710    6:57

      455  D1554  Linda Geneugelijk          Rilland               1986    455e Vrouw   1:09:46  1:08:38   8,742    6:58

      456  D1844  Caroline Groeneveld        Dynamica              1964    456e Vrouw   1:09:48  1:09:16   8,662    6:58

      457  D1302  Annebeth Korteweg          Middelburg            1980    457e Vrouw   1:10:00  1:08:56   8,704    7:00

      458  D1468  Yvette Kievit              Marvel                1969    458e Vrouw   1:10:01  1:08:58   8,700    7:00

      459  D1498  Carolien van den Bosch     Koudekerke            1976    459e Vrouw   1:10:10  1:09:34   8,625    7:01

      460  D1716  Ute Rembges                Kempen (GER)          1980    460e Vrouw   1:10:18  1:09:19   8,656    7:01

      461  D1781  Monika Rotthaus            Essen (GER)           1974    461e Vrouw   1:10:18  1:09:19   8,656    7:01

      462  D1813  Rianne Koudijs             Climax                1971    462e Vrouw   1:10:21  1:09:02   8,691    7:02

      463  D1894  Diana Buitendijk           Vlaardingen           1985    463e Vrouw   1:10:23  1:10:04   8,563    7:02

      464  D1224  Marlies Langeveld          Kloetinge             1968    464e Vrouw   1:10:34  1:09:52   8,588    7:03

      465  D1376  Ria Fitten                 Venlo                 1958    465e Vrouw   1:10:35  1:10:35   8,501    7:03

      466  D1146  Christa Verwaart           Middelburg            1960    466e Vrouw   1:10:37  1:09:51   8,590    7:03

      467  D1282  Carin Koster               Terneuzen             1963    467e Vrouw   1:10:37  1:09:13   8,668    7:03

      468  D1245  MONIQUE Quack              Capelle aan den IJss  1964    468e Vrouw   1:10:42  1:09:58   8,576    7:04

      469  D1210  Lianne Zuijdweg            Goes                  1969    469e Vrouw   1:10:47  1:09:48   8,596    7:04

      470  D1308  Jacqueline Lous-Kopmels    Zoutelande            1968    470e Vrouw   1:10:52  1:10:26   8,519    7:05

      471  D1484  Patricia Baas              Oost-Souburg          1972    471e Vrouw   1:10:52  1:10:25   8,521    7:05

      472  D1481  Jacqueline de Nood-Paree   Middelburg            1968    472e Vrouw   1:11:02  1:10:10   8,551    7:06

      473  D1884  Margaretha Lacour          Vlissingen            1957    473e Vrouw   1:11:08  1:09:56   8,580    7:06

      474  D1339  Natalie Schrooten          Middelburg            1972    474e Vrouw   1:11:15  1:10:18   8,535    7:07

      475  D1005  Yara Roels                 Hulst                 1995    475e Vrouw   1:11:21  1:10:07   8,557    7:08

      476  D1612  Nancy Gunter               Oud-Vossemeer         1966    476e Vrouw   1:11:21  1:09:58   8,576    7:08

      477  D1733  Wieske Prinse              Vlissingen            1978    477e Vrouw   1:11:25  1:10:08   8,555    7:08

      478  D1734  Sylvia Hoek-Rutters        's-Heer Arendskerke   1978    478e Vrouw   1:11:25  1:10:07   8,557    7:08

      479  D1590  Erica Van Treijen          Tholen                1985    479e Vrouw   1:11:27  1:10:05   8,561    7:08

      480  D1033  Lianne Molhoek             Zwolle                1972    480e Vrouw   1:11:28  1:11:16   8,419    7:08

      481  D1116  Marja De Visser            Domburg               1962    481e Vrouw   1:11:34  1:11:07   8,437    7:09

      482  D1646  Ulla Stuesser              Sinzig (GER)          1960    482e Vrouw   1:11:44  1:10:19   8,533    7:10

      483  D1701  Ilona Ooms                 Ulvenhout             1963    483e Vrouw   1:11:48  1:10:44   8,483    7:10

      484  D1785  Chantal van Peursem        Climax                1971    484e Vrouw   1:11:49  1:10:30   8,511    7:10

      485  D1467  Linda Kiel                 Scheldesport          1966    485e Vrouw   1:11:50  1:10:32   8,507    7:11

      486  D1491  Christian van den Akker    Philippine            1967    486e Vrouw   1:11:50  1:10:31   8,509    7:11

      487  D1784  Ingrid Van Peursem         Ede Gld               1970    487e Vrouw   1:11:50  1:10:29   8,513    7:11

      488  D1881  Gerie Poortvliet           Zoutelande            1983    488e Vrouw   1:12:02  1:10:52   8,467    7:12

      489  D1743  Manon Kon                  Eindhoven             1968    489e Vrouw   1:12:14  1:11:53   8,347    7:13

      490  D1304  Astrid Sandhovel           Middelburg            1963    490e Vrouw   1:12:21  1:11:35   8,382    7:14

      491  D1706  Janet Bellu                Vlissingen            1968    491e Vrouw   1:12:25  1:11:33   8,386    7:14

      492  D1689  Anne-Marie de Jonge-Diele  Axel                  1963    492e Vrouw   1:13:16  1:12:21   8,293    7:19

      493  D1422  Lilian Cambeen             Hulst                 1963    493e Vrouw   1:13:21  1:11:53   8,347    7:20

      494  D1565  Sofia Bouzoumita           Hulst                 1976    494e Vrouw   1:13:21  1:11:54   8,345    7:20

      495  D1770  Marijke van Zee            Bad Hofgastein (AUT)  1951    495e Vrouw   1:13:27  1:12:31   8,274    7:20

      496  D1296  Ciska Zorg                 Arnemuiden            1967    496e Vrouw   1:13:33  1:13:17   8,187    7:21

      497  D1040  Evelien Temmerman          IJzendijke            1965    497e Vrouw   1:13:35  1:12:44   8,249    7:21

      498  D1363  Cheryl Jangbahadoer        Vlissingen            1962    498e Vrouw   1:13:43  1:12:47   8,244    7:22

      499  D1397  Kimberly Dijkstra          Vlissingen            1983    499e Vrouw   1:14:01  1:13:14   8,193    7:24

      500  D1872  Elvira Becu                Schoondijke           1987    500e Vrouw   1:14:19  1:13:20   8,182    7:25

     

      501  D1694  Monique Nijssen            Roosendaal            1975    501e Vrouw   1:14:38  1:13:42   8,141    7:27

      502  D1516  Lizette Stouten            Zierikzee             1966    502e Vrouw   1:14:43  1:13:27   8,169    7:28

      503  D1124  Janine Bauer-Weijland      Kruiningen            1976    503e Vrouw   1:14:52  1:14:01   8,106    7:29

      504  D1077  Veronica Bleacker          Biggekerke            1957    504e Vrouw   1:14:53  1:13:50   8,126    7:29

      505  D1705  Margit Heinz               Viersen (GER)         1973    505e Vrouw   1:15:00  1:13:37   8,150    7:30

      506  D1583  Stefanie Richter           Viersen (GER)         1969    506e Vrouw   1:15:00  1:13:37   8,150    7:30

      507  D1847  Aniek van der Heijden      Middelburg            1991    507e Vrouw   1:15:15  1:14:38   8,039    7:31

      508  D1836  Fleur Jongekrijg           Middelburg            1989    508e Vrouw   1:15:22  1:14:20   8,072    7:32

      509  D1835  Anouk Jongekrijg           Middelburg            1989    509e Vrouw   1:15:23  1:14:21   8,070    7:32

      510  D1591  Margo in ''t Veld          Kruiningen            1958    510e Vrouw   1:15:37  1:14:36   8,043    7:33

      511  D1780  Anja van den Bergen        Vogelwaarde           1964    511e Vrouw   1:16:18  1:14:51   8,016    7:37

      512  D1225  Judith van Gilst           Middelburg            1980    512e Vrouw   1:16:39  1:15:25   7,956    7:39

      513  D1885  Hetty Dirksen              Nieuw- en Sint Joosl  1959    513e Vrouw   1:16:47  1:15:52   7,909    7:40

      514  D1238  Vivi Ooink                 Delta Sport           1971    514e Vrouw   1:16:50  1:15:19   7,966    7:41

      515  D1790  Gigi Schets                Vlissingen            1973    515e Vrouw   1:16:51  1:15:26   7,954    7:41

      516  D1102  Sylvia Glerum-Witkam       Zierikzee             1975    516e Vrouw   1:16:51  1:15:20   7,965    7:41

      517  D1390  Katinka Koster             Delta Sport           1969    517e Vrouw   1:16:53  1:15:26   7,954    7:41

      518  D1415  Marleen Van Kleven         Middelburg            1967    518e Vrouw   1:18:03  1:17:18   7,762    7:48

      519  D1010  Esther van der Heijden     Tilburg               1971    519e Vrouw   1:18:50  1:18:14   7,669    7:53

      520  D1815  Angela Van der Heijden     Raamsdonksveer        1971    520e Vrouw   1:18:50  1:17:22   7,755    7:53

      521  D1814  Christel Van Exel          Raamsdonksveer        1969    521e Vrouw   1:18:51  1:17:23   7,754    7:53

      522  D1543  Nadja Zimnmermann          Waldbröl (GER)        1971    522e Vrouw   1:19:02  1:17:33   7,737    7:54

      523  D1361  Charmaine Scorea-Laveist   Vlissingen            1969    523e Vrouw   1:19:07  1:18:10   7,676    7:54

      524  D1127  Wilma van Straten          Domburg               1983    524e Vrouw   1:19:19  1:18:54   7,605    7:55

      525  D1290  Anja Flipse                Oost-Souburg          1976    525e Vrouw   1:19:27  1:18:43   7,622    7:56

      526  D1837  Karin Knobel               THOR                  1966    526e Vrouw   1:19:49  1:18:51   7,609    7:58

      527  D1106  Mirjam Koole               Oostkapelle           1977    527e Vrouw   1:20:05  1:19:28   7,550    8:00

      528  D1798  Jessica Kuiken             Tzummarum             1985    528e Vrouw   1:20:17  1:19:11   7,577    8:01

      529  D1162  Denise Meijaard            Kloetinge             1998    529e Vrouw   1:20:17  1:19:02   7,592    8:01

      530  D1169  Michelle van der Gun       Yerseke               1999    530e Vrouw   1:20:17  1:19:02   7,592    8:01

      531  D1797  Minny Pirson               Middelburg            1986    531e Vrouw   1:20:18  1:19:07   7,584    8:01

      532  D1614  Conja Snoep                Tholen                1976    532e Vrouw   1:21:43  1:20:20   7,469    8:10

      533  D1603  Britt Van der Laan         Vlissingen            1997    533e Vrouw   1:21:46  1:21:03   7,403    8:10

      534  D1226  Marian van Dijk            Dynamica              1967    534e Vrouw   1:21:54  1:21:12   7,389    8:11

      535  D1287  Anja Schroevers            Arnemuiden            1964    535e Vrouw   1:21:56  1:21:13   7,388    8:11

      536  D1178  Mahtab Sharifi             Vrouwenpolder         1988    536e Vrouw   1:23:49  1:23:10   7,214    8:22

      537  D1232  Heidi Van Hees             Middelburg            1974    537e Vrouw   1:23:59  1:23:18   7,203    8:23

      538  D1522  Andrea Plé                 Kobern-Gondorf (GER)  1959    538e Vrouw   1:24:05  1:23:17   7,204    8:24

      539  D1645  Baerbel Marx               Remagen-Kripp (GER)   1959    539e Vrouw   1:25:36  1:24:11   7,127    8:33

      540  D1605  Marjolein Ruijgrok-Havela  Breda                 1962    540e Vrouw   1:29:22  1:28:31   6,778    8:56