article
1.6245586
NISSE - Uitslagen tweede dag Jumpin' De Weel.
Uitslagen Jumpin' De Weel
NISSE - Uitslagen tweede dag Jumpin' De Weel.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/uitslagen-jumpin-de-weel-1.6245586
2016-08-05T17:46:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.6245602.1470419130!image/image-6245602.jpg
Nisse,Paardensport,Jumpin' De Weel,Springen,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Uitslagen Jumpin' De Weel

Uitslagen Jumpin' De Weel

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Jumpin De Weel
      Fotograaf
    NISSE - Uitslagen tweede dag Jumpin' De Weel. 

    Springen. 
    Paarden nationaal, 1.35m klassiek direct op tijd:
    1. Gabryella Dufour, Azitia K (Vessem) 0/63.96;
    2. Danny Willems, Eclips (Oosteind) 0/65.50;
    3. Siebe Kramer, Europa Oud Beijerland) 0/66.85;
    4. Ilyo de Loos, Ziggy (Zaamslag) 67.33;
    7. Marieke de Bart, Champagne Z ('s-Heer Abtskerke) 0/74.03. 

    M twee fasen (groep 3):
    1. Imke Kort, Tjambika (Lewedorp) 0/0/26.62;
    2. Danny Willems, Tip Top's Indorado (Oosteind) 0/0/27.09;
    3. Imke Jansen, Cent Cartas (Altforst) 0/0/27.17.

    M progressief (groep 1): 
    1. Gabryella Dufour, Quickcorde K, 55/48.91;
    2. Sjoerd Kommers, Figo D'Oase (Lepelstraat) 55/50.18;
    3. Bart Gommeren, Fontaine Blue (Oud Gastel) 55.53.27.

    M (groep 2):
    1. Lio Lamers, Vienna (Neerpelt) 55/47.92;
    2. Lio Lamers, Zazou van de Broekkant 55/51.09;
    3. Kaylee Heynen, Grazia Z (Tholen) 55/51.09.

    M (groep 3):
    1. Tom Huybrechts, Intertoy Z (Zundert) 55/48.26;
    2. Leon Hegge, Cream Couleur (Heeze) 55/49.82;
    3. Jarno van Erp, Duellant (Oss) 55/49.86.

    L progressief (groep 1):
    1. Annouk van der Velde, Jukius Twinkeling (Rijsbergen) 55/50.11;
    2. Sacha de Wit, Gam Sara (Ossendrecht) 55/52.27;
    3. Tonny Leeuwen, Empafee BN (Arum) 55/53.08.

    L groep 2:
    1. Vincent Dings, Escape HDH (Heeze) 55/50.98;
    2. Cecile van den Broek, Dumiona (Breda) 55/52.74;
    3. Vincent Dings, Dublin, 55/52.88.

    L (groep 3):
    1. Didi Dekkers, Palm (Heeswijk) 55/47.46;
    2. Janneke Dekkers, Glennis-P (Heeswijk) 55/50.62;
    3. Richelle Coppelmans, Galaxy Girl (Deurne) 55/53.72.

    B twee fasen speciaal (groep 1):
    1. Nadine Bohnen, Tenessee (Niderkruchten) o/o/23.57;
    2. Naomi van den Broeke, Firocco (Middelburg) 60/0/24.26;
    3. Joanita de Pagter, Bulgari (Vlissingen) 0/0/24.

    B (groep 2):
    1. Malin de Vries, Grande Dame DHD (Leende) 0/0/24.23;
    2. Peter de Pagter, Beaujolais (Vlissingen) 0/0/24.54;
    3. Ilse Hogesteger, Grazia Go ((Nistelrode) 0/0/25.09.