article
1.6614976
AXEL - Op het circuit de Smitschorre in Axel werd onder zware terreinomstandigheden de laatste clubmotorcross wedstrijd bij de RES-Axel van dit seizoen verreden.
Titels voor motorcrossende broers Timo en Luca Dhanis
AXEL - Op het circuit de Smitschorre in Axel werd onder zware terreinomstandigheden de laatste clubmotorcross wedstrijd bij de RES-Axel van dit seizoen verreden.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/titels-voor-motorcrossende-broers-timo-en-luca-dhanis-1.6614976
2016-11-06T13:21:10+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.6074291.1465842212!image/image-6074291.jpg
Axel,Motorsport,Motorcross,Timo Dhanis,Luca Dhanis,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Titels voor motorcrossende broers Timo en Luca Dhanis

Titels voor motorcrossende broers Timo en Luca Dhanis

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    AXEL - Op het circuit de Smitschorre in Axel werd onder zware terreinomstandigheden de laatste clubmotorcross wedstrijd bij de RES-Axel van dit seizoen verreden.

    De gebroeders Timo en Luca Dhanis uit Terneuzen werden beide kampioen in hun klasse.

    De 15-jarige Timo behaalde de titel in de categorie MX 2 2-takt vrije tijdrijders. Zijn twee jaar jongere broer was succesvol bij de 85 cc.

    65 cc: 1. Dylan Serrarens, Lamswaarde, 100 punten (klasseringen in de manches 1+1). 2. Casey Verheye, Oostburg, 94 (2+2); 3. Danny de Vos (Terneuzen) 90 (3+3). Kampioen: Serrarens.

    85 cc: 1. Danny van de Bosse, Ovezande, 97 (1+2); 2. Mats Leeuwesteijn, Vlissingen, 90 (6+1); 3. Bryan Nelis, Yerseke, 88 (2+5). Kampioen: Luca Dhanis (Terneuzen).

    MX 2 2-takten licentie: 1. Tallon Verhelst, Lokeren (B), 100 (1+1); 2. Bo de Clercq, Waarschoot (B), 94 (2+2); 3. Dean America, Kortessem (B), 88 (3+4). Kampioen: Kevin van Houdt (Axel).

    MX 2 2-takten Vrije Tijd: 1. Timo Dhanis, Terneuzen, 100 (1+1); 2. Rick van Eijk, Terneuzen, 90 (3+3); 3. Micha Jansen, Vlissingen, 48 (-+3). Kampioen: Dhanis.

    MX 2 4-takten licentie: 1. Michael Bruyninckx, Lembeke (B), 97 (2+1); 2. Boy Stockman, Terneuzen, 92 (3+2); 3. Martijn Roos, Zuiddorpe, 88 (4+3). Kampioen: Bruyninckx.

    MX 2 4-takten VT: 1. Florentijn de Roo, Terneuzen, 100 (1+1); 2. Giel van Eeckhout, Dentergem (B), 92 (3+2); 3. Dimitri Dekker, Zandstraat, 92 (2+3). Kampioen: Wilko de Booij, Walsoorden.

    MX 1 licentie: 1. Kevin Spruijt, Meliskerke, 100 (1+1); 2. Donny Schmidt, Halle (B), 92 (3+2); 3. Jeffrey van Kempen, Oost-Souburg, (2+-). Kampioen: Van Kempen.

    MX 1 VT: 1. Jeroen Vanrijsselberghe, Velzeke (B), 100 (1+1); 2. Bennie Dhaeners, Evergem (B), 90 (4+2); 3. Olivier Zaman, Axel, 88 (3+4). Kampioen: Vanrijsselberghe.

    Veteranen: 1. Patrick Piessens, Heikant, 100 (1+1); 2. Bart Seymortier, Adegem (B), 94 (2+2); 3. Ivan Robijn, Stekene (B), 86 (5+3). Kampioen: Thomas Adriaanse, Lewedorp.