article
1.6240790
VLISSINGEN - Erwin Harmes is woensdagavond winnaar geworden van het stratenloopcircuit. De atleet uit Middelburg bleef tijdens de laatste wedstrijd, de Boulevardloop in Vlissingen, zijn grote concurrent Martijn de Kok voor. Harmes werd tweede, De Kok moest genoegen nemen met de vijfde plaats.
Erwin Harmes wint stratenloopcircuit
VLISSINGEN - Erwin Harmes is woensdagavond winnaar geworden van het stratenloopcircuit. De atleet uit Middelburg bleef tijdens de laatste wedstrijd, de Boulevardloop in Vlissingen, zijn grote concurrent Martijn de Kok voor. Harmes werd tweede, De Kok moest genoegen nemen met de vijfde plaats.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/erwin-harmes-wint-stratenloopcircuit-1.6240790
2016-08-03T20:08:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.6241113.1470291712!image/image-6241113.jpg
Vlissingen,Atletiek,Tim Pleijte,Martijn de Kok,Erwin Harmes,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Erwin Harmes wint stratenloopcircuit

Erwin Harmes wint stratenloopcircuit

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Erwin Harmes gaat juichend ovder de streep bij de Boulevardloop.
      Fotograaf
    VLISSINGEN - Erwin Harmes is woensdagavond winnaar geworden van het stratenloopcircuit. De atleet uit Middelburg bleef tijdens de laatste wedstrijd, de Boulevardloop in Vlissingen, zijn grote concurrent Martijn de Kok voor. Harmes werd tweede, De Kok moest genoegen nemen met de vijfde plaats.

    De zege in de Boulevardloop, een wedstrijd over 7,2 kilometer, ging naar Tim Pleijte. Hij realiseerde een tijd van 23.20 minuten. Pleijte kwam niet in aanmerking voor een klassering, omdat hij zich niet had ingeschreven voor het circuit.

    Vlissingen stratenloopcircuit 7.2 kilometer: 1. Tim Pleijte (Dynamica) 23.20, 2. Erwin Harmes (Gonzalez RT) 23.32, 3. Tim van den Broeke (Dynamica) 23.50, 4. Huub van Noorden () 24.13, 5. Martijn de Kok (AV'56) 24.29, 6. Ralf Wiessner (Dynamica) 24.38, 7. Robbert Meeuwse (AV'56) 24.50, 8. Patrick de Vos (AV'56) 25.07, 9. Remy Vasseur (B4sport) 26.05, 10. Willem de Korte (Gonzalez RT) 26.17, 11. Peter Balkenende (AV'56) 26.20, 12. Adriaan Walhout (Dynamica) 26.23, 13. Erik Goossen (Scheldesport) 26.27, 14. Marco Geldof (Middelburg) 26.30, 15. Boris de Bruijn (AV'56) 26.40, 16. Stefan Schrier (Vlissingen) 26.44, 17. Sven Vermeulen (Dynamica) 26.48, 18. Jelle van Lanen (Elst) 26.55, 19. David Schrier (Dynamica) 26.58, 20. Arjo Verhage (Dynamica) 27.01; 21. Bas Schouteren (SPADO) 27.19, 22. Remon Rijk (AV'56) 27.22, 23. Peter Meeuwsen (Krabbendijke) 27.32, 24. Willem Roelse Jan (Gonzalez RT) 27.34, 25. Jorim de Boks (Gonzalez RT) 27.43, 26. Jonathan Boon (Gonzalez RT) 27.48, 27. Rene den Hollander (Aagtekerke) 27.51, 28. Olof Hoogesteger (Vlissingen) 27.57, 29. Marius Besuijen (AV'56) 28.07, 30. Chris Koole (AV'56) 28.11, 31. Gilles Geschiere (Meliskerke) 28.17, 32. John Nieuwenhuize (AV'56) 28.20, 33. Marcel Adriaanse (Middelburg) 28.30, 34. Erik Maranus (Gonzalez RT) 28.39, 35. Jurrit Szarafinski (Middelburg) 28.53, 36. Pascal Koppejan (Ritthem) 28.58, 37. Martijn Hoosemans (Dynamica) 29.00, 38. Ruben Boutens (Middleburg) 29.03, 39. Guido Gosselink (tc Twente) 29.05; 40. Gerard v d Male (Westkapelle) 29.11, 41. Wolter Vos (Dynamica) 29.18, 42. Tom Verbeek (AV'56) 29.21, 43. Erwin van Schaik (Middelburg) 29.25, 44. Leon Bal (DeltaSport) 29.30, 45. Dennis Bootsgezel (Dynamica) 29.33, 46. Jaap Bakker (s-Gravenpolder) 29.38, 47. Rinus Poortvliet (Dynamica) 29.41, 48. Obit Kahsay (Dynamica) 29.48, 49. Joost van Esch (Rotterdam) 29.53, 50. Kees de Rooij (Yerseke) 29.57, 51. Ronald Geertse (Serooskerke) 29.59, 52. Wim Wouters (AV'56) 30.03, 53. Bram van Keulen (Meliskerke) 30.05, 54. Caio de Graaf (DeltaSport) 30.07, 55. Arjan Kranenburg (Souburg) 30.09, 56. Willem Meeuwse Jan (Kwadendamme) 30.11, 57. Marcel Sommeijer (Dynamica) 30.18, 58. Dennis Heilbron (Dynamica) 30.24, 59. Niels Boel (Vlissingen) 30.30, 60. Danny de Leeuw (AV'56) 30.39; 61. Remy Quist (Koudekerke) 30.41, 62. Henk Lous (Dynamica) 30.43, 63. Lion Baas (Vlissingen) 30.45, 64. Gideon de Boks (Rotterdam) 30.47, 65. Adrie Janse (Arnemuiden) 30.50, 66. John Overweel (Dynamica) 30.51, 67. Bart de Visser (Serooskerke) 30.53, 68. Gijsbert Elstgeest (AV'56) 30.55, 69. John Uitterhoeve (AV'56) 31.03, 70. Marcel Uitterhoeve (AV'56) 31.04, 71. David Kaljouw (Koudekerke) 31.06, 72. Jos Put (Vlissingen) 31.08, 73. Nick Paulusse (Dynamica) 31.15, 74. Corne Nieuwkerk (Koudekerke) 31.18, 75. Souverein v d Gaag (Vlissingen) 31.24, 76. Anton Engels (Dynamica) 31.27, 77. Jack Smits (Dynamica) 31.30, 78. Peter Drost (Dongen) 31.32, 79. Casper Baas (AV'56) 31.37, 80. Johan de Vlieger (Dynamica) 31.41; 81. Willy Heijnen (Dalen) 31.46, 82. Ruud Fredriks (AV'56) 31.51, 83. William de Jonge (Nieuwdorp) 31.55, 84. Rick de Smit (Goes) 32.04, 85. Koen de Vries (Dynamica) 32.07, 86. Tonnis v d Tuin (AV'56) 32.10, 87. Peter de Lange (Vlissingen) 32.13, 88. Leander Corbijn (Middelburg) 32.18, 89. Marcel Vervuurt (Middelburg) 32.21, 90. Kees van der Heijden (Vlissingen) 32.22, 91. Geert Fancke (Vlissingen) 32.24, 92. Jan Molendijk (Krabbendijke) 32.26, 93. Henk Hartman (Dalen) 32.28, 94. Co de Feijter (DeltaSport) 32.34, 95. Wim Tempelaar (Dynamica) 32.42, 96. Ron Dellebeke (Dynamica) 32.44, 97. Wim Besuijen (Dynamica) 32.49, 98. Marc Rommers (Dynamica) 32.51, 99. Frans Bos (Dynamica) 32.54, 100. Steffen Humer (AV'56) 33.03; 101. Jan Bakker Gert (AV'56) 33.06, 102. Jaap Jeremiasse (Wemeldinge) 33.08, 103. Martin Nieulande (Nw St Joosland) 33.10, 104. Youri Elstgeest (AV'56) 33.13, 105. Ronnie Louwerse (Middelburg) 33.19, 106. Ramon van Eijzeren (Middelburg) 33.22, 107. Wim Tabak (Dynamica) 33.25, 108. Jan Jobse Gert (Vlissingen) 33.27, 109. Nico de Frel (B o Zoom) 33.40, 110. Danny Molegraaf (Koudekerke) 33.43, 111. Steven Roelse (Gonzalez RT) 33.45, 112. Kjell Raaijmakers (Athlos) 33.47, 113. Marco Dingemanse (Zoutelande) 33.49, 114. Tom Jonker (AV'56) 33.52, 115. Gerrit Spaans (AV'56) 33.54, 116. John Guequierre (Dynamica) 33.59, 117. Dennis Simons (Middelburg) 34.01, 118. Martin Willems (Assen) 34.03, 119. Dennis Plessius (AV'56) 34.09, 120. Wim Huurman (AV'56) 34.16, 121. Egbert Pladdet (Bussum) 34.19, 122. Thomas Veerhoek (Meliskerke) 34.22, 123. Sico Poortvliet (Dynamica) 34.27, 124. Frans Poortvliet (Middelburg) 34.34, 125. Martin Essmann (Senden) 34.37, 126. Peter Hertzinger (Middelburg) 34.40, 127. Harry Nicolasen (Kapelle) 34.45, 128. Maurice Steketee (Middelburg) 34.54, 129. Johan Dekker (Middelburg) 34.56, 130. Jacky Luitwieler (Dynamica) 34.58, 131. Rinus Paardekoper (AV'56) 35.00, 132. Niels van Lanen (Elst) 35.07, 133. Ko Davidse (Oostkapelle) 35.09, 134. Max Veerhoek (Meliskerke) 35.20, 135. Johan Rijkeboer (Middelburg) 35.28, 136. John de Kraker (Kapelle) 35.31, 137. Jan van Wingerden (AV'56) 35.39, 138. Jan Delzenne Mart (Krabbendijke) 35.41, 139. Ben v d Linden (Vlissingen) 35.45, 140. William Hoondert (Heinkenszand) 35.48, 141. Stefan Meerman (Vlissingen) 35.52, 142. Wenda Verstraate (Koudekerke) 35.54, 143. Herman vd Glind (AV'56) 35.56, 144. Nous Davidse (Middelburg) 35.59, 145. Enrico Joziasse (Middelburg) 36.01, 146. Nicky Aalders ('s-HHendrikskind) 36.04, 147. Niels Westmaas (HHendrikskindere) 36.05, 148. Jurgen Peer (Souburg) 36.10, 149. Stefan van den Dries (AV'56) 36.18, 150. Rene Goetheer (Wolphaartsdijk) 36.22, 151. Edwin Blok (Middelburg) 36.24, 152. Koos Bierings (Vlissingen) 36.27, 153. Marcel Richard (Zoutelande) 36.29, 154. Paul van Roessel (Haaren) 36.35, 155. Marco Grozema (Almelo) 36.37, 156. Paul Streng (Middleburg) 36.40, 157. Ivo Krijnsen (Hansweert) 36.57, 158. Cees Leynse (Dynamica) 37.02, 159. Joey Leijnse (Middelburg) 37.09, 160. Jon van Caspel (Dynamica) 37.12, 161. Eric Zerbib (Dynamica) 37.15, 162. Jaap Luitwieler (Dynamica) 37.33, 163. Frans Daalman (Wielingen) 37.37, 164. Joeri Rommers (Vlissingen) 37.42, 165. Gerard Rommers (Vlissingen) 37.44, 166. Leen Jasperse (Dynamica) 37.46, 167. Bram Brasser (Vlissingen) 37.47, 168. Frits van Borrendam (Middelburg) 37.50, 169. Jurgen Philipsen (Middelburg) 37.53, 170. Marco Olivier (Vlissingen) 37.57, 171. Ad van den Berg (AV'56) 38.00, 172. 't Westeinde Danny (Goes) 38.01, 173. Hans Westveer (AV'56) 38.03, 174. Arthur Stijns (Dynamica) 38.06, 175. Chris van Antwerpen (Goes) 38.08, 176. Jonatan Steketee (Souburg) 38.13, 177. Rob Zomer (Vlissingen) 38.15, 178. Barry Schroevers (Arnemuiden) 38.17, 179. Rene Nijsse (O Sabbinge) 38.19, 180. Joost Corbijn (Woudemberg) 38.23, 181. Kenneth van Belzen (Vlissingen) 38.37, 182. Huib Wouters (Westkapelle) 38.41, 183. Werner Verplanke (Vlissingen) 38.52, 184. Dick Hilberdink (Vlissingen) 39.21, 185. Kees Balde (Rotterdam) 39.28, 186. Rob Visser (Grathem) 39.43, 187. Aart van Luijk (Dynamica) 40.10, 188. Marius Leenderse (Kapelle) 40.18, 189. Sjoerd Wassink (Vlissingen) 40.31, 190. Ronnie Ovaa (Gonzalez RT) 40.37, 191. Sharad van Roggen (Middelburg) 40.44, 192. Jeffrey Alewijnse (Souburg) 40.47, 193. Hans Crielaard (Vlissingen) 40.50, 194. Leo van Driel (Vlissingen) 40.54, 195. Charles Jilleba (Vlissingen) 41.00, 196. Daniel Saija (Middelburg) 41.08, 197. Gerard Coster (Dynamica) 41.18, 198. Kees Meester Jan (Hansweert) 41.36, 199. Matthijs Tange (Nisse) 41.44, 200. Serge Caljouw (Goes) 42.05, 201. Marcel Swanborn (Krimpen ad Y) 42.08, 202. Jaap Oele (Kapelle) 42.21, 203. Hans van Sluijs (Dynamica) 42.24, 204. Joachim Cornelisse (Middelburg) 42.54, 205. Kees Kuzee (Middelburg) 43.42, 206. Michel Bune (Yerseke) 43.54, 207. Kees Verburg (Hansweert) 43.59, 208. John Heijboer (Vlissingen) 44.01, 209. Marcel Mohr (AV) 44.06, 210. Theo Manuhutu (Middelburg) 49.38, 211. Peter Lemson (Vlissingen) 50.59,

    VROUWEN. 1. Marianne de Kok (Dynamica) 27.28, 2. Anjolie Engels (Dynamica) 28.14, 3. Monique Verschuure (AV'56) 28.23, 4. Annet vd Linden (AV'56) 31.00, 5. Baukje Doedee (Driewegen) 31.11, 6. Petra Bruijs (Spado) 32.30, 7. Linda de Groot (s-Heerenhoek) 33.34, 8. Monica Sanderse (Vlissingen) 33.36, 9. Jenny de Nooijer (Middelburg) 33.38, 10. Henny Strating (Kaperland) 33.56, 11. Caroline Veringa (Dynamica) 34.07, 12. Renate de Reus (Vlissingen) 34.11, 13. Roos Nieuwdorp (AV'56) 34.24, 14. Sandra Joziasse (Dynamica) 34.32, 15. Marije Besuijen (Dynamica) 34.47, 16. Annet Kreke (Dynamica) 34.49, 17. Karin v Noorden (Wielingen) 35.04, 18. Marlou Eckhardt (AV'56) 35.12, 19. Jaenine Overveld (THOR) 35.15, 20. Roxanne Machielsen (Goes) 35.17, 21. Emma Hermans (Dynamica) 35.25, 22. Mariska de Kroo (Gonzalez RT) 35.35, 23. Jannie de Vries (Dynamica) 35.49, 24. Jolanda Maas (AV'56) 36.13, 25. Annemarie Verschuure (AV'56) 36.15, 26. Rosette Erdtsieck (Vlissingen) 36.33, 27. Marion Goossen (Scheldesport) 37.05, 28. Corry Deschacht (Souburg) 37.07, 29. Ineke Tempelaar (Dynamica) 37.19, 30. Petra Minnaar (Koudekerke) 37.22, 31. Sofie Reijnoudt Anne (Kapelle) 37.25, 32. Debby Elsgeest (s-Heerenhoek) 37.30, 33. Nelleke Balde (Grijpskerke) 37.35, 34. Henrike Blokpoel (Dynamica) 37.55, 35. Anthonette Goud (B o Zoom) 38.11, 36. Mariska de Bree (Middelburg) 38.28, 37. Lena Kleingeld (AVVN Vlissingen) 38.46, 38. Lisette van Sluijs (Nw St Joosland) 38.48, 39. Michelle Baas (Nw St Joosland) 39.04, 40. Inge Steketee (Souburg) 39.09, 41. Leonore Franse (Middelburg) 39.11, 42. Liduine Verschiere (Goes) 39.18, 43. Dita Kuzee (Middelburg) 39.47, 44. Gisela Nijsse (AV'56) 40.21, 45. Els Gelok (Dynamica) 40.28, 46. Emmy van Caspel (Dynamica) 40.39, 47. Dita Daalmeijer (Vlissingen) 40.41, 48. Ria Fredriks (AV'56) 41.02, 49. Angelique Post (Heinkenszand) 41.05, 50. Joke van Hemert (Nieuwdorp) 41.15, 51. Andrea Rottier (Heinkenszand) 41.23, 52. Petra Verwey (Nijmegen) 41.25, 53. Marieke van Zuilen (Ulvenhout) 41.50, 54. Janneke Boutens (Middelburg) 42.14, 55. Tamara Schoning (Middelburg) 42.16, 56. Katinka vd Glind (AV'56) 42.19, 57. Miriam Baak (Souburg) 42.40, 58. Vivian Geelhoed (Nieuwdorp) 42.47, 59. Els van Zwieten (DeltaSport) 42.50, 60. Sarijke Aerts (Middelburg) 43.07, 61. Sanne van der Schoot (Middelburg) 43.10, 62. Michelle Kebapci (Dynamica) 43.17, 63. Karlijn van Esch (Kloosterzande) 43.20, 64. Jacqueline Meijers (Hoedekenskerke) 43.33, 65. Joelle van Gils (Middelburg) 44.04, 66. Nicolle Bierens (Kloetinge) 44.24, 67. Martine Latuheru (Souburg) 44.55, 68. Mia van Belle (Vlissingen) 44.59, 69. Caroline Groeneveld (Dynamica) 46.34, 70. Edith Huissen (Kruiningen) 46.39, 71. Marja van Veen (Middelburg) 46.56, 72. Marcelina Molen (Vlissingen) 46.59, 73. Aniek v d Heijden (Middelburg) 47.30, 74. Lieke Vos (Vlissingen) 47.32, 75. Liesbeth Kapelle (Vlissingen) 48.10, 76. Petrie Pijnenborg (Gonzalez RT) 48.23, 77. Kimerley Dijkstra (Vlissingen) 48.49, 78. Ilonka van Kleef (Renesse) 48.51, 79. Paulien de Klerk (Nw St Joosland) 49.27, 80. Margaretha Lacour (Vlissingen) 49.43, 81. Piroschka Houweling (Ede) 52.01,

    EINDSTAND STRATENLOOPCIRCUIT 2016:

    MANNEN

    H20: 1. Erwin Harmes (Gonzalez RT) 1999, 2. Martijn de Kok (AV'56) 1998, 3. Patrick de Vos (AV'56) 1989, Masters H35: 1. Ralf Wiessner (Dynamica) 1992, 2. Arjan Beije (Delta Sport) 1961, 3. Jonathan Boon (Gonzalez RT) 1954,

    H45: 1. Erik Goossen (Scheldesport) 1978, 2. Peter Balkenende (AV'56) 1975, 3. Arjo Verhage (Dynamica) 1969,

    H55: 1. Rinus Poortvliet (Dynamica) 1912, 2. Henk Lous (Dynamica) 1889, 3. John Overweel (Dynamica) 1860,

    H65: 1. Frans Bos (Dynamica) 1852, 2. Hans van Sluijs (Dynamica) 1729, 3. Wim de Jonge (AV'56) 441,

    VROUWEN

    D20: 1. Roxanne Machielsen (Goes) 1978, 2. Marlou Eckhardt (AV'56) 1967, 3. Mariska de Bree (Middelburg) 1955,

    Masters D35: 1. Monique Verschuure (AV'56) 2000, 2. Baukje Doedee (Driewegen) 1991, 3. Annemarie Verschuure (AV'56) 1966,

    D45: 1. Annet vd Linden (AV'56) 1995, 2. Petra Bruijs (Spado) 1990, 3. Jenny de Nooijer (Middelburg) 1984,

    D55: 1. Jannie de Vries (Dynamica) 1973, 2. Ineke Tempelaar (Dynamica) 1958, 3. Gisela Nijsse (AV'56) 1944,

    Jongens J07-08: 1. Jasper Boonman (Nieuwdorp) 1416, 2. Dylano de Jonge (Dynamica) 1402, 3. Erik Kint (Driewegen) 480,

    J09-10: 1. Koen Steenblok (AV'56) 1474, 2. Kasper Koopman (Dynamica) 1469, 3. Maik Veerhoek (Meliskerke) 1461,

    J11-12: 1. Thijs Koops (Dynamica) 1494, 2. Remco de Baar (AV'56) 1490, 3. Tycho Sturm (Wemeldinge) 1481,

    J13-14: 1. Robert de Graaf (AV'56) 1500, 2. Stef Kapteijn (AV'56) 999, 3. Yainis van der Jagt (Vlissingen) 500,

    Meisjes M07-08: 1. Floor Lorier (Vlissingen) 1407, 2. Tess van Luijk (AV'56) 1396, 3. Bobbie Hartman (Grijpskerke) 484,

    M09-10: 1. Amy de Graaf (AV'56) 1475, 2. Yara Karelse (AV'56) 1450, 3. Ysmine de Kraker (Dynamica) 1444,

    M11-12: 1. Nynke Joossens (Middelburg) 1475, 2. Dana ter Haar (Dynamica) 1468, 3. Lisanne Lorier (Dynamica) 1466,

    M13-14: 1. Jasmijn Geldof (Dynamica) 1495, 2. Marleen Siebons (Dynamica) 1477, 3. Sanne de Baar (AV'56) 1450,