article
1.6110410
GOES - Bij de proloog van de Ster ZLM Toer, woensdagavond in Goes, rijdt André Greipel als laatste. De Duitse topsprinter won vorig jaar het eindklassement bij de Nederlands/Belgische etappekoers.
Startlijst proloog Ster ZLM Toer in Goes
GOES - Bij de proloog van de Ster ZLM Toer, woensdagavond in Goes, rijdt André Greipel als laatste. De Duitse topsprinter won vorig jaar het eindklassement bij de Nederlands/Belgische etappekoers.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/startlijst-proloog-ster-zlm-toer-in-goes-1.6110410
2016-06-15T11:59:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.4298184.1403099643!image/image-4298184.jpg
Goes,Wielrennen,Ster ZLM Toer,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Startlijst proloog Ster ZLM Toer in Goes

Startlijst proloog Ster ZLM Toer in Goes

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    GOES - Bij de proloog van de Ster ZLM Toer, woensdagavond in Goes, rijdt André Greipel als laatste. De Duitse topsprinter won vorig jaar het eindklassement bij de Nederlands/Belgische etappekoers.

    Ook Niki Terpstra, Taylor Phinney en Marcel Kittel starten pas laat. Roger Kluge, die in 2015 de proloog in Goes won, begint juist vroeg aan zijn rondje over 6,4 kilometer: hij gaat als 38e om 18.37 uur weg.

    Er staan drie Zeeuwen aan het vertrek: Davy Gunst (19.11 uur), Brian van Goethem (19.17) en Johnny Hoogerland (20.23 uur).

    De volledige startlijst:

     

    1 218 Vingerling, Michael MMM 18:00:00 0:00

    2 208 Coenen, Dennis CRV 18:01:00 1:00

    3 198 Kruopis, Aidis VWT 18:02:00 2:00

    4 188 Ockeloen, Jasper PVC 18:03:00 3:00

    5 178 Timmermans, Tristan BBD 18:04:00 4:00

    6 168 Tusveld, Martijn RDT 18:05:00 5:00

    7 158 van Trijp, Maarten MET 18:06:00 6:00

    8 148 te Stroet, Rens CJP 18:07:00 7:00

    9 138 van Schip, Jan Willem RIJ 18:08:00 8:00

    10 128 Hofstetter, Hugo COF 18:09:00 9:00

    11 118 dal Col, Andrea WIL 18:10:00 10:00

    12 108 Kreder, Wesley ROP 18:11:00 11:00

    13 98 Napolitano, Danilo WGG 18:12:00 12:00

    14 88 Lowndes, Jason DPC 18:13:00 13:00

    15 78 Steels, Stijn TSV 18:14:00 14:00

    16 68 Howard, Leigh IAM 18:15:00 15:00

    17 58 18:16:00 16:00

    18 48 Drucker, Jean-Pierre BMC 18:17:00 17:00

    19 38 Wynants, Maarten TLJ 18:18:00 18:00

    20 28 Meersman, Gianni EQS 18:19:00 19:00

    21 18 18:20:00 20:00

    22 8 Boeckmans, Kris LTS 18:21:00 21:00

    23 217 Kerf, Jerome MMM 18:22:00 22:00

    24 207 Peeters, Rob CRV 18:23:00 23:00

    25 197 Calleeuw, Joeri VWT 18:24:00 24:00:00

    26 187 Blokker, Joris PVC 18:25:00 25:00:00

    27 177 Sweering, Harry BBD 18:26:00 26:00:00

    28 167 Nieuwpoort, Jelle RDT 18:27:00 27:00:00

    29 157 Ariesen, Johim MET 18:28:00 28:00:00

    30 147 de Kleijn, Arvid CJP 18:29:00 29:00:00

    31 137 Talen, Jordi RIJ 18:30:00 30:00:00

    32 127 van Staeyen, Michael COF 18:31:00 31:00:00

    33 117 Ducournau, Gilbert WIL 18:32:00 32:00:00

    34 107 Kerkhof, Tim ROP 18:33:00 33:00:00

    35 97 Dehaes, Kenny WGG 18:34:00 34:00:00

    36 87 Scully, Thomas DPC 18:35:00 35:00:00

    37 77 van Hoecke, Gijs TSV 18:36:00 36:00:00

    38 67 Kluge, Roger IAM 18:37:00 37:00:00

    39 57 Navardauskas, Ramunas CPT 18:38:00 38:00:00

    40 47 Vliegen, Loic BMC 18:39:00 39:00:00

    41 37 Leezer, Tom TLJ 18:40:00 40:00:00

    42 27 van Keirsbulck,Guillauma EQS 18:41:00 41:00:00

    43 17 Jones, Carter TGA 18:42:00 42:00:00

    44 7 Frison, Frederik LTS 18:43:00 43:00:00

    45 216 de Man, Jaap MMM 18:44:00 44:00:00

    46 206 Druyts, Gerry CRV 18:45:00 45:00:00

    47 196 Dupont, Timothy VWT 18:46:00 46:00:00

    48 186 Stroetinga, Wim PVC 18:47:00 47:00:00

    49 176 Kers, Koos Jeroen BBD 18:48:00 48:00:00

    50 166 Godrie, Stan RDT 18:49:00 49:00:00

    51 156 van der Zwet, Arno MET 18:50:00 50:00:00

    52 146 Bosman, Gert-Jan CJP 18:51:00 51:00:00

    53 136 Groen, Ike RIJ 18:52:00 52:00:00

    54 126 Turgis, Anthony COF 18:53:00 53:00:00

    55 116 Tedeschi, Mirko WIL 18:54:00 54:00:00

    56 106 Markus, Barry ROP 18:55:00 55:00:00

    57 96 Seynaeve, Lander WGG 18:56:00 56:00:00

    58 86 Phelan, Adam DPC 18:57:00 57:00:00

    59 76 Capiot, Amaury TSV 18:58:00 58:00:00

    60 66 Vangenechten, Jonas IAM 18:59:00 59:00:00

    61 56 Skjerping, Kristoffer CPT 19:00:00 1:00:00

    62 46 Rosskopf, Joey BMC 19:01:00 1:01:00

    63 36 Roosen, Timo TLJ 19:02:00 1:02:00

    64 26 Sabatini, Fabio EQS 19:03:00 1:03:00

    65 16 Stamsnijder, Tom TGA 19:04:00 1:04:00

    66 6 de Buyst, Jasper LTS 19:05:00 1:05:00

    67 215 Havik, Yoeri MMM 19:06:00 1:06:00

    68 205 Meurisse, Xandro CRV 19:07:00 1:07:00

    69 195 de Troyer, Tim VWT 19:08:00 1:08:00

    70 185 Hoekstra, Jochem PVC 19:09:00 1:09:00

    71 175 Vermeer, Tom BBD 19:10:00 1:10:00

    72 165 Gunst, Davy RDT 19:11:00 1:11:00

    73 155 Kouwenhoven, Sjoerd MET 19:12:00 1:12:00

    74 145 Vermeulen, Jeff CJP 19:13:00 1:13:00

    75 135 Mol, Wouter RIJ 19:14:00 1:14:00

    76 125 Ahlstrand, Jonas COF 19:15:00 1:15:00

    77 115 Bertazzo, Liam WIL 19:16:00 1:16:00

    78 105 van Goethem, Brian ROP 19:17:00 1:17:00

    79 95 Mcnally, Mark WGG 19:18:00 1:18:00

    80 85 Kerby, Jordan DPC 19:19:00 1:19:00

    81 75 de Gendt, Aimé TSV 19:20:00 1:20:00

    82 65 Reynes Mimo, Vicente IAM 19:21:00 1:21:00

    83 55 Gaimon, Philip CPT 19:22:00 1:22:00

    84 45 Zabel, Rick BMC 19:23:00 1:23:00

    85 35 Tjallingii, Maarten TLJ 19:24:00 1:24:00

    86 25 Maes, Nikolas EQS 19:25:00 1:25:00

    87 15 van der Haar, Lars TGA 19:26:00 1:26:00

    88 5 Montfort, Maxime LTS 19:27:00 1:27:00

    89 214 Evrard, Laurent MMM 19:28:00 1:28:00

    90 204 Merlier, Tim CRV 19:29:00 1:29:00

    91 194 Ghyselinck, Jan VWT 19:30:00 1:30:00

    92 184 te Brake, Remco PVC 19:31:00 1:31:00

    93 174 Hooghiemster, René BBD 19:32:00 1:32:00

    94 164 Korevaar, Merijn RDT 19:33:00 1:33:00

    95 154 Hollanders, Dries MET 19:34:00 1:34:00

    96 144 Wolsink, Jelle CJP 19:35:00 1:35:00

    97 134 van der Hoorn, Taco RIJ 19:36:00 1:36:00

    98 124 Senechal, Florian COF 19:37:00 1:37:00

    99 114 Marezcko, Jakub WIL 19:38:00 1:38:00

    100 104 Looij, Andre ROP 19:39:00 1:39:00

    101 94 Dron, Boris WGG 19:40:00 1:40:00

    102 84 Koning, Peter DPC 19:41:00 1:41:00

    103 74 van Gestel, Dries TSV 19:42:00 1:42:00

    104 64 Tanner, David IAM 19:43:00 1:43:00

    105 54 Marangoni, Alan CPT 19:44:00 1:44:00

    106 44 Velits, Peter BMC 19:45:00 1:45:00

    107 34 Wagner, Robert TLJ 19:46:00 1:46:00

    108 24 Martinelli, Davide EQS 19:47:00 1:47:00

    109 14 de Backer, Bert TGA 19:48:00 1:48:00

    110 4 Sieberg, Marcel LTS 19:49:00 1:49:00

    111 213 Janssen, Dick MMM 19:50:00 1:50:00

    112 203 Ruijgh, Rob CRV 19:51:00 1:51:00

    113 193 Vermeersch, Gianni VWT 19:52:00 1:52:00

    114 183 Nolten, Bram PVC 19:53:00 1:53:00

    115 173 van Breda, Rick BBD 19:54:00 1:54:00

    116 163 Lenderink, Peter RDT 19:55:00 1:55:00

    117 153 Gmelich Meijling, Jarno MET 19:56:00 1:56:00

    118 143 Brusselman, Twan CJP 19:57:00 1:57:00

    119 133 Bugter, Luuc RIJ 19:58:00 1:58:00

    120 123 Venturini, Clement COF 19:59:00 1:59:00

    121 113 Fedi, Andrea WIL 20:00:00 2:00:00

    122 103 Slik, Ivar ROP 20:01:00 2:01:00

    123 93 Stenuit, Robin WGG 20:02:00 2:02:00

    124 83 Mouris, Jens DPC 20:03:00 2:03:00

    125 73 Farazijn, Maxime TSV 20:04:00 2:04:00

    126 63 Pellaud, Simon IAM 20:05:00 2:05:00

    127 53 Mullen, Ryan CPT 20:06:00 2:06:00

    128 43 Gerts, Floris BMC 20:07:00 2:07:00

    129 33 Groenewegen, Dylan TLJ 20:08:00 2:08:00

    130 23 Boonen, Tom EQS 20:09:00 2:09:00

    131 13 Walscheid, Max TGA 20:10:00 2:10:00

    132 3 de Bie, Sean LTS 20:11:00 2:11:00

    133 212 Janssens, Jimmy MMM 20:12:00 2:12:00

    134 202 van Aert, Wout CRV 20:13:00 2:13:00

    135 192 Cordeel, Sander VWT 20:14:00 2:14:00

    136 182 Zonneveld, Thijs PVC 20:15:00 2:15:00

    137 172 Doets, Marco BBD 20:16:00 2:16:00

    138 162 Meijers, Jeroen RDT 20:17:00 2:17:00

    139 152 Hamelink, Jasper MET 20:18:00 2:18:00

    140 142 van den Brand, Twan CJP 20:19:00 2:19:00

    141 132 Bol, Jetse RIJ 20:20:00 2:20:00

    142 122 Vanbilsen, Kenneth COF 20:21:00 2:21:00

    143 112 Zhupa, Eugert WIL 20:22:00 2:22:00

    144 102 Hoogerland, Johnny ROP 20:23:00 2:23:00

    145 92 Marcato, Marco WGG 20:24:00 2:24:00

    146 82 Spokes, Samuel DPC 20:25:00 2:25:00

    147 72 Vanspeybrouck, Pieter TSV 20:26:00 2:26:00

    148 62 Lang, Pirmin IAM 20:27:00 2:27:00

    149 52 Wippert, Wouter CPT 20:28:00 2:28:00

    150 42 Kung, Stefan BMC 20:29:00 2:29:00

    151 32 Vanmarcke, Sep TLJ 20:30:00 2:30:00

    152 22 Kittel, Marcel EQS 20:31:00 2:31:00

    153 12 Arndt, Niklas TGA 20:32:00 2:32:00

    154 2 Henderson, Gregory LTS 20:33:00 2:33:00

    155 211 Schoonbroodt, Bob MMM 20:34:00 2:34:00

    156 201 Boucher, David CRV 20:35:00 2:35:00

    157 191 van Breussegem, Elias VWT 20:36:00 2:36:00

    158 181 Zanotti, Marco PVC 20:37:00 2:37:00

    159 171 Ottema, Rick BBD 20:38:00 2:38:00

    160 161 Budding, Martijn RDT 20:39:00 2:39:00

    161 151 Riesebeek, Oscar MET 20:40:00 2:40:00

    162 141 Janssen, Adriaan CJP 20:41:00 2:41:00

    163 131 Vermeltfoort, Coen RIJ 20:42:00 2:42:00

    164 121 Joeaar, Gert COF 20:43:00 2:43:00

    165 111 Pozzato, Filippo WIL 20:44:00 2:44:00

    166 101 van Ginneken, Sjoerd ROP 20:45:00 2:45:00

    167 91 Bille, Gaetan WGG 20:46:00 2:46:00

    168 81 Clarke, William DPC 20:47:00 2:47:00

    169 71 Sprengers, Thomas TSV 20:48:00 2:48:00

    170 61 Laengen, Vegard Stake IAM 20:49:00 2:49:00

    171 51 Moser, Moreno CPT 20:50:00 2:50:00

    172 41 Phinney, Taylor BMC 20:51:00 2:51:00

    173 31 van Emden, Jos TLJ 20:52:00 2:52:00

    174 21 Terpstra, Niki EQS 20:53:00 2:53:00

    175 11 Andersen, Soren Kragh TGA 20:54:00 2:54:00

    176 1 Greipel, Andre LTS 20:55:00 2:55:00