article
1.6227713
NISSE - Tara Rhebergen uit Biggekerke en Kim Harte uit Kats wonnen de klasse L1 donderdag op de tweede dag van Jumpin' De Weel.
Tara Rhebergen en Kim Harte verdelen buit op Jumpin' de Weel
NISSE - Tara Rhebergen uit Biggekerke en Kim Harte uit Kats wonnen de klasse L1 donderdag op de tweede dag van Jumpin' De Weel.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/tara-rhebergen-en-kim-harte-verdelen-buit-op-jumpin-de-weel-1.6227713
2016-07-28T17:41:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.5989060.1474835219!image/image-5989060.jpg
Nisse,Paardensport,Jumpin' De Weel,Tara Rhebergen,Kim Harte,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Tara Rhebergen en Kim Harte verdelen buit op Jumpin' de Weel

Tara Rhebergen en Kim Harte verdelen buit op Jumpin' de Weel

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Archieffoto
      Fotograaf
    NISSE - Tara Rhebergen uit Biggekerke en Kim Harte uit Kats wonnen de klasse L1 donderdag op de tweede dag van Jumpin' De Weel.

    Rhebergen liep met de merrie Geolita ID in de eerste proef naar de zege (68,66 procent), terwijl Harte in de tweede omloop won met haar paard Everton.

    Gert Jan Heinen (Varseveld) stuurde in de klasse B de ruin Goliath naar twee overwinningen op rij (67,50 en 69,83 procent). Michelle Eversdijk uit Kapelle liep met de merrie Hilana in beide proeven naar die tweede plaats (66,16 en 68,16 procent).

     

    Eerste proef

    Klasse L2: 1. Claudia Witte, Hexagon's Homema (Veerse R.) 226,5; 2. Jessica Nijpjes, Hurrican N (Sé-Ros) 202,5; 3. Samantha Miltenburg, Fée T (Walcheren) 201,5.

    Paarden klasse L1: 1. Tara Rhebergen, Geolita ID (Veerse R.) 206; 2. Kim Harte, Everton (Schouwse R.) 203; 3. Franciska van den Broeke, Gwendolyn (Veerse R.) 201,5.

    Paarden klasse B: 1. Gert Jan Heinen, Goliath (RV Varseveld) 202,5; 2. Michelle Eversdijk, Hilana (Paardenbloem) 198,5; 3. Annemarie Viergever, Gian (Veerse R.) 191.

     

    Tweede proef

    Paarden klasse L2: 1. Nathalie van der Endt, Duval's Hilton (Weelr.) 211,5; 2. Wilma Salm, Giel (Paardebloem) 204,5; 3. Jessica Nijpjes, Hurrican N, 204,5.

    Paarden klasse L1: 1. Kim Harte, Everton, 192; 2. Cindy Soffers, Hanover (Prins Auvergne) 187; 3. Tara Rhebergen, Geolita ID, 183.

    Paarden klasse B: 1. Gert Jan Heinen, Goliath, 209,5; 2. Michelle Eversdijk, Hilana, 204,5; 3. Annemarie Viergever, Gian, 201.