article
1.6591616
AXEL - Het team van Motorclub Mikkola bestaande uit de Zeeuwen Mark Boot (Burgh Haamstede), Stefan Hage (Kapelle) en de Waal Roy Sillien heeft zondag de 3 urenmotorcross van Axel op hun naam geschreven bij de licentiehouders.
Mark Boot, Stefan Hage en Roy Sillien winnen 3 urencross in Axel
AXEL - Het team van Motorclub Mikkola bestaande uit de Zeeuwen Mark Boot (Burgh Haamstede), Stefan Hage (Kapelle) en de Waal Roy Sillien heeft zondag de 3 urenmotorcross van Axel op hun naam geschreven bij de licentiehouders.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/mark-boot-stefan-hage-en-roy-sillien-winnen-3-urencross-in-axel-1.6591616
2016-10-30T19:22:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.2252726.1425582208!image/image-2252726.JPG
Axel,Motorsport,Motorcross,Stefan Hage,Mark Boot,Roy Sillien,3 urencross,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Mark Boot, Stefan Hage en Roy Sillien winnen 3 urencross in Axel

Mark Boot, Stefan Hage en Roy Sillien winnen 3 urencross in Axel

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Motorcross. foto ANP
    AXEL - Het team van Motorclub Mikkola bestaande uit de Zeeuwen Mark Boot (Burgh Haamstede), Stefan Hage (Kapelle) en de Waal Roy Sillien heeft zondag de 3 urenmotorcross van Axel op hun naam geschreven bij de licentiehouders. 

    Bij de amateurs won het Zeeuws-Vlaamse team bestaande uit Bart Risseeuw (Spui) en Boy Stockman en Thimo Dhanis uit Terneuzen de strijd van een ander Zeeuws-Vlaams team met Kevin van Houdt (Axel) Wilko de Booij (Walsoorden) en Laurens de Ridder (Kuitaart). De 2 urencross die hieraan vooraf ging bij de 65/85 cc werd gewonnen door het favoriete Brabantse trio Eloy van Rijkevorsel, Jens Walvoort en Ryan de Beer.

    Keurig tweede werd het Zeeuwse trio Mats Leeuwensteijn (Vlissingen), Joshua van Doorn (Middelburg) en Luca Dhanis (Terneuzen).

    2 uren (65/85 cc)

    1. Team Grizzly Junior Racing

    Eloy van Rijkevorsel (Breda)

    Jens Walvoort (Etten-Leur)

    Ryan de Beer (Made); 56 ronden.

    2. Team vijf-acht-zessenzestig

    Mats Leeuwensteijn (Vlissingen)

    Joshua van Doorn (Middelburg)

    Luca Dhanis (Terneuzen); 54 ronden.

     

    3 uren licentiehouders

    1. Team Mikkola 1:

    Mark Boot (Burgh-Haamstede;

    Stefan Hage (Kapelle);

    Roy Sillien (België).

    2. Team AMC Evergem

    Ronny van Hove; Greg Smets en Joey Smet (België)

    3. Ovaa Racing

    Kevin Spruijt (Meliskerke)

    Jordan Lee van Maaren (Vlissingen)

    Nick Horsten (Eindhoven)

     

    3 uren amateurs

    1. Diknekken Team B

    Bart Risseeuw (Spui)

    Boy Stockman (Terneuzen)

    Thimo Dhanis (Terneuzen) 77 ronden

    2. Team De Ridder montage

    Kevin van Houdt (Axel)

    Wilko de Booij (Walsoorden)

    Laurens de Ridder (Kuitaart) 77 ronden.