article
1.6312502
VLISSINGEN - De sportuitslagen van dinsdag 30 augustus zijn: PAARDENSPORT Nieuw- en Sint Joosland.
Sportuitslagen dinsdag 30 augustus
VLISSINGEN - De sportuitslagen van dinsdag 30 augustus zijn: PAARDENSPORT Nieuw- en Sint Joosland.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/sportuitslagen-dinsdag-30-augustus-1.6312502
2016-08-30T11:37:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.5025554.1466086245!image/image-5025554.jpg
Sport,Sportuitslagen,hermes,Vlissingen
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Sportuitslagen dinsdag 30 augustus

Sportuitslagen dinsdag 30 augustus

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    VLISSINGEN - De sportuitslagen van dinsdag 30 augustus zijn: PAARDENSPORT Nieuw- en Sint Joosland.

    Springen De Kroo. Paarden klasse Z: 1. Marit Huige, Donna Corra (Weelr.) 0/0/30.34; 2. Casper Meegdes, Wampie II van de Wolfshoeve (St Martinus) 0/0/30.60; 3. Pieter Jan de Visser, Arie Z (Prins Karel) 0/0/31.64. M: 1. Leon Kuypers, Fifa Paola (Copuntry Riders) 0/0/37.13; 2. Cees Wisse, Byachinte (Scheldestad) 0/4/35.12; 3. Annelore Willeboer, Funky (Weelr.) 0/4/35.68. L: 1. Mandy Grootegoed, Gustavo Keurten (Reigershof) 0/0/27.27; 2. Milou Testers, Balla SR Z (Wouw Vooruit) 0/0/27.51; 3. Marit Huige, Geisha,. 0/0/29.16

    Pony's klasse Z cat. C: 1. C armen Braspennig, Kelly B (Hulst) 4/71.25. L cat. CD: 1. Marissa de Buck, MdB Victor (Kleppertjes) 0/0/35.29.

    Vrouwenpolder. Dressuur RV Sé-Ros. Paarden klasse ZZ-Licht: 1. Paula Hanse, Waparist (Schouwse R.) 213,5; 2. Maxime Osse, Hem Cell Estados (Weelr.) 210; 3. Danielle Nauta, Dumara M (Rockanje) 207. Z1/Z2: 1. Merel van Wallenburg, Zip (Sé-Ros) 217; 2. Lisa van der Veer, Aimee (Sé-Ros) 209,5; 3. Nicole Versteeg, Zaloete (Weelr.) 205.M1/M2: 1. Cherish Thjong, Duvel (Sé-Ros) 194,5; 2. Rianne van den Boomgaard, Devils Champion Elvis (Sé-Ros) 192; 3. Esther Hendriks, Ferron (Sé-Ros) 188. L2: 1. Dolly Mellema, Estavanck SP (Sé-Ros) 203; 2. Marcia de Nooijer, Fleetwood (Sé-Ros) 193; 3. Suzanne Doeleman, Dreamer-S (Paardebloem) 192,5. L1: 1. Linda Dekker, Fenvy (Sé-Ros) 202; 2. Miranda de Waard, Eva Maria (Sé-Ros) 199; 3. Terry Hilster, Deilesse Du Coral (Sé-Ros) 190.

    Pony's Z1 cat. D: 1. Emmely van Lieren, Mysterious Golden Bink (Veerse R.) 228. L2 cat. D: 1. Selina Kooman, Thoran (Sé-Ros) 191.

    Tweede proef. Paarden klasse ZZ-Licht: 1. Maxime Osse, Hem Cell Estados, 224,5; 2. Danielle Nauta, Dumara M, 211; 3. Paula Hanse, Waparisto, 200,5. Z1/Z2: 1. Merel van Wallenburg, Zip, 230,5; 2. Lisa van der Veer,Aimee, 217,5; 3. Maartje Overweel, Fanfaron (Schouwse R.) 211,5. M1/M2: 1. Esther Hendriks, Ferron, 190,5; 2. Silke Walrave, Exclusive (Paardebloem) 189; 3. Marc van 't Westeinde, Brown Sugar (Haringr.) 185,5. L2: 1. Myléne Floresse, Egido (Sé-Ros) 188; 2. Dolly Mellema, Estavanck SP, 185; 3. Marcia de Nooijer, Fleedwood, 179,5. L1: 1. Terry Hilster, Deilesse Du Coral, 186; 2. Linda Dekker, Fenvy, 184,5; 3. Stephanie Wisse, Catcher (Weelr.) 184.

    Pony's Z1 cat. D: 1. Emely van Lieren, Mysterious Golden Bink, 214. L2 cat. D: 1. Selina Kooman, Thoran, 181.

    SCHIETINGEN

    Ovezande. Wegener no spam 's-Heerenoek 1e hoofdvogel M.Verdonk ('s-Heerenhoek), 1e en 3e zijvogel, 2e kal R.v.d.Straate ('s-Heerenhoek), 2e en 6e zijvogel, 4e kal J.Repkes (Kwadendamme), 4e zijvogel H.v.d.Dries ('s-Heerenhoek), 5e zijvogel R.Verdonk (Lewedorp), 1e kal M.Joosse (Oudelande), 3e en 5e kal C.Vlemmix (Oudelande).

    TRIATLON

    Middelburg Top-triatlon 1/8 mannen:

    1.Ruben Martens (Koewacht) 1:00:41 2.Rens de Ridder (Arnemuiden) 1:01:24 3.Niels Koole (Zoutelande) 1:03:18 4.Floris Jan Koole (Oostkapelle) 1:03:33 5.Chris Steenbakker (s-Heerenhoek) 1:04:10 6.Marco van der Meulen (Oostburg) 1:04:39 7.Erwin de Hon (Watervliet) 1:05:08 8.Adriaan van Keulen (Middelburg) 1:05:21 9.Crum van der Linden (Vlissingen) 1:05:27 10.Rob Sonke (Middelburg) 1:06:26 11.Alex Eversdijk (Axel) 1:06:30 12.Erwin Adan (Middelburg) 1:07:16 13.Justin Boone (Kapelle) 1:07:45 14.Theo Rabout (Aardenburg) 1:07:52 15.Hans Doolaar (Vlissingen) 1:08:11 16.Marcel Traas ('s-Heerenhoek) 1:08:16 17.David Schrier (Vlissingen) 1:08:59 18.Niek de Ridder (Vlissingen) 1:09:03 19.Verhage Mark (Zaamslag) 1:09:13 20.Ramon van der Grift (Vlissingen) 1:09:17 21.Herman de Grave (Vlissingen) 1:10:30 22.Pieter Goud (Oostdijk) 1:10:32 23.Nathan Traas (Heinkenszand) 1:10:58 24.Cor de Ridder (Arnemuiden) 1:11:05 25.Martin Rohleder (Rockanje) 1:11:15 26.Lennart Piek (Hulst) 1:11:20 27.Tom Erpelinck (Hengstdijk) 1:11:39 28.Jan Louisse (Middelburg) 1:11:42 29.Ben van Vliet (Terneuzen) 1:12:54 30.Bob Vervloet (Rotterdam) 1:13:40 31.Sjakkie van den Broeke (Hoek) 1:13:41 32.Feijter Johan de (Oostburg) 1:13:56 33.Bert Bakkeren (Roosendaal) 1:14:03 34.Jos Melse (Vlissingen) 1:14:05 35.Henk van der Bas (Meliskerke) 1:14:12 36.Job Geuze (Amsterdam) 1:14:17 37.Marcel van den Driest (Vlissingen) 1:14:20 38.Richard de Vlieger (Lewedorp) 1:14:31 39.Sebastian Schipper (Middelburg) 1:14:34 40.Edwin van Alphen (Vlissingen) 1:14:42 41.Danny de Leeuw (Wolphaartsdijk) 1:15:03 42.Jozias Boone (Goes) 1:15:26 43.Jasper Eikelenboom (Nw St Joosland) 1:15:32 44.Rene de Voogd (Middelburg) 1:15:37 45.Arjan Kranenburg (Souburg) 1:15:40 46.Robbin Suiker (Vlissingen) 1:15:42 47.Doorschodt Rick (Maassluis) 1:16:28 48.Niels Westmaas (s-HHendrikskinde) 1:16:31 49.Ivan Dellaert (IJzendijke) 1:16:36 50.Huib Struijk (Middelburg) 1:16:39 51.Marko Verkaart (Vlissingen) 1:16:42 52.Rob Marinus (Heiloo) 1:16:46 53.Yves Buysse (Wachtebeke) 1:16:50 54.Marcel Vervuurt (Middelburg) 1:16:53 55.Marcel Veldhuizen (Vlissingen) 1:16:56 56.Pieter van der Kolk (Vlissingen) 1:17:12 57.Frans Langerhorst (Haarlem) 1:17:15 58.Elmar Sturm (Koudekerke) 1:17:23 59.Peter Hertzinger (Vlissingen) 1:17:50 60.Wim de Feijter (Terneuzen) 1:17:57 61.Niels Jongepier (Middelburg) 1:18:01 62.Raoul van den Hoven (Middelburg) 1:18:05 63.Willem Spijker (Terneuzen) 1:18:09 64.Pol van de Vijver (Hulst) 1:18:13 65.Eric Dieleman (Terneuzen) 1:18:19 66.Alex Traas ('s-H Arendskerke) 1:18:24 67.Mark de Beule (Heikant) 1:18:27 68.Arnoud Rijk (Heinkenszand) 1:18:33 69.Ron van Vliet (Vlissingen) 1:18:36 70.Martijn de Vries (Middelburg) 1:18:51 71.Henk Lous (Vlissingen) 1:18:54 72.Ronny Versluijs (Zuidzande) 1:19:10 73.Daan Zandijk (Arnemuiden) 1:19:26 74.Jordi van de Haar (Middelburg) 1:19:44 75.Gwen Rijkschroef (Goes) 1:19:48 76.Tomas Strooband (Hulst) 1:19:50 77.M.H. Kempe (Bruinisse) 1:19:53 78.Jos Kodde (Tholen) 1:20:19 79.Eric Veldhuizen (Vlissingen) 1:20:42 80.Pascal Rikers (Sas van Gent) 1:20:51 81.Dick van der Steen (Souburg) 1:21:06 82.Kobus Botman (Middelburg) 1:21:11 83.Jeroen Paijmans (Nieuwdorp) 1:21:17 84.Jeroen van Hooijdonk (Goes) 1:21:22 85.Jules van Leijden (Vlissingen) 1:21:29 86.Tony Cattoir (Hulst) 1:21:42 87.Stefan Theunissen (Kapelle) 1:21:52 88.Marijn Corbijn (Voorburg) 1:21:59 89.Ronald Dekker (Kapelle) 1:22:30 90.Jeroen Jasperse (Middelburg) 1:22:42 91.Michel Ridderhof (Middelburg) 1:22:47 92.Edwin van Gaalen (Kamperland) 1:23:05 93.Daan WEstmaas (s-HHendrikskinde) 1:23:23 94.Dennis Meulenberg (Halsteren) 1:23:26 95.Nicky Aalders (s-HHendrikskinde) 1:23:31 96.Marcel van den Berge (Zoutelande) 1:23:37 97.Daan van Boven (Hellevoetsluis) 1:24:28 98.Joos van der Hart (Kapelle) 1:24:51 99.Wijnand van Gent (Capelle ad Yssel) 1:25:28 100.Ronald de Bert (Vlissingen) 1:25:38 101.Boonman Jan (Kapelle) 1:25:44 102.Rudy Ovaa (Middelburg) 1:25:48 103.Marcel van der Hart (Middelburg) 1:25:51 104.Jurgen Philipsen (Middelburg) 1:26:11 105.Freek Mohlmann (Middelburg) 1:26:28 106.Jan Willem v d Hart (Nieuwdorp) 1:26:51 107.Remco Robinson (Middelburg) 1:27:10 108.Harold de Maat (Terneuzen) 1:27:22 109.Ronald Nuijten (Dordrecht) 1:27:43 110.Andre Theune (Middelburg) 1:27:49 111.Robert Post (Vlissingen) 1:29:00 112.Kees Geuze (Middelburg) 1:29:04 113.Rene Moerland (Yerseke) 1:29:27 114.Ivo van den Broeke (Vlissingen) 1:29:35 115.Cor Schipper (Middelburg) 1:29:58 116.Ad de Wit (Wolphaartsdijk) 1:30:30 117.Arjen van Oord (Souburg) 1:30:30 118.Marco Schut (Zierikzee) 1:30:46 119.Richard Gevers (Middelburg) 1:30:49 120.Stef Abrahamse (Middelburg) 1:31:01 121.Ronald Mol (Arnemuiden) 1:31:07 122.Peter Gerritsen (Vlissingen) 1:31:14 123.Frits Broos (Middelburg) 1:32:18 124.Jan Herman Vervloet (Grijpskerke) 1:33:08 125.Leen Tange (Middelburg) 1:34:26 126.Dennis Wiegmans (Souburg) 1:35:39 127.Ruurd Oosterhof (Middelburg) 1:37:44 128.Kees van den Berg (Made) 1:38:02 129.Jeroen de Bruijn (Rotterdam) 1:39:51 130.Remu Mesu (Middelburg) 1:42:01 131.Wim van Vliet (Arnemuiden) 1:46:11 132.Bart van Belle (Souburg) 1:46:26 133.Bram Tissink (Kapelle) 1:46:43 134.Robin Meijer (Middelburg) 1:47:41 135.Ron Kouwenhoven (Middelburg) 1:49:43

    Vrouwen

    1.Manon Broumels (Roosendaal) 1:12:41 2.Marieke de Graaf (Haarlem) 1:12:44 3.Chantal Koole (Zoutelande) 1:12:57 4.Dorien van Loenen (Schijf) 1:14:38 5.Velden Jolanda van der (Breda) 1:18:31 6.Tianda Donker Curtius (Schoondijke) 1:20:02 7.Lisette de Schipper (Middelburg) 1:20:38 8.Sandra Haazebroek (Souburg) 1:20:56 9.Shirley Kerkhove (Zuiddorpe) 1:21:34 10.Roos van Borrendam (Utrecht) 1:22:09 11.Yvonne Moerland (Yerseke) 1:22:20 12.Marjolein van Loenen (Schijf) 1:22:33 13.Linda Versluis (Gapinge) 1:23:11 14.Rianne Hirdes (Ijzendijke) 1:23:34 15.Angelina van Doorn (Vlissingen) 1:23:54 16.Samantha Luitwieler (Vlissingen) 1:23:58 17.Monique Allefs (Hulst) 1:24:48 18.Athy Thijen ('s-H Abtskerke) 1:24:51 19.Corina Lievense (Middelburg) 1:25:11 20.Rian Flikweert (Middelburg) 1:25:20 21.Tabitha Meulenberg (Soest) 1:25:41 22.Ruth Vennekes (Middelburg) 1:26:59 23.Evelien Capello ('s-Heerenhoek) 1:27:46 24.Julie de Maertelaere (Blankenberge B) 1:28:32 25.Delfine Renson (Middelburg) 1:28:35 26.Lynn Breugelmans (Blankenberge B) 1:28:55 27.Paulette de Kraker (Arnemuiden) 1:30:11 28.Suzanne van Houwelingen (Hoogvliet) 1:30:39 29.Marian van Damme (Clinge) 1:30:43 30.Iris Vermeu (Kwadendamme) 1:31:36 31.Jacqueline v d Voorde (Hulst) 1:31:57 32.Jacolien Steijn (Hoedekenskerke) 1:33:27 33.Griet Snick (Grijpskerke) 1:33:51 34.Bernadette Salome (Kloosterzande) 1:34:07 35.Ilse Nagtegaal (Souburg) 1:36:35 36.Dorien Vasseur (Oostburg) 1:37:01 37.Astrid Lourens (Terneuzen) 1:37:52 38.Willemijn van Zetten (Middelburg) 1:39:13 39.Lenie van Kleven (Vlissingen) 1:39:32 40.Bianca de Pooter (Terneuzen) 1:40:49 41.Bianca de Vlieger ('s-Heerenhoek) 1:40:54 42.Eva IJsebaert (Hulst) 1:42:07 43.Ingrid IJsebaert (Hulst) 1:42:11 44.Bonnie Visser (Middelburg) 1:44:34 45.Patricia van Damme (Biervliet) 1:44:49 46.Lotte Lourens (Terneuzen) 1:44:58 47.Karin Korver (Middelburg) 1:45:19 48.Petra de Ruiter (Middelburg) 1:49:21 49.Leonora Ruiter (Terneuzen) 1:53:35 50.Monique Adriaanse (Terneuzen) 1:53:39 51.Sabina van der Hooft (Terneuzen) 1:53:42