article
1.6562815
MIDDELBURG - Erwin Harmes won zaterdag de Singelloop in Middelburg.
Riante voorsprong Erwin Harmes bij Singelloop in Middelburg
MIDDELBURG - Erwin Harmes won zaterdag de Singelloop in Middelburg.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/riante-voorsprong-erwin-harmes-bij-singelloop-in-middelburg-1.6562815
2016-10-23T12:16:06+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.4302625.1474212843!image/image-4302625.jpg
Middelburg,Atletiek,Erwin Harmes,Boukje Doedee,Singelloop,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Riante voorsprong Erwin Harmes bij Singelloop in Middelburg

Riante voorsprong Erwin Harmes bij Singelloop in Middelburg

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Archief: Erwin Harmes.
    MIDDELBURG - Erwin Harmes won zaterdag de Singelloop in Middelburg.

    De thuisloper had op de meet ruim twee minuten voorsprong op Wilco Boogaard en Rens de Ridder, beiden van Dynamica.

    Bij de vrouwen won voormalig wielrenster Boukje Doedee uit Driewegen. Ze liet Eva Boonman (Dynamica) en Amy de Graaf (AV'56) achter zich.

    Middelburg Singelloop 6750 meter.

    Mannen: 1. Erwin Harmes (Gonzales RT) 21:28, 2. Wilco Boogaard (Dynamica) 23:45, 3. Rens de Ridder (Dynamica) 23:49, 4. Sergio Harinck (Gonzalez RT) 23:55, 5. Wouter van Caspel (Dynamica) 24:11, 6. David Schrier (Dynamica) 24:18, 7. Joeri Versluis (Dynamica) 24:28, 8. Jorim de Boks (Gonzalez RT) 24:32, 9. Willem Jan Roelse (Gonzalez RT) 24:52, 10. Erik Kok (Dynamica) 25:08, 11. Kees Louws (Middelburg) 25:25, 12. Marius Besuijen (AV'56) 25:30, 13. Sven Vermeulen (Dynamica) 25:40, 14. Bastiaan Gunst (Dynamica) 25:48, 15. Jeroen de Nood (Dynamica) 25:59, 16. Aart Joziasse (Middelburg) 26:02, 17. Jan Provoost (Kapelle) 26:05, 18. Marcel Adriaanse (Middelburg) 26:08, 19. Arjo Verhage (Dynamica) 26:11, 20. Adriaan Walhout (Dynamica) 26:18.

    Vrouwen: 1.Boukje Doedee (Driewegen) 27:44, 2. Eva Boonman (Dynamica) 28:10, 3. Amy de Graaf (AV'56) 29:03, 4. Ada Geuze () 29:48, 5. Jenny de Nooijer (Middelburg) 31:02, 6. Marije Besuijen (Dynamica) 31:42, 7. Monica Sanderse (Vlissingen) 31:55, 8. Stephanie Vermeulen (Dynamica) 32:02, 9. Suzanne van Elsacker (Gonzalez RT) 32:30, 10. Esther Noteboom (AV'56) 32:50, 11. Bianca Steijn (AV'56) 33:21, 12. Tianda DonkerCurtius (Wielingen) 34:18, 13. Wendy Theune (Dynamica) 34:35, 14. Ineke Tempelaar (Dynamica) 34:39, 15. Nancy Hajos (Middelburg) 34:59, 16. Annemieke Houmes (Middelburg) 35:32, 17. Hanneke Westerhout () 35:53, 18. Lena Kleingeld (avvn Vlissingen) 36:00, 19. Joke van Hemert (Nieuwdorp) 36:08, 20. Vivian de Buck (Middelburg) 37:02.

    Junioren 2.7 km 1. Lars Provoost (Kapelle) 9.47, 2. Yaris van der Jagt (Vlissingen) 9.52, 3. Wout Bergshoef (Rotterdam) 9.56, 4. Thijs Koops (Souburg) 10.00, 5. Mees Verbrugge (AV'56) 10.16. Meisjes: 1. Veerle Smits (AV'56) 10.39, 2. Marleen Siebons (Dynamica) 10.59, Dana ter Haar (Dynamica) 11.34.

    Pupillen 1.35 km 1. Tom van Houweling (Dynamica) 5.07, 2. Sylvain Koole (Oostkapelle) 5.8, 3. Jeffrey Rijkhals (Dynamica) 5.21, 4. Colin Alewijnse (Kuddelstaart) 5.24, 5. Levi Provoost (5.26. meisjes: 1. Gwen Alewijnse (Kuddelstaart) 5.29, 2. Kyra van de Voorde (Dynamica) 5.26, 3. Florence Koole (Oostkapelle) 5.43, 4. Lois van den Berge (Dynamica) 5.45, 5. Marit Simonse (AV'56) 6.00.