article
1.6248204
NISSE - Jil Buijze uit Baarland heeft zondag in Nisse de Grote Prijs van Jumpin' De Weel gewonnen.
Jil Buijze wint auto bij Jumpin' De Weel
NISSE - Jil Buijze uit Baarland heeft zondag in Nisse de Grote Prijs van Jumpin' De Weel gewonnen.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/jil-buijze-wint-auto-bij-jumpin-de-weel-1.6248204
2016-08-07T16:53:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.5704438.1470588650!image/image-5704438.JPG
Nisse,Paardensport,Exclusive Lady,Jumpin' De Weel,Jil Buijze,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Jil Buijze wint auto bij Jumpin' De Weel

Jil Buijze wint auto bij Jumpin' De Weel

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Jil Buijze.
      Fotograaf
    NISSE - Jil Buijze uit Baarland heeft zondag in Nisse de Grote Prijs van Jumpin' De Weel gewonnen.

    Met zijn paard Exclusive Lady was de Zeeuwse ruiter enkele tienden sneller dan Ellen Zwijnenberg (uit Raalte) met Boncetto. Met deze zege verdiende Buijze een auto, een Opel Karl.

    De derde plaats was voor Micky van de Oetelaar (uit Esbeek) met Anjou.

    Uitslagen: Grote Prijs (Winning Round) nationaal 1.30m/1.35m/1.40m direct op tijd: 1. Jil Buiijze, Exclusieve Lady (Baarland) 0/5625; 2. Ellen Zwijnenberg, Boncetto (Raalte) 0/56.66; 3. Koen Leemans, Dopharma's Uraniet (Middelbeers) 0/56.76. Nationaal 140/1.50m klassiek met barrage: 1. Jil Buijze, Venus (Baarland) 0/0/32.72; 2. Ellen Zwijnenberg, Boncetto, 0/0/0/0/33.38; 3. Jarno van Erp, Alcapone (Oss) 0/0/36.21.

    Nationaal 1.40m twee fasen: 1. Jens Nijs, Chocolade (Hapert) 0/0/25.89; 2. Ozgur Ozkan, Boncetto ('s-Heer Abtskerke) 0/0/27.65; 3. Sjoerd Kommers, Champettere (Lepelstraat) 0/0/28.51. Nationaal 1.35 twee fasen: 1. Jarno van Erp, Blikvanger (Oss) 0/0/23.40; 2. Maurice van Vliet, Heerlijkehuisjes Bondiro (Breda) 0/0-24.82; 3. Jarno van Erp, Amigo Go, 0/0/24.97. Nationaal 1.30m klassiek met barrage: 1. Christiaan van de Plasse, Delta Mossel Flora de L'Imperm (Kruiningen) 0/0/35.39; 2. Wil Schellekens, Belarosa (Esbeek) 0/0/35.51; 3. Jan-Willem Schaap, Dondola (Herpen) 0/0/38.43.

    Nationaal 1.30m twee fasen: 1. Anouk Diks, Zamba P (VorstenBosch) 0/0/30.60; 2. Jarno van Erp, Zadonis, 0/0/30.77; 3. Siebe Kramer, Ellemeta (Oud-Beijerland) 0/0/30.77; 6. Marit Huige, Donna Corra (Nisse) 0/0/34.01. Finale 1.40m klassiek met barrage: 1. Jarno van Erp, Al Capone (Oss) 0/4/38.48; 2. Kaylee Heynen, Chanel van de Laarse Heide Z (Tolen) 0/4/42.54; 3. Bert-Jan van de Pol, Eyad D (Eindhoven) 4/70.84. Finale 1.35m klassiek met barrage: 1. Micky van de Oetelaar, Anjou (Veghel) 0/0/29.84; 2. Wil Schellekens, Casandere, 0/0/30.47; 3. Jil Buijze, Exclusieve Lasdy., 0/0/31.58. Finale nationaal 1.39m klassiek met barrage: 1. Marlies Hoorn, Clarence (Sevenum) 0/0/34.98; 2. Tamara Klop, Amaranthos (Oudenbosch) 0/0/36.45; 3. Gabryella Dufour (Vessem) 0/0/37.37. Finale klasse M klassiek met barrage: 1. Eva Oude Wolcherink, Coco Chanel SdH (Veldhoven) 0/0/44.86; 2. Journey van Eerd, Knegt's Cascavel (Veldhoven) 0/39.31; 3. Tess Tonies, Unica S (Heesch) 0/0/39.41.0/44.86; 3. Marlies Hoorn, Fair Plai Sevenum) 0/0/48.07; 5. Michelle Evertse, Faya (Nieuw- en Sint Joosland)0/0/52.77; 6. Cindy van de Werf, Flying-Sam ('s-Heer Abtskerke) 0/4/43.79. Finale klasse L klassiek met barrage: 1.Maureen Bonder, Good Friends (Schoonoord) 0/0/39.93; 2. Anniek Diks, Unforgetttable Z (Vorstenbosch) 0/0/40.83; 3. Maureen Bonder, Quick-Key (Schoonoord) 0/0/41.29; 7. Ellen Briquet, Corporal RM Z (Vogelwaarde) 0/0/44.99. Troostfinale klasse Z direct op tijd: 1. Yenca Sips, Arena's Easy Going (Terneuzen) 0/66.32; 2. Yvonne Jakobs, For Ami (Meliskerke) 0/69.02; 3. Kim Bekhuis, Beekzijde's Dynamite (Vasse) 0/76.01. Troostfinale klasse M direct op tijd: 1. Lio Lamers, Zazou van de Broekkant (Neerpelt) 0/59.56; 2. Dorien Leynen, Eldorado IH (Overpelt) 0/63.12; 3. Marlies Zoeteweij, Expresso (Heinkenszand) 0/64,73; 5. Cedrik Vanleerberghe, Qel Reve Greenfield Z (Philippine) 0/67.49.

    Troostfinale klasse L direct op tijd: 1. John Delforterie (Oss) 0/56.42; 2. Annelien Schrauwen, Datrichta (Schijf) 0/57.89; 3. Janneke van Lieshout, Bonero (Veldhoven) 0/58.91; 4. Kirsten Stein, Cidorina E ('s-Gravenpolder) 0/62.56.