article
1.6477808
VLISSINGEN - Het was afzien voor de vele deelnemers aan de 14e Kustmarathon. Hieronder de volledige uitslagenlijst.
Uitslagen Kustmarathon
VLISSINGEN - Het was afzien voor de vele deelnemers aan de 14e Kustmarathon. Hieronder de volledige uitslagenlijst.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/uitslagen-kustmarathon-1.6477808
2016-10-01T20:58:46+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.6476836.1475348198!image/image-6476836.jpg
Kustmarathon,Uitslagen
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Uitslagen Kustmarathon

Uitslagen Kustmarathon

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Zoutelande in zicht
      Titel
      Zoutelande in zicht
      Fotograaf
      Locatie
      Zoutelande
    VLISSINGEN -  Het was afzien voor de vele deelnemers aan de 14e Kustmarathon. Hieronder de volledige uitslagenlijst.

    Uitslagen Kustmarathon 2016:  

        1         Tim Pleijte                         Vlissingen                          2:36:14

        2         Huub van Noorden        's-Heer Abtskerke          2:42:06

        3         Mohamed Qumaair       Baarn                                    2:42:42

        4         Pascal van Norden          Gouda                                  2:47:16

        5         Erwin Harmes                   Middelburg                        2:47:41

        6         Ralph Wiessner                  Vlissingen                        2:49:35

        7         Martijn de Kok                 Heinkenszand                   2:52:10

        8         Aaike de Wever                  Gentbrugge                    2:55:10

        9         Remy Vasseur                  Vlissingen                           2:58:25

       10        Erwin Adan                        Middelburg                        2:59:16

       11        Richard Dijkhuizen          Castricum                           3:00:25

       12        Eric Wolfert                        Sommelsdijk                     3:01:50

       13        Jo Appelen                         Langdorp                            3:01:55

       14        Leo Smets                          Olen                                      3:02:01

       15        André Knol                         Ermelo                                 3:02:07

       16        Niels Goudswaard          Zierikzee                             3:02:12

       17        Jeroen Vink                       Ermelo                                3:03:04

       18        Michel Buijck                     Middelburg                        3:05:24

       19        Marc Gunter                     Roosendaal                        3:05:28

       20        Jeroen Meijer                   Wijk bij Duurstede         3:05:31

       21        Radka Churanova            Baarn                                    3:05:32

       22        Eric Baten                           Apeldoorn                          3:06:06

       23        Ruud Buteijn                     Rotterdam                         3:08:53

       24        Abne Herrebout              Middelburg                        3:09:22

       25        Ruud de Vette                  Hellevoetsluis                   3:10:58

       26        Floris jan Koole                 Oostkapelle                       3:11:04

       27        Corné van Belzen                            Middelburg        3:11:27

       28        Annelies Deketelaere                   Hooglede            3:11:35

       29        Laurent van Nieuwenhuijze       Krabbendijke    3:11:36

       30        Elwin Brouwer                                 Amsterdam       3:12:33

       31        Peter Balkenende                          Goes                     3:12:48

       32        Stef Materné                                   Rotselaar            3:13:19

       33        Ludolf Reijntjes                                              Zierikzee             3:13:40

       34        Andries Verheijden                       Goirle                   3:13:40

       35        Johnny Ravia                                    Zierikzee             3:13:40

       36        Benny Thuy                                      Sint Jansteen    3:14:55

       37        Amy Van den Broek                       Breda                    3:15:04

       38        Floris Willeboordse                        Middelburg        3:15:24

       39        Pieter Sturm                                     Oost-Souburg   3:15:31

       40        Selina vd Vliet                                  Soest                    3:15:47

       41        David Schrier                                    Vlissingen           3:15:49

       42        Freek Goedhart                                             Dirksland             3:15:56

       43        Richard van Zantvliet                     Roosendaal        3:16:25

       44        Wim van Sparrentak                      Middelburg        3:16:27

       45        Boris De Bruijn                                 Kloetinge            3:16:54

       46        Barry 't Hoen                                    Willemstad Nb  3:17:12

       47        Marc van Laar                                  De Bilt                   3:17:21

       48        Frank Houweling                             Goes                     3:17:30

       49        Arjan Beije                         Burgh-Haamstede 3:17:57         

       50        Bart van de Voort           Veldhoven         3:18:07

       51        Adriaan COPPOOLSE      Rhoon                  3:18:15

       52        Liselotte Andriese          Zoeterwoude   3:18:16

       53        René van Ravenzwaaij  Amsterdam       3:18:20

       54        Willem de Korte              Aagtekerke        3:18:27

       55        Walter Packolet               Hoboken             3:19:04

       56        Rudy Langenberg            Halsteren            3:19:19

       57        Michel Schrier                   Vlissingen           3:20:19

       58        Micha Janse                       Zoutelande        3:20:20

       59        Jan de Wilde                      Nisse                     3:20:20

       60        Monique Verschuure    Yerseke                               3:20:20

       61        John Arensman                               Den Bommel     3:20:38

       62        Peter Meeuwsen           Krabbendijke    3:20:48

       63        Carla Ophorst                    Honselersdijk    3:21:27

       64        Leonie Ton                         Wissenkerke     3:21:32

       65        John Slabbekoorn           Kapelle 3:21:37

       66        Jeroen Van de Kerkhove             Wezemaal          3:22:20

       67        Sander van Doorn                           Terneuzen         3:22:57

       68        Dion Kes                                             Haarlem              3:23:38

       69        Pieter Heggen                                  Breda    3:24:36

       70        Marcel Adriaanse                            Middelburg        3:24:44

       71        Luc Van Mil                        's-Hertogenbosch           3:24:52

       72        Alwin Vermeulen            Kwadendamme                               3:25:08

       73        Johan Melaard                 Middelharnis                     3:25:10

       74        Michael Theissen            Bonn                                     3:25:26

       75        Laurent Wemel                                Duffel                   3:25:28

       76        Olav Nieuwenhuis          Tegelen                               3:25:31

       77        André Melissant              Sommelsdijk     3:26:08

       78        Jorim de Boks                   Middelburg        3:26:09

       79        Pieter Wisse                      Biggekerke         3:26:15

       80        Arthur Hulstkamp           Rotterdam         3:26:17

       81        Gerbrand Reijnoudt      Renswoude       3:26:20

       82        Marius Besuijen              Middelburg        3:26:44

       83        Simon Luckett                   Haarlem              3:26:57

       84        Erik Poppe                          Biggekerke         3:27:07

       85        Jérémy Brevery                               Chiny                    3:27:09

       86        Cindy Vincent                   Villers-la-ville    3:27:09

       87        Andy Huybens                  Beveren              3:27:18

       88        Kees Van der Vliet          Roosendaal        3:27:46

       89        Christoph De Beule        Ertvelde              3:28:05

       90        Johan Ovaa                        Koudekerke      3:28:14

       91        Maris Jacobs                      Velden                 3:28:17

       92        Martin Baten     Kokcock, Kildare              3:28:49

       93        Gerard van Engelenburg             Veenendaal       3:29:18

       94        Jack Govers                       Bergen op Zoom             3:29:32

       95        Ronnie Mesu                    Middelburg        3:29:40

       96        Erik Kok                               Arnemuiden      3:29:59

       97        Erwin van Schaik              Middelburg        3:30:14

       98        Gert-Jan Verbrugge       Goes     3:30:16

       99        Wolter Vos                         Grijpskerke        3:30:43

      100       Leon de Langen                               Bergschenhoek                               3:30:52

      101       Jan Louws                           Middelburg        3:31:08

      102       Jurrit Szarafinski              Middelburg        3:31:29

      103       Christiaan van Mourik   Nieuw- en Sint Joosland              3:32:19

      104       Johan Karelse                   Heinkenszand   3:32:22

      105       Patrick van Iersel             Goes     3:32:26

      106       Paola van Gilst                  Goes     3:32:26

      107       Erik Goossen                     Terneuzen         3:32:55

      108       Niels Goud                         Yerseke                               3:33:00

      109       Hans Verhaagen              Goes     3:33:10

      110       Willem van de Wetering              Lexmond            3:33:17

      111       Jurgen De mits                 Waarschoot       3:34:01

      112       Nienke Kluft                      Castricum           3:34:38

      113       Frank van der Mark        Bilthoven            3:34:43

      114       Patrick van Schilt             Halsteren            3:34:57

      115       Jos den Hollander           Goes                     3:35:10

      116       Rene Ter Maten              Barneveld           3:35:10

      117       Corine Spaans                   Eindhoven          3:35:11

      118       Yvonne Moerland-Schroevers  Yersek  e             3:35:17

      119       Vital Timmermans          Yerseke                               3:35:17

      120       Arik Burghout                   Meeuwen          3:35:18

      121       Jeroen Klink                       Bruinisse             3:35:21

      122       Walter Vermandel          Rillaar                    3:35:40

      123       Gilles Geschiere              Meliskerke         3:35:45

      124       Edward de Leng               Koudekerke      3:35:46

      125       Rene Traas                         Kapelle                 3:35:51

      126       Martijn Blommaert        Middelburg        3:36:02

      127       Patrick Bruce                     Monster              3:36:14

      128       Mike Bruce                        Zoetermeer       3:36:14

      129       Michel Schouten             Hilversum                           3:36:18

      130       Bert de Wit        NIeuwerkerk aan den IJsse        3:36:20

      131       Pieter Goud                       Oostdijk              3:36:21

      132       Grada Boschker                               Zelhem                                3:36:24

      133       Fred van Es                        Domburg            3:36:37

      134       Rens Fokker                      Almere                 3:36:50

      135       JaapJan Ritsema              Middelburg        3:36:54

      136       Dick Saarloos                     Kapelle 3:36:59

      137       Eric Guiljam                        Kesteren             3:37:08

      138       Ed de Graaf                        Spijkenisse         3:37:20

      139       Arjan Nomen                    Stolwijk               3:37:21

      140       Martijn Kox                        Westdorpe        3:37:32

      141       Tonnie Bosman                                Nieuw Heeten  3:37:46

      142       Annet van der Linde      Nisse     3:37:59

      143       Jochem Boschloo            Koudekerke      3:38:06

      144       Peter Schouwenaar       Koudekerke      3:38:21

      145       Michiel Brussee                               Arnhem               3:38:28

      146       Eric Timmer                        Vaassen              3:38:28

      147       Michel Lisseveld              Scherpenisse    3:38:53

      148       Stephan van Eijk              Waddinxveen   3:39:01

      149       Endre Van de rooipannen           Aarle-Rixtel        3:39:05

      150       Jan Braam                           Middelburg        3:39:22

      151       Bert Blom                           Ellemeet             3:39:38

      152       Michel Ridderhof            Middelburg        3:39:46

      153       Jörg Schienbein                               Leichlingen         3:39:52

      154       Erik de Kraker                   Oost-Souburg   3:40:05

      155       Ruud Zijlmans                   Roosendaal        3:40:11

      156       Martine Lust                      Brielle   3:40:11

      157       Manfred Scheiber          Domburg            3:40:15

      158       Luc Van laenen                 Rijkevorsel         3:40:23

      159       Marloes de Haan             's-Heer Abtskerke          3:40:55

      160       Sjaak Brouwer                  Vlissingen           3:40:56

      161       René van der Linde        Zeist      3:41:38

      162       Thorsten Brodda             Aachen                                3:41:39

      163       Siebe van Waarde          Middelburg        3:41:43

      164       Harmen Schot                   Rotterdam         3:41:47

      165       Johan Rodenburg           Meppel                               3:42:20

      166       Richard van de Wege    Vlissingen           3:42:26

      167       Stevin-Jan van Duijn      Utrecht                                3:42:39

      168       Bas Groothedde              Zierikzee             3:42:40

      169       Martijn Hoosemans       Vlissingen           3:42:43

      170       Raymond Arnold             Roosendaal        3:42:56

      171       Jürgen Op de beeck       Merksem            3:42:58

      172       Robert F Vroon                                Breskens             3:43:06

      173       Rudy Kaptein                    Rotterdam         3:43:08

      174       Pascal Smit                         's-Gravenhage  3:43:29

      175       Nadine de Wilde             Brugge 3:43:40

      176       Adriaan Wieles                 Terneuzen         3:43:53

      177       Stefan Schrier                   Vlissingen           3:43:59

      178       Cees Dijkman                    Burgh-Haamstede          3:44:09

      179       Rob Brekelmans              Vught                   3:44:21

      180       Harry Christiaanse          Yerseke                               3:44:35

      181       Vanessa Hartman           Brielle                   3:44:37

      182       Ramon van de Grift        Vlissingen           3:44:40

      183       Piet van Mourik               Ouwerkerk                        3:44:41

      184       Mark Buningh   Capelle aan den IJssel   3:44:43

      185       Dirk Nerger-Baumgart  Chemnitz            3:44:54

      186       Michel Slabbekoorn       Heerle                  3:45:00

      187       Tonnis van der Tuin        Kattendijke        3:45:08

      188       Sverre van Ginneken    Utrecht                                3:45:12

      189       Nico Bogaard                     Leerdam             3:45:26

      190       Frans Plieger                     Maasland            3:45:58

      191       Percy van As                      Schiedam            3:46:12

      192       Annelies Postema          Roosendaal        3:46:37

      193       Leon Loeve                        Burgh-Haamstede          3:46:38

      194       Ricardo Damen                 Luyksgestel        3:47:23

      195       Tanja de Bont                   Moerstraten     3:47:28

      196       Michael Möller                 Schwelm             3:47:32

      197       Kristiaan Mertens           Wuustwezel      3:47:40

      198       Philippe De Rycke           Zelzate                 3:47:41

      199       Detec Zeeland                  Vlissingen           3:47:42

      200       Jaap Karelse                      's-Gravenhage  3:47:56

      201       Arjen Van Dijk                  Middelburg        3:47:58

      202       Arnold de Krom                               Halsteren            3:48:29

      203       Gerrit Bouhuis                  Utrecht                                3:48:43

      204       Willem Brouwer              Middelburg        3:48:47

      205       Adri Baas                             Krabbendijke    3:48:51

      206       Teun Heesters                  's-Gravenpolder              3:48:58

      207       Sergio Baecke                   Middelburg        3:49:05

      208       Jan-Willem Roelse          Middelburg        3:49:06

      209       Daan Verkouteren         Nijmegen           3:49:20

      210       Wolter Roorda                  Voorthuizen      3:49:22

      211       Laura Taylor                       Glen Allen          3:49:29

      212       David Herrington             Tervuren             3:49:30

      213       Tom Van Wouwe            Berchem             3:49:45

      214       Remco van Keeken        ’s-Gravenpolder              3:49:49

      215       Jan Kweekel                      Hellevoetsluis   3:49:57

      216       Anton Engels                     Middelburg        3:50:12

      217       Reinier van Wouwe       Serooskerke Walchere n             3:50:19

      218       Henk Vermaas                  Rotterdam         3:50:23

      219       Henk Hartman                  Dalen    3:50:29

      220       Jaap Wouters                    Oostkapelle       3:50:47

      221       Geert Waelput                 Koewacht           3:51:08

      222       Kees de Rooij                    Yerseke                               3:51:11

      223       Marco Heestermans      Rosmalen           3:51:17

      224       Olof Hoogesteger           Vlissingen           3:51:27

      225       Jens Lier                              Koln       3:51:46

      226       Lion Baas                             Vlissingen           3:51:57

      227       Arthur Pouwelse             Middelburg        3:52:02

      228       Jonathan Boon                 Oost-Souburg   3:52:03

      229       Joost Goede                      Purmerland       3:52:05

      230       Leendert van de Ven    Zoutelande        3:52:14

      231       Leo Dalebout                    Gapinge              3:52:27

      232       Michel Koppejan             Nieuwerkerk ad IJssel   3:52:31

      233       Pjotr Coenen                    Hoboken             3:53:09

      234       Leontien Waaijer            Doorn                   3:53:11

      235       Richard Jacobs                  Nieuw- en Sint Joosland              3:53:12

      236       Patrick van den Doel      Goes                     3:53:25

      237       Marcel Vervuurt              Middelburg        3:53:36

      238       Ismaen Segers                  Hulst                     3:53:38

      239       Marian Zonnevijlle         Herten                 3:53:42

      240       Ivan Arctander                 Moordrecht       3:53:58

      241       Gijsbert Elstgeest           's-Heerenhoek 3:54:04

      242       Jeroen Kortenoeven     Steenbergen Nb3:54:08              

      243       Andre Vreeken                                Haarlem              3:54:12

      244       Bram van Keulen             Meliskerke         3:54:22

      245       Andy Wiencek                  Tremelo              3:54:27

      246       Koen de Vries                   Vlissingen           3:54:30

      247       Jessey Kasandikromo    Teteringen         3:54:32

      248       Rob van 't Veen                               Goes     3:54:38

      249       Arjan Boot                          Kloetinge            3:54:50

      250       Theo Troost                       Hellevoetsluis   3:54:57

      251       Rinus Reijngoudt             Dordrecht           3:55:01

      252       Mattheo Moerland        Oosterland         3:55:05

      253       Erik Bolleman                    Axel       3:55:10

      254       Martijn de Vries              Middelburg        3:55:13

      255       Marc de Groote               Middelburg        3:55:14

      256       Patrick Vervaet                                Sint Jansteen    3:55:14

      257       Fitzgerald Krudde           Almere 3:55:17

      258       Wim Jochems                   Lieren   3:55:33

      259       Henry Wondergem        Voorthuizen      3:55:34

      260       Koen Beukema                                Waalre 3:55:38

      261       Reinier Spijk                      Goes     3:55:40

      262       Marcel van de Sommeijer           Oost-Souburg   3:55:43

      263       Joep Filius                           Goes     3:55:44

      264       Louis Tronchet                  Alblasserdam    3:55:45

      265       Ron de Wit                         Obbicht               3:55:55

      266       Hans Duijf                           Cuijk      3:55:58

      267       Wim Van Steeg                                Voorthuizen      3:56:00

      268       Klaus Amtmann                               Solingen              3:56:08

      269       Theo de Macker              Burgh-Haamstede          3:56:15

      270       Erik van Belle                     Vlissingen           3:56:25

      271       Sjaco de Jong                    Zwijndrecht       3:56:28

      272       Maurice Walhout            Kapelle 3:56:29

      273       Gerwin Zondervan         Kapelle 3:56:29

      274       Wim de feijter                  Terneuzen         3:56:31

      275       Karin Verheijden             Eindhoven          3:56:32

      276       Robert Carol                      Middelburg        3:56:37

      277       Ronald Aarts                      Schore  3:56:45

      278       Marinus Hoogendoorn Werkendam      3:56:47

      279       Jelle Maljaars                    Oostkapelle       3:56:55

      280       Marcel van Delden         Middelburg        3:56:55

      281       Clemens Meuleman      Hengelo Ov        3:57:04

      282       Marcel Drijdijk                  Heinkenszand   3:57:10

      283       Sven Rentmeester         's-Heerenhoek 3:57:14

      284       Jasper Commandeur     Driebergen-Rijsenburg 3:57:19

      285       Erwin van der Linde       Apeldoorn          3:57:19

      286       Marco Dieleman              Sommelsdijk     3:57:33

      287       Jaap van der Bok             Middelharnis     3:57:47

      288       Roel Wijnands                  Wilrijk   3:57:54

      289       Eva Halbgewachs            Lüdenscheid      3:57:59

      290       Jan Huffmeijer                 Bergen op Zoom             3:58:03

      291       Bram Kotvis                       Zierikzee             3:58:04

      292       Casper Baas                       Goes     3:58:04

      293       Paul Johan de Voogd     Vlaardingen       3:58:10

      294       Bas de Jong                        Bergen op Zoom             3:58:10

      295       Patrick Giljam                    Zierikzee             3:58:13

      296       Sjef Goris                            Middelburg        3:58:16

      297       Cock Groenendaal          Nieuw-Vennep                3:58:22

      298       Remon Rijk                        Goes     3:58:26

      299       Dennis Smit                       Deventer            3:58:36

      300       Adrie Janse                        Arnemuiden      3:58:49

      301       Jesse Moeleker                               Domburg            3:58:54

      302       Peter Belfroid                   Terneuzen         3:58:55

      303       Luuk Koopman                 Bergen op Zoom             3:58:58

      304       Frank Hucke                      Wuppertal          3:59:06

      305       Peter van der Heijden  Liempde              3:59:27

      306       Coos Diepenbroek         Lent       3:59:36

      307       Jeroen Kratz                      Eindhoven          3:59:45

      308       Dick van der Wilt             Ridderkerk         3:59:46

      309       Jasper van Bommel        Rotterdam         3:59:48

      310       Stefan Van der Voorn   Zierikzee             3:59:54

      311       Sabine de Vries                                Soest    3:59:55

      312       Bob Westerduijn             Spijkenisse         4:00:02

      313       Jurjen Swiers                    Vlissingen           4:00:06

      314       Pascal Eltink                       Vlissingen           4:00:06

      315       Margreet van Zijl             Gouda  4:00:07

      316       Chris van Beem                                Eindhoven          4:00:09

      317       Christian Nottebohm    Wuppertal          4:00:10

      318       Peter Guiljam                   Nijkerkerveen  4:00:19

      319       Jan Guiljam                        Wemeldinge     4:00:20

      320       Richard Bruijs                    Amersfoort        4:00:21

      321       Greg McIntyre                  Leefdaal              4:00:34

      322       Marco van den Boogaard            Goes     4:00:45

      323       Gerard van Veen            Voorthuizen      4:00:47

      324       Arnold Eggink                    Gapinge              4:00:49

      325       Michel Van den heuvel                Koningshooikt  4:00:56

      326       Johnny Willeboer            Roosendaal        4:00:58

      327       Jan van Hoeve                  Oostburg            4:00:58

      328       Jorien van de Pol             Ede Gld                4:00:59

      329       Richard Spijkers               Berkel-Enschot 4:00:59

      330       Jan de Goede                   Leiden  4:01:03

      331       Anna Mirecka                   Krabbendijke    4:01:20

      332       Jos Hoebeke                     Rilland  4:01:29

      333       PietJan Reijnierse           Koudekerke      4:01:37

      334       Peter van Lit                      Middelburg        4:02:04

      335       Erik Vande Weijer           Vremde               4:02:05

      336       Erik Brandsema                                Maurik 4:02:15

      337       Christoph Dreuw             Stolberg              4:02:21

      338       Thorsten Kreutzer          Kelmis  4:02:21

      339       Piet Posthuma                  Oost-Souburg   4:02:22

      340       Julien van 't Leven          Rijswijk Zh          4:02:26

      341       Adri Koole                          Serooskerke Walcheren              4:02:35

      342       Marc Grosser                    Bergisch Gladbach          4:02:45

      343       Marike Brusket                                Wilhelminadorp               4:03:07

      344       Bert den Hartog               Rijswijk Nb                         4:03:12

      345       Jan van Gent                     Oud-Beijerland                                4:03:18

      346       Antoon Uijtdehaag        Nispen                                 4:03:23

      347       Arend van Wijk                                Hattem                                                4:03:45

      348       Andries Mandemakers Groot-Ammers                                4:03:56

      349       Johan van den Eertwegh             Venlo                    4:04:06

      350       Jan Hermkes                                     Velden                 4:04:07

      351       Kenneth Alting                 Oisterwijk           4:04:17

      352       Bram Calle                          Heveadorp         4:04:20

      353       Ray Cornips                        Zuidzande          4:04:30

      354       Thomas Gross                   Schleiden            4:04:31

      355       Corne Nieuwkerk           Koudekerke      4:04:38

      356       Harry van Dorst                                Bergen op Zoom             4:04:42

      357       Maus Dieleman                               Utrecht                                               4:04:48

      358       Udo Groß                           Schleiden            4:04:55

      359       Jörg Michael Fritsch       Neukirchen-Vluyn          4:05:06

      360       Rudy van Geven              Tegelen                               4:05:09

      361       Remco van der Velden Schiedam            4:05:11

      362       Ralph Müller                      Monheim           4:05:27

      363       Marc van Iwaarden        Aardenburg       4:05:29

      364       Peter Wilbrink                  Zierikzee             4:05:35

      365       Jan-Joris Jooss                  Goes     4:05:37

      366       Merijn Trommar              Eindhoven          4:05:37

      367       Marcel Van Luik               Terneuzen         4:05:39

      368       Michel Sinke                      Middelburg        4:05:44

      369       Karin Nieuwenhuis         Tegelen                               4:05:46

      370       Alexander Hesse             Niederkrüchten               4:05:48

      371       Hessel Schoonderwoerd             Goirle   4:05:52

      372       Wendel Röntgen             Amsterdam       4:05:57

      373       Maarten van der Plas    Katwijk Zh          4:06:06

      374       Darius Bargi                        's-Gravenhage  4:06:14

      375       Hans Roodhorst               Krimpen aan den IJssel 4:06:18

      376       Andreas Piel                      Burscheid           4:06:29

      377       Yves De waele                  Axel                       4:06:30

      378       Maikel Prop                       Hoogerheide     4:06:30

      379       Michel Van der Weij      Groot-Ammers                4:06:33

      380       Klaas Pol                              Barneveld           4:06:34

      381       Janwillem Rietberg         Oost Souburg    4:06:39

      382       Bas van Hoeve                  Vlissingen           4:06:40

      383       Harm Kuipers                    Haarlem              4:06:42

      384       Jeroen de Jong                 Delft      4:06:43

      385       Bauke van Dorst              Middelburg        4:06:44

      386       René Florussen                                Terneuzen         4:06:46

      387       Ada Geuze                         Middelburg        4:06:52

      388       Henk Guise                        Roosendaal        4:06:57

      389       Rien Bastiaansen             Rucphen             4:06:57

      390       Joost Verwer                    Helmond             4:07:07

      391       Nick Paulusse                    Oost-Souburg   4:07:13

      392       Rogier Taal                         Zwijndrecht       4:07:16

      393       Marcel Sijbrandij             IJsselstein Ut     4:07:29

      394       Hans-Peter Van den Akker         Gorinchem         4:07:33

      395       Mark Landman                 Berkel en Rodenrijs       4:07:52

      396       Nico van den BOS           Papendrecht     4:08:00

      397       Joris Verheyen                 Peer      4:08:06

      398       Simon van Houwelingen              Rijswijk Nb         4:08:07

      399       Andre Meijers                  Hoedekenskerke            4:08:12

      400       Peggy Ten Hoopen         Rijswijk Zh          4:08:13

      401       Wim Dingemanse           Grijpskerke        4:08:22

      402       Inga Freckmann               Iserlohn               4:08:22

      403       Johan de Wolf                  Vlissingen           4:08:23

      404       Patricio Conner                                Rotterdam         4:08:25

      405       Christiaan Bleaker           Biggekerke         4:08:31

      406       Sander Verschoor           Groot-Ammers                4:08:32

      407       David Pieters                     Oostburg            4:08:38

      408       Jeroen Hansler                 Capelle aan den IJssel   4:08:39

      409       Marius Boonman            Heinkenszand   4:08:48

      410       Thijs van 't Hul                  't Harde               4:08:57

      411       Leon Goor                          Dordrecht           4:09:00

      412       Arthur Van Aartsen        Middelburg        4:09:02

      413       Hans-Jan Rijbering          's-Gravenhage  4:09:02

      414       Aschwin van den Abeele             Zuiddorpe          4:09:04

      415       Julius Amtmann                               Solingen              4:09:05

      416       Bart van Noorden                           Yerseke                               4:09:15

      417       Jan Heshof                                         Steenbergen Nb             4:09:17

      418       Jan Bostelaar                                     Westkapelle      4:09:19

      419       Martin Steindl                                   's-Gravenhage  4:09:30

      420       Hans Vanstalle                                  Brecht  4:09:45

      421       Peter van Beeck                              Etten-Leur          4:09:51

      422       Maarten Pouwelse                        Westkapelle      4:09:58

      423       Nicky Aalders                    's-Heer Hendrikskinderen           4:09:59

      424       Kees van de Griek          Kruiningen         4:10:06

      425       Danmar Dees                    Goes     4:10:13

      426       Aarnout Huibregtse       Westkapelle      4:10:24

      427       Mark Bruurs                      Rijen     4:10:29

      428       JanHendrik Wolters       Apeldoorn          4:10:34

      429       David Kaljouw                   Koudekerke      4:10:45

      430       Maurice Twigt                   Rotterdam         4:10:45

      431       Peter Witlox                      Haaren 4:10:46

      432       Richard Leijnse                 Middelburg        4:10:47

      433       Frans Cools                        Westerlo             4:10:47

      434       Margreet Ten Have        Driebergen-Rijsenburg 4:10:52

      435       Brigitte Verhelst-Moonen          Rosmalen           4:10:53

      436       Alexandre Pellerin          Eindhoven          4:10:56

      437       Marijn Grootjans            Westkapelle      4:10:56

      438       Bert Lemmens                  Herten 4:10:58

      439       Marijn Huibregtsen        Westkapelle      4:10:59

      440       Bert Aalbers                      Vlissingen           4:11:00

      441       Ramon de Jonge             Heinkenszand   4:11:07

      442       Bart van Schilt                   Meer    4:11:09

      443       Frans Daalman                  Breskens             4:11:15

      444       Jesper de Groo                t              Amersfoort        4:11:15

      445       Joost de Rijk                      Montfoort          4:11:16

      446       Jan te Brake                       Aalten  4:11:20

      447       Robbert Mijer                   Oostvoorne       4:11:26

      448       Imre Kouw                         Maastricht          4:11:26

      449       Bart Treurniet                   Enschede            4:11:30

      450       Johan Treurniet                               Middelburg        4:11:30

      451       Augüsta Van Hoogdalem             Vlaardingen       4:11:46

      452       Hans Geuzinge                 Emmen                                4:11:47

      453       Erik Tempelaars               Berkel en Rodenrijs       4:11:49

      454       Ben Schell                           Noordwijk          4:11:53

      455       Richard Koops                   Domburg            4:11:58

      456       Sander van der Aarsen Oudenbosch     4:12:00

      457       Timo Derriks                      Vlissingen           4:12:11

      458       Robin Jonkers                   Tholen                  4:12:30

      459       Leon Bal                              Bruinisse             4:12:41

      460       Angelo Delforge              Hulst     4:13:09

      461       Etienne Kouijzer              Hulst     4:13:10

      462       Dennis But                         Middelburg        4:13:12

      463       Peter Honcoop                 Rijen     4:13:15

      464       Gwen Andeweg                              Rosmalen           4:13:20

      465       Cris Simons                        Haaren 4:13:21

      466       Ingrid Baggerman           Bleiswijk              4:13:22

      467       Jan Ijzelenberg                 Oosterland         4:13:22

      468       Dick Drexhage                  Bussum                               4:13:38

      469       Jan-Pieter de Kl               oet         Bennekom         4:13:39

      470       Rob Koster                         Rotterdam         4:13:44

      471       Erich van Don                    Hank     4:14:08

      472       Richard de Vlieger          Lewedorp           4:14:11

      473       Bianca de Breij                  Rotterdam         4:14:26

      474       Cor van der Blom            Bergschenhoek               4:14:27

      475       Peter Koster                      Krabbendijke    4:14:29

      476       Henry Van Willigen         Maassluis            4:14:30

      477       Sonja Boogaard               Clinge   4:14:38

      478       Andreas Holzapfel          Dreieich               4:14:39

      479       Seth Dijkstra                      Middelburg        4:14:39

      480       Dick Baggerman               Bleiswijk              4:14:40

      481       Gerwin Guichelaar         Delft      4:14:45

      482       Henk-Jan Joosse             Arnemuiden      4:14:47

      483       Anne Rindt                         Son en Breugel 4:14:54

      484       Gert Kooiman                   Middelburg        4:14:57

      485       Mette Kramer                  Oegstgeest        4:14:58

      486       Alexander Elfrink            Breskens             4:15:01

      487       Leen Meijers                     Veere   4:15:01

      488       Niek van Belzen                               Middelburg        4:15:18

      489       Daniel Garding                  Kaarst   4:15:47

      490       Ralf Woltering                   Erkrath 4:15:48

      491       André Struijk                     Den Helder        4:15:54

      492       Marco Goorden               Roosendaal        4:15:54

      493       Geert Jan Jobse                               Vlissingen           4:15:59

      494       René Harinck                     Oost-Souburg   4:16:00

      495       Laus de Ridder                  Vlissingen           4:16:07

      496       Bianca de Regt                  Middelburg        4:16:10

      497       Sander Pleijte                   Nisse     4:16:12

      498       Miranda w Louws           Zoutelande        4:16:14

      499       Jeroen Brouwer              Borssele              4:16:19

      500       Emmanuel Pellerin         Campbon            4:16:27

      501       Wim Wuestenenk          Creil       4:16:35

      502       Alwin Oerlemans            Woerden            4:16:37

      503       Peter Zwart                       Amsterdam       4:16:40

      504       Rob Agterberg                  Venlo    4:16:42

      505       Mark Boonman                                Breda    4:16:45

      506       Wendi Linke                      Vinkel   4:16:55

      507       Huibert Lucas                    Alblasserdam    4:16:57

      508       Jean-Paul Westdijk        Leusden              4:17:32

      509       Frans Hettema                 Wijchen               4:17:43

      510       Silvia Treur - de Jong      Mijdrecht           4:18:00

      511       Wim Besuijen                   Middelburg        4:18:05

      512       Sandra Joziasse                                Vlissingen           4:18:11

      513       Mark Prins                          Dordrecht           4:18:20

      514       Jan Veninga                       Haarlem              4:18:21

      515       Jos Berben                         Venlo    4:18:23

      516       Dennis Oosterhuis          Deventer            4:18:39

      517       Rene Oomen                    Sirjansland         4:18:45

      518       Richard vd Velde             Poortvliet           4:18:45

      519       Ron BIemans                     Hoeven                               4:18:45

      520       Henk Kasbergen              Moordrecht       4:18:47

      521       Hanny Hendriks Muller Crissier                 4:18:59

      522       Dennis Heilbron               Sint-Maartensdijk           4:19:02

      523       Joost van der Zande      Steenbergen Nb             4:19:27

      524       Jos Torremans                  Vosselaar            4:19:30

      525       Paul de Bruijckere          Oostburg            4:19:32

      526       Chris Melse                        Middelburg        4:19:44

      527       Steven Stroo                     Middelburg        4:19:46

      528       Sjaak Lugtenburg            Alblasserdam    4:19:55

      529       Piet van Krieken              Hardinxveld-Giessendam           4:20:21

      530       Ferdy Oerlemans            Steenbergen Nb             4:20:23

      531       Mark den Hollander       Veere   4:20:55

      532       Rob Jongeneel                 Middelburg        4:21:02

      533       Davy Bouchet                   Pin         4:21:10

      534       Markus Kier                       Mönchengladbach         4:21:13

      535       Lawrence van den Berghe          Poortugaal         4:21:16

      536       Hans Osterholt                 Voorburg            4:21:18

      537       Patrick Sturkenboom    Boxtel   4:21:24

      538       Adri Jelier                           Voorthuizen      4:21:26

      539       Ruud Lautenslager         Rotterdam         4:21:31

      540       Adriaan Rijkaart               Hazerswoude-Dorp       4:21:34

      541       Richard Oomen                                Best                                      4:21:35

      542       Tim Hoogerdijk                 Hazerswoude-Dorp       4:21:35

      543       Patrick Pielaat                   Terneuzen         4:21:52

      544       Petra Kerkhove                               Amsterdam       4:21:54

      545       Maarten Tanis  Serooskerke                      4:22:01

      546       Merijn Hooftman            Goes                     4:22:10

      547       Lars van Zwieten             Rotterdam         4:22:11

      548       Simon de Clerck               Nieuwvliet         4:22:21

      549       Carl van Dijk                       Kapelle                 4:22:22

      550       Thomas Scholz  Niederkruechten            4:22:23

      551       Marco Vink                        Rotterdam         4:22:33

      552       Bouman Bouman            Waardhuizen    4:22:33

      553       Raoul Beuns                      Goes                     4:22:37

      554       Patrick van de Putte      Vrouwenpolder                               4:22:38

      555       Yves Schockaert              Zele                       4:22:51

      556       Koen Gideonse                                Vrouwenpolder                               4:22:54

      557       Alexander Doorn            Amersfoort        4:23:00

      558       Robert Goedhart            Koudekerke      4:23:00

      559       Annelies Claus                  Antwerpen        4:23:01

      560       Vincent lange                    Middelburg        4:23:02

      561       Jan-Willem Sies                                Parijs     4:23:02

      562       Jeroen Van der Schelde               Oost-Souburg   4:23:04

      563       Ronny Dekker                   Meliskerke         4:23:08

      564       Peter Schiffels                  Langsur                                4:23:11

      565       Michele Feola                   Merter t              4:23:11

      566       Armand Welsch               Langsur                                4:23:11

      567       Peter Wiersma                 Steenbergen Nb             4:23:13

      568       Johan de Vlieger             Vlissingen           4:23:14

      569       Sander klap                        Vlissingen           4:23:44

      570       Marc Overeem                 Middelburg        4:23:44

      571       Rob Van der Beijl            Bruinisse             4:23:47

      572       Rogier Sander                   Middelburg        4:23:47

      573       Tim van Pelt                       Amsterdam       4:23:52

      574       Cindy den Hollander      Oost-Souburg   4:24:02

      575       Anna Bukowinska           Noordwijkerhut              4:24:16

      576       Mels Kroon        Driebergen-Rijsenburg                 4:24:17

      577       Bastian Berg                      Köln                                      4:24:20

      578       Wim Willems                     Bassevelde        4:24:21

      579       Martijn Koorneef            Lekkerkerk         4:24:22

      580       Rebecca van Winkelhof               Middelburg        4:24:31

      581       Ronald Dekker                  Kapelle                 4:24:32

      582       Michel Oude Essink        Nieuwerkerk ad IJssel   4:24:36

      583       Wilco Verkuijlen              Liempde              4:24:48

      584       Stefan Mesu                     Kapelle                 4:24:48

      585       Arnold Haakman             Hoogezand        4:24:58

      586       Kees van Oosterhout    Zoetermeer       4:25:00

      587       Tom Nijland                       Borculo                                4:25:03

      588       Pieter Bauwens               Gent     4:25:06

      589       Hanneke Vliet Vlieland Bergschenhoek                               4:25:07

      590       MARKO van der Voort  Berkel en Rodenrijs       4:25:08

      591       Rob Maat                            Goes     4:25:17

      592       Jos Janse                             Middelburg        4:25:17

      593       Twan Timmermans        Hoofdplaat         4:25:24

      594       Linda Vermeulen            Vlaardingen       4:25:25

      595       Mark Van der Kooij        's-Heer Abtskerke          4:25:31

      596       Ronald Dees                      Vlissingen           4:25:31

      597       Marco Peters                    Hellevoetsluis   4:25:37

      598       Stefan Krischer                 Langerwehe      4:25:39

      599       Daniela Osterholt            Langerwehe      4:25:39

      600       Mark Capitein                   Rotterdam         4:25:42

      601       Frank Schoonwater        Vlissingen           4:25:55

      602       Rene Kant                          Rijswijk Nb         4:26:11

      603       Remon Van de Gruiter Grijpskerke        4:26:31

      604       Ronald van Hercules      Serooskerke Walcheren              4:26:34

      605       Martin Molenaar             Nieuwerkerk ad IJssel   4:26:40

      606       Han Mathijssen                               Haaren 4:26:47

      607       Richard Klap                       Goes     4:26:48

      608       Frank Sprengers              Wolphaartsdijk 4:26:54

      609       Volker Gierling                 Brüggen              4:26:59

      610       Hans van Krimpen          Rotterdam         4:26:59

      611       Marcel Stam                      Vlaardingen       4:27:02

      612       Vinciane Ricaille               Chiny    4:27:08

      613       Stefan Feleus                    Westkapelle      4:27:10

      614       Jeroen van 't Verlaat     Spijkenisse         4:27:13

      615       Kirsten Nienhuis              Oosterwolde Fr               4:27:14

      616       Jan Demeulenaere         Kontich                4:27:18

      617       Derek Bras                         Oostakker          4:27:21

      618       Jeroen de Vries                               IJzendijke           4:27:23

      619       Meino Boon                      Zwijndrecht       4:27:28

      620       Lizo Koppejan                   Arnemuiden      4:27:43

      621       Dik Kok                 Rotterdam         4:28:00

      622       Eric Schneider   Leubsdorf           4:28:01

      623       Bert de Vos        Zierikzee             4:28:02

      624       Dave Wisse        Middelburg        4:28:03

      625       John Provoost  Domburg            4:28:16

      626       Henk van der Poel          Westkapelle      4:28:18

      627       Morien Janse                    Domburg            4:28:19

      628       Ad Tres                                                Wilhelminadorp 4:28:48              

      629       Marco Musch                    Dordrecht           4:28:58

      630       Kaj Vos                                 Venlo                    4:29:13

      631       Chris Dek                            Kapelle                 4:29:20

      632       Gil Ceulemans                  Mortsel                               4:29:26

      633       Kristof Cassiers                 Antwerpen        4:29:27

      634       Tom Rozenburg                               Hoofddorp         4:29:44

      635       Pieter de Gaaij                 Middelburg        4:29:49

      636       George Taal                       Oostkapelle       4:29:55

      637       Paul Timmers                    Roosendaal        4:30:00

      638       Marc van Meurs              Groenlo               4:30:06

      639       Kees Verheul                    Dordrecht           4:30:13

      640       Betty van Zoelen             Haarlem              4:30:17

      641       Mariëlle van der Zwaan               Den Haag            4:30:18

      642       Sem De Paauw                 Middelburg        4:30:20

      643       Martijn Fraanje                                Wemeldinge     4:30:26

      644       John van Eenennaam    Palma de Mallorca          4:30:34

      645       Rene Van der Kleij          Zuidland              4:30:59

      646       Jonathan Demulder       Hoboken             4:30:59

      647       Annikki Isabel   Schweihofen     Chemnitz            4:31:05

      648       Maikel Roodenrijs          Rotterdam         4:31:06

      649       Patrick Karremans          Steenbergen Nb             4:31:29

      650       Ramon Hobe                     Groenlo               4:31:34

      651       Leentje Mattheyses      Hoboken             4:31:35

      652       Edwin Mersch                   Capelle aan den IJssel   4:31:43

      653       Toon van Meel                 Goes     4:31:45

      654       Marcel Moerland            Krabbendijke    4:31:49

      655       Stefan Rook                       Vlissingen           4:31:52

      656       Peter Korzelius                 Huizen  4:31:55

      657       Anne van Eijzeren          Borssele              4:31:58

      658       Joost Boonman                                Yerseke                               4:32:06

      659       Paul de Bruijn                   Vlissingen           4:32:09

      660       Hans Crul                            Roosendaal        4:32:11

      661       Heinz-Willi Leurs              Geldern               4:32:13

      662       Andre Jansen                    Abbenbroek      4:32:19

      663       Bastiaan de Leeuw         Alkmaar               4:32:22

      664       Walter de Bruijn              Moordrecht       4:32:31

      665       Steven van de Veire      Rotterdam         4:32:36

      666       Rita Verhage                     Middelharnis     4:32:46

      667       Wanlin Franck                   Neufchâteau     4:32:48

      668       Willy Heijnen                     Dalen    4:32:49

      669       Patrick Stokx                     Heinkenszand   4:32:50

      670       Jürgen Melzer                  Aachen                                4:32:55

      671       Rein Eijlers                         Pijnacker             4:33:10

      672       Wim den Otter                 Barendrecht      4:33:12

      673       Paul Constandse             Middelburg        4:33:22

      674       Monique Brand - van Kan           Pijnacker             4:33:24

      675       Hans Vermeer  Maasland            4:33:29

      676       Leonard van den Houten            IJsselstein Ut     4:33:37

      677       Esther Sweeris Rockanje             4:33:37

      678       Alex De Jong     Rotterdam         4:33:39

      679       Rob Broeren      Schiedam            4:33:39

      680       John Peter Kuntz            Papendrecht     4:33:43

      681       Herman Costermans     Essen    4:33:53

      682       Walther de Block             Hulst     4:34:09

      683       Arjen Houmes                  Westkapelle      4:34:13

      684       Pieter Maas                       Espel     4:34:20

      685       Jan Vandeputte                               Loenhout            4:34:25

      686       Ronald Huisman              Boskoop              4:34:27

      687       Eelke de Jong                    Middelburg        4:34:30

      688       Anne van Houwelingen                               Middelburg        4:34:34

      689       Wim Flipse                         Terneuzen         4:35:24

      690       Cor Baars                            Nieuwland         4:35:41

      691       Claudia van Sighem        Westkapelle      4:35:43

      692       Sander Janse                     MIddelburg       4:35:45

      693       Martin van Oordt            Bodegraven       4:35:45

      694       Kaj De Vries                       Delft      4:35:48

      695       Adrie van Belzen             Westkapelle      4:35:57

      696       Nelleke Bosscha              Vlissingen           4:36:01

      697       Rob Weidema                   Leeuwarden      4:36:04

      698       Marcel Pater                     Middelburg        4:36:14

      699       Jan Kaan                              Rilland                  4:36:17

      700       Jackie Minderhoud        Westkapelle      4:36:27

      701       Imo Jongepier  Nieuw- en Sint Joosland              4:36:36

      702       Till Kessler                          Voerde                                4:36:36

      703       Claudine Mariavelle       Arlon                     4:36:47

      704       Wesley Peeters                               Merksem            4:36:59

      705       Marian Steenblok           Heinkenszand   4:37:03

      706       Erik Ceulemans                                Mortel                  4:37:07

      707       Martin van Overloop     Kapelle                 4:37:15

      708       Simone Heestermans   Rosmalen           4:37:18

      709       Thomas Steil                      Langsur                                4:37:27

      710       Danny Molegraaf            Koudekerke      4:37:32

      711       Franck Baron                     Eindhoven          4:37:39

      712       Rian Flikweert                   Middelburg        4:37:39

      713       Axel Beyer                         Voerde                                4:37:42

      714       Bob Schmelzer                 Middelburg        4:37:44

      715       Rick de Smit                       Goes                     4:37:50

      716       Michael Klick     Haltern am See                                4:37:56

      717       Konstantin Preppner     Osterode am Harz          4:37:57

      718       Martijn Versteeg            Spijkenisse         4:37:59

      719       Erik Vos                               Veen                     4:38:01

      720       Steven Wuyts                   Gierle                   4:38:15

      721       Hans van Son                    Schijndel             4:38:26

      722       Rudi Geerse                      's-Gravenhage  4:38:28

      723       Arthur Vos         Serooskerke Walcheren              4:38:32

      724       Marian van Damme       Clinge   4:38:37

      725       Willem Vermazen           Vlissingen           4:38:44

      726       Heidie Van Remortele  Hoedekenskerke            4:38:49

      727       Rich den Hartog               Barendrecht      4:38:51

      728       Kees Dijl                              Waarde               4:38:52

      729       Peter Hertzinger             Middelburg        4:38:58

      730       Serge Nothen                   Arnemuiden      4:39:08

      731       Marco De Feijter             Schoondijke      4:39:08

      732       Joseph Resovsky             Middelburg        4:39:10

      733       Dimitri van der Ark         Werkhoven       4:39:16

      734       Esther Houmes                                Wissenkerke     4:39:21

      735       Masha Bril                          Roosendaal        4:39:33

      736       Desirée Sauren                                Dueren                                4:39:34

      737       Eli Eßer                                 Düren   4:39:34

      738       Paul Klaassen                    Breda    4:39:38

      739       Richard Van der Werf    Oosterland         4:39:51

      740       Ruud Bakker      Nieuw-Vennep                                4:39:59

      741       Peter Sanderse                                Serooskerke Walcheren              4:39:59

      742       Clemens de Bruin           Rotterdam         4:40:04

      743       Rui Manuel Soares Aguiar           Hellevoetsluis   4:40:08

      744       André Scheepers            Niederkrüchten                               4:40:12

      745       Christian Jansen              Schwalmtal        4:40:13

      746       Jörke Marcel                     Schwalmtal        4:40:14

      747       Janneke de Bruin            Hardinxveld-Giessendam           4:40:15

      748       Arjen van de Wetering Gouda                                  4:40:15

      749       Roy Sallet                            Vlissingen           4:40:15

      750       Kees Dijkman    Burgh-Haamstede          4:40:17

      751       Hugo Aalders    Amsterdam       4:40:18

      752       Noëlle ter Woerds          Amsterdam       4:40:19

      753       Koen Faber        Breda    4:40:25

      754       Rik Mouissie      Dordrecht           4:40:26

      755       Heidy Smit          Driebergen-Rijsenburg 4:40:26

      756       Michael Gehri   Stuttgart             4:40:26

      757       Lawrence Spierings        Hechtel                                4:40:27

      758       Martin Daalhuizen          Aagtekerke        4:40:28

      759       Koen Dexters    Peer      4:40:28

      760       Marja Bosje       Wijk bij Duurstede         4:40:29

      761       Peter van den Brink       Amerongen       4:40:30

      762       Nicolette Malcorps         Oost-Souburg   4:40:31

      763       Marco Gouwens             Rotterdam         4:40:44

      764       Andre Bos          Waddinxveen   4:41:00

      765       Leddy Karelse   Meppel                               4:41:06

      766       Ingmar van Leerzem      Middelburg        4:41:06

      767       Mark Trimpe     Vlissingen           4:41:07

      768       Richard Wiskerke            's-Gravenpolder              4:41:08

      769       Jan Minnaard    Yerseke               4:41:21

      770       Caroline Veringa              Middelburg        4:41:21

      771       Frenk-jan Visser              Middelburg        4:41:23

      772       Niels Olsthoorn                Capelle aan den IJssel   4:41:24

      773       Joep van de Haterd        Schoonhoven   4:41:37

      774       Trudie de Jong-Snijders               Lepelstraat         4:41:38

      775       Ilona Sturm-van der Made         Oost-Souburg   4:41:50

      776       Tim Soekkha      Rotterdam         4:42:02

      777       Peter Vader       Kerkwerve         4:42:05

      778       Jeroen de Groot              Dordrecht           4:42:05

      779       Sjon Vos              Dordrecht           4:42:05

      780       Danielle Gillissen             Dordrecht           4:42:05

      781       Ruud Geldof      Middelburg        4:42:06

      782       René van Luijk  Woerden            4:42:18

      783       Jeroen Rockx    Halsteren            4:42:28

      784       Johannes paessens        Bietigheim Bissingen     4:42:31

      785       Frank Hanssen  Maastricht          4:42:33

      786       Stefan Schinken              Viersen                                4:42:40

      787       Martin van Ieperen        Kapelle                 4:42:41

      788       Rijndert van der Kolk     Oud-Beijerland                                4:42:43

      789       Mart van de Kamp          Gouda  4:42:45

      790       Franny Rook-Doppenberg          Vlissingen           4:43:03

      791       Oscar de Vries  Rosmalen           4:43:08

      792       Bernd Schadowski          Jülich     4:43:08

      793       Robert Gijsen   IJsselstein Ut     4:43:12

      794       Marcel de Lange              Leende                                4:43:12

      795       Gert-Jan van der Reijden            Zwijndrecht       4:43:15

      796       Dick Dekker       Capelle aan den IJssel   4:43:18

      797       Ad Kaan               Bergen op Zoom             4:43:19

      798       Ingmar Struijs   Eindhoven          4:43:21

      799       Sven Carton       Groot-bijgaarden            4:43:21

      800       Fred de Bree     Zoutelande        4:43:22

      801       Alex Lakké          Goes     4:43:28

      802       Michel Van der Heiden Dordrecht           4:43:29

      803       Kees de Fijter   Barneveld           4:43:30

      804       BAS Van der Burgt          Boxtel   4:43:33

      805       Marc-Jan Moerland       Goes     4:43:48

      806       Desmond Kloeg               Geldrop               4:43:50

      807       Eduard Vroomen            Oost-Souburg   4:43:56

      808       Conrad de Ridder            Vlissingen           4:44:04

      809       Guus Hageman                Midwoud            4:44:07

      810       Ward Kerckaert               Sint Kruis             4:44:14

      811       Edwin Bol            Honselersdijk    4:44:20

      812       Hans Tramper   Goes     4:44:30

      813       Willeke den Dikken        Nijkerk Gld         4:44:32

      814       Corianne van Sluijs-Vonk            Amersfoort        4:44:43

      815       Bas van der wiel              Molenaarsgraaf                               4:44:45

      816       Heike Lange       Radevormwald                 4:45:05

      817       Bouwe Postma Middelburg        4:45:19

      818       Pieter Wielhouwer         Wilhelminadorp               4:45:27

      819       Hans Marijs        's-Gravenpolder              4:45:33

      820       Marco Meur      Middelburg        4:45:44

      821       Gert Jan Marinisse         Oost-Souburg   4:45:49

      822       Rene de VIsser Nieuw en SintJoosland 4:45:56

      823       Anne-Marie Thomaes   Hoofdplaat         4:46:09

      824       Michel Cravatte               Houffalize           4:46:22

      825       Rudi Wijnacker Vlissingen           4:46:23

      826       Duco van Eijkelenburg  Middelburg        4:46:30

      827       Teus Van der Ham          De Meern           4:46:32

      828       Theo den Braanker        Sliedrecht           4:46:34

      829       Jean-Antoin van de Rijzen          Nieuw-Vossemeer         4:46:35

      830       Cyril Belfroid      Middelburg        4:46:36

      831       Frank Oomens  Tilburg  4:46:37

      832       Sven Vermeulen             Vlissingen           4:46:41

      833       Geert Dewaele                Lokeren               4:46:48

      834       Michael Steiger                Biest-Houtakker              4:46:48

      835       Natalia Fokina   Boekel  4:46:49

      836       Ramon Zoeteweij           's-Heerenhoek 4:46:56

      837       Ria Lasker           Hoogezand        4:46:58

      838       Jasper Verhelst                Rosmalen           4:46:59

      839       Kampi Kamphausen       Mönchengladbah           4:47:06

      840       Jörg Rades          Kleve    4:47:10

      841       Leendert Nieuwenhuijze            's-Heer Arendskerke     4:47:11

      842       Gertjan Kok       's-Hertogenbosch           4:47:12

      843       Mariska de Kroo              Nieuw- en Sint Joosland              4:47:13

      844       Timmy Jacobs   Nieuw- en Sint Joosland              4:47:13

      845       Sander Lindemans          Vlaardingen       4:47:14

      846       Albert Boogaard              Utrecht                4:47:23

      847       Robbert Sterk   Weesp 4:47:28

      848       Frank de Jonge Middelburg        4:47:29

      849       Jan Wagemaker               Zonnemaire       4:47:31

      850       André Horsten Nieuwegein       4:47:33

      851       Pieter Smit         Utrecht                4:47:39

      852       Jan Waltz            Wolphaartsdijk 4:47:45

      853       Niels Westmaas               's-Heer Hendrikskinderen           4:47:45

      854       Arno Roest         's-Gravenpolder              4:47:45

      855       Christian Jobse Middelburg        4:47:56

      856       Jannet Vermeulen-Stulen          Vleuten               4:47:56

      857       Tjalling Rekker  Den Ilp 4:47:58

      858       Louis van den Bosch      Bemmel              4:48:01

      859       Nel van der Steen           Oost-Souburg   4:48:05

      860       Gerdy van der Reest     Yerseke               4:48:08

      861       Martijn Broekaart           Graauw               4:48:18

      862       Peter Erpelinck Hulst     4:48:19

      863       Eline Vree           Oud-Beijerland                4:48:21

      864       Alexander Bouten          Vlissingen           4:48:30

      865       Guy Vancauwenberghs               Beerzel                4:48:38

      866       Corné Rasenberg            Aagtekerke        4:48:47

      867       Alex Verkerk     Barendrecht      4:48:52

      868       Fanfan Lhoas     Arlon     4:48:59

      869       Katharina Kraneis            Hamburg             4:49:03

      870       John Verbeek   Arnemuiden      4:49:06

      871       André Houwing               Vlissingen           4:49:13

      872       David van der Sterren   Arnemuiden      4:49:16

      873       Paula Groot       Hellevoetsluis   4:49:17

      874       Ron Moerland  Hellevoetsluis   4:49:18

      875       Igna Becks          Middelburg        4:49:22

      876       Udo Lenzig         Jülich     4:49:44

      877       Sander Gerritsen            Etten-Leur          4:49:46

      878       Ralf Eversen      Middelburg        4:49:48

      879       Julio Costa          Moers  4:50:00

      880       John van de Watering   Bergen op Zoom             4:50:03

      881       David Perquin   Kats       4:50:07

      882       Elsbeth Dingemanse      Gapinge              4:50:07

      883       Job Leeuwangh               Poortugaal         4:50:13

      884       Jos Brouwers    Beutenaken      4:50:26

      885       Wijnte Hol          Elst Gld 4:50:31

      886       Jan-Paul Kleppe               Goes     4:50:43

      887       Peter Knippers Domburg            4:50:44

      888       Anne Pol             Dordrecht           4:51:01

      889       Dirk van Kessel Geldermalsen   4:51:28

      890       Bas Poldervaart               Buurmalsen       4:51:29

      891       Paul Derijck        Helmond             4:51:37

      892       Edward Ruigrok               Amersfoort        4:51:43

      893       Dik van den Dool             Lelystad               4:51:45

      894       Saskia Warmer Rotterdam         4:51:53

      895       Joris Buijtendijk               Rotterdam         4:51:54

      896       Ab de Groot      Zeist      4:51:54

      897       Lianne Wijsman               Zierikzee             4:51:55

      898       Jürgen Henz      Schleiden            4:51:56

      899       Frans Kolijn        Oost-Souburg   4:52:04

      900       Thorsten Fuchs                Werneuchen     4:52:09

      901       Cor vd Kleij         Heenvliet            4:52:15

      902       Riet Pouwelse  Vrouwenpolder               4:52:19

      903       Cor Schipper      Middelburg        4:52:22

      904       Arjan Burggraaff              Vlissingen           4:52:23

      905       Tiny Raijmakers               Uden    4:52:25

      906       Frans Heijboer  Poortvliet           4:52:27

      907       Andreas Breuer               Erftstadt              4:52:45

      908       Joost Liefbroer Oost-Souburg   4:52:46

      909       Lianne de Nooijer           Middelburg        4:52:47

      910       Hans van Ginneken        Dordrecht           4:52:51

      911       Chantal Nagtegaal          Heikant                4:52:52

      912       Rudy A.M. Francke         Dokkum              4:52:58

      913       Gilles Faas          Terneuzen         4:52:58

      914       Maureen den Hamer    Biervliet               4:53:01

      915       Jolanda in 't Anker-Ovaa              Koudekerke      4:53:01

      916       Marian van Dijk                Middelburg        4:53:04

      917       Ton van den Broeke      Maasbree           4:53:08

      918       Arjen van Belzen             Oost-Souburg   4:53:08

      919       Jeanet Verhaagen          Goes     4:53:09

      920       Kristof Bout       Torhout               4:53:14

      921       Anke van Sluijs Rotterdam         4:53:21

      922       Roel Kranendonk            Middelburg        4:53:23

      923       Ron Ploeg           Middelburg        4:53:35

      924       Paul Selten         Mill        4:53:42

      925       Robbert Kamphorst       Bergschenhoek               4:53:45

      926       Sjaak de Graas  Moordrecht       4:53:51

      927       Marlies De Jong               Kapelle 4:54:22

      928       Frans Toonen    Leusden              4:54:24

      929       Kees Smies        Rotterdam         4:54:25

      930       Markus Behnecke          Remscheid         4:54:27

      931       Nico Mulhuijsen              Bergen op Zoom             4:54:30

      932       Hanno de Hoon               Terneuzen         4:54:36

      933       Wim Huibregtse              Westkapelle      4:54:42

      934       Paul Plé               Kobern-Gondorf             4:54:57

      935       Erik Pistono        Kobern-Gondorf             4:54:57

      936       Stefan de Jonge              Scharendijke     4:55:09

      937       Sjaak Riemens  Vrouwenpolder               4:55:12

      938       Stephan Bouwens          Bergen op Zoom             4:55:15

      939       Bjorn Lievens    Philippine           4:55:22

      940       Debby Elstgeest              's-Heerenhoek 4:55:27

      941       Kees de Kroo    Koudekerke      4:55:27

      942       Michael Haex    Voerde                4:55:34

      943       Martin de VIsser             Middelburg        4:55:38

      944       Michel Sap         's-Gravenhage  4:55:46

      945       Henry van der Graaf      Arnhem               4:55:47

      946       Etienne de Koning          Goes     4:55:48

      947       Tim Simons        Rotterdam         4:55:48

      948       Antoine Gijzel   Kapelle 4:55:49

      949       Kerstin Dwars   Krefeld 4:56:01

      950       Marleen Leemans          Rotterdam         4:56:01

      951       Chris van der Riet            Bergen op Zoom             4:56:10

      952       Hariëtte Houmes            Middelburg        4:56:10

      953       Gertjan Louweret           Middelburg        4:56:17

      954       Marcel Naaktgeboren   Zwijndrecht       4:56:29

      955       Henri Klok           Barneveld           4:56:30

      956       Jan Kaljouw       Oostkapelle       4:56:43

      957       Raf Ide Oedelem            4:56:45

      958       Pascal Zoeteweij             Heinkenszand   4:57:09

      959       Marcel De Laat Schijndel             4:57:15

      960       Kees Verburg    Kamperland       4:57:22

      961       Sonja van den Berg        Noordwijk Gn   4:57:30

      962       Thomas De Cuyper         Stabroek             4:57:36

      963       Jan ten Napel    Dronten              4:57:43

      964       Suzanne Geschiere        Middelburg        4:57:54

      965       Petra Verhulst  Westkapelle      4:57:54

      966       Sebastiaan van der Jagt               Yerseke               4:57:55

      967       Rob Eppings       Zoutelande        4:57:55

      968       Maurice Eppings              Zoutelande        4:57:56

      969       Christopher Landwehr  Kevelaer             4:58:01

      970       Peter Meijaard Kloetinge            4:58:16

      971       Nico van den Berg          Capelle aan den IJssel   4:58:23

      972       Stefan Geerlings             Aalsmeer            4:58:27

      973       Lilian van der Steen        Vlaardingen       4:58:39

      974       Jurre Blauw        Amsterdam       4:58:41

      975       Frank Reitz         Vleuten               4:58:43

      976       Dirk-Pieter van Bennekom         Wilhelminadorp               4:58:44

      977       Mark Grim          Druten 4:58:44

      978       Cor de Jonge     Terneuzen         4:58:48

      979       Roel Wessels     Amsterdam       4:58:51

      980       Mart-Jan delzenne         Krabbendijke    4:58:57

      981       Koos Bierings    Vlissingen           4:59:04

      982       George Hahn    Zierikzee             4:59:04

      983       Anna Enninger  Witten  4:59:05

      984       Emardo de Rijck               Sint Jansteen    4:59:16

      985       Ruth Bosmans  Boortmeereek 4:59:26

      986       Alexander Ibron              Dueren                4:59:28

      987       Frank Flosdorf  Düren   4:59:29

      988       Stijn Lathouwers             Rosmalen           4:59:49

      989       Louis Roblin       Grapfontaine    4:59:54

      990       Fedor Hamelink               Goes     4:59:56

      991       Ton Rijkers         Uden    4:59:56

      992       Jos van STEE      's-Gravenpolder              4:59:58

      993       Leon Wiskie       Rotterdam         5:00:03

      994       Bruno Koch        Zizers    5:00:07

      995       Irene Wagner   Riegelsberg        5:00:08

      996       Annelot Suijk    Rotterdam         5:00:13

      997       Ellen Vis               Halsteren            5:00:15

      998       Paul Suijk            Oostkapelle       5:00:22

      999       Anthony Piette                Gistel    5:00:27

     1000     Ronald Ridderbos           Middelburg        5:00:29

     1001     Eric De KEIJZER Kruiningen         5:00:30

     1002     Nh Moolenaar  Vlissingen           5:00:32

     1003     Eric van Breda   Amersfoort        5:00:35

     1004     Marcel de Grauw            Etten-Leur          5:00:37

     1005     ALBERT van der Heijden              Bergen op Zoom             5:00:41

     1006     Hans Minnaard Yerseke               5:00:50

     1007     Rene Moerland               Yerseke               5:00:51

     1008     Michel Louisse  Middelburg        5:01:00

     1009     Geera Poot-Toren          Vlaardingen       5:01:04

     1010     Tony Westen    Amsterdam       5:01:10

     1011     Jac Saris               Venlo    5:01:19

     1012     Margo van Zummeren  Tilburg  5:01:21

     1013     Wil Oudshoorn Goes     5:01:26

     1014     Chris Koppejan 's-Gravenpolder              5:01:37

     1015     Kees de Visser  Aagtekerke        5:01:37

     1016     Bert Kwint          Assendelft         5:01:50

     1017     Huib den Braven             Hoogblokland   5:02:01

     1018     Goverdien den Braven Hoogblokland   5:02:02

     1019     John Rommens                Woensdrecht    5:02:17

     1020     Wilco IJzerman Meerkerk           5:02:23

     1021     Hans Alewijnse                Vlissingen           5:02:27

     1022     Peter Loonen    Ulvenhout AC   5:02:29

     1023     Nancy Moeyersons        Mechelen           5:02:36

     1024     Niels de Water 's-Gravenhage  5:02:48

     1025     Thomas Peters Köln       5:03:12

     1026     Paul de Jonge   Kloetinge            5:03:20

     1027     Marion Carine   Wépion               5:03:25

     1028     Rob Weeda        Rotterdam         5:03:25

     1029     Reggy Lambert Kloosterzande  5:03:27

     1030     Doris Kinkel        Stolberg              5:03:28

     1031     Monica Lanzendörfer    Düsseldorf         5:03:28

     1032     Ronald Melaard               Oost-Souburg   5:03:31

     1033     Cyril Schetters  Bergen op Zoom             5:03:32

     1034     John Nout          Halsteren            5:03:32

     1035     Anja Walstock   Prinsenbeek      5:03:35

     1036     Coin Steuk          Nettetal              5:03:38

     1037     Jan Huijsman     Winterswijk       5:03:40

     1038     Lineke van der Sneppen              Breda    5:03:41

     1039     Lenie de Visser Schiedam            5:03:47

     1040     Diana Van Gent               Amersfoort        5:03:56

     1041     Adrie Vollering Waarder              5:04:12

     1042     Francois Bakker               Woerden            5:04:12

     1043     Ton Reijmers     Woerden            5:04:12

     1044     Sander Huisman              Herten 5:04:19

     1045     Mark Weijer      Kapelle 5:04:26

     1046     Tessa Dekker    Amsterdam       5:04:28

     1047     Johan van den Boogaart              Numansdorp     5:04:31

     1048     Kitty Van der Maas         Oosterhout Nb 5:04:42

     1049     Jan Van den Hoven        Heemskerk        5:04:42

     1050     Fred van der Roest         Hilversum           5:04:44

     1051     Maarten van den Broek               Waddinxveen   5:04:50

     1052     Bram Berg          Veenendaal       5:04:51

     1053     Pepijn Geldof   Vlissingen           5:04:53

     1054     Marcel van der Vorst     Oosterhout Nb 5:05:00

     1055     Bo Gravestein   Sint-Annaland   5:05:02

     1056     André de Koning             Goes     5:05:10

     1057     Daniëlle Mook  Burgh-Haamstede          5:05:12

     1058     Marga de Bree Halsteren            5:05:19

     1059     Toos van den Eijnden    Bergen op Zoom             5:05:21

     1060     Helen Coomans               Tilburg  5:05:29

     1061     Martijn Geerdsen           Zwijndrecht       5:05:49

     1062     Paul Verbeke    Waasmunster   5:05:50

     1063     Leo Boone          Burgh-Haamstede          5:06:03

     1064     Menno Spoelstra            Bergschenhoek               5:06:05

     1065     Marleen Ter Maten       Barneveld           5:06:40

     1066     Jan Jobse            Serooskerke Walcheren              5:07:01

     1067     Henny Langerak              Venlo    5:07:01

     1068     Jaap Snoep        Tholen  5:07:02

     1069     Mat Laugs           Venlo    5:07:02

     1070     Pascal Soukup   Koudekerke      5:07:02

     1071     Erwin Kievit        Boxtel   5:07:03

     1072     Wilco Hoegee   Oude-Tonge      5:07:04

     1073     Bernadette SChets         zierikzee             5:07:06

     1074     Christiaan Gevers Deynoot        Harmelen           5:07:11

     1075     Jolanda Markx  Oost-Souburg   5:07:15

     1076     Nancy Wisotzki Venlo    5:07:34

     1077     Hans Verhaag   Venlo    5:07:35

     1078     Pieter Koevermans        Ammerstol         5:07:39

     1079     Pieter den Hollander     Serooskerke Walcheren              5:07:46

     1080     Elza van Alphen               Tholen  5:07:47

     1081     Ben Hermeler   Breda    5:07:48

     1082     Daaf Kooman    Kapelle 5:07:54

     1083     Angelo Leeggangers      Raamsdonksveer            5:08:05

     1084     Johan van der Jagt          Yerseke               5:08:09

     1085     Ron Brusket       Wilhelminadorp               5:08:09

     1086     Corne' Klijn        Tilburg  5:08:11

     1087     Robert Eerland Oost-Souburg   5:08:16

     1088     Kornelis Kamerling         Goes     5:08:27

     1089     Wendy Slabbekoorn      Kapelle 5:08:30

     1090     Leo Stans            Vlaardingen       5:08:32

     1091     Maringe Vogel  Middelburg        5:08:41

     1092     Marco Stroo      Oost-Souburg   5:08:56

     1093     Jörn Herrmann Titz         5:09:10

     1094     Sung Van't Veer              Middelburg        5:09:26

     1095     Mariska Luiten  Middelburg        5:09:26

     1096     Jacco Feenstra  Rotterdam         5:09:38

     1097     Arnold Westerbeke       Vlissingen           5:09:44

     1098     Quillermo Pellicaan        Teteringen         5:09:52

     1099     Ad den Dekker Kapelle 5:10:11

     1100     Alfred Sturm     Wemeldinge     5:10:11

     1101     Jan van den Broek          Geldermalsen   5:10:17

     1102     John Treur          Mijdrecht           5:10:19

     1103     Amelie Klöpfer Witten  5:10:35

     1104     Mark Kakes        Wolphaartsdijk 5:10:38

     1105     Henk Couwenberg         Waalre 5:10:49

     1106     Ron Veenhof    Valkenswaard   5:10:49

     1107     Jack Verberne  Waalre 5:10:50

     1108     Leen Bout           Brielle   5:10:51

     1109     Jacquelien Smit                Heinkenszand   5:11:11

     1110     Fred Raaijmakers            Steenbergen Nb             5:11:16

     1111     Nicolien van Bezu           Biervliet               5:11:17

     1112     Chris Ijzelenberg             Oosterland         5:11:45

     1113     Gerrit Lengkeek              Spijkenisse         5:11:49

     1114     Marije de Gruijter          Utrecht                5:11:50

     1115     Frédéric Francuck           Bruxelles             5:12:01

     1116     Roman Holy       's-Gravenhage  5:12:11

     1117     Delfine Renson                Middelburg        5:12:21

     1118     Timothy Klap     Vlissingen           5:12:22

     1119     Martijn Malinka               Breda    5:12:31

     1120     Charles Beije     Middelburg        5:12:31

     1121     Angeline de Graaff         Bergen Nh          5:12:52

     1122     Esther van Sluijs-kole    Kloetinge            5:12:59

     1123     Jurgen Van Handenhove             Begijnendijk      5:13:03

     1124     Pierre Fußmann              Rodgau                5:13:05

     1125     Arjan Breugem Bergen op Zoom             5:13:53

     1126     Lian Kuiper         Bergen op Zoom             5:14:19

     1127     Nathalie de Weerd         Zwolle  5:14:35

     1128     Elma de Jong     Nieuw-Vennep                5:14:37

     1129     Matthijs van Straten      Vlissingen           5:14:42

     1130     Johan van Litsenburg    Duizel   5:14:42

     1131     Reinier van Litsenburg  Eindhoven          5:15:05

     1132     Gerda Martens                Rotterdam         5:15:27

     1133     Frank de Koeijer              Middelburg        5:15:30

     1134     Dick van Ijperen              Oostvoorne       5:15:46

     1135     Leo Goedegebure          's-Heer Arendskerke     5:15:49

     1136     Rebecca de Winter         Ovezande           5:15:49

     1137     Gemma Verbruggen     Boxtel   5:15:57

     1138     Stuard Matthijsse           Vlissingen           5:15:58

     1139     Edwin Blok         Middelburg        5:16:02

     1140     Cora Verheij      Abbenbroek      5:16:11

     1141     Dirk Pellicaan     Woudrichem     5:16:16

     1142     Rietje Corstens                Bergen op Zoom             5:16:18

     1143     Ronald Nuijten Dordrecht           5:16:25

     1144     Michael Quander            Maintal                5:16:29

     1145     Frans de Graaf  's-Gravenhage  5:16:30

     1146     Richard Kooper                Vlissingen           5:16:32

     1147     Patrick Harting  koudekerke       5:16:42

     1148     Siegfried Dauber             Aachen                5:16:54

     1149     Chris Kole           Wemeldinge     5:16:56

     1150     Ko van der Maas             Krimpen aan den IJssel 5:16:59

     1151     Jörg Hubenthal Kassel   5:17:09

     1152     Kees Hess           Haaren 5:17:09

     1153     Thomas Dabrowski         Dusseldorf         5:17:10

     1154     Remon van Holstein      Rotterdam         5:17:10

     1155     Alice Sigtermans              Papendrecht     5:17:14

     1156     Mirna Openneer             Middelburg        5:17:25

     1157     Norbert Ferfers               Mönchengladbach         5:17:38

     1158     Rob van der Luit              Oegstgeest        5:17:39

     1159     Chantal Kuijpers              Eindhoven          5:17:41

     1160     Patrick Kon         Eindhoven          5:17:41

     1161     Marion Goossen             Terneuzen         5:17:46

     1162     John Vijfschaft Wijk aan Zee     5:17:51

     1163     Jacqueline Kafoe-Quist                Zierikzee             5:17:53

     1164     Stefan Wörsdörfer         Bergisch Gladbach          5:17:54

     1165     Per van der Wiel              Molenaarsgraaf               5:17:59

     1166     Sandra De Kort Rijen     5:18:20

     1167     Tono Wondergem          Westkapelle      5:18:40

     1168     Laurent Carlier  Waterloo            5:18:59

     1169     Marianne Koster             Borssele              5:19:03

     1170     Kees Kloosterman          Wolphaartsdijk 5:19:04

     1171     Miranda Kwakkelaar      Oost-Souburg   5:19:05

     1172     John Sonnevijlle              Vlissingen           5:19:34

     1173     Mark van Heusden         Amersfoort        5:19:46

     1174     Sietze van der Wal          Houten                5:19:46

     1175     Egbert van der Ven        Houten                5:19:47

     1176     Christian Noftz Herzogenrath   5:19:51

     1177     Nils Pickartz       Krefeld 5:19:58

     1178     Andre Kramer   Yerseke               5:19:58

     1179     Piet de Knegt    Rhoon  5:20:05

     1180     Michel Bosman                Middelburg        5:20:09

     1181     Jeroen Hooijer Baarn    5:20:30

     1182     Marlou Eckhardt              Wemeldinge     5:20:34

     1183     Sjaak Schipper  Groningen          5:20:51

     1184     Jan-Willem van der Hart              Nieuwdorp Zld 5:21:07

     1185     Graziano Zanella              Esneux 5:21:07

     1186     Eric van Gilst      's-Heer Hendrikskinderen           5:21:09

     1187     William Dronkers             Westkapelle      5:21:21

     1188     Sebastian Verkuilen       Breda    5:21:27

     1189     Ton van den Berg            Zoutelande        5:21:31

     1190     Jos Boot              Zoutelande        5:21:31

     1191     Maarten Kaufmann       Amsterdam       5:21:44

     1192     Robin Ultee       Snelrewaard      5:21:44

     1193     Jan van Katwijk                Rhoon  5:21:46

     1194     Zegert Gnade   Nieuw-Vossemeer         5:21:46

     1195     Mariska de Bree              Middelburg        5:21:48

     1196     Cornelis v Rijn   Halsteren            5:21:56

     1197     Jan Verhage      Aagtekerke        5:22:00

     1198     Tamara van der Leij-Drentje      Drachten             5:22:08

     1199     Carlo Pappot     Mijdrecht           5:22:09

     1200     Peter Groenenberg       Middelburg        5:22:22

     1201     MART REBEL Fens           Capelle aan den IJssel   5:22:41

     1202     Rob Zeijger        Nieuwerkerk ad IJssel   5:22:41

     1203     Mike Egter van Wissekerke        Middelburg        5:22:48

     1204     Robin Mol           Yerseke               5:23:08

     1205     William Hoondert            Heinkenszand   5:23:10

     1206     Angèle van Tiggelen      Moerstraten     5:23:14

     1207     Oscar Bosje        Leiden  5:24:17

     1208     Elroy Czajka       Westkapelle      5:24:31

     1209     Nevzat Altikulaç               Middelburg        5:24:48

     1210     Yippie van den Berg       Middelburg        5:24:56

     1211     Simon Beijer      Middelburg        5:24:57

     1212     Leo Steenbakker             Middelburg        5:25:04

     1213     Eric Wijnacker   Vlissingen           5:25:07

     1214     Peter Hekker    Breda    5:25:10

     1215     Gert Hofkens    Raamsdonksveer            5:25:16

     1216     Izaak Kroon        Middelburg        5:25:39

     1217     Roland van Driel              Gouda  5:25:44

     1218     Martijn Ravia     Zierikzee             5:25:46

     1219     Debbie de Wit-Noorman             Amstelveen       5:26:01

     1220     Marie Vlietstra Nijkerkerveen  5:26:06

     1221     Dick van der Reijden      Rotterdam         5:26:06

     1222     Rob Vlietstra     Nijkerkerveen  5:26:06

     1223     Monica Kesteloo             Vlissingen           5:26:07

     1224     Thomas Klingen               Duisburg             5:26:18

     1225     Rob Bourgonje Driewegen         5:26:31

     1226     René Nijsse       Wolphaartsdijk 5:26:32

     1227     René Serier        Zoutelande        5:26:37

     1228     David Blum         Issum    5:26:39

     1229     Quinten Mesu  Middelburg        5:26:50

     1230     Philip Goossens               Oostende           5:26:51

     1231     Jeroen Paijmans              Nieuwdorp Zld 5:26:58

     1232     Lise Hekhuis      Veere   5:27:04

     1233     Matthieu van Leeuwen               Bergen op Zoom             5:27:10

     1234     Jaap de Kam      Amstelveen       5:27:23

     1235     Martin van den Hoek    Goes     5:27:59

     1236     Erwin Salemink Serooskerke Schouwen               5:28:00

     1237     Dick Van Dyck   Antwerpen        5:28:02

     1238     Arthur Gillissen                Middelburg        5:28:20

     1239     Coen Bremer    Amersfoort        5:28:28

     1240     Nikki Werkman                Almere 5:28:28

     1241     Herman van Hoeve        Vlissingen           5:28:33

     1242     Oliver Beer         Sprockhövel      5:28:42

     1243     Jan van de Velde             Oosterland         5:28:54

     1244     Hans Sloot          Schiedam            5:29:08

     1245     Marieke de Vries            Zoutelande        5:29:30

     1246     Arjo Ouwens     Rotterdam         5:29:31

     1247     Jörgen Peer       Oost-Souburg   5:29:37

     1248     Wendy de Rijke               Rotterdam         5:29:53

     1249     Richard Geleedst            's-Gravenpolder              5:30:12

     1250     Werner Verplanke         Vlissingen           5:30:18

     1251     Marty Bouquet                Roosendaal        5:30:30

     1252     Peter de Broekert          's-Heer Hendrikskinderen           5:30:32

     1253     Kees Geertse    Meliskerke         5:30:35

     1254     Albert Pelssers Houten                5:30:49

     1255     Ron Openneer Arnemuiden      5:31:08

     1256     Maria Vierthaler              Vlissingen           5:31:09

     1257     Jean-Pierre Maas            Vlissingen           5:31:09

     1258     Jan Vermeer     Maasland            5:31:14

     1259     Joop Terwiel      Schiedam            5:31:27

     1260     Piet Jobse           Koudekerke      5:31:36

     1261     Andre van Vliet                Dreischor            5:31:41

     1262     Charlie Kerklaan              Bergen Nh          5:31:55

     1263     Tom Bostelaar  Oostkapelle       5:32:00

     1264     Myriam Tausch Neukirchen-Vluyn          5:32:15

     1265     Sandra Frenken               Weert   5:32:38

     1266     Helmut Ley        Duisburg             5:32:42

     1267     Madeleine Spaeter- Rommers Middelburg        5:33:09

     1268     Vincent de Grauw          Etten-Leur          5:33:11

     1269     Ronald Hofkens               Raamsdonksveer            5:33:30

     1270     Martijn Ruissen               Wolphaartsdijk 5:33:37

     1271     Peter de Groot Barneveld           5:33:54

     1272     René Goetheer               Wolphaartsdijk 5:34:21

     1273     Arwin Schot       Zierikzee             5:34:37

     1274     Dineke Mijer     Oostvoorne       5:34:39

     1275     Kim Adriaanse  Zoutelande        5:34:40

     1276     Raymond Acs    Virton   5:34:41

     1277     Bertjan Krale     Ottoland             5:34:55

     1278     Herman Abbink               Goes     5:35:02

     1279     Remko Toorenburgh     Almere 5:35:25

     1280     Wim Loog           Tilburg  5:36:06

     1281     Gera Van Boven              Nijkerk Gld         5:36:11

     1282     Sylvia Passon     Nettetal              5:36:16

     1283     Elli Jongmanns  Nettetal              5:36:16

     1284     Marco Vroegindeweij   Oud-Beijerland                5:36:20

     1285     Barbara Flier      Mijnsheerenland            5:36:21

     1286     Niek Verhage    Westkapelle      5:36:31

     1287     Willem van der Vaart     Vlaardingen       5:36:51

     1288     Remco Vervloet              Barendrecht      5:36:51

     1289     Jan van Schagen              Goes     5:36:53

     1290     Tamara Schöningh          Middelburg        5:37:50

     1291     Patricio Ramos  Konz      5:37:53

     1292     Hans den Boer  Nieuwdorp Zld 5:38:27

     1293     Paul minnaar     Middelburg        5:38:33

     1294     Duncan Kikkert Hoek van Holland            5:38:43

     1295     Johan Quist        Middelburg        5:39:14

     1296     Marc van Gelder             Leeuwarden      5:39:22

     1297     Anne-Marieke Henneman         Zaandam             5:39:41

     1298     Lucien de Boer Zierikzee             5:40:00

     1299     Anouk de Hamer             Nieuwdorp Zld 5:40:37

     1300     Gina Blum           Bietigheim Bissingen     5:40:44

     1301     Mustafa Rasul   Roosendaal        5:40:46

     1302     Kim Dousi           Bergen op Zoom             5:41:10

     1303     Henk ten Have Velden 5:41:20

     1304     Michel van Doorn           Zwijndrecht       5:41:31

     1305     Henny Martens               Walbeck              5:41:41

     1306     Marcella de Jong             Wemeldinge     5:42:44

     1307     Ulrike Plönes     Nettetal              5:43:12

     1308     Wim Sollie          Wilsum 5:43:40

     1309     Inge Lens            Rijkevorsel         5:43:54

     1310     Raf Spaeter        Middelburg        5:43:57

     1311     Daniëlle Van Dam           Oud-Beijerland                5:43:57

     1312     Bas de Regt        Middelburg        5:44:45

     1313     Marcel Krikke    Oost-Souburg   5:44:52

     1314     Jakobus Meulenberg    Oudelande         5:44:54

     1315     Arthur Stijns      Oudelande         5:44:55

     1316     Piet Verhage     Westkapelle      5:44:59

     1317     Sytze Koolhaas Oosteind             5:45:55

     1318     Julia Paessens   Geldern               5:46:04

     1319     Bert Doedel       Middelburg        5:47:15

     1320     Joep Roseboom              Vlissingen           5:47:20

     1321     Lucienne van den Broek              Oost Souburg    5:47:20

     1322     Ad Roovers        Hulst     5:48:09

     1323     Ad Schoe            Westkapelle      5:48:19

     1324     Thomas Dwars  Krefeld 5:48:24

     1325     Sandra Baudermann      Simmerath         5:48:24

     1326     Isabelle Berkès Ethe      5:48:26

     1327     Yannick k Dropsy             Ethe      5:48:27

     1328     Katia Leroy         Straimont           5:48:28

     1329     Andrea Bleeker               Biggekerke         5:48:28

     1330     Ronny Schoukens           Straimont           5:48:28

     1331     Aldo Leroy          Bertrix  5:48:28

     1332     Ben Schrooten Vlissingen           5:48:29

     1333     Stefan Jurgahn Fachingen           5:48:29

     1334     Lian Gebhardt   Bodegraven       5:48:54

     1335     Bart van Belle    Oost-Souburg   5:49:20

     1336     Bas Huizinga      Groningen          5:49:36

     1337     Wesley Kroon   Vlissingen           5:49:44

     1338     Martin Willemse              Vlissingen           5:50:13

     1339     Nicky Walpot     Sint Philipsland 5:50:35

     1340     Gerrit van den Bosch     Elspeet 5:50:54

     1341     Huub van Exel   Raamsdonksveer            5:51:04

     1342     Henk Geelhoed               Middelburg        5:51:30

     1343     Madeleine Sauer            Lint        5:52:38

     1344     Michael Lange  Radevormwald 5:53:01

     1345     Felix de Natris   Enschede            5:53:17

     1346     Monique Gillesse            Vlissingen           5:53:26

     1347     Anton van Lammeren   Ouderkerk aan de Amstel           5:53:49

     1348     Louise Cornelis Rotterdam         5:53:54

     1349     Rody Geschiere               Middelburg        5:54:00

     1350     Helma Vermeer               Maasland            5:54:06

     1351     Dieter Van Gool               Merksem            5:54:26

     1352     Bernd Nellessen              Viersen                5:54:54

     1353     Anneke Gillissen             Middelburg        5:55:04

     1354     Adie Kunst         Middelburg        5:55:17

     1355     Uta Müsgens    Eschweiler          5:55:32

     1356     Raymond Anthonise      's-Gravenpolder              5:55:49

     1357     Philippe Clooth Nettersheim     5:59:30

     1358     Petra van Hooijdonk      Oosteind             5:59:34

     1359     Kees Heil             Apeldoorn          5:59:39

     1360     Willemien Vette              Nisse     5:59:43