article
1.6662509
ZOUTELANDE - Tim Pleijte had zaterdag vier-op-een-rij. De atleet uit Vlissingen won in Zoutelande de Hobbeldebobbelloop, net als in de voorgaande drie jaren.
Hobbeldebobbelloop vooral bij vrouwen reuzespannend
ZOUTELANDE - Tim Pleijte had zaterdag vier-op-een-rij. De atleet uit Vlissingen won in Zoutelande de Hobbeldebobbelloop, net als in de voorgaande drie jaren.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/hobbeldebobbelloop-vooral-bij-vrouwen-reuzespannend-1.6662509
2016-11-20T14:33:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.4298137.1458052391!image/image-4298137.jpg
Zoutelande,Atletiek,Tim Pleijte,Lisa Jobse,Hobbeldebobbelloop,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Hobbeldebobbelloop vooral bij vrouwen reuzespannend

Hobbeldebobbelloop vooral bij vrouwen reuzespannend

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ZOUTELANDE - Tim Pleijte had zaterdag vier-op-een-rij. De atleet uit Vlissingen won in Zoutelande de Hobbeldebobbelloop, net als in de voorgaande drie jaren.

    Met een eindtijd van 41.49 minuten liet hij Huub van Noorden uit 's-Heer Abtskerke en Tim van den Broeke uit Vlissingen meer dan een minuut achter zich.

    Bij de vrouwen maakten Lisa Jobse uit Oost-Souburg en Monica Sanderse uit Vlissingen het spannend. Ze finishten na een wedstrijd over 11 kilometer, met 17 duinovergangen erin, op één seconde van elkaar: 58.50 om 58.51.

    11 km

    Mannen: 1. Tim Pleijte (Vlissingen) 41.49, 2. Huub van Noorden ('s-Heer Abtskerke) 42.58, 3. Tim van den Broeke (Vlissingen) 43.11, 4. Rens de Ridder (Arnemuiden) 45.42, 5. Ralph Wiessner (Vlissingen) 45.50, 6. Stefan Schrier (Vlissingen) 46.45, 7. Adriaan van Keulen (Middelburg) 47.06, 8.Ronnie Overgaauw (Zoutelande) 47.16, 9. Eric Wolfert (Sommelsdijk) 47.41, 10. Cesar Beilo (Utrecht) 47.49, 11. Michel Buijck (Middelburg) 47.54, 12. Joeri Versluis (Middelburg) 48.18, 13.Michel Schrier (Vlissingen) 48.29, 14. Bastian Zoon (Dirksland) 48.36, 15.Peter Meeuwsen (Krabbendijke) 48.50, 16.Rene den Hollander (Aagtekerke) 49.21, 17.Wim van Sparrentak (St Laurens) 49.27, 18.Freek Goedhart (Dirksland) 49.58, 19.John Slabbekoorn (Kapelle) 50.01, 20. Arjo Verhage (Aagtekerke) 50.32, 21.Nico Zwarthoed (Volendam) 50.40, 22. Erik Poppe (Biggekerke) 50.45, 23. Kees Louws (Middelburg) 50.47, 24.Willem Roelse Jan- (Goes) 51.11, 25. Rob de Pagter (Ritthem) 51.52, 26. Cees Dijkman (B Haamstede) 51.58, 27.Jeroen de Nood (Middelburg) 52.02, 28. Peter van Limbergen (Goes) 52.07, 29. Sjaak Brouwer (Vlissingen) 52.24, 30.Michael de Wee (Yerseke) 52.29, 31. Jonathan Boon (Souburg) 52.37, 32.Sander Pleijte (Nisse) 52.47, 33. Richard van de Wege (Vlissingen) 52.55, 34. Erik Kok (Arnemuiden) 52.57, 35. Arjan Kranenburg (Souburg) 53.02, 36. Maurice Jacobse (Zoutelande) 53.07, 37. Micha Janse (Zoutelande) 53.11, 38. Rob Schaap (Vlissingen) 53.22, 39. Jan-Pieter Moens (Kapelle) 53.33, 40. Marcel Adriaanse (Middelburg) 53.40, 41. Jan de Wilde (Nisse) 53.43, 42. Leon Jacobse (Zoutelande) 53.56, 43. Willem Vermazen (Vlissingen) 54.12, 44. Marco Riemens (Watervliet B) 54.24, 45. Martin den Blijker (Zoutelande) 54.26, 46. Herman de Grave (Vlissingen) 54.30, 47. Jasper Ravays (Koudekerke) 54.32, 48. Gert van der Vinden (Biggekerke) 54.35, 49.C Wisse Pieter A (Biggekerke) 54.37, 50. Danny de Leeuw (Wolphaartsdijk) 54.42.

    Vrouwen: 1. Lisa Jobse (Oost-Souburg) 58.50, 2. Monica Sanderse (Vlissingen) 58.51, 3. Judith Lodder (Sommelsdijk) 59.15, 4. Bianca de Regt (Middelburg) 59.43, 5. Renate de Reus (Vlissingen) 1.03.57, 6. Henny Strating (Kamperland) 1.03.59, 7.Annet van de Kreke (Souburg) 1.04.12, 8. Jannie de Vries (Vlissingen) 1.05.24, 9. Anne van Eijzeren (Borssele) 1.05.53, 10.Esther Houmes (Wissenkerke) 1.06.19, 11. Paulette de Kraker (Arnemuiden) 1.07.23, 12.Nel van der Steen (Oost-Souburg) 1.07.57, 13.Wenda Verstraate (Koudekerke) 1.08.25, 14.Marian van Damme (Clinge) 1.09.08, 15.Rosette Verkaart (Vlissingen) 1.09.21, 16.Sandra Haazebroek (Souburg) 1.09.53, 17.Marian van Dijk (Middelburg) 1.09.55, 18.Angelique Kraal (Middelburg) 1.10.00, 19.Sonja Poppe (Kamperland) 1.10.20, 20.Evelien de Wolf (Oostkapelle) 1.10.50, 21.Carlien Nijdam (Westkapelle) 1.10.55, 22.Mireille Huiszoon (Arnemuiden) 1.11.32, 23.Karin Toornstra (Middelburg) 1.11.40, 24.Louise de Pooter (Middelburg) 1.11.43, 25.Emma Heimans (Middelburg) 1.11.50,