article
1.6176973
VLISSINGEN - Lewedorpse Boys zit in een poule met drie Zeeuws-Vlaamse clubs, Biervliet is bij drie ‘overkanters’ ingedeeld en Jong Ambon met drie ploegen van Schouwen-Duiveland.
Indeling districtsbeker derde-, vierde- en vijfdeklassers
VLISSINGEN - Lewedorpse Boys zit in een poule met drie Zeeuws-Vlaamse clubs, Biervliet is bij drie ‘overkanters’ ingedeeld en Jong Ambon met drie ploegen van Schouwen-Duiveland.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/indeling-districtsbeker-derde-vierde-en-vijfdeklassers-1.6176973
2016-07-08T08:47:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.4659576.1462096989!image/image-4659576.jpg
Zeeland,Voetbal-amateur,districtsbeker
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Indeling districtsbeker derde-, vierde- en vijfdeklassers

Indeling districtsbeker derde-, vierde- en vijfdeklassers

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    VLISSINGEN - Lewedorpse Boys zit in een poule met drie Zeeuws-Vlaamse clubs, Biervliet is bij drie ‘overkanters’ ingedeeld en Jong Ambon met drie ploegen van Schouwen-Duiveland.

    De indeling van de districtsbeker voor derde-, vierde- en vijfdeklassers werd vrijdagochtend bekendgemaakt door de KNVB. Een week geleden werd al bekend in welke poules de eerste- en tweedeklassers ingedeeld zijn.

    Poule 2-3: De Schutters, DVO’60, SPS, Victoria’03.

    Poule 2-6: De Noormannen, Schoondijke, VCK, Vogelwaarde.

    Poule 2-11: Kapelle, Lepelstraatse Boys, Vrederust.

    Poule 2-12: Corn Boys, Koewacht, Meto, Vlissingen zat.

    Poule 2-13: Grenswachters, Hulsterloo, Odio, RIA W.

     

    Poule 2-14: Biervliet, GPC Vlissingen, Hansweertse Boys, MZVC.

    Poule 2-15: IJzendijke, RCS, DwO’15, Waarde.

    Poule 2-17: Clinge, Lewedorpse Boys, SDO’63, Terneuzen.

    Poule 2-19: Krabbendijke, Rillandia, WVV’67, Zeeland Sport.

    Poule 2-21: Hoedekenskerke, Patrijzen, WIK’57.

     

    Poule 2-30: Breskens, Domburg, Hoofdplaat, Walcheren.

    Poule 2-34: Cluzona, Noad’67, NVS, Vosmeer.

    Poule 2-35: Arnemuiden, Nieuwland, Sluiskil, Wemeldinge.

    Poule 2-36: Halsteren, Hoeven, Smerdiek, Tholense Boys.

    Poule 2-37: Groede, Veere, Yerseke.

    Poule 2-52: Apollo’69, Bevelanders, Colijnsplaatse Boys, Duiveland.

     

    Poule 2-60: Graauw, HVV’24, Spui, Steen.

    Poule 2-62: Jong Ambon, FC De Westhoek, SKNWK, ZSC’62.

    Poule 2-65: Cadzand, Hontenisse, Philippine, Sluis.

    Poule 2-79: Dioz, Stavenisse, SC Welberg, WHS.

    Poule 2-84: BVV’63, FC Bergen, Kruiningen, Nieuw-Borgvliet.

    Poule 2-87: ’s-Heer Arendskerke, Luctor’88, Heinkenszand, Wolfaartsdijk.

    Aardenburg, Kwadendamme, Oostburg en Terhole doen niet mee.