article
1.6225319
BURGH-HAAMSTEDE - Na zijn zege in de Sportvisserloop sloeg Tim Pleijte ook woensdagavond weer toe. De atleet uit Vlissingen was de sterkste in de stratenloop van Burgh-Haamstede, een wedstrijd over tien kilometer.
Tim Pleijte wint stratenloop Burgh-Haamstede
BURGH-HAAMSTEDE - Na zijn zege in de Sportvisserloop sloeg Tim Pleijte ook woensdagavond weer toe. De atleet uit Vlissingen was de sterkste in de stratenloop van Burgh-Haamstede, een wedstrijd over tien kilometer.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/tim-pleijte-wint-stratenloop-burgh-haamstede-1.6225319
2016-07-27T20:34:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.65314.1377080440!image/image-65314.jpg
Burgh-Haamstede,Atletiek,Erwin Harmes,Tim Pleijte,Stratenloopcircuit,Martijn de Kok,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Tim Pleijte wint stratenloop Burgh-Haamstede

Tim Pleijte wint stratenloop Burgh-Haamstede

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    BURGH-HAAMSTEDE - Na zijn zege in de Sportvisserloop sloeg Tim Pleijte ook woensdagavond weer toe. De atleet uit Vlissingen was de sterkste in de stratenloop van Burgh-Haamstede, een wedstrijd over tien kilometer.

    Hij noteerde een tijd van 32.50 minuten. De tweede plaats ging naar Erwin Harmes (32.59) en Martijn de Kok (34.55) legde beslag op de derde plaats.

    De laatste twee atleten moeten volgende week tijdens de Boulevardloop in Vlissingen uitmaken wie met de eindzege in het stratenloopcircuit aan de haal gaat. Beide atleten delen met 1998 punten de koppositie na vier races.

    Tim Pleijte heeft zich niet ingeschreven voor het circuit en komt dus niet in aanmerking voor de punten.

    De uitslagen van de wedstrijd in Burgh-Haamstede zijn:

    MANNEN

    1. Tim Pleijte (Dynamica) 32.50, 2. Erwin Harmes (Gonzalez RT) 32.59, 3. Martijn de Kok (AV'56) 34.55, 4. Patrick de Vos (AV'56) 35.47, 5. Menno Mud (Lionitas) 35.51, 6. Niels Goudswaard (DeltaSport) 36.56, 7. Erik Goossen (Scheldesport) 37.27, 8. Boris de Bruijn (AV'56) 37.30, 9. Wilko de Vos (AV'56) 37.33, 10. Adriaan Walhout (Dynamica) 37.49, 11. Arjo Verhage (Dynamica) 37.55, 12. Peter Balkenende (AV'56) 37.59, 13. Marius Besuijen (AV'56) 38.25, 14. Jorim de Boks (Gonzalez RT) 38.35, 15. Krispijn de Jonge (DeltaSport) 38.55, 16. Remon Rijk (AV'56) 38.58, 17. Job IJtsma (Hoogeveen) 39.00, 18. Peter Meeuwsen (Krabbendijke) 39.10, 19. Jonathan Boon (Gonzalez RT) 39.33, 20. Willem Roelse Jan (Gonzalez RT) 39.39, 21. Jurgen Gerritsen (Passaat) 39.41, 22. Gilles Geschiere (Meliskerke) 39.47, 23. Obit Kohsay (Dynamica) 39.50, 24. Erik Maranus (Gonzalez RT) 40.02, 25. Piet van Mourik (DeltaSport) 40.50, 26. Jurrit Szarafinski (Middelburg) 40.53, 27. Leon Bal (DeltaSport) 41.02, 28. Dennis Bootsgezel (Dynamica) 41.05, 29. Cees Dijkman (B Haamstede) 41.11,

    30. Ludolf Reijntjes (Delta Sport) 41.16, 31. Kees de Rooij (Yerseke) 41.33, 32. Carel Slijkhuis (Spirit) 41.44, 33. Arnoud Rijk (AV'56) 41.47, 34. Erwin van Schaik (Middelburg) 41.50, 35. Alfred van Kuijl (Varik) 41.53, 36. Matthijs van Dijk (Ouddorp) 41.56, 37. Dennis Heilbron (Dynamica) 41.58, 38. Bram Verhage (Dynamica) 42.01, 39. Lion Baas (Vlissingen) 42.12, 40. Rinus Poortvliet (Dynamica) 42.15, 41. Arjan Beije (Delta Sport) 42.23, 42. Pascal Koppejan (Ritthem) 42.34, 43. Jan van Gent (Spirit) 42.49, 44. Ron Schop (Dordrecht) 42.53, 45. Niels Boel (Vlissingen) 43.11, 46. Adrie Janse (Arnemuiden) 43.13, 47. Henk Lous (Dynamica) 43.19, 48. Andre Meijers (Hoedekenskerke) 43.26, 49. Steef Berrevoets (DeltaSport) 43.28, 50. Marcel Uitterhoeve (AV'56) 43.30, 51. Danny de Leeuw (AV'56) 43.32, 52. Caio de Graaf (DeltaSport) 43.34, 53. Markus Uhlendahl (Essen) 43.36, 54. Rien Vossen (Halsteren) 43.45, 55. Erik van Belle (Vlissingen) 43.48, 56. Roel Kranendonk (Middelburg) 43.50, 57. Bram Kotvis (Delta Sport) 43.52, 58. Frans Bos (Dynamica) 43.55, 59. Jochem Boschloo (Koudekerke) 43.56, 60. Kees den Hollander (Dreischor) 44.32, 61. Gijsbert Elstgeest (AV'56) 44.34, 62. Rick de Smit (Goes) 44.41, 63. Arie van Dijk (Flakkee) 44.59, 64. Ruud Fredriks (AV'56) 45.04, 65. Bram van Keulen (Meliskerke) 45.07, 66. Jack Smits (Dynamica) 45.09, 67. Co de Feijter (DeltaSport) 45.15, 68. Rinus Paardekooper (AV'56) 45.22, 69. Ron Dellebeke (Dynamica) 45.32, 70. Jan de Baar Pieter (AV'56) 46.04, 71. Cor Kloet (DeltaSport) 46.06, 72. Wim Besuijen (Dynamica) 46.09, 73. Gerrit Spaans (AV'56) 46.10, 74. Kauuwa Fazil (Goes) 46.12, 75. Wim Tempelaar (Dynamica) 46.14, 76. Johan de Vlieger (Dynamica) 46.21, 77. Marc Rommers (Dynamica) 46.25, 78. Jos Put (Vlissingen) 46.27, 79. Kees van der Heijden (Vlissingen) 46.35, 80. Ruud Geldof (Dynamica) 46.45, 81. Wim Huurman (AV'56) 46.49, 82. Jan Molendijk (Krabbendijke) 46.52, 83. Wim Tabak (Dynamica) 46.55, 84. Peter Veldman (Assen) 46.58, 85. Theo Engel (DeltaSport) 47.00, 86. Sico Poortvliet (Dynamica) 47.11, 87. Michel Kessels (Tegelen) 47.27, 88. Michel Bouwman (DeltaSport) 47.30, 89. Max Veerhoek (Meliskerke) 47.33, 90. Rob Jongeneel (Middelburg) 47.35, 91. Jan Rietsema (LOGO Geldrop) 47.41, 92. Marcel Vervuurt (Middelburg) 47.52, 93. Jan Bostelaar (Dynamica) 47.55, 94. Youri Elstgeest (AV'56) 48.35, 95. Frans Poortvliet (Middelburg) 48.56, 96. John de Kraker (Kapelle) 49.09, 97. Jan van Wingerden (AV'56) 49.21, 98. Geert Wevers (AVA'70 Aalten) 49.39, 99. Marcel Jansen (Someren) 49.54, 100. Kees Staal (Aagtekerke) 50.02, 101. Ernst Middelbeek (Velp) 50.10, 102. William Hoondert (Heinkenszand) 50.19, 103. Eric de Visser (Middelburg) 50.20, 104. Adrie van Bavel (DeltaSport) 50.28, 105. John Slabbekoorn (Kapelle) 50.38, 106. Jan Delzenne Mart (Krabbendijke) 51.05, 107. Stefan van den Dries (AV'56) 51.10, 108. Pieter den Eerzamen (Stellerunners) 51.12, 109. Herman van de Glind (AV'56) 51.37, 110. Ivo Krijnsen (Hansweert) 51.51, 111. Frank Verschure (Zwijndrecht) 51.59, 112. Nicky Aalders ('s-HHendrikskind) 52.30, 113. Jaimy Solcer (Schiedam) 52.45, 114. Henry van Klinken (DeltaSport) 52.50, 115. Robert van Schaik (Goes) 52.52, 116. Rene Nijsse (Oud Sabbinge) 52.55, 117. Giacomo Invernizzi (De Meern) 53.15, 118. Ad van den Berg (AV'56) 53.19, 119. Koen Odery (Marke-Kortrijk) 53.38, 120. Jurgen Philipsen (Middelburg) 54.16, 121. Alex Heijnen (DeltaSport) 54.59, 122. Ane van de Velde (DeltaSport) 55.05, 123. Reinier Zweep (Kamperland) 56.19, 124. Marcel Swanborn (Krimpen ad Yssel) 57.28, 125. Bianca Gerritsen (Parthenon) 57.38, 126. Hans van Sluijs (Dynamica) 59.31, 127. Erwin Suijkerbuijk (Hoogerheide) 1.00.18, 128. Erik Suijkerbuijk (Hoogerheide) 1.00.21, 129. Lieneke Rietsma (Geldrop) 1.05.23.

    VROUWEN

    1. Yasmin Hillebrink (Groningen) 38.29, 2. Laurey van den Berge (Flakkee) 39.14, 3. Monique Verschuure (AV'56) 39.52, 4. Mirthe Overkamp (Phoenix) 41.37, 5. Annemiek v d Velde (Schuddebeurs) 42.18, 6. Petra Bruijs (Spado) 44.28, 7. Lisa Jobse (Dynamica) 44.51, 8. Ingrid Koene (AV'56) 47.20, 9. Renate de Reus (Vlissingen) 47.43, 10. Jenny de Nooijer (Middelburg) 47.57, 11. Emma van Mourik (DeltaSport) 48.11, 12. Henny Strating (AV'56) 48.48, 13. Roxanne Machielsen (Goes) 49.07, 14. Suzanne Geschiere (Dynamica) 50.16, 15. Jannie de Vries (Dynamica) 50.32, 16. Nathalie Slabbekoorn (AV'56) 50.35, 17. Roos Nieudorp (AV'56) 50.41, 18. Emma Hermans (Dynamica) 51.07, 19. Annemarie Verschuure (AV'56) 51.56, 20. Cathrin Uhlendahl (Essen) 52.08, 21. Petra Verhulst (Dynamica) 52.48, 22. Sofie Reijnoudt Ann (Kapelle) 53.24, 23. Nelleke Balde (Grijpskerke) 53.34, 24. Ineke Tempelaar (Dynamica) 53.36, 25. Marion Goossen (Scheldesport) 54.01, 26. Mariska de Bree (Middelburg) 54.23, 27. Paulette de Kraker (Dynamica) 54.44, 28. Leonore Franse (Middelburg) 54.56, 29. Laila Hanzouli (Schiedam) 55.02, 30. Sandra Berrevoets (DeltaSport) 55.51, 31. Angelique Post (Heinkenszand) 56.39, 32. Gisela Nijsse (AV'56) 57.00, 33. Margot van den Hoek (DeltaSport) 57.30, 34. Ria Fredriks (AV'56) 57.35, 35. Joke van Hemert (Nieuwdorp) 57.39, 36. Irene Reijnoudt (Kapelle) 58.27, 37. Andrea Rottier (Heinkenszand) 58.44, 38. Laura de Glopper (Delta Sport) 58.59, 39. Lenie van Kleven (avvn Vlissingen) 59.18, 40. Katinka van de Glind (AV'56) 1.00.27, 41. Els van Zwieten (DeltaSport) 1.00.52, 42. Ayla Hoogenboom (Rotterdam) 1.01.13, 43. Inge Rietsema (Logo Geldrop) 1.05.20, "

    Jeugdloop:

    1. Stef Kapteijn (AV'56) 06.30, 2. Niels van Tail (AV'56) 06.31, 3. Thijs Koops (Dynamica) 07.13, 4. Raphael Zerbib (Dynamica) 07.17, 5. Jasmijn Geldof (Dynamica) 07.19, 6. Remco de Baar (AV'56) 07.21, 7. Koen Steenblok (AV'56) 07.30, 8. Ruchama Houtzager (DeltaSport) 07.32, 9. Bowen Geense (Waarde) 07.34, 10. Ilse Goudswaard (DeltaSport) 07.36, 11. Nynke Joossens (Middelburg) 07.38, 12. Lisanne Lorier (Dynamica) 07.40, 13. Dana ter Haar (Dynamica) 07.42, 14. Kasper Koopman (Dynamica) 07.45, 15. Maik Veerhoek (Meliskerke) 07.47, 16. Jeffrey Rijkhals (Dynamica) 07.50, 17. Mario Speelman (B Haamstede) 08.01, 18. Yara Karelse (AV'56) 08.07, 19. Sanne de Baar (AV'56) 08.20, 20. Ysmine de Kraker (Dynamica) 08.30, 21. Stijn Koole (Dynamica) 08.33, 22. Cliff Dijkman (B Haamstede) 08.42, 23. Micca Bouwman (B Haamstede) 08.46, 24. Zoe van Luijk (AV'56) 08.50, 25. Nino van den Berg (AV'56) 08.57, 26. Rinke Liefers (Leiden) 08.59, 27. Max Krause (B Haamstede) 09.02, 28. Brian va Houwelingen (Burgh) 09.05, 29. Jasper Boonman (Nieuwdorp) 09.09, 30. Kyani Bouwman (B Haamstede) 09.11, 31. Femke van Sluijs (AV'56) 09.14, 32. Anouk Boonman (Nieuwdorp) 09.22, 33. Floor Lorier (Vlissingen) 09.38, 34. Hilde Koole (Dynamica) 09.40, 35. Dylano de Jonge (Dynamica) 09.46, 36. Giulia Invernizzi (Hellas) 10.04, 37. Tess van Luijk (AV'56) 10.09.