article
1.6182030
NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Stephanie de Frel verdedigde zaterdag met succes haar Grand Prixtitel tijdens Zeeland Outdoor Dressage.
Stephanie de Frel wint Grand Prix in Nieuw- en Sint Joosland
NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Stephanie de Frel verdedigde zaterdag met succes haar Grand Prixtitel tijdens Zeeland Outdoor Dressage.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/stephanie-de-frel-wint-grand-prix-in-nieuw-en-sint-joosland-1.6182030
2016-07-10T18:46:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.6182033.1468176235!image/image-6182033.JPG
Nieuw- en St. Joosland,Paardensport,Stepahnie de Frel,Zeeland Outdoor Dressage,Claudia de Witte,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Stephanie de Frel wint Grand Prix in Nieuw- en Sint Joosland

Stephanie de Frel wint Grand Prix in Nieuw- en Sint Joosland

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Claudia de Witte in actie op tijdens Zeeland Outdoor Dressage in Nieuw- en Sint Joosland.
      Fotograaf
    NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Stephanie de Frel verdedigde zaterdag met succes haar Grand Prixtitel tijdens Zeeland Outdoor Dressage.

    De amazone uit Koewacht liep in de Grand Prix met de krachtig galopperende Zanyo naar een score van 67,00 procent. Dat was genoeg voor de eerste plaats.

    Nieuw- en Sint Joosland. Zeeland Outdoor Dressage.

    Paarden klasse Grand Prix: 1. Stephanie de Frel, Zanyo (Koewacht) 67,00%; 2. Thamar Zweistra, Hexgon's Baldacci en Hexagon's Zodinde (Schore) 66,20%.

    Grand Prix U25: 1. Philip van Ommen, inter's Zurvan (Leidsendam) 65,29%; 2. Elisabeth Geluk, Samaranch (St Annaland) 65,16%; 3. Geert Hofland, Oswin, 64,48%.

    Intermediate II: 1. Geert Hofland, Oswin (Bodegraven) 63,55%; 2. Wijnanda van Brenk, Vladimir (Egmond aan de Hoef) 62,11%; 3. Shanda de Boer, Eastend's Zamira (Aalsmeer) 60,99%.

    Intermediate I: 1. Daniëlle Keur, River's Modor (Assendelft) 66,71%; 2. Tess Mertens, Zaniro (Londenhout) 66,64%; 3. Jessica Leijser, Chacha Time (Budel) 65,86%.

    Prix St George: 1. Jessica Nijpjes, Balorig Z (St Laurens) 67,96%; 2. Tess Mertens, Zaniro, 67,83%; 3. Chantal Nijpjes, Checavara N (St Laurens) 66,97%.

    Prix St George: 1. Charlotte Kruiniger, President's Majestic Uzzo (Oostvoorne) 71,91%; 2. Miranda Hoezen, Wisse Gyy (Loosbroek) 68,42%; 3. Jessica Nijpjes, Balorig Z, 67,83%.

    ZZ-Zwaar: 1. Femke Beljon, Discovery (Raalte) 70,64%; 2. Daniëlle van Mierlo, Custon Zadels Dayano (Maasland) 70,00%; 3. Rienke van de Ven, Grande Grande Cristal (Goch) 63,71%.

    ZZ-Licht: 1. Jessica Nijpjes, Edeem, 255; 2. FemkeBeljon, Ciska II, 254; 3. Stephanie de Frel, VMF Enrico (Koewacht) 245,5.

    ZZ-Zwaar: 1. Danique Janssen, Duches, 67,50%; Carlijn Leewis, Westerschelde's Up (Hoedekenskerke) 64,71%; 3. Ynes Hendriks, Cillan O-psrdi (Hilvarenbeek) 64,71%.

    ZZ-Licht: 1. Tatiana Makarova, Floratio (Werkendam) 244,5; 2. Elisa Ramkema, Delano (Amsterdam) 238; 3. Veerle Boogaard, Zephyr (Oudelande) 237,5.

    Z2: 1. Aniek de Laat, Endyrava (Bergen op Zoom) 245; 2. Saskia Maertens, Fatal Attraction (Asten) 235; 3. Wilma Salm, Dropshot (Goes) 233,5.

    Z2: 1. Lisanne Zoutendijk, Kostendrukkers Ringo Star (St Willebrord) 68,24%; 2. Iris Houweling, About Time (Roosendaal) 67,91%; 3. Veronique van de Panne, Esprit (Benschop) 67,91%.

    Kür op muziek Grand Prix: 1. Daniëlle van Mierlo, Ucento, 75,8132; 2. Stephanie de Frel, Zanyo, 72,438%; 3. Wijnanda van Brenk, Urbanus, 71,000%.

    Kür op muziek Lichte Tour: 1. Jessica Nijpjes, Balorig Z, 70,00%; 2. Koosje Mulders, Las Vegas (Amsterdam) 68,750%; 3. Daniëlle Keur, River's Modor (Assendelft) 68,313%.

    Kür op muziek ZZ-Zwaar: 1. Daniëlle van Mierlo, Custom Zadels Dayano, 73,625%; 2. Thamar Zweistra, Oldi, 72,688%; 3. Femke Beljon, Discovery, 70,625%.

    Kür op muziek ZZ-Licht: 1. Femke Beljon, Ciska II, 71,625%; 2. Jessica Nijpjes, Edeem, 67,938; 3. Vincent Bol, De Kroo's Baltimore (Nieuw- en Sint Joosland) 67,500%.

    Kür op muziek Z2: 1. Wilma Salm, Dropchot, 67,82%; 2. Saskia Maertens, Fatal Atraction, 67,39%; 3. Geert Hofland, Adele, 65,43%.

    Z1: 1.Chantal Nijpjes, Digo (Sin Laurens) 242,5; 2. Jessica Nijpjes, San Fransisco (Sint Laurens) 242; 3. Mieke Evertse, Formidabel (Heinkenszand) 238.

    M1: 1. Chantal Nijpjes, Giorgio N, 220,5; 2. Aliki de Zwart, Chloe (Cadzand) 207,5; 3. Wilma Salm, Gucci (Goes) 207,5.

    L2: 1. Jessica Nijpjes, Hurrican N (St Laurens) 207,5; 2. Marijke van Giesen, Hickory (Zaamslag) 203,5; 3. Claudia Witte, Hexagon's Homemade (Vrouwenpolder) 200.

    Z1 Kür op muziek: 1. Jessica Nijpjes, San Fransisco, 74,750%; 2. Chantal Nijpjes, Digo, 71,834%; 3. Emily Wiskerke, Fighter, 67,333%.

    Finales M2: 1. Stephanie de Frel, VMF Gladiator, 214; 2. Femke Jonkma, Djila (Vlissingen) 199; 3. Martin de Kroo, De Kroo's Catrichta, 198,5.

    M1: 1. Chantal Nijpjes, Giorgio N, 214,5; 2. Marijke van Giesen, Hexagon's G-point, 208; 3. Romy Oudshoorn, Patriska (Dreischor) 195,5.

    L2: 1. Samantha Miltenburg, Fée T (Ritthem) 216,5; 2. Jessica Nijpjes, Hurrican N, 211; 3. Claudia Witte, Hexagon's Homemade, 203.

    L1: 1. Raquel van den Broecke, Felice (Breskens) 206,5; 2. Niek Louws, Caziola (Biggekerke) 206; 3. Lesley van Eekelen, Grey (Oostburg) 195,5.

    B: 1. Hilke Welten, Gucci (Someren) 210; 2. Angela de Leeuw, Emilio (Waarde) 205; 3. Annemarie Viergever, Gian (Oostkapelle) 199,5.

    Subli Cup Vijfjarige paarden: 1. Stephanie de Frel, VMF Gladiator, 73,80%; 2. Nathalie van der Endt, Duval's Galliano (Yerseke) 72,40%; 3. Annemieke Buizer, Givency (Nieuwerkerk aan de IJssel.

    Vierjarige paarden: 1. Maaike Zeeveld, Hummer (Ellewoutsdijk) 76,80%; 2. Marie-José Calis, Haute Couture (Krimpen aan de Lek) 67,60%; 3. Femke de Laat, Hero ACB (Schijf) 75,20%.

    Landenproef Young Riders: 1. Suzanne Swinkels, Proud (Thorn) 65,92%; 2. Karlijn Geelkerken, Ecuador VD (Enschede) 65,13%; 3. Zoe de Booij, Wodan (Axel) 64,21%.

    Individuele proef Young Riders: 1. Suzanne Swinkels, Proud, 66,92%; 2. Karlijn Geelkerken, Ecuador, 64,61%; 3. Karlijn Geelkerken, Condor, 63,82%.

    Pony's Z2 cat. D Kür op muziek: 1. Kiki Romney, Reedborder Amazing (Poortugaal) 72,688%; 2. Suzanne Kleijwegt, Dano's Miracle KS (Heinkenszand) 71,715.

    Tweede proef.

    Paarden klasse Paarden klasse ZZ-Zwaar: 1. Geert-Jan Raateland () 73,14%; 2. Femke Beljon, Discovery, 66,64%; 3. Hanneke Natanja Huijer, Alanya () 64,64%.

    ZZ-Zwaar: 1. Ynes Hendriks, Cilian O-pardi, 65,07%; 2. Carlijn Leewis, Westerschelde's Up, 64,93%; 3. Karlijn Geelkerken, Condo (Enschede) 64,57%.

    ZZ-Licht: 1. Emely Wiskerke, Aristocraat (Kampereland) 237; 2. Jessica Nijpjes, Edeem, 228; 3. Femke Beljon, Ciska II, 225,5.

    ZZ-Licht:1. Tatiana Makarova, Floratio, 238; 2. Zoe de Booij, Macrider ZOZ (Axel) 236; 3. Femke Beljon, Ciska II, 230,5.

    Z2: 1. Lisa van de Laar, Dropshot (Roosendaal) 228,5; 2. Claudia Witte, Erina (Vrouwenpolder) 228; 3. Danique Janssen, Enjoi Point J (Prinsenbeek) 224.

    Z1: 1. Mieke Evertse, Formidabel, 230,5; 2. Jessica Nijpjes, SanFransisco, 225; 3. Emily Wiskerke, Fighter (Kamperland) 222,5.

    M2: 1. Stephanie de Frel, VMF Gladiator, 215,5; 2. Marijke van Giesen, Hexagon's Furious,196,5; 3. Martin de Kroo, De Kroo's Catrichta (Nieuw- en Sint Joosland) 194.

    M1: 1. Chantal Nijpjes, Giorgio N, 217; 2. Marijke van Giesen, Hexagon's G-point, 210; 3. Romy Oudshoorn, Patriska (Dreschor) 198,5.

    L2: 1. Jessica Nijpjes, Hurrican N, 204; 2. Claudia Witte,Hexagon's Homemade, 202; 3. Marielle Wagenaar, Elonnevanck (Waarde) 193,5.

    L1: 1. Niek Louws, Caziola (Biggekerke) 195; 2. Nadia van Schaik, Geaurose, 191; Chantal Overbeek, Amalia's Huub (Middelburg) 190.